Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

"utočit" tank je taktika vzniklá ve Wot na základě jeho mechaniky a zpracování pohybu.... Ve WT-GF je jak jiná mechanika, tak i jiné zpracování pohybu....

 

Zvykejte si, že taktiky, které jste se naučili a používali ve WoT nemusí ve WT-GF fungovat vůbec a nebo budou fungovat zcela jinak než očekáváte... 

 

:dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"utočit" tank je taktika vzniklá ve Wot na základě jeho mechaniky a zpracování pohybu.... Ve WT-GF je jak jiná mechanika, tak i jiné zpracování pohybu....

 

Zvykejte si, že taktiky, které jste se naučili a používali ve WoT nemusí ve WT-GF fungovat vůbec a nebo budou fungovat zcela jinak než očekáváte... 

 

:dntknw:

 

Moje poznámka nebyla mířena ani tak na použitelnou taktiku, jako spíš na závažné problémy s pohyblivostí stíhače tanků JagdTiger.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje poznámka nebyla mířena ani tak na použitelnou taktiku, jako spíš na závažné problémy s pohyblivostí stíhače tanků JagdTiger.

 

jelikož otočka na místě je problém skoro pro všechny tanky tak to nemá tolik cenu řešit. Navíc díky úplně jiné herní mechanice se téměř nestává, že by jsi musel někoho dotáčet atd...myslím, že tuhle slabinu JgTigera v pohodě eliminuje jeho dlouhé a přesné dělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se to vezme :D vcera jsme jeli 2x T-50 a vsechno na co jsme narazili jsme vesele objizdeli, nez Nemec stacil otocit vezi tak bylo po nem

 

Tak v tuhle chvíli je T-50 asi vyjímka. Až jí opraví tak už to nepůjde  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"utočit" tank je taktika vzniklá ve Wot na základě jeho mechaniky a zpracování pohybu.... Ve WT-GF je jak jiná mechanika, tak i jiné zpracování pohybu....

 

Zvykejte si, že taktiky, které jste se naučili a používali ve WoT nemusí ve WT-GF fungovat vůbec a nebo budou fungovat zcela jinak než očekáváte... 

 

:dntknw:

dneska jsem utočil dva tanky najednou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady bude asi chyba v komunikaci. Protože tanky jezdí jinak v arkádě a jinak zase v HB a FRB. Všechno co jsem předtím napsal berte na HB a FRB. V arkádě nevím, protože ji nehraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono až selektují pro SB plně reálné ovládání (tj. řadím si sám, točím přibrzděním pásu atd.), tak na nějaké objíždění apod. zapomeňte. Člověk má dost starostí jízdou a je rád, když se mu podaří zajet do pozice vhodné pro střelbu, neujíždí mu to atd. Vřele všem doporučuju - nastavení ovládání - plná kontrola - ovládání tanku, tam si nastavit řazení nahoru/dolů, zatáčení, neutrál, brzdy... a najednou už to není tak jednoduché jenom držet W a zatáčet A a D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduché to není, ale přeci jen nehraju simulátor řidiče tanku, ale velitele tanku, takže rád zůstanu u WASD :whistling:

 

Jinak když jsem to zkoušel naposledy tak plná kontrola dávala mimo jiné vcelku slušnou výhodu v rychlosti otáčení.

Tak to se mi ještě nepodařilo. Pokud někdo má zjednodušené ovládání, tak je schopen zastavit 1 pás a otočit se na pidi prostoru. Na plné ovládání se mi ještě nepodařilo pás komplet zastavit, vždy mi "prokluzoval" a nejlépe se to otáčelo na zpátečku. Jediná výhoda, která mě napadá je možnost zařadit 1 pomalu vyjet na horizont.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem také rozšířil řady CBT. Vše jsem dal na max a projel jsem se po mapě s 25 fps  :laugh:  Tak jsem nějak povypínal všelijaký věci, co člověk nepotřebuje a dostal jsem se na neuvěřitelných 85 fps. Při bitvě je to 60-70. Hra je naprosto plynulá, bitvu mám načetlou téměř okamžitě. Klobouk dolů. Jinak se motám jak maďar v kukuřici a jakmile potkám T50, tak mám chuť ze své Pz2 vyskočit  :laugh:  Jinak super  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...