Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

jedinej ruskej tank do kterého střílím a kterej snad nemá žádné hit zony je t44... střílím do něj s Tig2... do něj to padá a nic... jediná chyba na tvé vyváženosti... já nechci aby to bylo vyvážené a nikdo to nechce... to by byl šílenej patvar... už to chápeš... to běž do wot a do AW... a kvůli podobným uřvánkům jako seš ty milej zlatej kanárku dávaj do hry Mause a přijde i Leopard... doufám, že ti to přijde dost realistické... z mého pohledu na hru je to jen dobře... jenom se hrozím, kam až tohle může zajít... tvůj bla bla údaj 4 střely na kill je zavádějící... ptž teď do mě střílelea is2 jak magor a nic :-P a já killuji i na jednu střelu... asi budu muset někdy nahodit video... aby ses něco naučil... jsi k smíchu a je mi jedno kde jsi doma... tady to rozhodně není... ty takovej kalibr se podceňuješ a měl bys jít na ofiko... mezi 80% uřvánků kam patříš... je ti tolik a neumíš si seřadit priority... to je smutné...

Když neumíš diskutovat, tak musíš urážet, to je normální ale mě tím nijak nerozhodíš, takových jako jsi ty už jsem tady za ty 4 roky zažil desítky :thumbsup:

 

1. kvůli mě určite do hry Mause nedávají, kdyby ses zajímal o mé názory, které tady většina lidí zná, tak bys věděl, že už 3 roky pláču nad tím, že se do WoT neustále přidávají další tanky a že tím hra ztrácí na osobitosti a hratelnosti protože je z toho akorát nepřehledný guláš. Udělat deset tanků, které mají specifické vlastnosti a kdy se s každým musí jinak hrát jde docela snadno ale udělat takovou haldu tanků, které dnes WoT obsahuje aby byl každý jiný prostě nejde a aby byl dokonce osobitý, tak to už je uplně mimo.

 

2. Realizmus nechej na pokoji protože o tom jsem nikdy a nikde nepsal. Jde o hru a chci aby byla hratelná a v rámci možností vyvážená.

 

3. Doma jsem tady protože jsem tento web kdysi dávno pomáhal zakládat a ty o tom víš prd, takže radši mlč a nebo si najdi potřebné informace.

 

4. Videa, kde dáváš tank na ránu mi posílat nemusíš jelikož takových mám svých docela dost. Spíš mi sem dej údaj o tom, kolik těch tanků na ránu dáš z německého tanku na 100 výstřelů a hlavně ze 100 výstřelů na velkou vzdálenost.

 

5. Být se vším spokojený, do ničeho nerýpat, nic nekritizovat = být velký tvrdý frajer

 

6. Kritizovat, hledat mouchy, polemizovat = být uřvánek a uplakánek   :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když neumíš diskutovat, tak musíš urážet, to je normální ale mě tím nijak nerozhodíš, takových jako jsi ty už jsem tady za ty 4 roky zažil desítky :thumbsup:

 

1. kvůli mě určite do hry Mause nedávají, kdyby ses zajímal o mé názory, které tady většina lidí zná, tak bys věděl, že už 3 roky pláču nad tím, že se do WoT neustále přidávají další tanky a že tím hra ztrácí na osobitosti a hratelnosti protože je z toho akorát nepřehledný guláš. Udělat deset tanků, které mají specifické vlastnosti a kdy se s každým musí jinak hrát jde docela snadno ale udělat takovou haldu tanků, které dnes WoT obsahuje aby byl každý jiný prostě nejde a aby byl dokonce osobitý, tak to už je uplně mimo.

 

2. Realizmus nechej na pokoji protože o tom jsem nikdy a nikde nepsal. Jde o hru a chci aby byla hratelná a v rámci možností vyvážená.

 

3. Doma jsem tady protože jsem tento web kdysi dávno pomáhal zakládat a ty o tom víš prd, takže radši mlč a nebo si najdi potřebné informace.

 

4. Videa, kde dáváš tank na ránu mi posílat nemusíš jelikož takových mám svých docela dost. Spíš mi sem dej údaj o tom, kolik těch tanků na ránu dáš z německého tanku na 100 výstřelů a hlavně ze 100 výstřelů na velkou vzdálenost.

 

5. Být se vším spokojený, do ničeho nerýpat, nic nekritizovat = být velký tvrdý frajer

 

6. Kritizovat, hledat mouchy, polemizovat = být uřvánek a uplakánek   :no:

Tohle je přesně ten výplod na co sem čekal... hej kámo je mi jedno kolik ti je, co jsi zažil a kolik si toho zkazil... zde se chováš jako uřvánek a tak sem tě také označil... ani více na tebe a tvé body nemá cenu reagovat... Honimíre :-D Ty prostě za to nestojíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedinej ruskej tank do kterého střílím a kterej snad nemá žádné hit zony je t44... střílím do něj s Tig2... do něj to padá a nic... jediná chyba na tvé vyváženosti... já nechci aby to bylo vyvážené a nikdo to nechce... to by byl šílenej patvar... už to chápeš... to běž do wot a do AW... a kvůli podobným uřvánkům jako seš ty milej zlatej kanárku dávaj do hry Mause a přijde i Leopard... doufám, že ti to přijde dost realistické... z mého pohledu na hru je to jen dobře... jenom se hrozím, kam až tohle může zajít... tvůj bla bla údaj 4 střely na kill je zavádějící... ptž teď do mě střílelea is2 jak magor a nic :-P a já killuji i na jednu střelu... asi budu muset někdy nahodit video... aby ses něco naučil... jsi k smíchu a je mi jedno kde jsi doma... tady to rozhodně není... ty takovej kalibr se podceňuješ a měl bys jít na ofiko... mezi 80% uřvánků kam patříš... je ti tolik a neumíš si seřadit priority... to je smutné...

Myslíš jako aby měl ,,Storm " nějakou oběť a cíl svých občas rádoby vipných poznámek a jedovatých narážek ?

Já myslím že tady je mu dobře (Kanárovi ) ,nikdo tu do nikoho nějak extrémě nejede a je to jen dobře. Tak u toho zůstaňme. Ju ?

 

Když tak koukám co na ofiku kolikrát prochází za výrazy a ataky tak si nemůžu nevzpomenout na forum Battle Star Galaktiky. Tam jsou pane modi, blbě se ,,usměješ" a je to za napomenutí nebo případně body, ostřejší výraz je ban na nějaký ten den a opakovaný ostrý atak na jiného uživatele může být i ,,perma ". Skousnout ,,banán " na měsíc není vůbec žádný problém. I já ,ozdoba všech svateb a pohřbů jsem to dokázal .

Přijít ,,Kamzík " (hlavní admin) na ofiko WT tak je dost uživatelů už pouhou minulostí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mačkám obojí :) Záleží na tom co mě momentálně štve víc :D Ale ve WT pořád dost tápu, tak se radši ptám na všelijakou blbost :)

Se mě klidně ptej mám i stejný nick ve hře.Už to hraju aktivně nějaký pátek.

 

Co se stalo v HUGU ? Koukal jsem , že TOM už tam nejní ? Jinak byl jsem v začátcí

ch Royale-Hugo :) , po roce nehraní wot jsem to tam zabalil :)

To opravdu nevím.Pro mě WOT taky skončilo,protože mě to přestalo bavit dostávat rány od neviditelných tanků :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mě klidně ptej mám i stejný nick ve hře.Už to hraju aktivně nějaký pátek.

 

Já tam mám aktivně akorát třetí rank :DD Ale přidám tedy :)

 

 

Co se stalo v HUGU ? Koukal jsem , že TOM už tam nejní ? Jinak byl jsem v začátcí

ch Royale-Hugo :) , po roce nehraní wot jsem to tam zabalil :)

 

Co sem slyšel tak odešli dva tři lidi a náboráři jinech klanů si hned mysleli že se rozpadá klan takže samé pozvánky... Ale někdo z huga ti to vysvětlí lépe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mám aktivně akorát třetí rank :DD Ale přidám tedy :)

 

 

 

Co sem slyšel tak odešli dva tři lidi a náboráři jinech klanů si hned mysleli že se rozpadá klan takže samé pozvánky... Ale někdo z huga ti to vysvětlí lépe :)

Víš jak , pro mně je to skončená věc , byl jsem tam cca2 roky , pamatuju starý dobrý Royale a partu starejch pardů z nich tam už je jenom pár kluků , jenom mně zarazilo , že Tamaiero jakožto zakladaren HUGA a i Baga je najednou pryč , nějak to už nesleduju co jsem s wot skončil , sorry za vsuvku do WT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš jak , pro mně je to skončená věc , byl jsem tam cca2 roky , pamatuju starý dobrý Royale a partu starejch pardů z nich tam už je jenom pár kluků , jenom mně zarazilo , že Tamaiero jakožto zakladaren HUGA a i Baga je najednou pryč , nějak to už nesleduju co jsem s wot skončil , sorry za vsuvku do WT :)

 

Hele fakt nevím, byl sem v klanu krátce když se to stalo takže jsem to jen prolítnul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že už to poštelovali. Dnes se mi něco krátkého stahovalo, jen takové problesknutí a s Jumbem je to prohra za prohrou a každý TigerII mě čelně dá na ránu a to ještě včera nebylo. Vypadá to na konec OP tanku Jumbo.

ty si s tema kravinama nedas pokoj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není kravina! Sice Jumbo střílí furt stejně, to jo ale už toho tolik nevydrží. Mám s tím něco nahráno a když jsem se postavil čelně, tak mě nikdo hned tak nedal a teď je to pravidelné. Normálně do toho čelního šikmého pancíře to projde od TigeraII jako nic a tolik proher v řadě jsem s tím ještě neměl. Vlastně jsem s tím neměl skoro žádné prohry, tak nemohly být ani v řadě.... :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyjadrím sa ktomu čo tu pisali o Tigrovy.Moje skusenosti su sním iba pozítivne.Neohrabane?No ved ma cca 50ton tak sa to da očakavať.Neviem čo hrate za mod,takže ja ho budem hodnotiť v SB kde hravám.Tam je to neskutočny killer.Tiger nieje tank do 1 linie skôr na podporu Pz IV a Pantherov na velke a stredne vzdialenosti(niektorí experti tu nazyvaju camp..)tudíž nikam unahlene sa sním nehrabem stale rozmyšľam a sledujem okolie.Do mesta sním vylučne nejazdím,kedže je to v meste ako "Slon v porcelane" takže skôr po okraji mesta alebo po lukach sa pohybujem,vtedy využijete tu 88 ;) Trošku ma **** tie granatomety ale da sa s tym hrať.To že nedám tank na oneshot nebudem rozpravať...niekedy sám odrazím neskutočne blbosti,niekedy stačilo T34 streliť do "priezoru vodiča" a bola mrtva,teraz to už neplatí skôr strielam na vežu alebo trup nad vodiča tam to ide skoro stale na oneshot a ked nie tak mu spravite celkom slušnu paseku v tanku a druhym nabojom ho dorazite.V RB ho skôr znehodnocuje spotting ala wot tudíž svietite už od spawnu.Ono každy sa ženie za Tigrom lebo to je ikona WW2 ale ked ho už má tak je sklamany ako dostava na frňák.Tiger je špecificky stroj a nie pre každeho.To je asi všetko čo som chcel povedať. :Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není kravina! Sice Jumbo střílí furt stejně, to jo ale už toho tolik nevydrží. Mám s tím něco nahráno a když jsem se postavil čelně, tak mě nikdo hned tak nedal a teď je to pravidelné. Normálně do toho čelního šikmého pancíře to projde od TigeraII jako nic a tolik proher v řadě jsem s tím ještě neměl. Vlastně jsem s tím neměl skoro žádné prohry, tak nemohly být ani v řadě.... :no:

 

Jumbo které ? Píšeš od Tigera 2, ale ten má podkaliberku a zepředu probije Jumbo jako nic....

 

Myslíš-li to první Jumbo, tak to Tigera 2 nepotkává, pokud je to to Jumbo s 76, tak opět....podkaliberka, ostatně tu má i ten amík a pozor pak na Panther A, ( BR 6.0 ) čelně s podkalberkou ( tento ji již má ) zepředu louskáme Jumba jedna radost :-P

 

nevím kde jste vzali, že Jumbo nejde probít.....

 

v té bitvě hned 3 a zepředu, žádný štráchy , pocém kam deš....

 

1617652_933331086679547_6731654555737705

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde se to o tom že je to OP psalo  ? Pokud má aspirovat na OP tak ne neprůstřelností, ale jeho dělem s podkaliberkou, rld kolem 5 sec s full posádkou je pořádná káva....a podrží tě maximálně věž, jeho BR je 5.7 a ano Tiger a Panher D bez podkaliberní munice mají problém, možná proto ty řeči o tom jaká je to neprůstřelná mrcha..., jenže tento tank dosti často hraje s Tiger 2 Henschel ( br 6.7 ), či stačí Panther A, G které mají kupodivu BR 6.0 ( !!! ) , střílí slušně rychle a maj podkaliberní munici, která ho zepředu probije a to samé i do věže....., mě dokonce ta podkaliberka u 75 mm děl u němců přijde lepší než u 88 mm děla

 

jezdil jsem i s Jumbem 76 a ano, na Tigery, Pantery D se dá machrovat...vždy dalo a dá, ale ne už na vyšší německej level, tebe zachranuje podkaliberka a smrtelnej rld....

 

a že zepředu páráš Tigera H jako nic při téměř dvojnásobném rld... ti nevadí Kanáre ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde se to o tom že je to OP psalo  ? Pokud má aspirovat na OP tak ne neprůstřelností, ale jeho dělem s podkaliberkou, rld kolem 5 sec s full posádkou je pořádná káva....a podrží tě maximálně věž, jeho BR je 5.7 a ano Tiger a Panher D bez podkaliberní munice mají problém, možná proto ty řeči o tom jaká je to neprůstřelná mrcha..., jenže tento tank dosti často hraje s Tiger 2 Henschel ( br 6.7 ), či stačí Panther A, G které mají kupodivu BR 6.0 ( !!! ) , střílí slušně rychle a maj podkaliberní munici, která ho zepředu probije a to samé i do věže....., mě dokonce ta podkaliberka u 75 mm děl u němců přijde lepší než u 88 mm děla

 

jezdil jsem i s Jumbem 76 a ano, na Tigery, Pantery D se dá machrovat...vždy dalo a dá, ale ne už na vyšší německej level, tebe zachranuje podkaliberka a smrtelnej rld....

 

a že zepředu páráš Tigera H jako nic při téměř dvojnásobném rld... ti nevadí Kanáre ? :-D

Ale já nepíšu nic o tom, že je to zlé a že brečím, že mi pokazili OP hračku. To bylo pouze konstatování, že se s tím něco udělalo. Možná se udělalo jenom to, že MM valí proti Jumbovi víc TigerůII a nebo tanky s vyšší BR. Každopádně si musím víc hlídat kde a na koho to vybalím na férovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...