Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

myslím, že v tomhle stavu by řídit nemohl (obě oči skleněný) v tom správném znění si vytáhne falešný chrup a tím se kousme do zdravého pravého oka :Smile_trollface-3:

ale abych jen nekritizoval

 

Já to znám ještě v reálnější verzi. Ano, umělý chrup a pak se kousal do svých uší…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

No nevím, pomalu to sem ani nepatří. Ale záleží na úhlu pohledu. Takže — bylo chladno a majitel audiny si na dálku zapnul nezávislé topení, aby měl auto pěkně vyhřáté, než k němu dojde.

Nu a co se nestalo — nezávislé topení samozřejmě pouští trochu kouře z pod auta (kdo to má, tak ví, že to někdy ani není téměř vůbec vidět). No a nějaká kolemjdoucí si toho všimla a snaživě zavolala hasiče. Ti samozřejmě nic nezjišťovali, nepřemýšleli a hned konali a vykonali dílo naprosté zkázy…

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, pomalu to sem ani nepatří. Ale záleží na úhlu pohledu. Takže — bylo chladno a majitel audiny si na dálku zapnul nezávislé topení, aby měl auto pěkně vyhřáté, než k němu dojde.

Nu a co se nestalo — nezávislé topení samozřejmě pouští trochu kouře z pod auta (kdo to má, tak ví, že to někdy ani není téměř vůbec vidět). No a nějaká kolemjdoucí si toho všimla a snaživě zavolala hasiče. Ti samozřejmě nic nezjišťovali, nepřemýšleli a hned konali a vykonali dílo naprosté zkázy…

 

Vtipný to není, ale kuriozní rozhodně, a určitě ne všechny věci, co tu jsou, se třeba mně osobně zdají vtipný, takže za mě jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do firmy nastoupí nový šéf.

Je o něm známo, že je to tvrďák.

Poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen kouká.

Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, který se flákají.

Jde k onomu muži a nahlas se důrazně ptá: "Jaký máš plat ?"

Muž na to, trochu překvapeně: "22.000,- korun měsíčně, proč ?"

Šéf vytáhne peněženku, podá mu 11.000,- a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj!"

Muž vezme peníze a odejde.

Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá:

"Může mi někdo říct, co tu vlastně dělalo tohle líný hovado?"

A jeden zaměstnanec mu s klidem odpoví: "Dovezlo nám pizzu..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...