Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak jsem rozjel němce ještě před patchem jsem se dostal na 2. rank ,který jsem kompletně vyzkoumal a rozjížděl jsem rank 3. Jenže přišli amíci a prásk a je to to v pytli sherman 105 je nezničitelnej m4a1 ten prostřelit jde ale bohužel mu pz-III nic nedělá jen ho prostřeluje a občas mu něco zezelená. Takhle dlouho jsem 3. rank ještě neexpil. Trošku to zlepšil hetzer ,ale jak jsem si myslel ,že shermany budu vypínat na ránu tak jsem se spletl a když na ně nemají ani ruské tanky na 3. ranku kde byly rusové asi nejlepší  o německých ani nemluvím tak je to opravdu bída :-( A  poslední dobou ty bombardéry to je teprve humus :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to jsem si myslel že sem tak za němce lamil.a ono ne je to dojebkané.s PZ F2 amika prostřelím zboku durch obě munice mu  zezelenají on se otočí prdelou kemě v poho někoho sejme pak se otoří na mě a jdu do garáže samo že mezitím to do něj sypu anic že.no a tygra radši ani nevytahuju ten střílí plastelínu a když náááhodou něco projde tak jen malé poškození.vemu rusáky a to je jiná zásah pěkně se to v tanku rozprskne.... no prostě munice uplně o něčem jiným

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeho kvalitní hra za 974 lions :-D to mě .... takové věci by do té tabulky neměli dávat, to je pak hrozně zkreslující... já si myslel, že je to odměna... ale doufal jsem a bylo by to logické, že se nebude započítávat do pořadí... na to že tam jel třeba s tou T26 kou dobrej výkon :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prubnul bitvu s prémiákem kořistným KV a je to trapná fraška. Střílel jsem do toho US zmetka M4A1 ze všech stran a bez efektu. Ani zboku to nemělo smysl. Sice každá prošla ale nic nepoškodila. Pak přijel ještě jeden a jelikož mě nemohl ten první čelně probít, tak ten druhý mě dal zboku. Už na tento rank nejdu. Je jasné, že to s US tanky poněkud přepískli, jako ostatně pokaždé, když něco mění. Dělají to jak ožralý, když jde z putyky. Od zdi ke zdi. Na pátém ranku je zatím klid. US tanky tam nejsou nijak OP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku ot ale vítě o něaké akci na vánoce??

Bude nic za akci :-) vypadá to že bude houno... a nebo nám to ve finále urve koule... nevím, ale šokující druhá varianta by byla fajn... přeci jen v Rusku je běžný pracovní den a mají čas se nám věnovat... a developeři mlčí... což věští něco žůžo :-) každopádně asi na tom moc nesejde... ale je to jejich reklama a marketink :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mi sakra u základního Shermana v bitvě nestřílí kulomet??? Co to je zas za bug... (nastaveno samozřejmě mám a v test. jízdě normálně střílí)

 

Bug, kdy kulomet nefunguje, když máš jinou než základní munici (alespoň tak to bylo když jsem to hrál naposled).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zas potřeboval aby mi žádný kulomet a na ničem nestřílel. :confused: A netuším, jak to docílit.

hmm tento rušivý element jsem chtěl také zrušit... de facto bys musel nastavit střelbu pro primární zbraň, sekundární a kulomet... poté by to možná šlo... aby každá zbraň měla své přiřazené tlačidlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...