Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

Nechci se hádat ale ten znak PORK EATING CRUSADER na té vysílačce podle mého odhadu není. Vůbec to nesouhlasí tvarově ty segmenty na jednom a na druhém.

též se nechci hádat, ale máš recht… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To takhle jde chlap po lese, zabloudí, už se tam potácí tři dny, je hladový, promrzlý, vyčerpaný. Najednou, kde se vzala, tu se vzala, chaloupka. Chlap nakoukne do okénka a vidí rodinku, otce, matku a dceru u stolu. Jak je hladový, tak zaťuká na dveře. Nic. Je opravdu moc vyčerpaný, takže zkusí kliku. Vejde dál a ptá se, zda by nemohl dostat něco k jídlu. Nic. Tak zkusí ochutnat. Rodinka mlčí, ani se nehne. Tak sní všechny tři talíře polívky. Rodinka i nadále nic. Tak sní i vepřo knedlo zelo, co tam mají. Oni nic. Tak si lehne na gauč. Jak je tak příjemně najezen, všimne si dcery. Říká - hm, není špatná. A protože se nebrání, tak si ji na chvíli "půjčí". Rodinka stále jako zařezaná. Po chvíli se podívá na matku - no, trochu starší ročník, ale pořád to jde. Tak si na chvíli půjčí i matku. Rodinka naprosto neuvěřitelně stále vůbec nic nepodniká, ani se nehne. Za chvíli se podívá na otce. Teď už přemýšlí o hodně dýl, ale nakonec vstane, že si půjčí i jeho. Načež otec prohlásí:

- "Tak to ne, buzeranta dělat nebudu!"

A matka na to:

- "Prohráls, jdeš vysypat koš!"

 

Otec se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde stopa po druhém psu.

Muž vejde do domu a uvidí doslova spoušť. Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi. Uprostřed pokoje hlasitě hraje televize a jídelna je zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni ve dřezu hromada nádobí, rádio hraje na plné pecky. Zbytky snídaně rozházené po stole, na prostírání se povaluje kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.

Muž rychle vyběhne schody, stoupaje na další hračky a šlapaje po oblečení. Ale nehledí na to, hledá svou manželku. Bojí se, že se jí něco vážného stalo.

Vidí, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukne tam a vidí mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi tím vším se vinou kilometry toaletního papíru. Zrcadlo a stěny jsou pomalované zubní pastou.

Rychle se otočí a spěchá do ložnice, kde najde svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívá se na něj, usměje se a zeptá se ho, jak se celý den měl.

On jen polkne a vyhrkne: "Co se tu dnes stalo?"

Manželka se usměje a odpoví: "Pamatuješ se, drahý, jak se mě každý den, když se vracíš z práce, ptáš: Co jsi, do pr*ele, celý den dělala?"

"Ano," odpověděl muž nejistě."Tak dnes, dnes jsem nedělala nic!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Je to fake jak prase! Na to jsem ani nemusel otevírat fotokrám… :facepalmic:

fake.jpg

Levá strana — původní obrázek. No a pravá strana ukazuje, jak by to mělo vypadat, kdyby to ten ouřada, co ten pseudoautentický snímek dělal, trapně a amatérsky neodfláknul. Hrál jsem si s tím jen půl minuty…

Takže je to fake, protože zvětšený detail neodpovídá fotce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muži mají o jednu mozkovou buňku více než psi. Proč ? Aby se netočili dokola, když si honí ocas.

 

Vojna, to je jiná forma onanie, akorát naopak - koko* honí člověka.

 

Muž se ptá Boha, proč udělal ženu tak krásnou, načež mu Bůh odpoví : Aby si ji miloval. Muž se zeptá znova : A proč si ji učinil tak blbou ? Bůh odpoví : Aby ona milovala tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fake jak prase! Na to jsem ani nemusel otevírat fotokrám… :facepalmic:

fake.jpg

Levá strana — původní obrázek. No a pravá strana ukazuje, jak by to mělo vypadat, kdyby to ten ouřada, co ten pseudoautentický snímek dělal, trapně a amatérsky neodfláknul. Hrál jsem si s tím jen půl minuty…

Takže je to fake, protože zvětšený detail neodpovídá fotce.

 

Je stejnenej jen ma jinou barvu (na tom originalu) ale o to neslo slo o obrazek a napis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Je stejnenej jen ma jinou barvu (na tom originalu) ale o to neslo slo o obrazek a napis.

 

:facepalmic:

Sakra Georgi, to jsi fakt tak slepý? Není to stejný! Copak to opravdu nevidíš? Dlužíš mi pět minut života, jenž jsem nyní strávil s Photoshopem. A kup si lepší monitor a nebo zajdi za očařem… :Smile_smile:

 

fake2.jpg

Aneb ty tam opravdu vidíš nějakou významnou shodnost? Vždyť se podívej na hlavní linie a tak dále. Jedná se o úplně jiný emblém…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Stejně by mě zajímalo co tam měli původně.

No je vidět, že tentokrát si někdo pohrál s photoshopem důkladněji a pečlivěji, než minule s tím znakem pojídače vepřového… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...