Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

No celkem dobrá recenze jen tady se autor malinko sekl nebo spíš čtenáře trochu mystifikuje :

 . . . .A za co se platí?

Kromě toho si za skutečné peníze můžete přímo koupit potřebná vylepšení pro vaše letadla a v arkádovém módu potom také další pozice pro respawn.
 

Zatímco k vylepšením se postupně dostanete i bez toho, abyste otevřeli peněženku, dodatečné obživnutí je vyhrazeno pouze platícím hráčům. V tomto směru dělá War Thunder krok směrem k Pay2Win situaci (skutečné peníze poskytují herní výhodu - pozn. red.), ale to nemění mnoho na tom, že se dá dobře hrát i zcela zdarma.

Zdroj:

 

Čtenář by mohl nabýt dojmu že může v arkádě do každé bitvy jen jednou  ( jako v RB ) a pro další pokusy už musí platit.

Spíš by měl napsat že v arkádě můžete ,,obživnout " třikrát v základu ,čtyřikrát za použití herní měny a až poté když chcete další šance je třeba sáhnout na real peníze.

__________________________

Lynx : když jsem koukal na fotky v tvém podpisu tak jsem si jen povzdechl jak už je to dávno co jsem sám takhle někde byl. Tak ať ti to vydrží co nejdýl. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád lepší než nic... Já to zase za takovou tragédii nepovažuji... A časem to (snad) fixnou... 

Já také ne. Jen mě to pobavilo, že ten, kdo má na starosti ty dekály, tak neví, že některé nelze použít pouze v jednom pohledu. Ale mám takový pocit, že tam šlo udělat s obrázkem překlopení, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase bude otočený ten druhý.... Jediným oboustranným to prostě nejde.... Musíš na každou stranu dát obrázek samostatně... Takže potřebuješ jednu pozici na druhou stranu a druhou pozici na druhou stranu...  Více polopaticky už to napsat neumím... 

Sorry, nedošlo mi o co ti jde. Stejně se na některé části nedá přilepit oboustranný obrázek i když je to třeba směrovka. Jak je to tlustší, tak to nejde a musí se lepit z každé strany zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat novej topic, ale rád bych se zeptal jestli pozorujete taky nemohoucnost USA v HB ?

Já třeba nevyhraju 10-15 her za sebou ať už v B-25 nebo s P-63, F4U-1/d ....

B-17 se snaží a to je druhá věc bývá jich až příliš ale stíhači zobou dělostřelce atd... lítájí si dole.

P-51 jsou nahoře ale je jich málo a když tým zdechne ve dvou třech neudělají nic...

Ani se mi nechce za ně hrát... Mám třeba vůbec kupovat Mustanga nebo B-17 jsou ty letadla teď všechny na nic nebo jen špatnej MM třeba ?

Pozorujete to samé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakládat novej topic, ale rád bych se zeptal jestli pozorujete taky nemohoucnost USA v HB ?

Já třeba nevyhraju 10-15 her za sebou ať už v B-25 nebo s P-63, F4U-1/d ....

B-17 se snaží a to je druhá věc bývá jich až příliš ale stíhači zobou dělostřelce atd... lítájí si dole.

P-51 jsou nahoře ale je jich málo a když tým zdechne ve dvou třech neudělají nic...

Ani se mi nechce za ně hrát... Mám třeba vůbec kupovat Mustanga nebo B-17 jsou ty letadla teď všechny na nic nebo jen špatnej MM třeba ?

Pozorujete to samé?

 

Tak toto je pri US "bradatý" problém - mnohí ludia často berú len bombardéry, naženú si nejaké GTs a potom spokojne padnú a idú do dalšej hry.

Ak ti v pravidelne lieta tretina tímu v bombardéroch, tak sa vyhráva ťažko. Nehovoriac o extrémoch, kedy z 10 US hráčov je stíhač jeden-dvaja.

Zhodou náhod, zrovna včera nám jedna B-17 vyhrala hru, ked chlapík zostrelil jednu doru a dvoch antonov, ale to je skôr výnimka.

 

US stíhače sú paradoxne plošne na tom veľmi dobre. Dokonca si dovolím tvrdiť, že najlepšie odkedy WT hrám (1.23, tuším), s výnimkou patchu, ked bol FOTM F4u.

 

Vo všeobecnosti od hellcata, cez P-40, P-51, P-48, P-63 ...  proste nesklamú. Samostatná kapitola je us spitfire.

Jediným dlhodobým problémom je P-38.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ona B-17 je celkem efektivni stroj i na sestrely, ale jsou potreba modifikace na odolnost konstrukce, strelci s AP-I munici a hlavne to hrat trochu s rozvahou, ne se vrhnout stremhlav do 500m, kde pak nema nejmensi sanci proti skopcakum co maji mnohem vic energie. 90% lidi co lita B-17 v HB to hraje spatne. sam obcas vytahnu B-17G a neni problem dat nekolik sestrelu, znicit nekolik bunkru a (da se rict) i rozhodnout bitku. a to jsem co se tyce bombarderu docela lama, nechapu proc vetsina lidi hraje B-17/24 totalne spatne, kdyz uz to ani neni moc vynosny na expy. proste jsou to lamy, jiny vysvetleni nemam

 

dalsi problem v US tymech jsou idioti v premium Spitfirech, vetsina z nich konci do 5ti minut, kdyz uvidite Mustang nebo Bearcat co skonci do 5ti minut, podivejte se na jeho longbook a uvidite ze si ho vyexpil s premiovym Spitfirem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...