Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Skoro v každým tvým příspěvku. Ty musíš bejt opravdu slepej nebo nechápeš význam slov :)

To budeš asi ty protože jinak si asi nikdo nemyslí, že bych za někoho mluvil. A to ještě jak debil píšu za některé posty, že je to můj názor, že to nikomu nenutím a tak podobně :wink:  Jestli si to myslí ještě někdo, tak je mi to ale jedno protože já si to nemyslím :laugh:, že za někoho vystupuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi dobrý vemeno. 

Ani se mu nedivím, že tak uvažuje. V každé jiné hře by to dávno nehráli ale WoT, to je geniální marketingový tah !!! V žádné jiné hře se nestane, že totální lama sundá skillera a když ano, tak je to jenom děsná náhoda ale ve WoT je to naprogramovaná záležitost. Podle té statistky W/L je to jasné. Takže lama nejen, že dost často sundá skillera ale i v cca + - 50% vyhraje. To, že to není zásluha té lamy a ani dalších 10 lam v týmu, to není podstatné protože ty lamy to nevědí. Probůh, zase jsem použil výraz "lama", tak mě za to zase nekamenujte :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanare mel bys mluvit pouze sam za sebe a treba si priznat, ze na to proste nemas.

 

To budeš asi ty protože jinak si asi nikdo nemyslí, že bych za někoho mluvil. A to ještě jak debil píšu za některé posty, že je to můj názor, že to nikomu nenutím a tak podobně :wink:  Jestli si to myslí ještě někdo, tak je mi to ale jedno protože já si to nemyslím :laugh:, že za někoho vystupuju.

Svý posty ze stalingradský debaty, kde jsem to tvrdil a asi si to myslela spousta lidí, páč pod to vrazili like sem dát nemůžu, byly smazány, bo nebyly k tématu, tak tady máš aspoń jeden důkaz. No a že pod bílej čtverec napíšeš " tento kruh je černý " z něj černej kruh opravdu neudělá. Ale u tebe je to marný, ty seš takovej větrnej mlejn na mletí pindovin okolo WoT, tak zvesela do toho :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svý posty ze stalingradský debaty, kde jsem to tvrdil a asi si to myslela spousta lidí, páč pod to vrazili like sem dát nemůžu, byly smazány, bo nebyly k tématu, tak tady máš aspoń jeden důkaz. No a že pod bílej čtverec napíšeš " tento kruh je černý " z něj černej kruh opravdu neudělá. Ale u tebe je to marný, ty seš takovej větrnej mlejn na mletí pindovin okolo WoT, tak zvesela do toho :)  

Když já napíšu, že je bílý čtverec černý kruh, tak je to pouze a jenom můj názor a nezastupuju žádnou skupinu. A na svůj názor mám snad právo! Jasné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze na nebi tohle uz je vazne na ignore list. Takova snuska blabolu neustale prezentovana jako nezpochybnitelny fakt. Kanare jsi trapny uplakanek a ignorant.

Proč už tam nejsem?! Když si napíšu něco, co tobě nepasuje, tak je to tvůj problém a nikoliv můj, nemyslíš? A ty jsi skvělý borec a nejsi ignorant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že budu asi prohrávat bylo naznačené dříve a že za dvě hodiny hraní na 25 goldů ani nedosáhnu taky.

U proher pozitivně překvapilo to, že byla polovina důstojná ikdyž očekávaná. Tedy né vše 0-7:15.

Jedna bitva byla zajímavá. Himmelsdorf klasika. U nás 14xT7 většina (12) HT a u enemáků 13xT7 většina rovněž HT + cosi 2xT6.

Čučím na složení a jako jediná T5 a fakt nejsem LT, což se občas stávalo, ale arty!!

U nás 6 strojů hill, 5 ulička a zbytek nádraží.

Ulička se jen červení a na hill se neví stav. Podle počtu strojů jsem si vybral cestovku na hiil. Po průjezdu křižovatkou, kde to náš stroj schytával a po projetí kolem něj zdechnul.

Štěstí nebo jsem enemákům nestál za ránu.

Dole vše prohráno a hill pozdě vyhrával. Dvojásobná převaha vyhrála nad obránci.  Nepřítel na několik okamžiků zabírá základnu a naši jsou od enemácké cca 400 m a živých je méně 6:9.

Barvičky nemám, ale podle častých příspěvků bylo u enemáků 9 fialek a hrálo se na DMG. Kečup by s přehledem zacapoval :)

To co zbylo u nás se probilo k základně a jeden stroj bránil uličku smrti a zdržel enemáky co se pro DMG vraceli.

Na cap to bylo prohraný, ale někdo chtěl DMG a při průzkumu mapy naspotoval shodou okolností náš AFK stroj u nádraží a na ránu ho nedal. Jeden z capujících enemáků asi né fialka jen modré barvy se chytil a chtěl si vystřelit, čímž byl naspotován a já z kopce nemusel řešet jako arty blind shot. Zásah resetoval jeho Cap body 45 a náš tým ve třech capojících vyhrál nad dvojnásobnou přesilou.

 

Tolik pozitivních náhod v jedný bitvě jsem už dlouho neměl, ale denní win stejně za 2 hodiny hraní jen  41%.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já napíšu, že je bílý čtverec černý kruh, tak je to pouze a jenom můj názor a nezastupuju žádnou skupinu. A na svůj názor mám snad právo! Jasné?

Ó bohové, po STRAŠNĚ dlouhý době post, kterej si napsal a má hlavu i patu ( konkrétně ta část na vlastní názor) i když tím popíráš spoustu toho, co jsi sem už napsal... Jen škoda, že po porovnání s tím, co tady meleš furt dokola je to stejnej blábol jako ty ostatní.. Mě je to docela i líto,  opravdu, ty jsi tady toho namlel tolik, že i při rozumné úvaze z tvého ledví je to nutno zvážit a shledat aspoň ne nesmyslným.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle fakt už nejde, od června padám dolů volným pádem, jedna prohra za druhou a nenadělám nic. Začínám věřit, že má každej nastavenej individuální herní plán( před dlouhou dobou se tím jednou pochlubili, že to dokážou) nezahraju nic ani se strojama, kde jsem měl win přes 60%. Už fakt nevím co mě na týhle švindl hře bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se mu nedivím, že tak uvažuje. V každé jiné hře by to dávno nehráli ale WoT, to je geniální marketingový tah !!! V žádné jiné hře se nestane, že totální lama sundá skillera a když ano, tak je to jenom děsná náhoda ale ve WoT je to naprogramovaná záležitost. Podle té statistky W/L je to jasné. Takže lama nejen, že dost často sundá skillera ale i v cca + - 50% vyhraje. To, že to není zásluha té lamy a ani dalších 10 lam v týmu, to není podstatné protože ty lamy to nevědí. Probůh, zase jsem použil výraz "lama", tak mě za to zase nekamenujte :whistling:

 

Ty vole Kanáre nebreč, vyser se na to jako já a máš klid.

 

P.S. Ta moje reakce byla na ty urážky, ne na obsah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Kanáre nebreč, vyser se na to jako já a máš klid.

 

P.S. Ta moje reakce byla na ty urážky, ne na obsah.

Taky jsem na to už 3 dny nešáhl a včera, jak jsem měl v kouli, tak jsem zkusil dát pár bitev a zjistil, že dostat 25G je dost náročné. Víc, než jsem předpokládal :wink: . 33% W/L, to je fakt mimo moje receptory :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, nejsem zvyklej dostávat přes **** když hraju. Z cca 30 her  jen asi 20% vítězství, to už jsem psychicky nezvládal, naštěstí se to pak v noci zlepšilo...  

Expím teď na T57, takže prostě peklo na teamy. 

 
tank:                 Tier:                      Ødmg                            ØXP                   bitev                       Vítězství                                WN8
T71                    7                        1.048,91                          739                    104                          55,77%                             2.604,54

 

Můžu s tím tankem třeba naspotit 3k dmg a další 4k dát, ale stejně prohraju... A to musím podotknout, že mi to kolikrát hodí dobrej mm - proti T7 a T8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wotko poslední dny flákám,hraji jen kampaň. Jde mi o tank.

Včera jsem naistaloval Watch Dogs a světe div se, ono to má jen problém s 32bitovým systémem. Předělal jsem to na 64 a sestava i5-2400 a gt440 a i když chce to RAM 6gb, tak to šlo na 4Gb. Sice nemám vše na vysokých detailech, ale střední jdou v pohodě. Jen se divím, že mi tam nejde spustit wotko...dám ,,hrát,, jako se děje, že to naběhne (problikne to) a nic. Nic se nespustí. Tak zas budu hledat problém v čem to vězí. Ale mám jiné problémy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Jak to vypadá celé jednoduché, získat 25 goldů, vždyť stačí jen 5x vyhrát a něco nastřílet. Pěkný h...o. Už jsem tu misi sice několikrát splnil, ale dneska ne, protože do rána to hrát nebudu.

Jsem průměrný hráč, přesto si začínám poslední dobou připadat na publicu jako borec a je jedno, na jakém tieru. Ta vlna blbství je už všude. Znáte to, mezi slepými jednooký králem. Nejsem žádný Marten, Marty, další mnozí nejmenovaní prominou, já prostě nedokážu zabít všech 29 hráčů, co stojí proti mě. Jen malý příklad z dnešní hry. 2 x jízda s T-150. Pokaždé 3 killy, pokaždé první za tým v dmg. Ale to samozřejmě nestačí, 2x prohra. Tak dobře, asi je to málo, nechal jsem si TD SU-85B, IV. tier, je s ním celkem zábava,  tak ho projedu. Výsledek ? 5 killů, opět prohra. Co dělám špatně ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Jak to vypadá celé jednoduché, získat 25 goldů, vždyť stačí jen 5x vyhrát a něco nastřílet. Pěkný h...o. Už jsem tu misi sice několikrát splnil, ale dneska ne, protože do rána to hrát nebudu.

Jsem průměrný hráč, přesto si začínám poslední dobou připadat na publicu jako borec a je jedno, na jakém tieru. Ta vlna blbství je už všude. Znáte to, mezi slepými jednooký králem. Nejsem žádný Marten, Marty, další mnozí nejmenovaní prominou, já prostě nedokážu zabít všech 29 hráčů, co stojí proti mě. Jen malý příklad z dnešní hry. 2 x jízda s T-150. Pokaždé 3 killy, pokaždé první za tým v dmg. Ale to samozřejmě nestačí, 2x prohra. Tak dobře, asi je to málo, nechal jsem si TD SU-85B, IV. tier, je s ním celkem zábava,  tak ho projedu. Výsledek ? 5 killů, opět prohra. Co dělám špatně ? :)

Nic, máš peška, páč je to WoT a jsou akce, čili se debilové množí dělením. Zkus si v tom najít pohodu. Já už na win nehraju, hraju na DMG a rozhostil se ve mě klid. Ono když s LÖWE uděláš v X. tier bitvě třetí nejvyšší poškození- bez goldu- a některý desítkový tanky rozdají 0 nebo takový dardy jako Maus 300 HP nebo AMX 50 B 700 HP tak asi chyba nebude na tvý straně klábosnice :) Slovy klasika: to je halt vosud, pane obrlajtnant :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...