Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si říkal, že bych mohl využít slevovou akci na HT (V) - T1 Heavy. Nejblíže uvolnění místa v garáži byl a je LT (III) - PzKpfw II Luchs u kterého mám za cíl win 50%. Včera z počátku chyběla jen 3 vítězství. Na konci mého hraní už 6. Nevím jak jsou na tom ostatní, ale já jsem posledních několik dní s počtem vítězství vždy lehce pod 50%. Dnes budu mít odpoledne a večer víc času dosáhnout svého cíle. Vypadá to ale bledě. Za dvě hodiny do 19:00 těch 6 winů na víc asi

nedám a pak už budu odkázán vyloženě na to co uhraje tým a tam to bude podle posledních dní špatenka.

 

Původní předpoklad, že to půjde do 19:00 lépe nevyšel. Propad ve winech se ještě zvětšil. Nakonec se to ale podařilo. Přes 6 hodin hraní. Klanový hráči či top čety to nám sólo a neklanovým hráčům dost brutálně nandavali. Když došlo k ustálení losů, že člověk mohl trochu víc ovlivnit aspoň každou druhou hru, tak to pomalu šlo. Při tom hraní na win jsem došel k názoru, že je trochu rozdílný styl hraní s cílem winu nebo vyššího EFR, pokud se na jedno z nich někdo přímo zaměří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že ještě dva , tři víkendy jako tento a přestanu to nejspíš hrát.Win/lost se mi ustálil na 50% a podezřívám WG že si řeklo, že to stačí a do týmu mi dává ale neskutečné lamáky...:-))) Díky akci na arty co hra tak arty párty..., od nich jsme si odpočinul na T18. Začínají mě doslova točit prohry typu 3-15, 4-15,přijde mi že kvalita hráčů hodně poklesla a to to hraji krátce a pak logicky nadávám jako špaček do chatu,vyslovenně si říkám o ban na chat, což by mi i ulevilo, ač by to možná odnesla myška , jediné co mě doslova zaujalo byl tank T43, už se těším na T44 a výše...tyhle šikovná medka...vysloveně jsem, pookřával, ač jezdím heavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká pohoda ve všech třídách až na X.kur.a,pi.a,maďar,píšťalka.Jsem zřejmě paranoidní,ale když mě to dvakrát za sebou hodí jako jedinou X v týmu proti mausovi tak nevím.MM zřejmě nerozezná střední tank a heavy,takže běžná je medium párty na jedné a hevy párty na druhé straně.šest porážek v řadě než přišlo jedno utrápený vítězství.

Docela vážně uvažuju návrat k E 50.S E50M mám dobré výsledky,ale strašnou statistiku Win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23:9...pohoda, 5 topíků, pohoda, ale jestli mě z něčeho může trefit jsou hity za nula....štve mě to na všech třídách. Kolikrát mě to už stálo život či win....

WOt má spousty chyb i pozitiv, ale nejvíce mě točí tohle.....čéék má tuny práce win zachraňovat díky tuně dementů a WG mu to zpestřuje touhle šaškárnou....

Měl jsem super bitvu s PzS35, kde jsem 43 penetroval, ale poškodil jsem jen 33....takže 25% byly hity za nula.....fakt super.

Pak jedna zprzněná hra s tukanama, kde mě sundal enemácký JT, který měl být vlastně dávno mrtvý, ale dvě ze 4 střel se v něm prostě po Bělorusku vypařily.....

Fakt nesnáším, když ovlivňuje můj výkon nějaký "pán bůh z WG"...

Poslední hra s JT byla super....ale taky tam byla jedna perlička.....narvu Vkčko, které mělo 426hp....samo, že mu zbylo 6hp.....na to, že jsem ho narval JT s průměrným dmg 560.....klasická" WG náhoda"....

Ale jinak super den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak jsou na tom ostatní, ale hrát po 19:00 hodině je v mém případě náročnější na nervy. Jednak po udaném čase mám většinou horší losy a zvětšuje se výskyt arty a to hraju bitvy většinou v rozsahu tříd 3-7. 4 arty v každém týmu jsou celkem hodně. Bohužel hráči arty v takovém počtu většinou neumí hrát a čumibojs v mém týmu tomu dívají pak ještě víc na *****. Hraju nyní zásadně na Win s Stugem a SU 85. SU je tragédie a nějak na něj nemůžu najít recept. Stug je na tom o poznání lépe tedy aspoň do 19:00.

 

Včera jsem si zničil kancelářskou židli a málem si rozbil slušně hubu. Poněkud zprudka jsem se na ní usadil, když jsem viděl v jedné bitvě, jak naše Topky chytl syndrom jednoho klanu. Mám to pojmenované po jednom českém klanu, který mi to ukázal v té nejdokonalejší podobě, ale jméno zde uvádět nebudu.

Taktika je taková, že se Top stroje (2-3 ks) postaví na jednu stranu mapy a vyčkávají co se bude dít. Když druhá strana dostává na ***** a je jasné, že tudy jede skoro celý nepřátelský tým, tak se top stroje pohnou a místo návratu k základně, což bývá např. 300 m jedou směrem k nepřátelské vzdálené od nich tak 500 m. Výsledek bývá předem jasný. Nepřátelé to mají k naší základně blíž a jsou i v početní převaze na cap. Naše Topky přežijí a končí v součtu s 0-1 killem a občas se jim podaří dojet před 100% capnutím naší základy na nepřátelskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak jsou na tom ostatní, ale hrát po 19:00 hodině je v mém případě náročnější na nervy. Jednak po udaném čase mám většinou horší losy a zvětšuje se výskyt arty a to hraju bitvy většinou v rozsahu tříd 3-7. 4 arty v každém týmu jsou celkem hodně. Bohužel hráči arty v takovém počtu většinou neumí hrát a čumibojs v mém týmu tomu dívají pak ještě víc na *****. Hraju nyní zásadně na Win s Stugem a SU 85. SU je tragédie a nějak na něj nemůžu najít recept. Stug je na tom o poznání lépe tedy aspoň do 19:00.

 

Po 19. to ještě jde, ale já asi už nikdy nebudu hrát kolem 23:00 a později... ZASE jsem to včera udělal a ZASE jsem šel spát nasr... Boha jeho, proč já to vždycky udělám a ještě si "na dobrou noc" chci "jednu" bitku dát... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fajn že si někdo hru užívá, jako svejk, aspoň někdo :-) Já co jsem zatakoval 50% hranici celkových win mám den ode dne horší týmy....včera jsem s Lowem nahrál dvojnásobek až na posedmé a vzhledem k výkonu hráčů IX a X tierů a jejich taktické a hráčské vyzrálosti přestávám mít chuť na tyto tiery. Abych se rozčiloval, na to mi bohatě stačí 7-8 tier.Není dne abych neměl soukromou zprávu po bitvě, protože se snažím tým trochu řídit a pak nadávám hůř než cikán když dostane práci ...poslední zpráva byla od polského spolubojovníka že jsem skurwiel a kutas, což asi nebude pozitivum. Nu ale lidi si do týmu nevybíráme, co naplat, hra jako taková mě baví, baví mě rachot pásů, střelby i hlášky, graficky to jde a vůbec možnost hrát tanky po netu je úchvatná. Já beru když lostne tým o dva, tři, ale prohry typu 3-15 apod mě přivádí k jistému druhu šílenství, kdy atakují mou nervovou soustavu frustrací, kterou lze léčit vyventilovanou agresí. Jistým způsobem je hraní Wot asertivním školením :-))) Nu ale hra je to stále báječná !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas jsou ti spoluhráči opravdu tragičtí. Včera jsem hrál za T29, mapa arktida, západní spawn. Hned nazačátku napíšu, že jedu nahoru, ke mě se přidali ještě 1 heavyna, 1 med a 1 TD... řikam si "dobrý, to vypadá slušně". Proti nam byla silná přesila jak počtem, tak tierově, ale drželi jsme... Najednou se podívám na skóre a prohráváme 0<5, nepřátelská T-50 vjela do báze, SAMA !! ustřílela všechny 3 arty a našich 6 !! tanků ji honilo dokolečka jak blázni a trvalo asi 3 minuty než ji zabili. Jak je to možný?

Samozřejmě že ve chvíli kdy to bylo 1<7 tak na na nás těch 7 soupeřů nahoře vyjelo a prostě nás přejeli, skončilo to 1<15. Rozdal jsem 2000 dmg, ti co byli semnou nahoře měli taky slušnej rozdanej dmg.. ale ze zbytku týmu měl nejvíc 250 dmg a to ten co nakonec zabil tu T50. To je prostě na facku.

 

A druhou hru s T29 jsme vyhráli 15>4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si odjel jen dvounásobky a ani jednou jsem neprohrál. S JPantherem to byla naprosto šílena artypárty. 6 artyn na každé straně a všechny 6 tier a výše. Byla to taková hra na pikanou, ale zalezl jsem do křoví, sundal jsem jedno AMX75 a oběma T50-2 jsem sundal pás, takže si je team pěkně podal. Dostal jsem pochvalu od teamu. Pak se mi spolu s artynama podařilo vyklepat dva Panthery2 a jedno IS. Děkuju za žárovičku, protože bez ní bych byl okamžitě v čoudu. Bohužel jedu s krátkou 88čkou a budu s ní trpět ještě pěkně dlouho. S 3001H na topu to byla genocida a jen o jeden výstřel mi utekl válečník a pak i spojenec. S Luchsem jsem si dal průzkumníka, kde v Teplým parku proti pětkám totální podcenění mé maličkosti, nebo na mě jen kašlali. Jako nepochopím, že enemáci nehlídali střed u náspu alespoň jedním stíhačem. Samo, že když vidím, že tam nikdo není kromě artyn, tak tam vlítnu a pořádně jim ten život okořením. Pak to byla taková panika v městečku, kde mě naháněly dvě PZ4, M4, T28, Hetzer a SU76, takže jsem enemáka vždycky nahnal před kanony našeho teamu a oni mi to vždycky zbaštili. Jedno PZ4 to zbaštilo na půl, tak jsem si ho podal sám. Nakonec jsem ještě na jednom palpostu na zadní silnici objevil zalezlou BT7, a tak jsem se k ní přikradl zezadu a nařezal ji. Ani nevěděl, že tam jsem. Včerejšek mě pobavil. Sice s Luchsem a VK3001 to byl team dementů, ale víceméně jsem s 3001P otočil bitvu a s Luchsem jsem enemákům totálně rozvrátil útok, kde všichni najednou bezhlavě letěli zamnou, jako za levným killem a vůbec u toho nepřemýšleli. Taky tam byla naše šikovná arty, která se očividně zaměřila na mýho Luchsíka a docela pěkně to kolem mě čistila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dobrý, až na tradiční T25/2.. kde jsem dal 3 prohry za sebou, sice jsem byl vždy mezi prvníma 3 v našem týmu v exp. Ale co naplat, když zbytek hraje tužku. Pak jsem odehrál jiný tanky a vrátil se k němu a vynahradil jsem si to 3 výhrama (4, 2 a 6 killů), takže nakonec 50:50).

Ostatní tanky šly napoprvý a pak jsem blbnul s T29 a ten tank je prostě super, už mi chybí jen rádio, abych ho měl v topu a to je paráda. Poslední hra na himmlu, plazim se na kopec, enemy už válcovali 2 naše tanky... sám jsem tam nakonec sundal 6 tanků včetně IS a PTigra. Ostatní sedmičky jsou bezradný když se na ně přilepim :Smile_Default: 3000 rozdanýho dmg, top gun, steel wall (25 obdrženejch zásahů), hunter.

Cíl 55% winrate v dohledu :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ok. Celkový win rate sa vrátil na 52%.

Posledné týždne mi to vychádza celkom vyrovnane - asi týždeň som na 51%, potom sa týždeň držím na 52%, zase sa na týždeň vrátim na 51 ... a takto dokola. Je to celkom sranda. Ale vychádza mi to tak, že tých 52% je zrejme moje maximum, ktoré aktuálne na publicu viem sólo zahrať.

Dnes by som mal odomknúť VK28 a spätne doskúmať podvozok na E-50. Takže jednoznačný posun vpred.

Ale späť k včerajšku - bolo to tak pol na pol, kým som nevstúpil do VI-kovej roty môjho klanu.

To bol potom masaker. Same výhry 10:0, 9:1 a podobne, mali sme tam pár dobrých velitelov, tím makal, proste krása. Jedina nevýhoda je, že obvyklý čas hrania rôt mi koliduje s Frasierom v TV.

Vonku prší a ja budem musieť dobrých 20 min šlapať v daždi k autu. Nechce sa mi. Ale domá čaká teplý čaj, komputer, tanky a pes.

Frajerka je s malou na týždeň u svokrovcov. Idylka 30.ročného chlapa.

To som sa dopracoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se již opravdu ******.Himmelsdorf,střetnutí Já E50M a kamarád v četě T62.Jediný dvě X tiery.Proti nám jediný X tiery E100 a JGE100.Když už tak nevyvážený MM,tak bych čekal aspoň lepší kvalitu týmu.Chyba lávky.Rvali sme se jak lvi za chvíli sme vyhrávali 13:5 v náš prospěch.Pak mě dostala arty.Prakticky veškerou práci v našem týmu udělali 4 tanky.Naše arty se projížděla a zbytek týmu se nechal vystřílet jak kačeny(hrozný utrpení to pozorovat).Nakonec jsme prohráli 15:3.Já nastřílel 3000 a kamarád(odstřelovač)5000 bez premia.Naše arty nepřesáhla 500.Poprvé jsem měl chuť to odinstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmáhá se sebevražedné skákání s útesů, mostů a topení se ve vodě, když je vidět, že tým prohraje klasickým public debaklem. A jelikož to je často, tak se i často sebevraždí. To pánové z WG podcenili a ani je to nenapadlo, že na ten jejich pojebaný MM budou hráči takto reagovat. Jsem zvědavý, jak dlouho to nechají bez odezvy. Už to vidím, jak dávají za sebevraždu pokutu 50 000 kreditů a jelikož není problém někam zahučet i nechtěně, tak to bude docela srandovní opatření. Zkusil jsem to s Fochem a aniž bych vystřelil, tak jsem na utopení sebe sama vydělal 24k.... :Smile_blinky:. Šance na výhru byla 5%....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes z prvních 8 bitev polovina prohraná díky přidělené technice MM. Dal jsem pauzu na tři pivka a pak už to šlo. Proher i po tom celkem dost, ale tak nějak to nevadilo a ani to, že jsem byl po jedné či dvou ranách tuhej. Být i jako top na ránu bylo už trochu divný, ale nějak moc mi to nevadilo. Na to jak to dnes dopadlo s win/lost se podívám raději až zítra. Nebudu si přece kazit celkem pohodovou náladu před spaním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož po pár pěkných dnech musel přijít nějaký ****....a přišel. Po obědě se hrálo skvěle...snad 9:2.....a vlastně i večer...začátek byl 8:2....jenže pak jsem vzal 9 a 10 třídu. Zahrál jsem si pěkně....killů a všeho bylo dost. Ale win? Ani omylem. Až na jednu bitvu jsme měli vše mody....attack mod s JT to není to pravé ořechové...

Hry s JT a s Objectem 268 měly něco společného....že byl tým plný dementů o to nejde, ale neměli jsem pod 3-4 artyny na každé straně.

Byl jsem velký optimista, když jsem věřil, že ty ***** vymizí...kdepak.

Tak jsem se raději vrátil na prcky, ale ta smůla se přenesla i tam....ze zkušenosti vím, že to je pak čas jít spát. Byl jsem rád že to večer dopadlo 9:8....

Hrozně mě ty artyny serou...neštvou, prostě serou. Torálně zpomalý a dokempujou hru...když je arty párty, tak kdo má lepší spot....vyhrál. A můžete mít jinak v týmu střelce jak z partesu....**** WG na top třídy.

Dnes se při hře(mám i svědky) projevilo naplno mizení střel....alias...udělej si díru za nula...

dostal jsem s MLE48 snipera za 10 hitů z 11. Vše penetrovalo. A kolik byl dmg? Teoreticky měl být nekde mezi 3500 -4000. Když mám průměr za ránu 400.

Byl 1820!!!!

WG jsou ********* Běloruský *****, který z této hry dělají každým pathcem jen akrádovou ruletu....a navíc už pěkně cukavou s fps 13...

Tak super hra.....hovada.

Už je mi lépe :Smile_teethhappy:

 

EDIT: škoda že nemám replay....mám totiž rekord. S T18 jsem 8 zasebou penetroval T15 po tom, co jsem jí stáhnul na 96hp....

dalších 8 ran enemáka za jízdy penetrovalo, ale nic mu to neudělalo....ani pás....nic...až 9 a 10 rána ho 10m odemne sundala......ať žije WG! *****.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmáhá se sebevražedné skákání s útesů, mostů a topení se ve vodě, když je vidět, že tým prohraje klasickým public debaklem. A jelikož to je často, tak se i často sebevraždí. To pánové z WG podcenili a ani je to nenapadlo, že na ten jejich pojebaný MM budou hráči takto reagovat. Jsem zvědavý, jak dlouho to nechají bez odezvy. Už to vidím, jak dávají za sebevraždu pokutu 50 000 kreditů a jelikož není problém někam zahučet i nechtěně, tak to bude docela srandovní opatření. Zkusil jsem to s Fochem a aniž bych vystřelil, tak jsem na utopení sebe sama vydělal 24k.... :Smile_blinky:. Šance na výhru byla 5%....

 

Hej, to delam docela casto, kdyz vim, ze nemam sanci a jsem obklicen a mam moznost skocit tak skocim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...