Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

to byla zase komedie :-D konečně mám F2. A co nevidím, mizející KV-1. Jen tak tak jí dám do vršku věže. ono ji to zapálí? 

jo, taky mi parkrat zmizel tank pred hlavni, na vzdalenost par metru. a divny na tom bylo to, ze hra nic nezahlasila, ze by se treba dotycnej odpojil nebo tak. v letadlech jsem zase vzal PBJ co ma 75mm kanon v nose, na bunkry to bylo neucinny (asi blba munice), tak jsem letel na ruskou Pe-2, ze ji poslu pozdrav, byl jsem par set metru od ni, idealni uhel, a jen co stisknu spoust tak zmizne :-D primo me pred ksichtem. a hra taky nic nezahlasila, cumel jsem jak pero z gauce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mizení a objevování tanku při přepínáním mezi normálním a sniper módem pozoruju už od bety... Osobně se domnívám, že to prapůvodně měl být způsob jak demonstrovat rozdíl výšky odkud se pozoruje (velitel v poklopu je samozřejmě o mnoho výš než optika) a nějak se jim to zvrhlo... Ale v prvopočátcích to fungovalo přesvědčivě... Tank byl za terénní nerovností... Z pohledu velitele jsi ho viděl a z optiky už ne protože ti ho ta terénní nerovnost kryla... 

 

Uvidíme jestli to opraví, aby to fungovalo a nebo odstraní úplně.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mizení a objevování tanku při přepínáním mezi normálním a sniper módem pozoruju už od bety... Osobně se domnívám, že to prapůvodně měl být způsob jak demonstrovat rozdíl výšky odkud se pozoruje (velitel v poklopu je samozřejmě o mnoho výš než optika) a nějak se jim to zvrhlo... Ale v prvopočátcích to fungovalo přesvědčivě... Tank byl za terénní nerovností... Z pohledu velitele jsi ho viděl a z optiky už ne protože ti ho ta terénní nerovnost kryla... 

 

Uvidíme jestli to opraví, aby to fungovalo a nebo odstraní úplně.... 

 

Ideu chápu, ale proč mizet tank, když místo tanku to má ve sniperu zobrazit ten kopec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolik snad žádná munice nestojí.... Asi máš vypnuté automatické doplňování munice, chápu-li Tě správně.... jinak Ti vždy vypíše, kolik Tě stála doplněná munice...

Když vyzkoumáš určitou munici, budeš mít u ní dvě čísla... První bude znamenat asi aktuální stav a druhé max. počet. Časem při používání tohoto druhu munice ti bude první číslo klesat k nule a já se ptal, co se stane až dosáhneš té nuly, vypotřebuješ veškeré náboje. Jak jsem psal, u tohoto druhu munice je cena 150 a doplňování plus opravy sou samozřejmě zaplé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mizení a objevování tanku při přepínáním mezi normálním a sniper módem pozoruju už od bety... Osobně se domnívám, že to prapůvodně měl být způsob jak demonstrovat rozdíl výšky odkud se pozoruje (velitel v poklopu je samozřejmě o mnoho výš než optika) a nějak se jim to zvrhlo... Ale v prvopočátcích to fungovalo přesvědčivě... Tank byl za terénní nerovností... Z pohledu velitele jsi ho viděl a z optiky už ne protože ti ho ta terénní nerovnost kryla... 

 

Uvidíme jestli to opraví, aby to fungovalo a nebo odstraní úplně.... 

To dává smysl, jenže mizí tanky i na rovině....

 

 

Když vyzkoumáš určitou munici, budeš mít u ní dvě čísla... První bude znamenat asi aktuální stav a druhé max. počet. Časem při používání tohoto druhu munice ti bude první číslo klesat k nule a já se ptal, co se stane až dosáhneš té nuly, vypotřebuješ veškeré náboje. Jak jsem psal, u tohoto druhu munice je cena 150 a doplňování plus opravy sou samozřejmě zaplé. 

 

Aha, rozumím....zatím jsem se nikde bna nulu nedostal, takže zatím neřeším....ale info by bylo užitečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to už instaluji. Mám nick vonverny :laugh: . Ale nejdřív nastuduju nějaké videa apod.nechci být lama. Co jsem zatím koukal tak je to hodně hra o přemýšlení, sledování minimapy...to bude ono :laugh: . Jen musím zjitit jak se hra vlastně ovládá....abych nebyl jak v první hře ve WOT, kdy jsem se divil, jak mě můžou enemáci trefovat na takovou dálku, když já je sotva vidím....až pak jsem zjistil, že existuje sniper mod :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to už instaluji. Mám nick vonverny :laugh: . Ale nejdřív nastuduju nějaké videa apod.nechci být lama. Co jsem zatím koukal tak je to hodně hra o přemýšlení, sledování minimapy...to bude ono :laugh: . Jen musím zjitit jak se hra vlastně ovládá....abych nebyl jak v první hře ve WOT, kdy jsem se divil, jak mě můžou enemáci trefovat na takovou dálku, když já je sotva vidím....až pak jsem zjistil, že existuje sniper mod :laugh: .

parada, rikal jsem si ze je to jen otazka casu nez to prubnes :)

 

ovladani je celkem snadny:

WSAD - pohyb tanku

leva mys - strelba

C + mys - rozhlizeni

V - zmena pohledu

X - oznaceni cile

Y - priblizeni

U - opravy

1 az 4 - zmena munice

dalsi numera - hasicak a privolani artyny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parada, rikal jsem si ze je to jen otazka casu nez to prubnes :)

 

ovladani je celkem snadny:

 

C + mys - rozhlizeni

 

Já mám aktivaci rozhlížení na PTM, přijde mi to praktičtější...

 

ale pouze v SB, v arkádě a HB se střílí po ikonkách

Stejně musíš tu minimapu sledovat...(teda krom AB, tam jsem nelezl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele proč někdy ve hře někdo dá hlášku, že se vrací na základnu?

To tam doplní munici nebo opraví rychleji tank? Já se vrátil (na spawn) a nic to nedělalo...

Je tam spousta hlášek, které jsou ještě z letadel a nejsou odděleny. Mezi ty patří například tipy a triky před bitvou .. "Udržujte nad nepřítelem výškovou převahu" vážně neplatí pro tanky. I když, možná..  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první test hra odjeta. Kucíí já toho stojícího Panther s tou PzII né a né dostat ,,,téé divný :laugh: .Předělal jsem si ovládání trochu na WOT. Sniper mód musím mít na prostředním kolečku na myši. Ale ještě nevím co a jak." U" že je oprava apod.

Ale stačilo mi se projet a WT mě má......úplně něco jinéhé než WOT. I bzdit musí člověk sám.....já pustím "W" a chci rozsekat první cíl....ten klump frčí dál :laugh: . Tak to ztrhnu a hodilo to suepr smyk....

A ty zvuky...pěkný. Nejlepší je, jak to drží pravidlo...tohle je papír a kolmo, tak to prostě dáš.....tohle je silní pancíř, to nedáš.....tohle z WOT neznám. Super. Večer to začnu hrát.

Ale musím se vše naučit...jsem omylem začal zkoumat Pz38 a nevím jak to zrušit. Nevím ani jak se selektují typy bitev a co ty zkratky znamenají....

Ale co vím, že letadla hrát nikdy nebudu. Stačila ta první povinná hra :laugh: . Ne...přiznám se....vím, že tanky se naučím a budu to řezat jak ve WOT, ale na letadla jsem takové dřevo, že jsem rád za sestřelení toho balonu :laugh: .Mě by sestřelil i syn můj roční syn, když byl ještě v břiše ženy :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s F2 se expí jedna báseň :-D asi s ní udělám vše v německém stromu. taky se tímto klaním všem, kdo mají trpělivost jezdit T-34

F2 je skvělý, obzvláště v historických .. stejně tak MM, kdy doopravdy nepotkávám žádné obludy .. taky s ním nejspíše vyexpím G, P.III a JgpzIV a až pak teprve se posunu o tier nahoru. Ty začáteční T-34 nestojí za nic moc, ale mně se s nimi nehraje zase tak špatně, člověk musí více myslet a soustředit se na weakspoty u němců. A taková T-34-57 vypadá skvěle .. škoda jen, že nepremiová 57 nemá ty skvělé náboje, které premiová má:  www.youtube.com/watch?v=opPskBGKY7c . A taky přemýšlím, že zabrouzdám do nějakého klanu po zkouškovém, přeci jenom hrát sám znamená polovina zábavy. Ale kam ?  :sweat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale musím se vše naučit...jsem omylem začal zkoumat Pz38 a nevím jak to zrušit. Nevím ani jak se selektují typy bitev a co ty zkratky znamenají....

 

Takže,zkoumání tanku změníš tím,že si rozklikneš výzkum a pak klikneš na vybraný tank a dáš research...Pokud je tank červený musíš nejprve vyzkoumat další stroje daného ranku.Bohužel to nejde jet stylem "chci hrát TD tak pojedu JEN větev TD"je třeba odemknout skoro vše,ale je jedno s čím (až na zvýhodnění při postupu větví,kdy zkoumání následujícího tanku tankem předešlým poskytuje bonus k výzkumu.Čili budu-li zkoumat KV-2 s T-34 půjde mi to pomaleji než s KV-1 ZiS-5,protože před KV-2 je KV-1 ZiS-5 a ne T-34 či jiný tank).

12shot_2014.05.26_16.15..jpg

 

Druh bitev selektuješ tím,že najedeš na tlačítko do bitvy (nic nemačkáš),vyjede ti tabulka na kterou se přesuneš a zafajfkuješ druh bitvy,dle libosti.

52shot_2014.05.26_16.15..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...