Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

iGuAdeV.jpg

 

konečně!!! 75 z 75. ale ty poslední 2 achievementy byly kurevsky na dlouho... Oblivion Walker chtěl nasbírat 15 deadrickejch artefaktů, který jsem často ani nevěděl kde jsou, taky jsem kvůli nim musel zabít spoustu nevinnejch lidí. a zabít legendárního draka se chtělo dostat na level 75, což je samo o sobě na dlouho, nakonec jsme ho nějakou náhodou potkal na levelu 71 což mi ušetřilo pár hodin :)

 

ve hře už moc nemám co dělat, takže asi zbývá jen čekat až vyjde Skywind  ^_^ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kraso 271h

docela ranec, ale tak je to skoro 4 roky stará hra. ale to je právě to v čem je Elder Scrolls ultimátní... máš tam fakt široký možnosti, vytvoříš si postavu jakou chceš, naházíš tam mody jaký chceš a každej playthrough je jinej. to je RPG v pravým slova smyslu. proto to z mýho pohledu vždycky bude lepší RPG než takovej herní Witcher kde máš jednu postavu a čus... nebo Kingdom Come, který sice slibuje hory doly, ale bude tě víc bavit simulátor feudálního života než hra kde máš 100x víc možností?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom 271? U FNV mam 274 a to ho nehraju ani zdaleka tak dlouho jako Skyrim. Upřímě řečeno 271 mi přijde dost málo na to, že Zoltar hrál s několika postavama. Takhle to vypadá, že to dost fláká...

často zapínám Skyrim ale i další hry v offline modu. v offline modu Steam nepočítá odehranej čas, ale má to taky tu výhodu, že to lidem na Steamu nezobrazuje upozornění že "právě hraju tuhle hru" - nechci s tím ostatní otravovat když zkouším nějaký modifikace a hru musím často restartovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

často zapínám Skyrim ale i další hry v offline modu. v offline modu Steam nepočítá odehranej čas, ale má to taky tu výhodu, že to lidem na Steamu nezobrazuje upozornění že "právě hraju tuhle hru" - nechci s tím ostatní otravovat když zkouším nějaký modifikace a hru musím často restartovat ;)

ostatní(ty co máš ve friend listu) mají možnost, ty hlášky který se zobrazují když spustíš nějakou hru vypnout. Stejně tak jako pozvánky, příhlášení, zprávy. A to jak zvukové upozornění, tak vizuální ve steam overlay nebo celé steam overlay. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra je masakr!

Neo Scavenger

 

http://games.tiscali.cz/recenze/neo-scavenger-recenze-nejzajimavejsi-survival-hry-posledniho-roku-246447

 

neni urceno pro hrace ktere zajima predevsim jak hra vypada, spis pro ostrilene RPG bojovniky.....

 

EDIT: Pozor, hra je nebezpecne navykova, podoba se starym nemeckym RPG (ROA). Je to velice zvlastni HC survival RPG, ukolem je co nejdele prezit v postapo svete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak vy, ale já jsem jako malej totálně miloval dinosaury, pak přišly takový ty věci jako "putování s dinosaury" a tak jsem si samozřejmě říkal, jaký by to muselo bejt ocitnout se v pravěku :)

takže tahle hra by mohla bejt něco jako splněnej dětskej sen... :))) škoda jen že to obsahuje ty nudný survival kraviny jako sbírání dřeva a podobně. ale asi to bude docela dobrý, líbí se mi že když člověk něco uloví tak mu to řekne informace o tom druhu a tak

 

https://www.youtube.com/watch?v=iK73jhfmsWU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra je masakr!

Neo Scavenger

 

http://games.tiscali.cz/recenze/neo-scavenger-recenze-nejzajimavejsi-survival-hry-posledniho-roku-246447

 

neni urceno pro hrace ktere zajima predevsim jak hra vypada, spis pro ostrilene RPG bojovniky.....

 

EDIT: Pozor, hra je nebezpecne navykova, podoba se starym nemeckym RPG (ROA). Je to velice zvlastni HC survival RPG, ukolem je co nejdele prezit v postapo svete.

Nikdy bych si nemyslel, ze budu jak magor furt hrat neco, co vypada jako vejblitek z popelnice. No hraju to furt, ta hra je neuveritelna! Muj rekord je zatim 15 dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to zajímavý, dokoce k tomu je čeština, doporučuju vyzkoušet.....

 

dostali jste se někdo v týhle hře v tom dole k tomu nepovedenýmu experimentu? :-D

říkal jsem si, je to horor, zapnu si to v noci ať to má šťávu, no a skoro jsem se ****** strachy... taky to nemůžu vyřešit a ten **** mě vždycky zabije znovu a znovu když mě zahlídne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já k tomu byl docela skeptickej a furt bych našel některý věci co mi na tom nevoní (třeba ten auto-save systém), ale jinak je to fakt hezká hra s dobrým příběhem a atmosférou. není moc náročná na komp, moje grafika není nejlepší (R9 280) a s max detailama mi to běží na 90fps, takže na 60fps to poběží i na podprůměrný kartě řekl bych. jedinej žrout fps je tam anti-aliasing, mám ho jen na 2x, když ho zapnu 4x tak mi to dá 30fps hit, ale ono se není co divit, protože je tam hodně detailů co to musí vyhladit, takže všechno na max kromě AA a běží to fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip pro hladove hrace valecnych tahovek ve stylu Steel Panthers:

 

Battle Academy 2: Eastern Front

 

 

http://store.steampowered.com/app/306640/

 

Hra je maximalne privetiva i pro zacatecniky, dostatecne propracovana i pro veterany Steel Panthers, obtiznost si dejte na max.

Zvlastni je, ze autori nepouzili hex pole ale ctverce! Ono to ale ve vysledku ani moc nevadi, jednotky se presunuji i uhlopricne, no stejne mi to nejak nesedi.....

 

Snad jsem s touto hrou neobjevil Ameriku, chvili to uz hraju a jak to bylo ze zacatku jednoduchy tak konecne trochu prituhuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...