Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Svejka007? Jsem myslel, že už WoTko nehraje... mám takového tucha, že se tu v nějakém příspěvku loučil na dobu neurčitou :-)

 

EDIT: 2danny1691: co se pamatuju, tak mu končil půlroční(?) prémiák, přičemž nejednou zmiňoval, že pak si dá pauzu... ale je fakt, že by to byla škoda... podobných skillerů není mnoho a je fajn je třeba potkat v bitvě, samozřejmě nejlépe coby spolubojovníky v jednom týmu :-D

Švejk hraje.. včera kolem 22hod byl online a hrát bude i dál až mu prémiák zkončí.. závislost je mocná a navíc bude novej patch a ten si bude chtít vyzkoušet..

Jinak nikoho známýho už jsem dlouho nepotkal ale už mě třikrát během měsíce zdravili návštěvníci tohohle fórka (nikoliv přispěvatelé) já si jejich nicky bohužel nepamatuju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal jsem se právě na ElHalufu se Chcipakk z Hugo. Nejprve mě pozdravil, na což jsem mu slušně odpověděl. Potom na mou slušnou otázku "Kudy jedeš" odpověděl výsměšně že dopředu  :Smile_Default: . Jako kdyby nevěděl, že si ho najdu :Smile-izmena: . Taky, že jo. Střetli jsme se za šutrákama na tradičním srazovém místě těžkých tanků. Tam jsem ho svým lvem chytil za lauf, chvilku jsem si sním dribloval, pak jsem ho zmuchlal do kuličky a aby měl nějakou radost, tak jsem se od něj nechal zabít:Smile_trollface-3: . To jsem charakter:Smile_sad: . Standartně byl Chcipakk ve svém týmu nejlepší, viz přiložený screen. Děkuji za pěknej fajt, ve kterém jsem k vítězství nijak nepřispěl. :facepalmic:
60shot_002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Bobby, my jsme si tě v zápalu boje všimli až když skončila bitva ve výpisu.... :) sorry, ale pak tě prej hned potkal od Nás goldhonza v četě s někým... :) My jsme se včera dopoledne potkali jednou spolu a jednou proti s jeho četou, což je nevídané když jsme ani enpočítali.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Bobby, my jsme si tě v zápalu boje všimli až když skončila bitva ve výpisu.... :) sorry, ale pak tě prej hned potkal od Nás goldhonza v četě s někým... :) My jsme se včera dopoledne potkali jednou spolu a jednou proti s jeho četou, což je nevídané když jsme ani enpočítali.. :D

jj dobra haluz.. 

Btw: bylo docela vtipny ze ve ctyrech sme udelali pres myslim pres 11k dmg.. WG moc dobre vedi proc nezavedli cety pro 4lidi.. to by byla pro lamky moc velka reznicina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera, v kombinované četě Ortegous, Karel IV a já, byli jsme přilosováni do týmu, jemuž vévodil Biggpete. Výsledek byl celkem jednoznačný pro naše barvy a nepřítel byl potřen. Bohužel jsem nemohl sledovat velkého Péťu při práci, vzal to s Ortegusem po pravém flanku, já s Karlem IV, Hetzer a Matidla, jsme to loupli přes město a setkali se opět až na enemy base. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem potkal na Letišti Bobbyho šestivraha. Nevěděl o mě a bylo mi jasné, že ho musím rychle dostat protože v jeho týmu už by nebyl pak nikdo, kdo by to dokázal nějak ovlivnit. Měl jsem Hellcata a tak jsem rychle valil k němu. Blbě jsem na něho viděl ale vypadalo tom že mu vjedu do zad protože proti němu stáli další naši a bylo vidět, že s nimi bojuje. Vyřítil jsem se z poza skály a Báááác!!! Bylo po mě. Ten hajzlík měl popelnicomet a dal mě na ránu. Ani nevěděl, že jsem to já. A vůbec nechápu, jak je možné, že byl otočený mým směrem, když o mě neměl vůbec vědět. Holt měl kliku. Nakonec jsme to vyhráli ale byla to dost ubohá výhra vzhledem k tomu, že zůstal na mapě se samými rajčaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem potkal na Letišti Bobbyho šestivraha. Nevěděl o mě a bylo mi jasné, že ho musím rychle dostat protože v jeho týmu už by nebyl pak nikdo, kdo by to dokázal nějak ovlivnit. Měl jsem Hellcata a tak jsem rychle valil k němu. Blbě jsem na něho viděl ale vypadalo tom že mu vjedu do zad protože proti němu stáli další naši a bylo vidět, že s nimi bojuje. Vyřítil jsem se z poza skály a Báááác!!! Bylo po mě. Ten hajzlík měl popelnicomet a dal mě na ránu. Ani nevěděl, že jsem to já. A vůbec nechápu, jak je možné, že byl otočený mým směrem, když o mě neměl vůbec vědět. Holt měl kliku. Nakonec jsme to vyhráli ale byla to dost ubohá výhra vzhledem k tomu, že zůstal na mapě se samými rajčaty.

Jó, potkat Bobbyho v bitvě, to si člověk může rovnou kopat hrobeček.  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nedal by mě. To jen díky tomu popelnicometu. To bych nečekal, že má na tanku a proto jsem na něho vyrazil kontaktně. Ten tank nemá proti Hellcatu žádnou šanci. To bych musel být uplný retard leda.... :biggrin: . Víc už pak nikoho nedostal a myslím si, že to bylo právě tou děsnou nepřesností toho děla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal v bitvě Petra_von_Egera_CZ na mapě Dálnice, stály jsme na opačných stranách. Byl jsem na té vítězné, poslal jsem mu jednu včelku  :Smile_trollface-3:  a v souhrnu stálo 1 kritické poškození za 0, asi někdo z posádky. Hned na to byl vyndám jiným spoluhráčem. http://img24.eu/v-g2ddyyoz.jpg , http://img24.eu/v-2201d93r.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...