Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tanky mi vždycky šly po sinusoidě, ale amplitudy jsem nikdy neměl tak vysoký jako mám teď. Nejspíš to bude tankama, který momentálně hraju, nikdy jsem nevěřil na konspirace, které jsou v menu každé tankové diskuze.

 

Naštěstí mám dost talentu na to, abych se nemusel spoléhat na ostatní a bitvy si většinou rozhodoval sám, asi by mě taky štvalo, kdyby na své poměry zahrál výborně a i přes to se musel modlit, aby se přidali alespoň 3-4 další.

 

Nejsorší tak pro mě je, když se změní zaběhnuté pořádky a já lama se na ně blbě připravím. Například jedním z tanků, kde si hru kočíruju a nevadí mi 29 protivníků je M53/M55, natřílím, pozabíjim, vyhraju a ještě stíhám provokovat jak spoluhráče, tak soupeře. V podstatě prohraju jen tehdy, když to s provokacemi přeženu a zabije mě vlastní.

 

Včera jsem ale těžce podcenil vliv misí na chování stáda. Nebyla hra, kdy se do zadních řad nedraly hojné počty krvelačných skautů a přes excelentní manévrování se mnou dobře cvičili.

 

Na závěr jsem si prožil ukázku Murphyho zákonů. Ještě byl 3xexp, tak jsem vzakl i tuhle artinu, ale i když jsem něco nastřílel a něco pozabíjel vyhrát mi nešlo, navíc jsem na můj vkus často končil v dýmu mezi prvníma

 

Po dvou bitvách jsem začínal s lehkými nadávkami, po 6. prohře už jsem proklel všechny předky spoluhráčů až do 12. století, včetně rodiných příslušníků, rodin prátěl a známých. 7. Hra, a zároveň jsem se zařekl, že poslední, se začala vyvíjet přesně podle zaběhnutého scénáře a jelikož to bylo na poušti, ani jsem nemohl zajet smýt vztek do vody, navíc tam bylo pár modrozelených a jeden fialovej a to si vždy spíš raději počkám na nějaké ty nadávky noob afk arty, kdy stojím nečině někde v koutu a jdu si do win číst noviny.

 

No, nadávky se nekonaly, samozřejmě, že jsme tu prohranou bitvu vyhráli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych rád viděl ty chytráku, co bys jako hrál s TDéčkama ( já s TDéčkem tieru 5 proti HT tieru 7 bez možnosti se schovat ) s medkama proti těžkým tankům. Asi ti nějak ušlo, že ty úpravy map nejsou už pro některé tanky vhodné a tudíž se pak stane to, co se mi stalo. Když mi předvedeš, jak se dá hrát aktivně s S35 CA proti tieru 7, tak se ti omluvím. A hrát se na schovku prostě s papírovým TD musíš. Koukni se tady na to. Myslíš, že kdybych nekempoval, tak že bych tu bitvu vyhrál?!

 

http://wotreplays.com/site/1132794#fjords-kanar-rhm_-borsig_waffentr_ger

JJ,dobře jsi natrhl ***** VIIIčkám a VIIkám se strojem,jako je borsig :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes super den, na radu kamaráda jsem si koupil KV-1S. Je to parádní stroj, dám s ním občas i přes 1000 damage za bitvu a vyrovnal jsem si svůj rekord-3 killy v jedné bitvě. Úplně luxusní je, jak se s ním střílí za jízdy a dávají tanky na ránu. WoT je super hra, baví mě čím dál víc. Jen mi vadí ten bug, že když se rozjedu na nepřítele, tak do mě střílí nepřítel dřív, než ho vidím. A přitom jedu hned po odpočtu rovnou nejkratší cestou do útoku bez zastávky, nechápu. Musí to být bug, protože se to stává jen někdy a na některých mapách, ale nemůžu  přijít na to proč.  WG o tomhle bugu  určitě ví a pracuje na tom, mám pocit, že se to stává čím dál méně. Až tohle odstraní, bude to super hra. No, ještě by vlastně mohli dát nějaké těžké tanky se zásobníkem na tier 5 a 6, protože bych si se zásobníkem taky moc rád zahrál-musí to být mega hustý. Kde ale mám jako vzít kredity na koupení tieru 8 ?. Za bitvu vydělám tak 5 tisíc a to se nedá našetřit :mad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zásadně pro změnu i těch posledních nepředělaných map, protože co není dobré pro TD je dobré pro HT, se kterými já jezdím. Nenávidím mapu Malinovka a Prochorovka. Není kam se schovat. TDčka a artyny mi můžou vlézt na záda. Muhehee :-)

 

otevřené mapy jsou potřeba, navíc nevidím, že by změny měly nějaký vliv na tvé výkony, tož nějak netuším, k čemu jsou ti dobré, muhehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes super den, na radu kamaráda jsem si koupil KV-1S. Je to parádní stroj, dám s ním občas i přes 1000 damage za bitvu a vyrovnal jsem si svůj rekord-3 killy v jedné bitvě. Úplně luxusní je, jak se s ním střílí za jízdy a dávají tanky na ránu. WoT je super hra, baví mě čím dál víc. Jen mi vadí ten bug, že když se rozjedu na nepřítele, tak do mě střílí nepřítel dřív, než ho vidím. A přitom jedu hned po odpočtu rovnou nejkratší cestou do útoku bez zastávky, nechápu. Musí to být bug, protože se to stává jen někdy a na některých mapách, ale nemůžu  přijít na to proč.  WG o tomhle bugu  určitě ví a pracuje na tom, mám pocit, že se to stává čím dál méně. Až tohle odstraní, bude to super hra. No, ještě by vlastně mohli dát nějaké těžké tanky se zásobníkem na tier 5 a 6, protože bych si se zásobníkem taky moc rád zahrál-musí to být mega hustý. Kde ale mám jako vzít kredity na koupení tieru 8 ?. Za bitvu vydělám tak 5 tisíc a to se nedá našetřit :mad: .

 

Luxus, takhle jsem se dlouho nepobavil:) Nejhorší na tom je, že pro 3/4 hráčů je to pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si hrál s mou oblíbenou záchodovou mísou a protože to docela šlo, tak jsem to vydržel dlouho. Výsledky dobré. Pak jsem si uvědomil, že to je vlastně pouze díky tomu, že jsem za celý večer asi ani nehrál žádnou městskou mapu a hlavně ne tu novou..... :laugh:

 

[/url]">http://http://postimage.org/'>shot_035.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať už ty KV-1S zrušej. Prostě ty červený paka zajedou do strouhy, vyjedou až u naší vlajky, kde na ně jde pořádně střílet, ale v tom už naše červený paka jedou nalevo a napravo a já nejsem schopnej 3x KV-1S s Hellcatem zastavit. Klikaní na minimapu nepomáhá. Jepravda, že se občas někdo začne vracet, ale to už stojí nepřátelská elitní četa na naší základně a capuje. To ani nebudu se zmiňovat a tom, že 3 červený artyny si potřebujou udělat dobře a snaží se celou hru trefit toho modrého vola, protože když zabiji modého nebo fialového hráče, tak za to ja asi víc peněz a zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes super den, na radu kamaráda jsem si koupil KV-1S. Je to parádní stroj, dám s ním občas i přes 1000 damage za bitvu a vyrovnal jsem si svůj rekord-3 killy v jedné bitvě. Úplně luxusní je, jak se s ním střílí za jízdy a dávají tanky na ránu. WoT je super hra, baví mě čím dál víc. Jen mi vadí ten bug, že když se rozjedu na nepřítele, tak do mě střílí nepřítel dřív, než ho vidím. A přitom jedu hned po odpočtu rovnou nejkratší cestou do útoku bez zastávky, nechápu. Musí to být bug, protože se to stává jen někdy a na některých mapách, ale nemůžu  přijít na to proč.  WG o tomhle bugu  určitě ví a pracuje na tom, mám pocit, že se to stává čím dál méně. Až tohle odstraní, bude to super hra. No, ještě by vlastně mohli dát nějaké těžké tanky se zásobníkem na tier 5 a 6, protože bych si se zásobníkem taky moc rád zahrál-musí to být mega hustý. Kde ale mám jako vzít kredity na koupení tieru 8 ?. Za bitvu vydělám tak 5 tisíc a to se nedá našetřit :mad: .

 

 

Ještě jsi zapomněl napsat, že řeknu tatínkovi a on mi k vánocům koupí ty 8 prémiové tanky. Lowe, Superpershinga, IS-6 atd... To bude paráda. Butu mít hned po 200 bitvách těžký tank 8 tieru a nikdo už si na mně netroufne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevřené mapy jsou potřeba, navíc nevidím, že by změny měly nějaký vliv na tvé výkony, tož nějak netuším, k čemu jsou ti dobré, muhehe

 

Dělal jsem si srandu (proto ten smajlík) a šťoural do Kanára. Ale už budu hodný, šťourat do Kanára nebudu (on je vlastně nešťastný člověk) a provokovat taky ne, je to dětinské. Muhehe! :-)

Co se týče mých výkonů, tam už to asi lepší nebude i když se velmi pomalu zlepšuji. Jsem starý muž, už to nejde tak rychle ale jak se říká, když se něco dělá pořádně a dlouho, výsledek se dostaví. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevřené mapy jsou potřeba, navíc nevidím, že by změny měly nějaký vliv na tvé výkony, tož nějak netuším, k čemu jsou ti dobré, muhehe

 

Výkony? To myslíš tu srágoru WN8? Kdy místo užitečnosti pro tým je hodnocena jenom dmg, čili je mi jedno, že jsem prohrál hlavně, že mám dmg? Tak o takové výkony já nestojím.

To budu hrát radši takhle.

 

shot154vqv.jpg  shot155wsw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem si srandu (proto ten smajlík) a šťoural do Kanára. Ale už budu hodný, šťourat do Kanára nebudu (on je vlastně nešťastný člověk) a provokovat taky ne, je to dětinské. Muhehe! :-)

Co se týče mých výkonů, tam už to asi lepší nebude i když se velmi pomalu zlepšuji. Jsem starý muž, už to nejde tak rychle ale jak se říká, když se něco dělá pořádně a dlouho, výsledek se dostaví. :-)

 šak já jsem si ji dělal taky:DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem dal 30 her(14W16L)....snažil jsem se doexpit centuriona, po sedmi hrách jsem to měl 1:6 - 3 tlačítka klávesnice, měl jsem fialové WN8, ale nešlo vyhrát, s tím DPM prostě nejde rozhodnout bitva, člověk se s tím cítí jak impotent na swingers party...hrozné, úroveň VIII medek je o ničem, přijde mi, že medka jsou okej na V,VI, IX a X tieru, ale osmičky jsou zoufalé.....nakonec jsem i něco vyhrál, ale cíl doexpit centa nebyl splněn.....ani mi ten britský gun mi nepřijde extra dobrý, ale je možné, že mi zahrálo RNG na levačku, dingačky amx 13 90 z boku, jednou jsem toho komára cinkl 3 x po sobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Výkony? To myslíš tu srágoru WN8? Kdy místo užitečnosti pro tým je hodnocena jenom dmg, čili je mi jedno, že jsem prohrál hlavně, že mám dmg? Tak o takové výkony já nestojím.

To budu hrát radši takhle.

 

shot154vqv.jpg  shot155wsw.jpg

 

ty screenshoty mi moc neřekly, pouze to, že jsi dal na potenciál těch tanků hodně malou damage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty screenshoty mi moc neřekly, pouze to, že jsi dal na potenciál těch tanků hodně malou damage

 

Tak jistě, proti devítkám, které nepenetruji je to jistě malá dmg. Já jsem zapomněl, že s Tigerem I proti E-75, M103 a IS-8 nejsem do počtu ale že je mám pobít. Příště se tím budu řídit. Ty screeny jsou o něčem jiném, když už to neprostřelím, tak alespoň sundávám pásy a podobně, jenomže za to body ve WN8 nejsou. O tom jsem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není důležitý nastřílet dmg a prohrát, je daleko lepší nenastřílet nic a prohrát, nebo se pomodlit a čekat, že nastřílí jiní.

 

Včerejšek se nesl ve znamení čety KV-2 a zase jsem se zajíkal smíchy. I když výkony a dmg nebyly moc důležitý, protože soupeři a tank sami udělají vše proto, abych neodcházel spát s prázdnou. Vtip večera byl výstřel přes celou tělocvičnu arktidy na full speed Cometa, kterej to dostal za 975 (což je více, než je max náboje), to do něho vlilo takovou literární můzu, že chvílemi přeskakoval v návalu emocí z angličtiny do své italské mateřštiny až do konce této krátké bitvy. Mělo to jednu výhodu, už vím, co je to testa di cazzo, a hlavně takové melodramatické "vaffanculo" nemá chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není důležitý nastřílet dmg a prohrát, je daleko lepší nenastřílet nic a prohrát, nebo se pomodlit a čekat, že nastřílí jiní.

 

Vtipný, jenomže já nejsem camper a už vůbec se nespoléhám na to co za mě někdo udělá. 

 

P.S. Můžu vidět tvoje staty, když už jsi tak chytrej? Miluju anonymní chytrolíny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ: takhle se blbě hodnotí, ono RNG dokáže zázraky, ale s tím ISkem si měl hodně měkkých cílů, 1200 je na ten tank málo. Předpokládám že byl v Topu se 122mm.

 

Ano byla tam 4 medka ale ty s ISkem nedojedu a na dálku netrefím. Dostřeloval jsem Borsiga a Loraina. Nic jiného jsem neprobil nebo netrefil (ten ruskej lauf na víc jak sto metrů netrefí ani stodolu). Jo...a byla to Pouštní řeka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jistě, proti devítkám, které nepenetruji je to jistě malá dmg. Já jsem zapomněl, že s Tigerem I proti E-75, M103 a IS-8 nejsem do počtu ale že je mám pobít. Příště se tím budu řídit. Ty screeny jsou o něčem jiném, když už to neprostřelím, tak alespoň sundávám pásy a podobně, jenomže za to body ve WN8 nejsou. O tom jsem psal.

už chápu, jak jsi to myslel, v pohodě ;)......ono i proti devítkám se dá s tigerem nastřílet ranec damage, ale záleží na mapě, rng apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...