Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

12.6.

 

- SerB nechápe proč Storm uveřejnil fakt o tom, že TD mají snížený xp koeficient, podle SerBa by se koeficienty expů a kreditů neměly uveřejňovat

 

Me asi ukamenujete - nemyslim si ze by mela byt cela mechanika hry zverejnena, prave naopak! Jen at si to vysledujem, ja si zamerne nectu nic o mechanice hry (kecam - o spottingu jsem si precetl). WoT nejsou sachy - a to je dobre!

Zatim se mi na foru potvrdilo co jsem ve hre sam vysledoval. Opacne bych to nechtel.

A pak je každou druhou bitvu plno cheaterů protože neinformované lamky si myslí, že trefit tank přes celou mapu není jinak možné... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12.6.

 

- SerB nechápe proč Storm uveřejnil fakt o tom, že TD mají snížený xp koeficient, podle SerBa by se koeficienty expů a kreditů neměly uveřejňovat

 

Me asi ukamenujete - nemyslim si ze by mela byt cela mechanika hry zverejnena, prave naopak! Jen at si to vysledujem, ja si zamerne nectu nic o mechanice hry (kecam - o spottingu jsem si precetl). WoT nejsou sachy - a to je dobre!

Zatim se mi na foru potvrdilo co jsem ve hre sam vysledoval. Opacne bych to nechtel.

Koukejte na to přijít, než to zase změníme :smile:  A jak napsal Kanár, kdo vozí kónický je taky cheater aneb když neprobiju já, jakto že to jde tomu s VK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priklad - nestuduju kde ma ktery tank hitzonu, mirim tam kde ji predpokladam a casem se to dozvim.

 

Nebo - nevim jaky armor ma T29, ale vim ze ji do veze neprostrelim.

 

To ze strely se vzdalenosti ztraceji penetraci jsem si tady precetl az pote co jsem to davno vedel ze hry....atd.

 

 

Muj postoj ale urcuje jedna vec - nemam zadne progamerske ambice, hraju pro zabavu a odhalovani hernich mechanismu pro me zabava je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak je každou druhou bitvu plno cheaterů protože neinformované lamky si myslí, že trefit tank přes celou mapu není jinak možné... :biggrin:

přesně tak, už několikrát se mi stalo, že jedu s Hetzerem, naběhne na mě smečka lamek, a všichni tři padnou na ránu a ihned je v chatu jakej jsem cheater.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13.6.
- úhel ricochetu je ve WoT 70°, to platí i pro spodek tanku
- KV-5 příliš trpí v 8.6? Nehrajte KV-5 (Storm přidává: je dobrá na farmení kreditů, podle výdělečnosti je KV-5 druhý nejlepší T8 tank. Storm také dodává, tank na prvním místě je tajný, ale není to T34)
- Charioteer (Cromwell s 20liberním dělem) ve WoT? Budoucí větve bez komentáře.
- Kanonendjagdpanzer ve hře? Nepasuje do větví, jinak řečeno bez komentáře.
- hráči se ptají, zda kupovat novou čínskou 112: Chcete ho koupit? Kupte ho. Nechcete? Nekupujte. Ale nejsou a ani nebudou žádné "ponížím všechno" tanky.
- několik dalších patchů přinesou něco neobvyklého (pravděpodobně mapy, tanky a herní mechaniku)
- se zavedením dvojitých děl a tanků s více věžemi, je možné, že děla budou moci střílet současně
- podle Storma, 25% haluz faktor byl zaveden aby hra byla více realistická a zajímavá
- v 8.6 zvuk nepřátelského motoru (který bude možno slyšet na 150m) nebude slyšet pokud tank nebyl spotnut (SS: aby se zabránilo kempení a naslouchání)
- dělo stejné ráže má vyšší odmaskovací efekt na arty než na běžném tanku
- na věžích T25/2 a Jacksona (kde je jedna věž otevřená a druhá uzavřená) "střecha" na věži opravdu funguje proti HE střelám od arty, počítá se jako uzavřená věž. Takže když střela trefí škvíru mezi věží a střechou a střecha samotná se ocitne v dosahu splashe střely, HE dmg neprojde skrz bez kontroly penetrace (armor check)
- APCR se od AP liší následovně: rychlost a penetrace střely, normalizace a ztráta penetrace se vzdáleností
- SerB již dříve připustil, že VK3601 könish normální střely jsou historicky podkaliberní a že jsou značeny jako AP aby hráči nebyli zmatení, např. könish munice za stříbro nebude nerfována jako ostatní podkaliberní munice v 8.6
- není v plánu předělat armor KV-5, tak jako u SP. Údajně jsou různé údaje o tloušťce radistovy kopulky, ale Storm o nich neví
- je možné (SS: velice teoreticky nebo radši, ne přímo vyloučené), že se Jagdpanzer 38D (s L/70 a také s PAW 1000) a Krupp/Ardeltovy Waffentragery (nosič zbraní/děl) objeví jako část některé německé větve (SS: Jagdpanzer 38D je evoluce Hetzera a PAW 1000 německé dělo s hladkým vývrtem)
- množství získaných kreditů v bitvě závisí na výhře či prohře, to platí i pro prémiová vozidla
- fakt, že francie dostala poválečné vzory kamufláže, neznamená že němci dostanou kamo bundeswehru, rptože němci netrpí nedostatkem vzorů na kamufláž
- je možné, že nekteré starší modely mají drobný problém s velikostí hlavně (zmíněna stará M4), bude opraveno s celkovým přepracováním všech modelů, což bude někdy v budoucnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle Storma, 25% haluz faktor byl zaveden aby hra byla více realistická a zajímavá

 

Kristepane!!! Já to tušil, že WG si myslí, že bez haluzí by to hrálo méně hráčů. Podle jejich blbé teorie to lamky hrají jenom proto, že občas něco trefí a nebo i zničí a že bez haluze by to nezvládli. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, už několikrát se mi stalo, že jedu s Hetzerem, naběhne na mě smečka lamek, a všichni tři padnou na ránu a ihned je v chatu jakej jsem cheater.

Já sem s Cruiserem Mk.II a 3,7 palcovou houfnicí sejmul Pz. I se 160 HP na ránu a on se tomu divil. Tak sem mu odepsal že dám i 350HP na ránu (když se zadaří), zato nabíjím 11s. Inu divil se, ale na tomhle tieru se to dá pochopit.

Označení "noob cheater" beru od nepřátel jako ocenění mých schopností :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem s Cruiserem Mk.II a 3,7 palcovou houfnicí sejmul Pz. I se 160 HP na ránu a on se tomu divil. Tak sem mu odepsal že dám i 350HP na ránu (když se zadaří), zato nabíjím 11s. Inu divil se, ale na tomhle tieru se to dá pochopit.

Označení "noob cheater" beru od nepřátel jako ocenění mých schopností :smile:

mě se povedlo s HE municí za 455, bohužel už si nepamatuju co to bylo za tank, něco asi z Německé větve a šel na mě čelně, takže jsem celkem čuměl... ( nevím jestli se nesečetla rána, ale nikdo jiný tam nebyl v takový pozici aby ho trefil... )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy se tvrdil přesně opak, máš to nějaké popletené :smile:

 

Neřekl bych

Zdroj : http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics#Experience_and_Credits

 

Vítězství

XP        : Veškeré zkušenosti x 1,5

Kredity : Bonus za vstup do bitvy x 1,85 (v praxi velmi malá fixní hodnota závislá jen na tieru vozidla) a jinak žádné jiné zvýhodnění za vítězství v bitvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych

Zdroj : http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics#Experience_and_Credits

 

Vítězství

XP        : Veškeré zkušenosti x 1,5

Kredity : Bonus za vstup do bitvy x 1,85 (v praxi velmi malá fixní hodnota závislá jen na tieru vozidla) a jinak žádné jiné zvýhodnění za vítězství v bitvě.

Máš pravdu, já už to mám v hlavě popletený  :biggrin: . Ono se tvrdilo že výhra na kredity nemá vliv, ale bylo to v kontextu na kredity jako takové, které dostaneš za to když něco ve hře děláš (dmg,spot dmg). Né ty které dostaneš hned při vstupu do bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- KV-5 příliš trpí v 8.6? Nehrajte KV-5 (Storm přidává: je dobrá na farmení kreditů, podle výdělečnosti je KV-5 druhý nejlepší T8 tank. Storm také dodává, tank na prvním místě je tajný, ale není to T34)-
Mít ho když tohle prohlásil poruce tak mu rozbiju o tu jeho arogantní palici tu jeho napůl vypitou vodku ,tak já si koupím premiák za 750korun abych si farmil a oni mi ho postupně tak sešrotovali že teď je pro mě výdělek 70 000 s premiovim učtěm nadprůměr a na půlku tanků už musím střílet goldem

- není v plánu předělat armor KV-5, tak jako u SP. Údajně jsou různé údaje o tloušťce radistovy kopulky, ale Storm o nich neví
Samozdřejmě boostnem by mě lamky neprobili a nehráli to to nemužem dopustit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radista ma 120mm z predu a 140mm zo zadu vezicky... Vodic 180mm z predu a 140 zo zadu (ako polkruh a polkruh...)

ještě jsem neviděl aby mě někdo střílel ze zadu já bych dal těch 140 či 150 aby jse dala prostřelit ale ne aby jí prostřelil každej jouda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se pohybujeme na rozdílně vysokých úrovních. Nejvýše mám s praktických důvodů t.7 a papíráky. Takže většinou jsem buď přežil anebo ne. Pak je tank zničenej úplně a já mám silnej pocit, že při prohře je oprava dražší. Ale ještě ověřím při hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14.6.
- podle jedné teorie od RU hráče nezáleží na množství cap pointů, když bitva skončí, prý vždy dostaneš stejný xp bonus. Storm zřejmě nesouhlasí, ale přímo to nepopřel.
- Storm upřesňuje, že snížení normalizace bude pro všechny APCR, včetně tier 10 medium tanků
- počty stíhačů tanků nebyly nikdy balancovány, tak aby se rovnaly
- podle Storma je tohle video sice pěkné, ale s WoT nemá nic společného.
- Storm se nebojí, že by aréna byla nerfnuta příliš v 8.6
- alternativní způsoby jak změnit gameplay arty (starší nápady jako např. bez satelitního pohledu) nejsou vyvíjeny
- v 8.6 je snazší spotnout artynu
- v 8.6 nebyla nerfnuta ztráta penetrace u APCR s uraženou vzdáleností
- MM light tanků na testu bude stejný i na normálním serveru (hráči se stěžovali na případy, kdy jeden tým dostal scouta a druhý heavy tank) zamýšlený systém balancu lehkých tanků se nevrátí v žádném z blízkých patchů
- jestli jste měli na SP gold camo nebo emblémy, při prodeji za goldy nebudou nijak kompenzovány, cena zůstane stejná
- WoT na PC nedostane pomocníka zaměřování (jako mají konzole)
- FV4202 bylo změněno stejným způsobem jako ostatní tanky (hráč si stěžoval, že je méně přesný než by měl být)
- Chieftain prototyp bude druhé Britské tier 10 medium, heavy nebo nahradí FV4202? Až k tomu dojde, povíme vám o tom.
- celkové přemodelování všech modelů ve hře se blíží, je možné že předejde vyzkoumatelný modul podvozku
- WoT dosáhne úrovně grafiky prezentované pro Xbox wot, asi za 5 až 7 let (jinak řečeno, WoT na PC takhle vypadat nebude
- střelba na nespotnutý cíl se počítá jako kdybych si ho spotnul sám, tzn., dostanu plné xp a kredity
- Objekt 430 a Objekt 430U ve WoT? Bez komentáře
- výměna T-50-2 za MT-25 je stále v plánu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...