Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

CZmato v KV4 před chvílí v enemy týmu v KV-4 :-) a já v RHM. První mě překvapil stejnou taktikou - dal mi přes údolí dva blind shoty, já jemu asi taky, navíc jsem lupl dva naslepo s ním stojícímu RHM ;-) Pak jsem ho i zapálil a nakonec naše výhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mamlass s T25/2. Ale on mě neviděl, protože jsem tu bitvu totálně zmršil, takže pšššt mamlassi  :biggrin:

 

Mno... já "martena724" (v četě s dalšími 2 borci z klanu "NIHIL") viděl a dokonce jsem jeho IS-3 dal se svým T25/2 2 penetrující rány na čumák... ale pak jsem dostal (už jsem byl načnutý) 2 rány od do té doby neviditelné AMX 50 100 a poroučel jsem se do garáže. A to jsem si říkal, kua kdo mě to sype, když jsem tak pěkně zašitý? :-)

 

Takže pravda je taková, že bitvu jsem (si) zmršil já :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera CZmato... trochu si zamachroval a asi mě nemá rád Lpeší by bylo se nepotkat. Naneštěstí jsem jel VK 72.01 a z 12 výstřelů jsem trefil 4, z toho 2 prošly. Prefit obj 140 z boku do věže a cinknout bylo fantastické, obzvlášť, když mě pak s těmi pár HP vyndal...prohra, nenastřílel jsem nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem potkal dalšího místního borce,naneštěstí jsem lamil,jelikož jsme v četě dělali bordel na TS,já machroval jak sundam britské ATčko,pak jsem nechápal,že po mě střílí ze všech stran ale nakonec paráda..pěkná hra pivasi,byla radost tě pak sledovat...

56b9234771646382f13fc490aced4c92.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Klidném Pobřeží jsem si s Löwe vyndal CZMato v Indien Panzeru. Od začátku měl smůlu, vokousali ho asi na 37 HP a pak mi najel před lauf, tak jsem ho hrdinně skolil, ještě jsem nandal AMX 50 100 a šel taky do kytek :)  Nakonec to byla remíza díky našemu blbci  http://www.noobmeter.com/player/eu/ballers/504981866 v M103, co začal capovat, pak se vydal lovit fialku v Crusader arty a o dvě vteřiny to naše M 40 neobsadila.... ***** drevený, plechom pobitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po převelice dlouhé době potkal někoho známého odsud. A zrovna to musí být JeyKey. Já v TigroviP a on Type59. Když jsem viděl to složení týmu, tak jsme propadal zoufalství, ale hra dopadla vítězstvím pro naši stranu. Byť teda já umřel díky tomu, že jsem musel najet na E75, T54 a IS6. Protože kdybych to neudělal, tak tam naše tanky za rohem stojí a čekají ještě teď. 

shot_100.jpg

shot_101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záhrali jste to dobře, vůbec nebyla šance.  :Smile_blinky:

No, opravdu nebyla, ty jsi byl na ostrove a Stika69 povida: hlidej ho. Tak jsem te svitil a Stika to mezitim pekne probral. Pekne se nam to povedlo. (mel jsem taky Tiger I). Ve finale jsme nebyli top, nekde uprostred jen, ale Koniase jsme zvladli:) Priste nas rozdrtis jak hady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak tuhle bitvu si pamatuju. Už asi tři týdny jsem nevyhrál v řadě víc jak 3 bitvy a tohle byla od pohledu prohraná bitva a už asi pátá v řadě. Zatím nikdy jsem neviděl prohrát četu tří M18, když byla v topu a to jsem viděl ty čety složený i jen z hráčů s win 45-46%.

Klany moc neznám, ale NIHIL díky zdejšímu foru jo, čímž bylo jasný, že četa M18 má hráče s lepším win než 50% a že je bitva v háji i podle hráčů. V bitvě mě suprově vytočila střelba, díky níž jsem si tu bitvu zapamatoval, protože jsem tam byl na ozdobu. Když byla půlka týmu tuhá, tak nějakej dobrák psal enemákům ať nás všechny postřílí a to už sem se fakt nakrknul a tu fraška bitvu nedohrál a odhlásil se.

Nejhorší střelba toho dne a možná celého měsíce

http://imagelink.cz/images/rng.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak teď jsem na Jižním pobřeží potkal NIHIL četu (kanar + maniacz + valmontson). Bitva T5, oni 4ky (T40 + 2xMatilda). Naše rajčata nezklamala, při návratu a obraně base jsem stihnul sundat kanara a maniacz, pak už mě zbytek enemy ukloval (last hit od valmontson) a prohráli jsme. Obdržené damage bylo 3195, rozdané 1578 + ocenění Velká ráže, takže nakonec prohra tolik nebolela - ale nemít KVčko + 57 kulomet :-), asi bych šel dřív.

 

Takže zdravím a zase někdy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes potkal nějaký opičáky (u nás i u nich) :smile: , proběhla oboustranná zdravice a pak ..... to znáte. Na svou obranu uvádím, že KV-4 bez pásů, top děla, věže a motoru není na žádný dlouhý výlety, ale aspoň sem si zahrál. Chvíli to i vypadalo, že bysme to mohli dát, ale s dělem s 175mm pene se hraje blbě (11/10/4)

 

a tady je to z mýho pohledu: http://wotreplays.com/site/651813#serene_coast-ferenc96-kv-4

 

f7c53dc4c3f628ed9fd3eec095a82617.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes potkal nějaký opičáky (u nás i u nich) :smile: , proběhla oboustranná zdravice a pak ..... to znáte. Na svou obranu uvádím, že KV-4 bez pásů, top děla, věže a motoru není na žádný dlouhý výlety, ale aspoň sem si zahrál. Chvíli to i vypadalo, že bysme to mohli dát, ale s dělem s 175mm pene se hraje blbě (11/10/4)

 

a tady je to z mýho pohledu: http://wotreplays.com/site/651813#serene_coast-ferenc96-kv-4

Jsem rád že zas po dlouhé době jsem někoho potkal,opičky dostali instrukce a šlo se do akce,vaši úplně zalamili na jedné straně  my to s peršanem prorvali,ale pak ta at-15 měla tolik štěstí..při nájezdu na ní jsem koupil za 500 od artyny,pak kolega neštastě sundal hellcata těsně před ní takže byla krytá no a úplně to zabilo to jak na ní zvrchu najel a já vypálil na věžičku ve chvíli,kdy na ni spadl a o půl metru jí posunul takže vedle,pak mě arty dodělala..jinak super hra,pak sem fandil kolegovi v prototypovi,hodně sem se bál ale po zjištění že máš 122 začly být opičky drzé,ale nadávali na dingání KV-4 goldy též:D:DOno,dnes jsme mělo 8 winů v řadě n VIII,toto byla jedna ze dvou bitev kterou jsme otáčeli,v té druhé nám enemák psal totok(měli už jasný win,ale dobře sem se postavil a svítil kolegovi a sám nakládal:D:D)

8019a8caddf36cbd210c38e303ffa9b1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...