Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Ač hledám, stále nenacházím odpověď na jeden problém. Každou chvíli mě někdo ve hře žádá, abych jej následoval. Pokud bych chtěl také někoho oslovit "Následuj mě" a připojit jeho nick, existuje k tomu nějaká klávesová zkratka? Děkuji předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač hledám, stále nenacházím odpověď na jeden problém. Každou chvíli mě někdo ve hře žádá, abych jej následoval. Pokud bych chtěl také někoho oslovit "Následuj mě" a připojit jeho nick, existuje k tomu nějaká klávesová zkratka? Děkuji předem za odpověď.

Zaměř si spojence a přes Y(Z) ho označ ... vyskočí ti panel s nabídkou možnost následuj mě tam je ... :Smile-bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě hra nepadá vůbec, ale zrovna včera jsem se u mapy Redshiru nemohl dostat do bitvy. Neustále jsem měl úvodní obrazovku s tabulkou bez hráčů a hrála mi k tomu směsice hudby z načítání bitvy a z garáže. Několikrát jsem aplikaci natvrdo ukončil a stále to při novém spuštění končilo stejně. Až do konce bitvy. Takže po 6,5 tis. bitvách jsem byl poprvé celou bitvu nedobrovolně afk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Určitě jste už ve hře vypozorovali situaci, kdy výstřel od enemy arty vybuchne nad hlavou. Je to správně nebo to je bug? Je možné, že vybuchne při kontaktu s vrcholem stromu nebo např. stožárem? Já to dnes zpozoroval už několikrát. Střela nedopadne na zem, ale vybuchne tak 3-4 m ve vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si jezdím s E-50, celkem se daří, ženu to na 50% WR a najednou se dívám že prohrávám jak sviňa.

Čím to ? Damage dávám čím dál větší. Tank nejezdím od stocku, ze začátku mi chyběl pouze lepší motor. Bitev 167 kousků.

Díky pohyblivosti zachraňuji situaci kde se dá, svítím a v topu jezdím v 1. linii. Nemá to něco společného s víkendovými akcemi ? Třeba více lepších hráčů nebo více lam v týmu ?

 

E-50.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si jezdím s E-50, celkem se daří, ženu to na 50% WR a najednou se dívám že prohrávám jak sviňa.

Čím to ? Damage dávám čím dál větší. Tank nejezdím od stocku, ze začátku mi chyběl pouze lepší motor. Bitev 167 kousků.

Díky pohyblivosti zachraňuji situaci kde se dá, svítím a v topu jezdím v 1. linii. Nemá to něco společného s víkendovými akcemi ? Třeba více lepších hráčů nebo více lam v týmu ?

 

W/L ratio ovlivńuje víc náhoda, než schopnosti. Je pár tanků s kterejma schopnej hráč vyhrává bitvy celýmu týmu, ale spíš na nízkejch tierech. Namátkou mě napadá Cruiser Mk.II nebo FCM. Já se snažím dostat na 55% a je to dlouhodobej proces, pomůže tomu dobrá hra ale někdy se múžeš podělat a nejde to. ber to jako statistickou odchylku :Smile_Default: . Někdy hraješ jako bůh a prohráváš, jindy vyhraješ kde co. Myslím, že lepší údaj je ER. Dobrý W/L ratio potěší, ale moc to neřeš, všechno přes 50% je pohoda.

Nezvládneš napravit sám to, co zbytek týmu podělá. Jiný dny seš ale v těch druhejch týmech co zrovna vyhrávají , srovná se to - i tobě navzdory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

chtěl jsem se zeptat, používám WoT tweaker, aby mi trochu stíhalo PC a mám tam vypnuto pár efektů, jako kouř z hořících tanků a demolice objektů. A právě tyto dvě věci se mi dneska normálně objevují potom, co se stáhla ta dnešní aktualice. Má to tak taky někdo, kdo používá tweaker, popřípadě ví se něco, o té ranní údržbě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...