Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Včera jsem potkal na Parku Waltareho. Zahrál super ale ač dal 4 kusy, stejně jsme prohráli. Já měl E-100 (druhý účet) a ten krám netrefí ani stodolu na 100 metrů.Takže, Waltare +1, a zbytek týmu škoda mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Předevčírem jsem potkal Kedluben ze ZLIN (znám ho jen z chatu) nadával na tým jak špaček ač sám dal s Hellcatem jen 220dmg a po 1,5min se odebral do tankového nebe.. přesto skončil na 4. místě v tabulce.. Pravdou je, že enemáci to vzali na Prochorovce brutálním rushem a převálcovali nás během 4 minut.. Utvořili 3 skupinky po 5 strojích a bez zastávky projeli naší obranou a nás si dávali salvama.. Já se bránil pod kopcem proti 2x Hellcat a Shermen Jumbo, ale sundal jsem jen jednoho a pak mě další Hellcat objel a bylo po hehe.. Už dlouho jsem neviděl tak bezva spolupráci.. Škoda že to bylo u enemáků..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předevčírem jsem potkal Kedluben ze ZLIN (znám ho jen z chatu) nadával na tým jak špaček ač sám dal s Hellcatem jen 220dmg a po 1,5min se odebral do tankového nebe.. přesto skončil na 4. místě v tabulce.. Pravdou je, že enemáci to vzali na Prochorovce brutálním rushem a převálcovali nás během 4 minut.. Utvořili 3 skupinky po 5 strojích a bez zastávky projeli naší obranou a nás si dávali salvama.. Já se bránil pod kopcem proti 2x Hellcat a Shermen Jumbo, ale sundal jsem jen jednoho a pak mě další Hellcat objel a bylo po hehe.. Už dlouho jsem neviděl tak bezva spolupráci.. Škoda že to bylo u enemáků..

no jo.Měl jsem jen špuntovku a voni tam stáli jak vemínka.Navíc Hellcet je papír a já potřeboval trochu té podpory.Enemy hrála dost dobře,to je fakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Včera jsem potkal na enemy straně wopičáka s nickem "SpartanCZ" v (tuším) (Super)Pershingu... mno, párkrát jsem si do / na něj vystřelil, i nějakou damage jsem mu dal (jel jsem s Tigerem), nicméně ve finále byl úsměv na jeho tváři, bo konkrétně včera jsem měl megaštěstí na ("rajčátky") skutečně nabušené týmy :-D

 

Tímto ho zdravím... příště tě dám JÁ ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za posledních cca 10 dní jsem potkal MedařCZ , toho jsem si vyndal na Sigfriedově linii.. Koniáše, toho jsem hitnul ale stahoval se před tlakem našich, tak už jsem ho na Letišti nestihl dorazit.. a Bedzu na Ruinbergu, ale toho jsem si všiml až po bitvě ve výsledkový tabulce.. Nutno říci že nikdo z nás nehrál špatně a i když byli všichni tři poraženi odešli to tankového nebe se ctí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za posledních cca 10 dní jsem potkal MedařCZ , toho jsem si vyndal na Sigfriedově linii.. Koniáše, toho jsem hitnul ale stahoval se před tlakem našich, tak už jsem ho na Letišti nestihl dorazit.. a Bedzu na Ruinbergu, ale toho jsem si všiml až po bitvě ve výsledkový tabulce.. Nutno říci že nikdo z nás nehrál špatně a i když byli všichni tři poraženi odešli to tankového nebe se ctí :-)

Moc těžká pozice, byl jsem ostřelován snad ze všech stran. :biggrin:  Měl jsem i celkem smůlu, páč ten Superperša nahoře dostal ode mne jednou do pásu bez DMG a to mě pak chybělo, jinak bych vzdoroval o chvílu déle..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy v 1 ráno jsem na Fjordech potkal jako spoluhráče mamlasse, oba jsme měli T29 a dostali jsme pěkně na *****..tak jsme si to chtěli vynahradit v četě (do který se asi po hodině přidal ještě jeho kámoš, nick už nevim)..bitvy z větší části celkem povedený a převážně jsme byli mezi top 5.:) i když samozřejmě tam byly i stupidní prohry, kdy byl sice los dobrej, ale spoluhráči toho moc nenahráli. Tímto Vám děkuji, pánové, a třeba zas někdy.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Throlla. Pouštní řeka, já ARL V39, on SU-100. No, necítil jsem se dobře v tý plechovce. A když už jsem si pro něj jel, ani mi neodpověděl, když jsem se ho ptal, kde na mě čeká. Naneštěstí jsem měl v hledáčku jiné cíle a už jsem si pro něj nestihl přijet. Dostali a 4 z nich byli mí. A ARL šlo z garáže  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy v 1 ráno jsem na Fjordech potkal jako spoluhráče mamlasse, oba jsme měli T29 a dostali jsme pěkně na *****..tak jsme si to chtěli vynahradit v četě (do který se asi po hodině přidal ještě jeho kámoš, nick už nevim)..bitvy z větší části celkem povedený a převážně jsme byli mezi top 5.:) i když samozřejmě tam byly i stupidní prohry, kdy byl sice los dobrej, ale spoluhráči toho moc nenahráli. Tímto Vám děkuji, pánové, a třeba zas někdy.:))

 

Jj, už jsem se pomalu chystal na kutě, no nakonec jsme to natáhli skoro do 4:00 :-) ten můj kolega má nick "mdmaberet".

 

Také děkuji za víceméně povedené bitvy, někdy to určitě zopákneme... a na tu hrací dobu a počet online hráčů jsme měli IMHO dobré losy, MM neházel žádné "harakiri" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem potkal na mapě ENSK v enemy četě "JejKeye" spolu se 2 spoluhráči... valil si to v KV-3, já v T34... bitva započala... a asi za 3 minuty to bylo 3:15 pro enemáky :-) Vystřelil jsem si všehovšudy 2x - jednou jsem dal damage jednomu z JejKeyových spoluhráčů, jednou jsem dingnul JejKeye a šel jsem do kytek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...