Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Tip pro hladove hrace valecnych tahovek ve stylu Steel Panthers:

 

Battle Academy 2: Eastern Front

 

 

http://store.steampowered.com/app/306640/

 

Hra je maximalne privetiva i pro zacatecniky, dostatecne propracovana i pro veterany Steel Panthers, obtiznost si dejte na max.

Zvlastni je, ze autori nepouzili hex pole ale ctverce! Ono to ale ve vysledku ani moc nevadi, jednotky se presunuji i uhlopricne, no stejne mi to nejak nesedi.....

 

Snad jsem s touto hrou neobjevil Ameriku, chvili to uz hraju a jak to bylo ze zacatku jednoduchy tak konecne trochu prituhuje.

 

to nevypadá zle, hrál bych, ale je to nechutně drahý. teda není to tak drahý, když si člověk vezme, že tyhle strategie většinou jdou hrát X desítek hodin a furt baví, takže z hlediska čas / peníze to nebude tak špatný, ale pak když se mrknu kolik se mi na steamu válí podobnejch her a kolik z nich jsem ještě nedohrál, tak to drahý je.

 

ale hned v první recenzi čtu "The developer provided a key for the purposes of this review." takže si člověk asi může vybrat 40 éček nebo nic :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá to nadějně. Tohle mi poslali, když jsem vysolil prachy:

 

Hello

 

The order, number 81701016913326, has been successfully filed and the payment captured.
The pre-order key is due to be shipped on the official release date of the product. Until then the status of the transaction will remain "processing".
Thank you for your purchase!

 

Dneska to mělo vyjít a furt nic nepřišlo. Ještě jim dávám čas do půlnoci a pak píši ostrou prosbu. Nebo jim ukážu takovýho Jokera, že na něj nebudou mít Batmana :-)

 

Edit: tak mi zatím přišla jenom nová nabídka: http://s.enewsletter.pl/n/11045/EAA2E/vl.36b61835a33fc

To si ze mně asi jenom tak utahujou, né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak snad mi to s Nvidií gtx555 blbnout nebude. 

Každopádně mi nejdřív musí poslat kód, než budu moct dělat závěry.

 

ta jejich funkce "G2A shield" by tě měla chránit před nějakým podvodem, jestli sis to koupil i s tím, tak jsi bez problému. teda měl bys být, já jsem si tam kupoval pár her, ale nikdy jsem to použít nemusel, takže si nejsem úplně jistej

 

Mě to celkem míjí, ale možná tě čekají i další problémy:

 

http://www.vg247.com/2015/06/23/batman-arkham-knight-is-having-all-sorts-of-issues-on-pc/

 

oni už předchozí Batmani měli problém s optimalizací, Asylum bylo ještě dobrý, protože tam člověk nelítal po městě, Arkham City, kde bylo město plný detailů a efektů, to už bylo horší. mě se to teda nakonec povedlo poladit, ale musel jsem se hrabat v konfigách a tak. když vidím jakej maj lidi problém s tím novým Batmanem na dost dobrých kompech tak to radši ani zkoušet nebudu. ale je fakt že to město vypadá hezky

 

zlatej Zaklínač :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta jejich funkce "G2A shield" by tě měla chránit před nějakým podvodem, jestli sis to koupil i s tím, tak jsi bez problému. teda měl bys být, já jsem si tam kupoval pár her, ale nikdy jsem to použít nemusel, takže si nejsem úplně jistej

 

 

oni už předchozí Batmani měli problém s optimalizací, Asylum bylo ještě dobrý, protože tam člověk nelítal po městě, Arkham City, kde bylo město plný detailů a efektů, to už bylo horší. mě se to teda nakonec povedlo poladit, ale musel jsem se hrabat v konfigách a tak. když vidím jakej maj lidi problém s tím novým Batmanem na dost dobrých kompech tak to radši ani zkoušet nebudu. ale je fakt že to město vypadá hezky

 

zlatej Zaklínač :D

Ten G2A shield jsem kupoval, když jsem si objednával Middle earth. Teď u Batmana jsem se na to vyprdnul, tak doufám, že jsem to nepohnojil. 

 

Já neměl problém ani s Asylum, ani se City, ani s Origin. Jen, že ten Origin byl takovej jako nedotaženej. Míněno hratelností, jinak graficky to bylo stejný jako City.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co vlastně říkáte na tohle? Praha budoucnosti, docela dobrý jak tam na ně fízl začne řvát česky, škoda že další postavy už česky nemluví.. tohle mi z E3 uplně uniklo. musím říct že mi moc nevoní že se zase vrací k Jensenovi a že ta hra předpokládá že si člověk na konci Human Revolution vybral konkrétní volbu. jinak se mi to docela líbí. je tam mnohem víc schopností, ale to je podle mě to poslední co tahle série potřebuje, co mi v RH chybělo byl volnější pohyb, víc vedlejších postav a víc rozhodnutí co ovlivní příběh

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja snad prestanu kupovat hry, zas me neco nastvalo..... Spintires mi behen hrani napsalo "connecting to Steam", dal jsem cancel - to okno mi vadilo ve vyhledu a hra normalne jela dal. Spadlo to no a ted se mi ta hra vubec nedari spustit! To mam jako reinstalovat nebo co? A to jsem si koupil krabicovku:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mám zajímavej zážitek :whistling:  hraju takhle Zaklínače a najednou na mě vyskočí hláška, že hra je deaktivovaná, že byly problémy s fakturací, čumím na to jak z jara, páč se mi nikdy nic podobnýho nestalo. hru jsem kupoval z G2A.com, tak jim píšu co to má jako znamenat a jak se to vůbec může stát, tak jsme to začli řešit a nakonec mi po třech dnech vrátili prachy. už dopředu jsem věděl, že mi na 99% vrátí prachy, podle těch jejich podmínek jsem byl jasně v právu, ale je to teda nehorázně otravný, kdyby aspoň napsali nějaký pořadný vysvětlení a komunikovali, taky by se mohli omluvit za nepříjemnosti, ale oni jen napsali "case resolved in your favor" a čus. člověk si koupí hru aby se bavil a místo toho mu zážitek pokazí taková věc. nikdy víc si od nich nekoupím, i kdybych ušetřil litra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tohle je podle mě dobrej kšeft, Hitman kolekce za necelý tři stovky: https://www.humblebundle.com/store/p/hitman_collection_storefront

 

hrál jsem z toho tři díly a všechno to byly dobrý hry, u kterých člověk musí přemýšlet (hlavně ty starý, ale i ten poslední není zlej)

jenom film o Hitmanovi byl ****** :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...