Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Jak sa to vezme. Vsetky tanky maju podobnu rof... Mozno az na is6 ale neviem. Pancier nieje relevantny udaj... Goldy... Pohyblivost... Tak type vedie. KV nieje na heavinu vobec pomale ale netoci sa. SP je opak KVcka. Ramming vedie KV. A tak isto najviac vydrzi.

 

Ak by isu nabijal rychlejsie, tak by mozno bol lepsi. Ja ale porovnavam rovnaky tier rovnakej cenovej urovne s rovnakym MM. Nie tier 6 a 8 resp 8 a 10.

 

Nechcem zbytocne flamovat, ale teraz bude lacnejsi... Najlacnejsi 8 premiak asi druhy naj moneymaker.

Type SP T34 Lowe KV-5... 5 premiakov z toho 2 co maju MM s X. A najlacnejsi je SP. A myslim ze toho vydrzi celkom dost, a ubera ako type. Ale je to len moj osobny nazor, toto si myslim ja. Aby bolo jasno. A mozno sa mylim. Takze moje stanovisko... Za tu cenu trochu nefer voci drahsim premiakom s vylepsenym MM, ale na druhu stranu si to zasluzil, lebo sa ho uz ndbojim ani s P tigrom. Takze uvidime v 8.7 ci som mal pravdu, alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25.6.

- SerB tvrdí, že bod, ve kterém hráč přestává vydělávat a poměr jeho příjmů a výdajů je srovnán, se nachází na úrovni 7-8 bez premiového účtu (záleží na tom, jak dobrý hráč je), dříve to pro premiové účty byla 9. úroveň, dnes už to je 10. úroveň, nepremiové tanky vydělávají nejvíce na úrovni 5-6
- ještě ani ne polovina německé artilerie, o které má WG informace, byla implementována do hry
- podnětem k představení nového rozložení dopadu střel uvnitř zaměřovacího kruhu byly časté případy, kdy střely dopadaly na okraj kruhu
Q: “Je známo, že dieselové elektrické motory, jako ty od Porscheho, mohou vyvinout stejnou rychlost při jízdě vpřed i vzad, proč toto není zavedeno ve hře?”
A: “Vezměte si auto. Odstraňte zpětné zrcátko. Zakryjte zadní okno a nechejte v něm jen malý otvor. Na zadní sedadlo posaďte svou tchyni (ta nikomu chybět nebude) tak, aby ten otvor zakryla. A pak jezděte pozpátku a na plný plyn, přičemž se řiďte tchýninými pokyny. A nezapomeňte do své závěty vložit dodatek, aby nám vaše vdova poslala video celé akce.”
- SerB tvrdí, že není přesvědčen o tom, že jsou garážové bitvy pro WoT nezbytností, zvlášť když ohledně nich obdržel negativní zpětnou vazbu z jiných projektů
- současný postih pro neaktivní hráče (žádné XP a kredity) je dostačující
- po představení patche 0.8.6 nedošlo k žádným dalším změnám v přesnosti
- SerB ohledně noobů: “Každý noob (až na pár soudných výjimek) sám sebe považuje za vynikajícího hráče a to, že nedokáže zničit každého ve hře, je důsledkem konspirace.”
- zvýšená přesnost zvýšila zátěž na serverech, ale jen trochu
- miniquestů bude více, budou se objevovat pravidelně
- úrovně modulů jsou libovolná čísla, teoreticky může mít modul 9. úrovně stejné parametry jakou modul 10. úrovně
- navrácení prodané posádky (například po odcizení účtu) bude nějak ošetřeno
- sovětské střední tanky v patchi 0.8.8 byly potvrzeny, už je i rozhodnuto, ze kterého tanku bude nová větev začínat, ale Storm to oznámí až za pár měsíců
- 0.8.9 přinese druhou větev německých TD, všechno už je připraveno, Storm rovněž podá info později
- v patchi 0.8.8 bude T10 alternativním sovětským tankem Object 430, zavedení této větve neznamená změny v již existujících větvích
- 0.8.8 přinese spolu s Objectem 430 dalších 5 vozidel, Storm tvrdí, že je příliš brzy o tom mluvit, počkejte na srpen/září
- snížená přesnost francouzské arty LeFH není nerf (SS: je to kompenzace za to, že artilerie se zvýšená přesnost týká také)
- změny textur Tygra (tak jako byl změněn VK1602 Leopard) nejsou plánovány
- Q: “Uvědomujete si, že jste stvořili skupinu závisláků závislých na vaší hře? Necítíte se trapně?” A: “*odkládá svůj chleba s kaviárem* Uvědomuji si to. A stydím se. *tváří se smutně*”
- pro patch 0.8.7 “příliš mnoho věcí” plánováno není



to byly klasické otázky a odpovědi, a teď Storm ohledně toho, co na nás včera vybalil Evilly, hodně věcí je jinak:

- ohledně Superpershingu: o dělu Superpershingu bylo pouze diskutováno, změny nejsou plánovány, buffnuta bude pouze ovladatelnost a průchodnost terénem (Storm tvrdí, že pro to prostě není důvod a že ve skutečnosti jej buffnout nechtějí)
- pancíř IS-7 JE v současnosti historický
- tanky se nemohou obrátit nejen z důvodu nehratelnosti, ale také proto, že hra na to není připravena
- Waffentrager E-100 bude mít 128mm a 150mm dělo, se zásobníkem na 3-6 nábojů (to ještě nebylo rozhodnuto) na podvozku E-100
- není zaručeno, že by se ekonomický model hry nemohl měnit dříve než na podzim, změny mohou nastat, záleží na statistikách
- ohledně “odměny” v podobě T10 tanků v random bitvách, WG nenašlo vhodná vozidla na tuto pozici, všechna teoreticky vhodná vozidla náleží do klasických větví. WG pátrá, ale nic neslibuje.
- francouzský premiový střední tank NEPŘIJDE v roce 2013, byl to omyl
- čínská TD větev přijde určitě v roce 2014
- ohledně CW uvnitř hry: některé funkce budou do hry zavedeny, ale většina zůstane na webovém portálu
- spuštění roamingu na Nový rok není jisté, je to složitý prvek a testy si možná vyžádají čas
- garážové bitvy určitě v roce 2013 nepřijdou, ale vývojáři se rozhodli implementovat je do randomu, pokud najdou vhodný způsob
- historické bitvy nevyžadují pouze balanc, ale taky implementaci
- bitvy 30vs30 nebudou odloženy, jen potřebují velké množství technických řešení, která jsou postupně implementována
- 7/42 přijde tento rok (číslo patche ještě není známo)
- T-44 premium sovětský tank nepřijde dřív než na podzim
- Sturmtiger přijde v roce 2014
- M60 (907 a VK7201) NEBUDE možné získat v random bitvách
- 128mm NENÍ L/75 a 150mm NENÍ L/68. Jinými slovy: očekávejte Jagdtigera se zásobníkem (v horším případě Mause, existoval projekt osazení Mause autonabíjením) a E-100 děly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to, nebo bude mít ve hře za chvíli každá druhá potvora zásobník na 3-6 výstřelů? To je možná trošku škoda, já chápu, že to "frčí" a tyhle rychlopalky s delším reloadem jsou fajn, ale trochu to IMHO ztratí kouzlo, pokud bude mít podobný kanon každý vohráblo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ohledně Superpershingu: o dělu Superpershingu bylo pouze diskutováno, změny nejsou plánovány, buffnuta bude pouze ovladatelnost a průchodnost terénem (Storm tvrdí, že pro to prostě není důvod a že ve skutečnosti jej buffnout nechtějí)
- pancíř IS-7 JE v současnosti historický

 

takze co vcera potvrdili, dneska znegovali... vyvratili to co povedali... to robia naschval?

 

- 128mm NENÍ L/75 a 150mm NENÍ L/68. Jinými slovy: očekávejte Jagdtigera se zásobníkem (v horším případě Mause, existoval projekt osazení Mause autonabíjením) a E-100 děly.

 

???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsi teď na mě, že ne? :mad:  Jo, a líbí se mi jak Serb přirovnává jízdu na zpátečku. Velice humorné ale bohužel nepravdivé protože v tanku nikoho nezajímá co je vzadu a když mu jde o kejhák, tak tam vrazí zpátečku a valí na plný plyn a ani dozadu vidět nepotřebuje.

 

Přiznám se, že mě to při čtení toho, co napsal Nemesis, nenapadlo, ale když už jsi to Kanárku takhle pěkně napsal... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že mě to při čtení toho, co napsal Nemesis, nenapadlo, ale když už jsi to Kanárku takhle pěkně napsal... ;-)

Víš, už jsi docela trapný s tím, jak se furt snažíš mě nějak dehonestovat. Ani ten blbý statistický server netvrdí, že víc, jak 1400 W7 = noob. Ale jestli si to myslíš ty, tak je to jistě pravda..... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25.6.

 

to byly klasické otázky a odpovědi, a teď Storm ohledně toho, co na nás včera vybalil Evilly, hodně věcí je jinak:

 

To asi někdo dostane na holou & nedostane prémie & bude mu doživotně nakáleno do laufů všech tanků, co ve WoTku má a mít bude :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsi teď na mě, že ne? :mad:  Jo, a líbí se mi jak Serb přirovnává jízdu na zpátečku. Velice humorné ale bohužel nepravdivé protože v tanku nikoho nezajímá co je vzadu a když mu jde o kejhák, tak tam vrazí zpátečku a valí na plný plyn a ani dozadu vidět nepotřebuje.

přesně tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

26.6.

- T-44-122 (jeden z leaknutých tanků) nebude prémiový tank
- Větev s tanky Sturmtiger a Brummbär? “Bez kometáře”
- grafika je optimalizována v každém patchi
- zvuky jsou v pořádku, další zvukové efekty byly odloženy, ale budou implementovány
- je plánováno rozdělení statistik z randomu a rot
- dynamické statistiky tanků v garáži nebudou zavedeny ještě letos
- model tanku IS-3 je velmi podobný tomu skutečnému, problémy budou odstraněny během hromadného přepracování herních modelů
- bug okna chatu, které nelze zavřít, bude opraven
- na anti-aliasingu se pracuje
- důvodem pro nové T10 tanky bylo oživení klanových válek, nebylo těžké je vyrobit
- fyzika pravděpodobně letos zavedena nebude, protože je nutné kvůli ní předělat všechny modely. A to je hodně práce. Samotná technologie je ale již plně funkční.
- Waffentrager E-100 nebude pomalý, ponese méně pancíře než klasický E-100 podvozek.
- nahrazení T-50-2 za MT-25 proběhne brzy
- Superpershing historicky neměl motor o výkonu 704 koní, rychlost jeho střelby pravděpodobně nebude buffnuta
- Q: “Jakou arty má jordánský král?” A:”Tuto http://en.wikipedia.org/wiki/M109_howitzer.”
- SerB ohledně anime: “Viděl jsem Miyazaki (SS: ať už to je cokoli), líbilo se mi to. Viděl jsem Rocket Girls. Viděl jsem Girls und Panzer, ostatní anime mě moc nenadchlo.”
- odmontování vybavení a garážová stání za kredity nebudou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 důvodem pro nové T10 tanky bylo oživení klanových válek, nebylo těžké je vyrobit

 

:biggrin: to bych se zasmál, důvod je ten, že potřebují aby se expilo a ne aby se oživily boje na CW. CW se klidně budou hrát s čímkoliv ale cokoliv, co bude OP, tak bude na prvním místě. Takže se tím CW nijak neoživí ale oživí se expení protože se bez OP tanků nebude dát CW vyhrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...