Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

Já hrál CWčka za mých noob časů a stejně jsme nikdy nic neobsadili  :biggrin: Akorát jsem u toho seděl do půlnoci a prodělával peníze. A aktivnost? Nic pro mě. Objevím se tam kdykoliv během týdne a nikdo nemá problém. Žádné blábolení na TSku. A sám už nevyjedu, počkám pár minut na četu a jede se to co zrovna potřebuji. A od doby co jsem vstoupil tak se drží win přes 70%, což jsem předtím nebyl schopen udělat. Hrál jsem většinu her sám a ty nervy mi stačili. Angličtina sice není moje silná stránka, ale není problém se domluvit. A hodně jsem změnil názor na hráče Polské národnosti, u nás je jich celkem dost a jsou to skvělí hráči. Nemají žádný problém a jsou pohodoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako u Poliakov tak aj Slovákov a Čechov máš 3 kategórie :D 1. len nadávajú nevedia, 2. nevedia a čušia, 3. čušia a vedia :) jasné že PL hráči sú dobrý, ale keď ich tam hrá 10miliónov , tak ktorú sortu asi stretneš najčastejšie ? a za 2. dobrý poliak nebude písať siema PL na začiatku hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako u Poliakov tak aj Slovákov a Čechov máš 3 kategórie :D 1. len nadávajú nevedia, 2. nevedia a čušia, 3. čušia a vedia :) jasné že PL hráči sú dobrý, ale keď ich tam hrá 10miliónov , tak ktorú sortu asi stretneš najčastejšie ? a za 2. dobrý poliak nebude písať siema PL na začiatku hry :)

Jednu kategorii jsi vynechal. Hráči, kteří umí a stejně nadávají. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď hráli proti mě v četě.....žádnej zázrak nepředvedli (standart) vyhráli o jeden tank rozhodl jim to jinej hráč - pak se nám ještě GhostShip2020 vysmál....ale asi to nemyslel zle.... :smile: je pravda že jsem tým před něma varoval - výhoda barviček :) ale jinak držím palce..... :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď hráli proti mě v četě.....žádnej zázrak nepředvedli (standart) vyhráli o jeden tank rozhodl jim to jinej hráč - pak se nám ještě GhostShip2020 vysmál....ale asi to nemyslel zle.... :smile: je pravda že jsem tým před něma varoval - výhoda barviček :) ale jinak držím palce..... :thumbsup:

Jaký to byl tier, jaké obsazení tanků v četě a jaké u vás a jaká byla šance na výhru atd. atd. atd. Je to hodně co ovlivňuje výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Georgově plakátu, mé "Goebles" propagandě :biggrin:  a jiných kluků na fóru se začíná klan pěkně plnit CZ hráči. Jen tak dál, za pár týdnů už to nebude mezinárodní klan, 80% budou CZ/SK a tak zavedeme místo angl jazyka, CZ. Ať ostatní ví, jaké to je se pořád přizpůsobovat :woot: :woot: :woot: .

 

Ale bez legrace.... je vidět, že kvalitních hráčů co jim klasické klany lezou krkem je dost. Na PM mi chodí hafo pochvalných zpráv. A to i od kluků z hodně známých klanů, kteří buď nemůžou díky nižšímu WNku vstoupit, nebo jsou u stávajícího klanu jen kvuli kámošovi.

Místa rychle mízí, takže komu se free myšlenka NIHIL klanu zamlouvá, neváhejte! WN1500 není nepřekonatelnou překážkou. Pár týdnů potrénujte nějaký skilla tank a máte to.

A ti, kteří mají WN7 nad 1500, tak veřtě.....není lepší volby...než vyjet s tankem, kde je erb s křížem NIHIL!!!! (vyznělo to drsně? :woot:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ti, kteří mají WN7 nad 1500, tak veřtě.....není lepší volby...než vyjet s tankem, kde je erb s křížem NIHIL!!!! (vyznělo to drsně? :woot:)

To já bych rád, jen mi George sdělil, že si náborář nejspíše vzal dovolenou  :biggrin:

EDIT: Tak vše je ok. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tankisti !

docela se mi zamlouvá filozofie NIHIL a přemýšlím o vstupu.

Mám ale pár otázek: ,,na letáčku,, se píše nepovinné roty, znamená to tedy, že roty NIHIL hraje(TS + dobrý velitel)? a účastníte se turnajů(super6, easy8, ...)?

 

 

( ingame nick aldaZA )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tankisti !

docela se mi zamlouvá filozofie NIHIL a přemýšlím o vstupu.

Mám ale pár otázek: ,,na letáčku,, se píše nepovinné roty, znamená to tedy, že roty NIHIL hraje(TS + dobrý velitel)? a účastníte se turnajů(super6, easy8, ...)?

 

 

( ingame nick aldaZA )

Pokud vím, tak jsem tam ani roty nezaznamenal a CW, to bohudík také nee..... :biggrin: a turnaje si asi můžeš zahrát, když si někoho domluvíš, to není zakázané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tankisti !

docela se mi zamlouvá filozofie NIHIL a přemýšlím o vstupu.

Mám ale pár otázek: ,,na letáčku,, se píše nepovinné roty, znamená to tedy, že roty NIHIL hraje(TS + dobrý velitel)? a účastníte se turnajů(super6, easy8, ...)?

 

 

( ingame nick aldaZA )

Roty nehrajeme, jen čety a někdy týmovky....

Jestli máš zájem, tak neváhej :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roty nehrajeme, jen čety a někdy týmovky....

Jestli máš zájem, tak neváhej :wink:

Čau, psal jsem ti myslím v neděli ve hře a pro sichr teda píšu i sem, že by moje maličkost měla zájem o vstup do tohoto klanu. Předem oznamuji, že jsem do teď hrál jen sólo, takže se budu muset trochu učit. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to čtu tak zřejmě dobrej oddíl ale bohužel se nechytám.V angličtině jsem nejistej,pletu si to Love a Vole takže mám smůlu.Ale budu si na ně dávat pozor abych se něco přiučil.Přeju jim hodně zdaru

A ty si myslíš, že já anglicky umím? Stačí vědět základy. Left, right, stop, attack, dawn, high, thx, idiots, Lemmingtrain a tak :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...