Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

doporučuju se nenechat moc ovlivnit tím, co říkají ostatní, ale hru sám vyzkoušet. žádnej bullet time, je tam pořád VATS stejně jako ve FNV a F3, akorát už ti to nezastaví čas, jen ho to zpomalí, což mě osobně příjde lepší, furt máš času dost zamířit kam chceš.

 

navíc nepochybuju o tom, že během pár dní vyjde mod, co ten čas bude zastavovat

 

na hru se snesly různý docela negativní kritiky, což se dalo čekat, protože před vydáním byl obrovskej hype a hru tím pádem musí pařit každej, i ten co v životě nehrál nic kromě CoD. takže je jasný že někdo musí bejt nespokojenej. pro mě je to zatím solidní přídavek do Fallout série, má to chyby, ale stojí to za to hrát

 

Zoltare, tobe fakt prijde lepsi ze se cas nezastavi? Ja ti to clovece ani moc neverim! No, doufam v modifikace a cestinu. Jedna vec je plus - nemusim kupovat novy pc pri techle cenach co ted jsou, cekal jsem ze me F4 donuti k upgradu, no nestalo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi víš lépe jak on co mu přijde lepší...  :facepalm:  Je to jak Déja vu s W10... Lidi co to neviděli ani z rychlíku  budou ty, co to používají/hrají přesvědčovat jaké to doopravdy je... Nechápu tuhle "úchylku"... 

Hele to je provokace, navic zbytecna.... Tohle sis mohl odpustit. Co se tyce F4 - mel by se k tomu vyjadrit spis Zoltar ne? (jeho nazoru si vazim, tveho vetsinou taky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážíš si jeho názoru, ale když ti napíše jak to vidí a ono to nesouzní s tím, co jsi chtěl slyšet (číst) tak mu napíšeš, že mu nevěříš... To mi přijde maličko antagonní... 

 

Pokud někdo prohlásí, že se mu něco líbí/nelíbí, tak nevidím jediný důvod tomu nevěřit... Protože to, že se to nelíbí mě (a třeba i 4 miliardám dalších lidí) neznamená, že se to nemůže líbit zrovna jemu... A je jedno jestli o film, hru, knížku hudbu, ženskou a nebo obrazec jaký vytvořili mraky na obloze... 

 

(A to se ani neodvažuji napsat, že i mě přijde to zpomalení času jednak dostatečné a druhak i lepší než než úplné zastavení... a dopředu beru na vědomí, že mi to nevěříš...)

 

------

 

BTW: Pokud chceš slyšet/číst za každou cenu nějakou kritiku na F4, (a nevadí, že to bude ode mě) tak ti mohu říct, že mise pro "Minutemany" mi připadají po nějakém čase stereotypní... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážíš si jeho názoru, ale když ti napíše jak to vidí a ono to nesouzní s tím, co jsi chtěl slyšet (číst) tak mu napíšeš, že mu nevěříš... To mi přijde maličko antagonní... 

 

Pokud někdo prohlásí, že se mu něco líbí/nelíbí, tak nevidím jediný důvod tomu nevěřit... Protože to, že se to nelíbí mě (a třeba i 4 miliardám dalších lidí) neznamená, že se to nemůže líbit zrovna jemu... A je jedno jestli o film, hru, knížku hudbu, ženskou a nebo obrazec jaký vytvořili mraky na obloze... 

 

(A to se ani neodvažuji napsat, že i mě přijde to zpomalení času jednak dostatečné a druhak i lepší než než úplné zastavení... a dopředu beru na vědomí, že mi to nevěříš...)

 

------

 

BTW: Pokud chceš slyšet/číst za každou cenu nějakou kritiku na F4, (a nevadí, že to bude ode mě) tak ti mohu říct, že mise pro "Minutemany" mi připadají po nějakém čase stereotypní... 

 

Zoltarova nazoru si vazim, tveho ostatne taky. (jak jsem uz psal) Je tu vsak rozdil - ty jsi proste kverulant a navic dost paranoidni! Pises jestli si chci za kazdou cenu precist kritiku na F4, , ze si ma precist nejaky clanek. Jenze tvuj predpoklad je spatny - ja bych byl hrozne rad, kdyby se ukazalo ze F4 je vyborna hra. Jenze to tak podle toho co jsem videl nevypada......(samozrejme - subjektivni hodnoceni ktery nikomu necpu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu si to zrekapitulujeme ano???

 

- Ty jsi napsal ,že je špatný systém VATS, když se čas pouze zpomalí a ne úplně zastaví (předpokládám, že pouze na základě nějakého článku a nikoliv vlastní zkušenosti)

- Zoltar ti na to napsal, že to není tak hrozné, a že JEMU OSOBNĚ to přijde lepší...

 

A ty mu na to napíšeš, že mu to nevěříš... Abych tedy nebyl kverulant... NA ZÁKLADĚ ČEHO MU TO NEVĚŘÍŠ???

 

(To, že čekáš kritiku F4 za každou cenu není má paranoia... To je obraz, který jsem si o tobě vytvořil na základě tvého neustálého hejtování nových věcí, které jsi ani nevyzkoušel... a pokud ti někdo (kdo tu věc vyzkoušel, či dokonce pravidelně používá) ti napíše, že to není tak jak ve svém hejtování tvrdíš, tak napíšeš, že mu nevěříš... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltare, tobe fakt prijde lepsi ze se cas nezastavi? Ja ti to clovece ani moc neverim! No, doufam v modifikace a cestinu. Jedna vec je plus - nemusim kupovat novy pc pri techle cenach co ted jsou, cekal jsem ze me F4 donuti k upgradu, no nestalo se.

 

já nad tímhle aspektem hry upřímně moc nepřemýšlel, při hraní mi to moc nevadí.

 

jestli mi na hře skutečně něco vadí, tak je to konzolový ovládání v pip-boyi (respektive ovládání který se jim nepodařilo moc šikovně naverbovat na PC verzi), na to si zkrátka nemůžu moc dobře zvyknout. taky začátek hry mi přišel trochu zkratkovitej (to nemusí každej brát jako chybu). prostředí okolo Bostonu mi nepříjde tak atraktivní jako Mohavská poušť v New Vegas. jo a "survival difficulty" nemá s přežitím (pořeba jíst, pít, spát) moc společnýho, jde jen o to nasypat do nepřítele víc kulek, což je škoda, protože "hardcore mod" v New Vegas mě bavil o hooodně víc

 

kromě těch věcí si myslím, že jde o dobrou hru. já to ale zatím hraju jen okrajově, jen tak pro zvědavost, doufám že vyjde čeština a pak se do hry budu moct víc vžít, ale to stejně nebude dřív než tak za půl roku, jestli vůbec, takže nespěchám, nemám ani potřebu zatím kupovat origo. mnohem víc teď hraju DiRT Rally, kde se dostat na určitej level je aspoň pro mě docela na dlouho a War Thunder, kde expím 5. americkej rank a to je taky na dlouho, pak na ostatní hry nezbyde moc času :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě konzolového ovládání mi vadí občas "nejasnost úkolu"... Abych to vysvětlil, tak musím uvést příklad... Takže bacha spoiler

 

 

Máte postavit dělo Když pominu, že se vám objevilo zničeho nic v nabídce kde nebylo, tak je problém, že i když ho postavíte, tak k němu musíte určit člověka jinak se hra (respektive zadavatel úkolu) tváří, že jste nic nepostavili... A protože mě osobně to netrklo, tak jsem xkrát použil load save a zkoušel stavět to dělo na různá místa, protože jediné co mě napadalo bylo, že stojí kde nemá... Až v záchvěvu zoufalství jsem našel řešení na netu...

 

 

 

... a přijít na to, jak se natahují dráty s elektrikou byl taky slušný hlavolam... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu si to zrekapitulujeme ano???

 

- Ty jsi napsal ,že je špatný systém VATS, když se čas pouze zpomalí a ne úplně zastaví (předpokládám, že pouze na základě nějakého článku a nikoliv vlastní zkušenosti)

- Zoltar ti na to napsal, že to není tak hrozné, a že JEMU OSOBNĚ to přijde lepší...

 

A ty mu na to napíšeš, že mu to nevěříš... Abych tedy nebyl kverulant... NA ZÁKLADĚ ČEHO MU TO NEVĚŘÍŠ???

 

(To, že čekáš kritiku F4 za každou cenu není má paranoia... To je obraz, který jsem si o tobě vytvořil na základě tvého neustálého hejtování nových věcí, které jsi ani nevyzkoušel... a pokud ti někdo (kdo tu věc vyzkoušel, či dokonce pravidelně používá) ti napíše, že to není tak jak ve svém hejtování tvrdíš, tak napíšeš, že mu nevěříš... )

 

Task si to teda zrekapitulujeme....

 

Tvoji zkusenost neznam, Zoltar napsal, ze mu ten momentalni system zpomaleni ani moc nevadi.....no uvidime casem......

Jinak ty jsi sama legrace: Ano, obcas hejtuju veci ktere poradne neznam (islamsky fundamentalismus napr),  no uz jsem takovej ignorant. Sorry vole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je obraz, který jsem si o tobě vytvořil na základě tvého neustálého hejtování nových věcí, které jsi ani nevyzkoušel...

Můžeš mi vysvětlit, co je na Islámském fundamentalismu nového??? A nebo ani nevysvětluj... Až zase s něčím přijdeš (a to nebude dlouho trvat), tak se ti připomenu, co jsem měl přesně na mysli... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi podejte si virtuální ruce a hoďte to za hlavu ;) 

já mám teda dobrou náladu, pátek (teda teď už sobota) a přede mnou 4 dny volna :) sice nemá bejt hezky, ale aspoň důvod něco zapařit :-D

 

co jsem chtěl původně napsat: jsou teď nějaký slevy na Humble Store, mohli tam dát víc her když mají ty narozeniny, ale koupil jsem Cities Skylines a Grim Fandango remaster

 

na Steamu sleva 40% na The Long Dark, neodolal sem... tam má do konce roku příbýt příběhovej mod, určitě se na něj těším víc než na sandbox, to bude ultimátní hra o přežití v divočině... nebo kde jinde si můžete takhle zahrát na Beara Gryllse  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si koupil Jade Empire za cca 70kč na Gogu.. také se připravuji na Pillars of eternity, jen co vyjde čeština.. která je momentálně v korekturách cca 40%.. jinak jen co dohraji Zaklínače konečně.. po 150 hodinách.. mě zase čeká datáč takže nic :-D  takže mi nějakej Fallout může trhnout ploutví :-D Jinak podle těch streamů a videí co jsem shlédl, by mě ta hra po pěti hodinách začala nudit.. ale to je subjektivní věc.. jinak hezkej reskin Skyrimu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi vysvětlit, co je na Islámském fundamentalismu nového??? A nebo ani nevysvětluj... Až zase s něčím přijdeš (a to nebude dlouho trvat), tak se ti připomenu, co jsem měl přesně na mysli... ;-)

 

Podle tve logiky bych totiz musel byt muslim, abych mohl rict neco proti islamskemu fundamentalismu. Rekl jsem ze se mi nelibi grafika a skoro real-time ve Fallout4, na to mi prece staci video ze hry, nemusim ji nutne hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o to že se ti to nelíbí, ale o to, že když se to jinému líbí, tak ty na to reaguješ tím, že mu nevěříš... Jak se to někomu může líbit, když tobě ne, že??? 

 

Podle mé logiky pokud ty tvrdíš, že je něco špatněí (a nevyzkoušel jsi to) a ten co to vyzkoušel tak tvrdí, že to špatně není, tak tvá reakce není normální... A tak nás přesvědčuješ (přestože jsi W10 nevyzkoušel) jak nám (respektive všem ubližují), když uživatel prohlásí, že mu zůstaly zachovány staré programy, tak tomu nevěříš (protože MS se tak nechová) a když ti ten co hraje napíše, že mu zpomalení času ve VATS přijde lepší než úplné zastavení (a do real-time to má asi tak daleko jako škodovka do Bugatti Veyron), tak mu napíšeš, že mu nevěříš...

 

(To je to meritum o kterém se bavím, na které jsem reagoval a které považuji za přímo "úchylné"...)

 

Pokud se ti něco nelíbí, tak to nehraj, nekupuj, nedělej nebo nevím co... Ale proboha nepřesvědčuj ty, co to vyzkoušeli, jestli to funguje nebo nefunguje a nebo jestli se jim to líbí nebo nelíbí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fallout 4 zatím nechávám děckám ať se pobaví, modeři to zatím spraví, za půl roku tam naházím 50 modů a bude to komplet jiná hra :) a kdyby nebyla, je mi to fuk

 

místo toho hraju The Long Dark... ta hra je úžasná, totálně mě to sebralo 

jestli nevíte o co jde, tak jste člověk, co přežil havárii letadla někde v kanadský divočině. a musíte samozřejmě přežít v drsných podmínkách. je tam x způsobů, jak můžete chcípnout, sežere vás vlk nebo medvěd (teda vlkovi se většinou ubráníte, ale medvěd je konečná), můžete vyhladovět nebo vyžíznivět, můžete spadnou ze skály, prolomit se pod váma led když jdete na ryby, a taky samozřejmě můžete zmrznout. kromě toho, že je to survival v pravým slova smyslu, se mi na tom líbí i důraz na detail - můžete se schovat vlkovi na 20 metrů, ale jinej vlk vás ucítí na 200 metrů po větru. crafting je tam výbornej, chybí mi akorát vyrábění pastí, protože takovej zajíc se s lukem fakt špatně loví a náboje do pušky jsou velice nedostatkový zboží.

 

už jsem přežil skoro 30 (herních) dní, na střední obtížnost, což beru jako epic win  :cool: (nejvyšší obtížnost je pro masochisty, kde jsou vlci za každým rohem).

kdybyste to někdo hrál taky, tak dejte vědět, můžem se podělit o nějaký herní zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...