Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Poděkuji Dadynovi a ještě jednomu hůstému opičákovi (sry malá paměť) za pěknou bitvu :Smile_trollface-3:

S Ferdou jsem měl trošku obavy z přemíry medek, ale o to se opičáci postarali.

3 killy, hromada DMG, bez vlastního poškození :Smile-tongue: a to se běžně nestává :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poděkuji Dadynovi a ještě jednomu hůstému opičákovi (sry malá paměť) za pěknou bitvu :Smile_trollface-3:

S Ferdou jsem měl trošku obavy z přemíry medek, ale o to se opičáci postarali.

3 killy, hromada DMG, bez vlastního poškození :Smile-tongue: a to se běžně nestává :Smile_blinky:

Taky dík. Povedená hrá. Pěkně jsi jim nasypal. GJ. Trochu sem se bál těch rejží, peršana mám ve stoku. Ale nakonec sme je v těch kopcích rozmrd.... :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT, pardon.

Mamlass : To se u vás říká, "kudymi do Chrudimi " ? To teda rodilej Chrudimák kouká jak zjara a slyší to poprvé v životě :)

 

No nevím, jestli se to říká zrovna ve Zlíně... mám tucha, že je to snad z nějakého filmu a říká to můj tatík, jinak jsem to nikde a od nikoho neslyšel :-) každopádně zní to pěkně, ne?

 

Mamlas: Já se nechtěl předvádět.Jenom se mi v hlavě porád točila myšlenka "hlavně nezalamit" a výsledek...Zalamil...Au... :Smile_mellow: Sem byl nas... sám na sebe,ale no co už...Su poučen a příště to už bude lepší...doufám...

 

Jasně, špatně jsem se vyjádřil... každopádně dopadli jsme ouplně stejně včetně toho tvého závěru (jsem nasraný na sebe, poučený, příště lepší) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Pepator od opolidí.Pozdravil jsem jej.Nic moc tým,tak sem se držel vzadu.Nakonec jsme to se štěstím dali.

Vůbec sem to nezaregistroval, co to bylo za mapu? Já prohrál 3 hry s novou AT-8, která je od soboty koupená v akci, ale ve stocku je to neuvěřitelnej střep (nemá to dělo, rychlost a ani se to neotočí) něco jako cihla, prostě super TD :Smile_trollface-3:

Např. na Murovance sem chcípnul tak rychle, že ani nevím s kým a proti komu sem hrál (snažil sem se doplížit a schovat do lesa, ale prorazili enemy medka a vykostili mně jak sirotka). :Smile_teethhappy:

Pak už sem prohrál jenom jednu hru s baťákem, AT-2 a jednu s VK 3601. Jinak všechno ostatní win, 24 bitev celkem a win 75%, byla to super sobota. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepator:byl to Erlenberg a měl si tuším Cruisera či Crusadera.Já Stug.Začínali sme od hradu a Ty jsi jel pravým mostem ke kopci,kde jsi zřejmě zakalil.Já kempil u hradu a když sem viděl tu mizérii našeho týmu,tak sem se nikam nepouštěl.Nakonec sem zbyl proti Shermanu a KV 1.KVéčko naštěstí nezvládlo přejzd mostu a utopilo se.Shermana sem dal na čtyři rány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Potkávám lidi z tohoto fóra tak 2-3x do týdne.

Naposledy jsem měl v týmu četu opičáků: Prtkin, Bad_Boy13 a ještě jeden.

Na Prochorovce jsme vyhráli, slušně zahraná bitva, já měl v základu AT-15 bez motoru a top děla, ale snad jsem ostudu neudělal - 2 fragy jsem si odnesl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkávám lidi z tohoto fóra tak 2-3x do týdne.

Naposledy jsem měl v týmu četu opičáků: Prtkin, Bad_Boy13 a ještě jeden.

Na Prochorovce jsme vyhráli, slušně zahraná bitva, já měl v základu AT-15 bez motoru a top děla, ale snad jsem ostudu neudělal - 2 fragy jsem si odnesl.

 

 

Si to tam louskal pěkně, na to co jsi měl proti sobě. Mě bohužel dostala arty za 800 HP....:( Ale něco jsem tam vykosil,,,,:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si to tam louskal pěkně, na to co jsi měl proti sobě. Mě bohužel dostala arty za 800 HP....:( Ale něco jsem tam vykosil,,,,:)

 

AT-7 a AT-15 mě docela baví. Sice to je flusátko, ale zase co 4,5 vteřiny rána za 250 a skoro vše projde. A ty TD jsou bytelný, oproti AT-7 nemá AT-15 takovou velkou kopuli (R2D2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska na Prochorovce s Kanárkem. On v Lowečku, já s WZ 131. Nastřílel dost, ale zkušeností jsem měl víc já  :devil:

Dobrá byla bitva, měl jsem 110k výdělek a to je pro prémikák nejdůležitější. Ovšem i když jsem měl jen asi o 100 bodíků méně, jak ty, tak určitě jsem najezdil tak 50x méně metrů než ty :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemám moc štěstí na kolegy z fora, ale myslím že včera GolasCZ (HUGO) ve WZ-131 já E100.....pěkně jsme se pozdravili......mastil si to snad 50tkou na naše arty myslím už byl nakousanej......předstadil jsem dobrých 30m byl dost daleko a bum......vyšlo to.....pěkně jsem se omluvil a za pár minut mě smahla přes 1000hp arty..... :Smile-angry: ale myslím že výhra byla.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem dvakrát potkal Jakupa (v tomhle tvaru to vypadá trochu divně, takže prostě Kubu:) v obou hrách já Typ 59 a on AMX 50 100, v obou případech ve stejným týmu - první bitva Malinovka, vyjeli jsme na kopec a tam nás sfoukly artyny + nepřátelský tanky ve větším počtu. druhá bitva Dubový lesík, po přestřelce dole u mostu jsme bitvu vyhráli, takže druhej pokus úspěšnej

 

docela náhodička, potkat někoho dvakrát ve stejnej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem buď nikoho prakticky nepotkával nebo sem si nevšim. Jenom jednou četu Royal Blood (tak se menovali ne?) a všiml sem si toho jenom proto, že zdravili Sama. Myslim, že mě Panthera II. Vítězství i když já sem se tam ve svý IS-3 jen tak celkem bezcenně prdelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...