Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

EFr..lamy, dementi....není to jedno?

Tento problém co ovlivňuje hru nikdo nevyřeší a hlavně NIKDO za něj nemůže. Je to ve všech online hrách. Jen ve WOTu je to více znát, páč se po smrti nikde znovu neoživíte....I já někd teču jaké mám v týmu dementy. A pak jdu na T18 a je klid.

Problémy jsou s překážkami, které ovlivňují hru a vytvořil je úmyslně či náhodně WG. Nulové zásahy, nucení hrát módy, spoting systém....atd atd.

Ale chlapi....Efr neEFr......ti hráči jsou všude....Proto jsem rychle odinstaloval tu utilitku a ihned byl čéék lidnější. Páč kolikrát byl vzteklý od začátku a navíc často ve výsledku neoprávněně....kdy červenáček zajistil nakonec win....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn, souhlas, ono ten vliv náhody už tady (a na ofiku) rozebíral Nemesis a většina lidí co to četla, souhlasila s tím, že by se to mělo omezit. rozmezí penetrace a damage atd. ale nejsem si jistej jestli s tím Wargayming bude něco v budoucnu dělat :D

 

jinak teda hlásím že se mi dneska docela dařilo, dal jsem si asi deset her a většina byla podvedenjch. pár trojnásobků šlo kolem 5k a víc expů, což je fajn. nepočítám hry kdy jsme rupli třeba 3 - 15, s tím člověk stejně nemá šanci nic udělat. dostal jsem defendera, když jsem byl s VK 4502A jako osmička v desítkový bitvě, capovalo úplně neschopný nepřátelský AMX 50 120, zezadu podporovaný E-75. já jim to furt shazoval a ty dvě lamy mě prostě nemohly zničit :D měl jsem nějakejch 700HP a ještě k tomu takovej papír tank..

 

to je fuk, stejně mě to expit nebaví a vypnul sem to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Ale chlapi....Efr neEFr......ti hráči jsou všude....Proto jsem rychle odinstaloval tu utilitku a ihned byl čéék lidnější. Páč kolikrát byl vzteklý od začátku a navíc často ve výsledku neoprávněně....kdy červenáček zajistil nakonec win....

 

Ja ešte stále použivam XVM, ale už si predpovede vyhry a EFR nevšimam. Použivam len koli OTM, ktoré bolo do 0.8.0 oveľa lepšie čo sa týka konfigurovateľnosti a zobrazovaných údajov (pôvodne od WG zobrazovalo súčet zásahov od jednotlivých tankov, nie len moj atď). No pred tým som si všimal kto mi to ide po boku, kto je tesne vedľa mňa a podľa EFR som sa rozhodol, či zostanem pri ňom, alebo sa redšej zdekujem aby ma neblokol.

Teraz idem s hocikým no pri najmenšom pokuse ma bloknúť strieľam. Je to lepšie ako vedome sa vyhýbať konfliktom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TigerP je Rambo, v rybářským přístavu ve městečku jsem s 75kanonem vykleštil Tigera, skoro TigeraP kterýho pak sundala zezadu naše T20 a pak jsem si ještě dojel pro KV1S, který se snažilo capnou základnu a i s tou 122 rourou mě nedalo. Výsledek byl, že neprošlo nic, jen mě poškodili pás. S Jumbem jsem nemohl udělat trojnásobek, už jsem byl tak naštvanej nad neschopností teamu, že jsem ho chtěl prodat, ale pak se mi podařila super hra, kdy jsem enemáky před sebou hrnul radlicí a kdo neuhnul, tak umřel. Nepochopilo to pět enemáků. Jen mě dostal nějakej polák s KV1S, kterej po mě hned po odpočtu začal střílet, ale netrefil se. Pak jsem na něj přišel, zjistil jsem že má jen základní rouru, natočil jsem se a na dálku jsem na něj čuměl. Parchant jen kroutil kanonem a když jsem jako otáčel věž nazpátek, tak po mě vytřelil. Čekal jsem až mě dingne a jakmile se mu to podařilo, tak jsem mu poslal jednu tak, aby ho dingla a abych neplatil pokutu, a dal mu vědět, že o něm vím. Pak ještě chvíli kroutil kanonem a najednou se rozjel, sjel do strže a utopil se. Vůbec sem to nepochopil, asi byl přežranej posypový soli. T150 je poslední dobou bruntál. Zase jsem s ním radlicí prohrnul mapu a protože mi team vyžral killy, tak jsem se rozhodl T14kou a T1H udělat si ocelovku a tyhle poslední dva ve hře jsem si vychutnal tak, aby do mě nastříleli požadovaný počet střel a pak jsem je sfoukl. Chuděry mě ani jednou nepenetrovali, jen mi schodili pás. Nakonec to bylo pět kousků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wochomurko, proboha tě prosím, NEPIŠ nikam jak je TigerP dobrej, nebo nám ho nerfnou. :-) Je to jediná 7 kterou jsem si nechal a fakt nemá chybu, každou bitvu i proti 8-9 tier s ním někoho sundám a když je to proti sobě rovným tak není problém s ním vyčistit ulici na Himlu od 4 enemáků za sebou.

 

Abych nebyl OT k tématu, tak dneska jsme bránili ten kopec na Westfildu, zakempím s Hummlem nahoře v křoví(maskovačka) a vedle mě přistane top IS a hromada dalších heavy vedle něj. Tak jim píšu, boys go down on hill, nato mi top IS odpoví že jeho pozice je good a já jsem noob. Já píšu že to bude loost jako prase, on a ostatní kempící heavy na mě že jsem noob ať raději střílím a nekecám, že už vyhráváme 3:1 a že je to super taktika. Za 2 min už to bylo 9:9, já měl z toho 4 killy a topík IS už byl tuhej. Nakonec to bylo vítězství: 14:15 v posledních vteřinách kdy nám nestačili kapnout base a hádejte kdo byl ten co přežil...

Jen tak na okraj, to chytrý IS mělo celkem 1600 bitev...

Hodně štestí všem přeji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec to bylo vítězství: 14:15 v posledních vteřinách kdy nám nestačili kapnout base a hádejte kdo byl ten co přežil...

Jen tak na okraj, to chytrý IS mělo celkem 1600 bitev...

Hodně štestí všem přeji :-)

 

Se nějak nemůžu dopočítat člověče kdo tam kapoval tu basi když už jste měli 15 kilů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wochomurko, proboha tě prosím, NEPIŠ nikam jak je TigerP dobrej, nebo nám ho nerfnou. :-) Je to jediná 7 kterou jsem si nechal a fakt nemá chybu, každou bitvu i proti 8-9 tier s ním někoho sundám a když je to proti sobě rovným tak není problém s ním vyčistit ulici na Himlu od 4 enemáků za sebou.

 

Jen to ne. Ještě jsem s ním prakticky nic neodjel. Kanon sice mám z bráchy, ale ještě nemám ani pásy. O JPantherovi bych měl asi taky mlčet, když opravy jsou levnější, než 3601 a 3001, aby mu je nezvedli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nějak nemůžu dopočítat člověče kdo tam kapoval tu basi když už jste měli 15 kilů?

 

Jsem to napsal blbě, prostě poslední enemák začal kapovat a já byl schovanej v tom křoví a už to nestačil, protože mu došel čas. Takže to vlastně skončilo 14:14, jsem to popletl, jsem zmatenej jak pes Goro. Sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po obědě jsem si dal pěkné bitvy....nebýt her s T32 a tak by i winů byl dost. Povedla se krásná jatka s Objectem is JT. Nic méně jsem došel k názoru, že znovu koupená T32 půjde z garáže a musí jí nahradit něco jiného. Ten tank mám hrozně rád. Je krásný, hbytý a vůbec šikovný. V rotách své uplatnění najde. Ale publik.....to je peklo. Dneska dvě hry...obě mod, ale hlavně vše proti 10 a 9 třídám. Nasazením nových TD je T32 ještě více v prrrr...

Ten kanon je naprosto nedostatečný. 198mm penetrace je na hevíka 8 třídy tuze málo. Zvláště v losech s 10 a 9 třídou....

Ale co si za něj emérickýho vybrat......že bych si dojel tu E3....?

Aby nechyběla má denní "perlička dne" :

S mím bohem (Ferda :Smile_teethhappy: ) jsem dnes lehnul jen díky nechávání pár hp skoro mrtvým enemákům....jeho 128mm kanon má průměr 490, ale nechal jsem třem tankum 9,6 a 17hp......a to měli vždy silně pod 450hp.....pak mě objeli a samo, že sundali.

Té přesně to co té hře vyčítám....držím celou stranu. Sundám devítku a další JS8 sundám na pár hp, Lorrain a AMX90 jsem si taky připravil na ranku...a pak tři střely a vždy jim něco zůstane....všem.

Děkuji WG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den opět dobrý na celkem dost výher a ty ostatní věci takový nějaký průměr.

 

Dokonce jsem potkal v týmu nějakého asi dobrého hráče :). Udělil dvakrát tolik poškození než náš druhý. Dal 9 killů a jako jediný přežil vítěznou bitvu. Byl s tankem jedním z 5 top strojů. Postavil se do křoví nedaleko základny a střílel po všem co mu tým ukázal. Z našeho týmu napřed vychcípalo několik lehčích stojů. Potom ostatní top stroje včetně TD přečíslené nepřítelem. Nepřítel postoupil dále a zničil další linii, kde už byli jen arty a postoupil až na naší základnu. Mezi tím jeden náš stroj pronikl k jejich základně a zničil 2 ze 3 arty. Pak už zbyl jen náš nejlepší hráč co musel na jednu dvě rány dorazit 4 nepřátele co se pokusili o cap nebo ho najít. Pak si dojel se 100% pro nepřátelskou arty, která ho stáhla na 32%. Řekl bych, že dodržel téměř přesně častý návod uváděný zde na fóru. Na jeho staty jsem se nedíval, ale asi bude mít hodně killů na bitvu a vysoké EFR :).

 

PS: Bitva s top T5 a 3 arty v každém týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedaří se Vám ve hře? Nezoufejte...vždy se vám bude dařit lépe jak mě...ale v životě...

Nejdřív mě před 14 dny ožralého málem zabije auto....a dnes mi 3 dny před podpisem pracovní smlouvy(jejíž návrh už mám týden v PC), šéf náboru zavolá, že jejich splečnost se slučuje s Volvem a jejich vedení všechno stoplo, bude reorganizace....

Super a to jsem už dal výpoveď k 31.10..............zlatý nulový hity ve WOTu....tohle nevymyslí ani ve filmu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po hodně povedený bitvě s t29, sem asi z 20ti bitev vyhrál asi 3x. jezdil sem s artynama, hevynama i medkem. nic a nic. docela často se mi stalo, že sem byl jeden z nej hráčů týmu (dle xp), ale to sem byl na chvostu tabulky. třeba doly, s IS. půlka tabulky osmičky. kromě mlíka48, kerej měl 7 killů, tam topky totálně vyhořely. ISU mělo asi 140xp, umřelo po pár vteřinách. ostatní podobně. já sem nějak uhrál 2 killy, ale umřel proti přesile. (chudák vk4502 mě dingnul do prdele :Smile_teethhappy: ). nebo sand river s löwem, kde 70% tanků desítky. já byl do počtu. byl sem třetí nej hráč týmu, pocuchal sem e-100 a nějaký další tanky, ale topky zase zařvaly během několika minut. a to tam byly jen 2 artyny na každý straně. teď to ještě zkusim, ale nic si neslibuju. závidim kámošovi, co je na 4. tieru, začal před nedávnem. von považuje leeho za supr tank, pz3a za taky dobrej tank, a i když prohraje 5x za sebou debaklem typu 15:3, tak mu to neva, a hraje vesele dál. já bych už s tim dávnu třísknul. holt na wot musí mít poslední dobou člověk hoodně železný nervy, i on má bulhary (střely lítaj někam do prdele, trefí 2x za sebou BTčko za nula...), ale prej se to dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem vytáhl GWtE, když jsou ty násobky a hned první bitva byla zajímavá. Na každé straně 3 těžké artyny ale také na každé straně 2x T50-2, 2x malé AMXa, 2 x větší AMXa a u nás Leopard a u nich VKáčko. Prostě masssakrr!!! Než to začalo tak jsem napsal: "ALL meds + light def arty !!!" Někdo piskoval, že nee, že musí někdo spotovat a tak jsem ho usadil, že spotovat se bude až potom. Čekal jsem, že se budou enemáci snažit zlikvidovat naše hyeny a taky, že jo. Hezky jsme jim zničili všechna medka i skautíky, pak naši skauti, kteří zbyli nasvítili jejich hyeny a bylo to hotové. Další lov na HTéčka už nebyl nijak vzrušující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další zajímavost. Sice lost ale bavil jsem se královsky. Mapa s tím ledový splazem a já na T62A. Vjel jsem do té cesty, jak se zatáčí kolem hory a vyúsťuje do prostranství s tím výjezdem z vody směrem na enemy bázi. Po pači je tam taková vyvýšenina, na kterou se dá vyjet jenom z jedné strany a je na tom slušný balvan. Zakempil jsem to za ten balvan a 5 minut tam držel E100, AMX 50 100, AMX 50 120, IS-8 a Tigera2.... :Smile_trollface-3: . Bohužel jsme měli šanci na výhru jenom 28%, takže zbytek týmu neudělal ani prd a já zůstal jako poslední živý s artynou, která byla bůhví kde.... :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teďka mě naštval v t29- dal mi celkem slušnou ránu. ale zkončil jako 5 jeho spolutankystů :Smile_trollface-3:

jo dneska sem chyt slinu na t29, každá druhá bitka zanmená minimálně jeden metál. na t32 8000xp. jen se bojim toho děla, třeba s e-75 má problémy i dolu do vany. naštěstí pro mě, když se hulldownu, tak on mě taky neprostřelí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srandy kopec včera.

Nešiel som síce do roty, o ktorú je v klane vždy obrovský záujem. Ono sa ani nie je čo čudovať, pri tých výsledkoch, aké rota dosahuje. Len ja tam mám napríkald z posledných 16 hier v rote15 winov.

Nakoniec som sa rozhodol, že sa pomaly vydám k dalšiemu blbu-vzdornému tanku, konkrétne k tigruP. Kúpil som teda tierIII pz 38(t), za ktorý som ešte ako úplny noob odohral 4 hry, z výsledkom jeden kill a 4 porážky. Hneď do prvej hry som nabehol ako velká voda, dal jeden kill a zhasol, tím prehral.

Do dalších 5 bitiek som išiel viac s rozumom, všetkých 5 boli víťazstvá a v pohode som si vyexpil Pz38nA.

Nakoľko však stále expím leoparda, nebudem v stajni držať dva scouty na tieriV, takže tento šrotík pár dní počká.

 

E-50.

Nemôžem si pomôcť, ale tento tank mi neskutočne sadol. Už po 60 bitkách som s ním včera dosiahol hrdinu, spravil si celkový rekord v expoch a v troch hrách si pripísal 10 killov(3+5+2) a k tomu spojenca. Válečník mi ušiel o žabí chlp.

Celková bilancia za včera 3 win, 1 lost.

Aj tá porážka bola taká klasická WoTovská, kedy človek fakt nemá nárok. V hre bolo 13 artilérií, môj tím bez scouta, mna zničili za stavu 1:9.

 

Pri zvyšných tankoch to bolo už také striedavo-oblačno. Leopard násobok na prvý šup, KV-1S až na tretí a s typom som odohral 6 hier s výsledkom 3:3

 

No a nakolko mám malú aj velkú princeznu u svokrovcov a dnes je piatok, otvorrím si k wot flašu vína.

To zase bude nadávok. Chudáci Poliaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušne hlásím, že zatím včera nejhorší den co si tak nějak pamatuju.Mám 12 tanků a u jednoho jsem ani násobek nenahrál....tragédie. Co mě začíná velmi vadit jsou AFK tanky, není hra aby nebyl bot - viz včera se ISU rozjela do zdi a celou dobu tam stála nečinně a ve finále kdy se bitva dohrávala setsakramentsky chyběla, či hra někomu spadne. Já bych tohle začal tvrdě penalizovat, vždy je to oslabení týmu. To že to někomu spadne fajn, mě se to taky stalo, ale během 3 minut jsem zpět a bud jsem už mrtvej nebo někde stojím a nelením a zapojím se, ale celou bitvu ...to je podle mě schválnost !!!!

Perličkou nakonec byla četa nejspíše německých turků, kteří hráli jako děti, ale jak byl chat zaplaven turečtinou....nevídané.Musím pohledat nějakej program , abych si chat vypnul ( něco takového už jsem někde zahlídl ), ono tom málokdy je něco užitečnějšího než siemka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si Luchsem každej den užívám, tak včera jsem narazil na samý dementy a naprosto šílený losy vždy dole. Až na popátý to bylo max proti čtyřkám, dobře jsem si vymanévroval M5, sundal PZ3a co se snažila dát naši arty a pak jsem si zajel pro enemy arty a dal jsem si obě. Ty arty se ani nebránily, bylo to takový střílení krocanů. Pak jsem šel capovat a přitom jsem střílel do zadku dvoum Hetzerům, co drželi skoro celej náš team v šachu. Asi jsem je hodně vydráždil, protože se oba otočili, letěli po mě a team je sfoukl zezadu. T150 je Rambo. Dal jsem americkou T34, SU152 a na Peršinga mi zbejvala posle rána do zadnice, abych ho sundal, přilítlo naše T20 a sundalo ho. Ještě to na mě zkoušelo T50-2, dostalo ránu, zbylo mu procento, vzdal to a už jsem ho neviděl. S Jpantherem jsme vyhráli na dolech 15:0. Dal jsem si IS, a v tom křoví jsem byl asi hodně velkej otrapa, protože jsem vystřílel všechnu HE munici a zbylo mi pět APček. S tigrošemP já úplně dole, na Arktidě jsme drželi spolu s rejží a T34 celou stranu proti dvoum IS8, dvoum M103, STI, E75, T25, rejži a ISU 152. Podařilo se mi s 75tkou flusnout do poklopu oběma IS8, prostřelit T25, ISU a sundat rejži pás. Víceméně jsme to ve třech zadrželi na tak dlouhou dobu, že to naše devítky provalily na druhý straně a capli to. Takže ta naše oběť nebyla zbytečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...