Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Snad to tu ještě nebylo...

 

Mc Donalds Job Application

 

This is an actual job application a 17 year old boy submitted at a McDonald's fast-food establishment in Florida...and they hired him because he was so honest and funny!

 

.........................

DO YOU CERTIFY THAT THE ABOVE IS TRUE AND COMPLETE TO THE BEST OF YOUR KNOWLEDGE?: Yes. Absolutely.

 

SIGN HERE: Aries.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokladník charitativní organizace zavolal nejbohatšímu advokátovi ve městě: "Zjistili jsme, že ačkoli vyděláváte ročně nejméně 10 milionů, nedal jste žádný příspěvek na dobročinné účely. Nemyslíte, že byste měl udělat něco ve prospěch spoluobčanů?" Advokát se na chvilku zarazil a odpověděl: "A když jste si zjišťovali mé příjmy, zjistili jste přitom také, že moje matka umírá na vleklou nemoc a lékařské účty několikrát převyšují její roční příjem?" Pokladník v rozpacích zamumlal: "No... to jsme nevěděli." "A víte, že můj bratr, invalidní vojenský vysloužilec, je slepý a je odkázán na kolečkové křeslo?" Pokladník opět vykoktal omluvu, ale právník mu skočil do řeči: "A víte, že manžel mé sestry zahynul při dopravní nehodě a zanechal ji s třemi dětmi bez halíře?" Zdeptaný pokladník mohl jen říci: "Neměl jsem ani tušení...." Právník ho znovu přeruší: "A to si opravdu myslíte, že když jsem těmhle třem nedal ani vindru, tak že nějaké peníze dám vám?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapec přiběhne za svým otcem a vykřikuje:

"Tati, tati, víš kolik mi dnes je?!"

"Ne synu," odpoví otec, "kolik?"

"Jedenáct!" zakřičí a běží do kuchyně, kde uvidí babičku:

"Babi, babi, víš kolik mi dneska je?!"

"Pojď blíž," řekne babička, rozepne mu kalhoty a strčí mu mezi nohy ruku. Po chvilce osahávání odpoví:

"Je ti jedenáct."

Chlapec se překvapeně ptá:

"Jak jsi to poznala?"

"Slyšela jsem, když jsi to říkal otci."

 

 

 

Na prvního Apríla sem napsal své holce že vím, že mě podvádí...

Ona se mi omluvila.

 

Želva chtěla jednou v životě vidět erotický film. Ale u pokladny ji nechtěli pustit dovnitř a tak si sedla před kinem a začala příšerně plakat! Tu šel kolem mladý muž a ptá se želvy co s ní je. Vysvětlila mu co se stalo a ten muž navrhl, že by ji mohl schovat ve svých kalhotách, když mu želva koupí vstupenku! V kině že prý pak rozepne zip u kalhot a ona se bude moct podívat na ten erotický film. Jak řekl, tak udělali! V kině seděl vedle těch dvou mladý pár. Dívka se pořád dívala na toho mladého muže,načež se její přítel nazlobeně zeptal, co tam celou dobu pozoruje! Ona odpověděla: "Podívej, má HO venku!!" Na to její přítel: "No a co? Co je na tom, že HO má venku, já HO mám venku taky!" Ona: "Ano, já vím! Ale ten tvůj nežere popcorn!"

 

 

 

Tři nejnebezpečnější lidé:

1. Programátor s páječkou v ruce.

2. Technik, který udělal změnu v systému.

3. Uživatel, který dostal nápad.

 

Pridze muž zo psom do krčmi a hutori krčmarovi:

-Zapnice totu televiziju bo mne še doma moja pokažela a muj pes strašni fanušik slovenskej futbalovej reprezentacije.

Ta zapnu telku, Slovensko bavi... utoči a zrazu Hamšik nakopne tičku! Pes takoj viskoči na bar a začne havkac a tancovac od radosci. Karčmar skoro odpadne a hvari:

-Ci pana ta to jaka radosc. A to len tička bula... to co zrobi kejdz naši gola daju?

-To neznam..., hvari chlop. Ja ho mam išče lem tri roki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to bych nesázel. Jen by mě zajímalo, jak by to pak vysvětloval záchrance a policajtům xD A doufám, že když už si chtěl zabít dceru tak jí tam nechal jenom jeden náboj. Pří představě, že by jí ta zbraň vyletěla flákla sebou o zem a spustila na někoho jinýho... Najednou by tam byla spousta krvavý mlhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...