Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Tak jsem teda stáhl toho Wolfensteina (pár dní zpět) a musím říct, že něco takovýho jsem nečekal. Ač se asi blížím konci (jiný hry bych už dohrával asi podruhý za ten čas), tak si to maximálně užívám. Změny prostředí, situace, postupný vylepšování zbraní, příběh... všechno hezky navazuje, nic nepřekáží, občas lekačka, tuzí enemáci, sympaťák hlavní hrdina. Grafika taky slušný. Moc mile mě to překvapilo, po delší době zase něco, co má ducha.

Absolutní souhlas. Je to pěkná rubačka a konečně zase tvrdý bossové. Systém zdravý se mi taky líbí. Žádný, že si vlezu za šutrák a počkám, až přestanu vidět červeně (jako v CoD, nebo BF), ale hezky hledat lékárničky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem to hrál a vůbec to není špatný, sice už starší kousek, ale celkem zábavnej... Pokud má někdo rád sci-fi RTS, tak podle mě zklamanej nebude :-)

jop, a prý je na to i dost modifikací, to je vždycky dobrá věc. a čeština 

 

.

.

.

jinak nový DLC pro AoW3. konečně nekromanceři  :devil:

 

taky se chystá DLC pro Endless Legend

http://steamcommunity.com/games/289130/announcements/detail/248037610181020602

 

nevím kolik lidí tady ty hry hraje, ale dám to sem stejně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pillars of eternity... aneb takovej krásnej Báldr... vypada to dobře a famozně... čeština už se dělá... musí se přeložit 680 000 slov a je na 15% hotová...

To vypada na HC RPG! Hraju Divine: Original Sin a je to hodne HC! Doporucuju i pres nekdy neprijemne rozhranni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wolfík dohranej... tzn potřebuju něco do budoucna, až padne nuda... tipy? Co dohráno asi stránku zpět  :-D

Posledni Wolf mi pripadal nechutne konzolove uz na videich, tak jsem ho ani nezkusil. Dostal jsem chut na nejakou normalni strilecku, stahl jsem Quake (1) na engine Darkplaces a je to proste bozi. Original metal soundrack, vzhled super, proste skvela hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

solidní sleva na Age of wonders 3 http://store.steampowered.com/app/226840/

 

 

Posledni Wolf mi pripadal nechutne konzolove uz na videich, tak jsem ho ani nezkusil. Dostal jsem chut na nejakou normalni strilecku, stahl jsem Quake (1) na engine Darkplaces a je to proste bozi. Original metal soundrack, vzhled super, proste skvela hra.

viděl jsem to podobně, i když teda podle mě se konzolové nerovná špatné, tak poslední volfnštajn mi přišel dost arkádově tupej. pak jsem si ale vzpomněl jak vypadaly starý díly a došlo mi, že jako pokračování to takhle nějak asi má vypadat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukl jsem na Steam na nějakou inspiraci... a co nevidím. DLC, DLC, Hra, DLC, DLC, DLC, Hra, Hra, DLC, DLC ... 

 

Nějakej tip na nějaký zajímavý kousek? Horory moc nemusím, ač Dead Space jsem díky Biowaru dohrál. Pro mě novým žánrům se nebráním. Ideálně něco, co se dá dohrát bez zaplacení - už nehodlám platit naslepo za ****.

 

já bych měl jeden zajímavej tip - Bastion. už tam mám nahráno nějakejch 13 hodin a nepřestává mě to bavit :)

 

ta hra má jednu neuvěřitelnou vychytávku, že můžeš dávat nepřátelům různý bonusy. čím víc jsou naboostovaný, tím víc dostáváš expů :D takže je tam hodně kombinací, jak moc to člověk chce mít hardcore, to jsem snad v žádný jiný hře ještě neviděl. jinak po všech stránkách výborný, zbraně jsou dobře vymyšlený a dají se jakkoliv kombinovat, vypravěč má správnej hlas, taky se mi dost líbí soundtrack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo... Tak jsem si koupil ve slevě Far Cry 3 a zjistil jsem, že stále není opraven problém s misí "dvojník" (proplížit se do jeskyně, vylézt na loď, zabít rekruta a obléct si jeho uniformu)... Hledáním na internetu jsem zjistil, že Ubi jediné, co s tím dělá je, že zarytě mlčí.... Na to kolik lidí má totožný problém a kolik času uplynulo od vydání hry už to mohli dávno opravit... Ale to raději vydají nějaké DLC s doplňkovým obsahem, než aby řešili problém přímo ve hře... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile zabiju toho rekruta na té lodi tak černá obrazovka a konec... pád hry...

 

Na tom videu ukazuje pouze jak se vyhnout strážím... S tím problém nemám.... Pokud bys něco našel tak bych tě chválil, kudy bych chodil... :-)

 

(nastavení videa na low a přepnutí na DX9 nepomohlo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo... Tak jsem si koupil ve slevě Far Cry 3 a zjistil jsem, že stále není opraven problém s misí "dvojník" (proplížit se do jeskyně, vylézt na loď, zabít rekruta a obléct si jeho uniformu)... Hledáním na internetu jsem zjistil, že Ubi jediné, co s tím dělá je, že zarytě mlčí.... Na to kolik lidí má totožný problém a kolik času uplynulo od vydání hry už to mohli dávno opravit... Ale to raději vydají nějaké DLC s doplňkovým obsahem, než aby řešili problém přímo ve hře... :-(

Tak se tímto Ubisoftu hluboce omlouvám... Problém byl zřejmě způsoben modem... Po přeinstalování a odehrání čisté hry až k tomu inkriminovanému místu hra pokračovala dále bez problému... Takže Ubi sorry...  :dirty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ooooo, zde by konecne neco co muze konkorovat RBR? No ja se tesim.....musim zkusit.

no jelikož mi volant před nějakou dobou odešel do věčných lovišť tak ultra simulaci nehledám, pro hru s gamepadem mi bude stačit jen když tam budou čistě etapy, protože ty kaskadérský red bull pičoviny co byly v předchozích Dirtech mě nehorázně štvaly (jak se bez jejich splnění kolikrát nedalo ve hře postoupit dál)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...