Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Tak nějak to bude, když sem ho poprvé potkal tak to bylo také na Malinovce a poprvé jsem viděl jak někdo dal 8k dmg :Smile_teethhappy: . Teďka to prohodil a zase nasvítil 8k dmg :Smile_teethhappy: .

 

Je to typově podobný hráč jako armatomenos, no je co se učit :Smile_teethhappy: .

 

:Smile_honoring:

 

armatomenose sem potkal včera na Arktidě, měl špatnej tým, prohrál, ale bojoval jak lev, bylo až neskutečný jak tam "tančil" mezi přesilou 4 tanků proti jeho t-54, jeho tým zahrál tužku, ale i tak si nastřílel přes 5000 dmg

 

33ued79.jpg

 

a když už se tu řeší kdo koho potkal, tak já včera Kanára a Martyho druhou půlku z klanu COMET on měl t-54 já e-50 ale nemůžu najít replay na screen (jak se jmenuje v angličtině ta mapa s přístavem, překladiště kontejnerů, jeřáby atd - seaport v replayích není) :Smile_Default:

 

f2suac.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nekoukáš na tabulku před tím, než tě to hodí do bitvy, že? Tak to dělej a nebudeš hrůzou už spávat!

kanare,ja narozdil od tebe si chci zahrat.holt tam ty artyny sou.kupuju si taky premiak,takze za svy penize nebudu jezdit s tankem akorat do nejbližší "myčky" jak ty,ale proste si zahraju.nauc se to taky a bude ti lip.

a uz ses s tim opravdu otravnej a protivnej.vadi ti arty-nehraj to vubec.a ty svy kecy,ze tam arty nepatri si strč třeba za klobouk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem jel s Mausem Ruinberg a píšu do chatu aby medka a lehké tanky jeli na pole a ne do města. Hned vyskočila odpověď, ať držím kušnu, že nevelím. Koukám, a on to pan Oslík na medku a valí si to do ulic. Jako jediný neposlechl. Na poli moc nechybělo a bylo to prohrané. Výhra jen s odřenýma ušima. Celou tu dobu mi Oslík sprostě nadával a nakonec i vyčítal, že jsem to teda zhrál pěkně blbě. Jako kdyby to s Mausem šlo nějak jinak, že? Vjedu do ulic a když na mě vystartují ze dvou stran a pan Oslík je o 100m dál a je mu to *** a ostatním také, tak jak asi Maus dlouho vysdrží, že? Ale ten jeho slovník, to byste si pošmákli. Musí mít těžký život asi, když kvůli takové blbosti musel tak vyšilovat. Přitom každý ví, že když je medek nastejno, tak je blbost jezdit do ulic. Tam potkáte akorát HT a s nimi se přestřelovat nemá efektivitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera potkal hanouju.Byl jsem v superpersilu a totálně zalamil.OSTUDA SU... :Smile-hiding:

39d109303a33032c4c9ca4832d23bd9e.jpg

NIKDY se nesnažte,po spatření "celebrit" to nepodělat nebo naopak se vytáhnout.Hrajte svoji hru a nehleďte na ně.Je to způsob jak nejvíc zalamit.Ale stydím se aj tak.

 

Já dopadl docela podobně, když jsem měl v týmu "jejkeye"... sice jsem se nechtěl prvotně předvést, ale nějaká taková pidimyšlenečka v hlavě možná byla :-)

 

Chvíli jsem s IS-3 dumal "kudymi do Chrudimi" :-) a nakonec jsem (na mapě "Útesy") "zaskautil" na F2 (začínali jsme dole), načež jsem byl rozstřílen na cucky 3mi enemáckými TDéčky... vystřelil jsem si 1x bez damage... luxusní hra, co se málokdy podaří, a zanechaný nesmazatelný dojem :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...