Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Je to prostě cokoliv co je mimo minimapu. Letadlo, tank, flak...ty mapy jsou o dost větší než můžeš v tanku projet. V CBT jsi si mohl vzít letadlo a viděl by jsi to hned, část pro tanky je tak 1/6 celé mapy. Třeba bojiště na mapě Kubáň je na té stejné mapě jako je pro letadla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě cokoliv co je mimo minimapu. Letadlo, tank, flak...ty mapy jsou o dost větší než můžeš v tanku projet. V CBT jsi si mohl vzít letadlo a viděl by jsi to hned, část pro tanky je tak 1/6 celé mapy. Třeba bojiště na mapě Kubáň je na té stejné mapě jako je pro letadla...

Jj, tak nějak jsem si to představoval ale nebyl jsem si jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co hovorite na poslednu upravu kurska? kvoli tym delam to zacina bit neskutocna "zabava". ucinnost diel mi nevadi, ale ta presnost... strielaju cez celu mapu, triafaju cez stromy, horizont.... rusaci sa veselo prehanaju po celej mape a skopcaci sa krcia po krajoch mapy... za posledne dni som vyhral kusrk za nemcov 3x.....  uz som si zvykol, akym smerom sa uberaju hry z ww2, taktiez si uvedomujem, kto je tvorcom hry a kto vyhral vojnu... ale az tak?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se treba trava a vsechen ten bordel libi. Kdyz to vypnu tak je to jako 15 let stara hra. V prirode jsem prakticky denne a na trave ve hre mi neprijde nic zvlastniho.

 

Nemyslim si, ze to je berlicka jenom do arkady. Spis to je bic na lemply co si nekde stoupnou a stoji tam jak trubky celou hru. Diky ikonam na minimape v SB je docela problem objet tank. Stacilo by pouze aby nebyl videt tank ktery nevidim z pohledu velitele tanku a je po problemech

 

1. s tím, že to po vyp. vypadá trochu divně se dá souhlasit, ale mě to příjde spíš jako tráva v RPG nebo nějaké bečkové střílečce.

 

2. Pokud to označení v minimapě zůstane, tak bych se taky přikláněl k tomu aby byly zobrazeny jen tanky co mám v dohledu, jinak je to moc nepřehledný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co hovorite na poslednu upravu kurska? kvoli tym delam to zacina bit neskutocna "zabava". ucinnost diel mi nevadi, ale ta presnost... strielaju cez celu mapu, triafaju cez stromy, horizont.... rusaci sa veselo prehanaju po celej mape a skopcaci sa krcia po krajoch mapy... za posledne dni som vyhral kusrk za nemcov 3x.....  uz som si zvykol, akym smerom sa uberaju hry z ww2, taktiez si uvedomujem, kto je tvorcom hry a kto vyhral vojnu... ale az tak?? 

 

:facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  co na to říct víc...pokud stojíš správně tak Tě ty děla akorát lechtají a ten zbytek snad ani nebudu komentovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  co na to říct víc...pokud stojíš správně tak Tě ty děla akorát lechtají a ten zbytek snad ani nebudu komentovat

Já už jedno dělo ma Kursku dostal a to s PzIIIF :laugh: - Ale trefit ho ...to není legrace.

Jinak dneska hodně špatný. Jsem oproti WOTu ve Wt zvyklý hrát agresivně, ale to se Stugem F nejde. Ono to láká, je rychlý a na pozici je ihned...jenže až nadělo to je neskutečná plečka. SU122 si mě vyndá vždy na ránu. Ovšem za to můžou mapy....pořád mám tu hloupou Karélii.....to je hrozná mapa.

Pro můj styl hraní nebudou TD  to pravé ořechové. STug F dva doslova přetrpím....není ani jedna hra, bez zničeného kanonu. Já vlastně pořád nemůžu střílet. :laugh: Pro mě obrovské zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky absenci spotingu jsou jenom 2 varianty, velké, rozlehlé, málo členité mapy (Kursk) nebo malé, hodně členité mapy (Karélie, Ash River) Jungle a Kubáň je něco mezi, ale spíš patří mezi malé a členité mapy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na doporučení Švejka stahuju WT.....hlavně mě lákají německý legendy....Tiger, Panther, Ferdi, JT atd....

Brzo bude o jednoho nooba ve hře víc :laugh:

Paráda :-), ale bacha...je to o nervy...musíš si zvyknout pořád lostovat. Chce to čety. Bohužel i ve WT jsou lobotomici a ty se můžež rozkrájet a sám to nedáš....chce to capovat, jinak je konec...

Znáte klan CZSL či tak nějak? Mají tam dobré hrdiny....stojí na capu a čekají na oživlé......toho jsem se bál. To jsem nesnášel i v BF2. Jestli se to rozmůže tak ihned končím. Větši srabárnu neznám.

Jinak dělo na Stugovi platí....teď tři kousky na tři rány....ale pravda je, že mi fakt pořád nefunguje. Kdybych měl jinou dvojku tak F2 vyexpím na ní....k čemu TD, které vyniká kanonem, když vlastně pořád nefunguje?

Georgu, až se rozkoukáš tak si mě dej do přátel. Nick je vonverny. Té mé příjmení, které odkazuje na mé říšské předky s modrou krví VON :laugh: .

A šup četu nebo mě mrdne.....

Asi nejvíc o nervy je, když se půlka našich přestřeluje na Karélii u capu přes ten krátký průsmyk......a enemák si vklidu capuje... :wallbash::laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas až tolik se mi to nestává, většinou to jsou situace kdy se tam prostě protivník probojuje, vyloženě tam nečeká na snadný kill

Tak to máš kliku protože já na té mapě, tuším, že se to jmenuje Nějaká řeka, jak je tam uprostřed ten kamenný most, potkávám tyhle hrdiny pravidelně, když hraju za němce. Rusáci rychle přejedou tu pláň vzadu a už tam čekají na respu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...