Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Golasi, on tu každej má svůj kus pravdy a zbytečně proto vzniká flame. Ale vem si, co to je za smlouvu, kde ti WG jednoznačně píše: "Můžeme změnit cokoli kdykoli jakkoli a vy s tím souhlasíte."

 

Když si někde něco koupíš, tak si domů neseš to, co sis koupil. Po měsíci to je taky to, co sis koupil, ale když dám jako příklad Typana, tak si člověk koupil docela prima tank a za chvilku z toho měl podprůměrnýho osmičkovýho médiáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si dovolím oponovať resp. poupraviť. Áno je to férové pro obe strany teraz, v pritomnosti. Určite aj Ty nadávaš pokiaľ sa Ti menia zmluvné podmienky s druhou stranou a stále viac a viac sú v Tvoj neprospech oproti minulosti. Veď tu nemusiš prosiť ... hráči oznamujú, že končia a uvedú aj dôvody. Začinajúcim hráčom sú tieto informácie rovnako prínosné ako reklama WoT na webe.

 

Podle mě... Pokud máme fórum o WOT, tak chceme hráčům pomáhat, radit a ne je odlákat... Stejně si nemyslím, že když si nový (potenciální) hráč přečtě tento topic, tak se na hru vybodne. Normální člověk tu hru zkusí a rozhodne se sám. Následně (opět podle mého) ty chyby co tady všichni píšete nový hráč neuvidí v takové míře jako vy, co to hrajete třeba rok. Podle mě má tento topic pro stávající hráče informační hodnotu 0 a pro hráče nové -10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě... Pokud máme fórum o WOT, tak chceme hráčům pomáhat, radit a ne je odlákat... Stejně si nemyslím, že když si nový (potenciální) hráč přečtě tento topic, tak se na hru vybodne. Normální člověk tu hru zkusí a rozhodne se sám. Následně (opět podle mého) ty chyby co tady všichni píšete nový hráč neuvidí v takové míře jako vy, co to hrajete třeba rok. Podle mě má tento topic pro stávající hráče informační hodnotu 0 a pro hráče nové -10.

 

Upřímně, kdybych věděl, že do 7. tieru můžu fakt hrát free a pak už jen cálovat jak mourovatej, možná bych se taky rozmyslel, jestli do WoT jít. Hrál jsem desítky her, hlavně mulťák a všude všechno záleželo na mně a mohl jsem nadávat akorát sobě. Jenže to se hrálo max. třeba 5v5, kde člověk přeci jen solidně mohl něco ovlivnit. Ale bohužel u 15v15 platí trošku jiná konstanta a začal jsem nadávat jak prase. Asi budu muset někdy zkusit to ESL 1v1, tam člověk teprve pozná férovost, může se zlobit jen na sebe atd. Tam už to nejde svádět na nic jinýho. Člověk si zaslouží vědět do čeho jde. Ta hra je prezentovaná jako to nejlepší, nejhezčí, jedinečný na světě. Fóra jsou od toho, aby si člověk mohl udělat i jinej obrázek než jen ten, kterej zná z reklam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele o jakých podmínkách píšeš, já nebojuji ve hře proti WG(se kterou mám nějaké sml. ujednání asi) ale proti hráčům.... Pravidla hry se mění, ale stále jsou férové pro hráče, férové pro obě bojující strany ve hře..

 

Lenže ono to spolu súvisí. Pokiaľ nerozlišuješ nových a starých hráčov, ktorí to hrajú od bety, tak nie je o čom. Jeden z prikladov: asi si sa nestretol s tým, ako tvoja snaha o dosiahnutie určitého tanku (cez nehrateľné kusy, resp. zaplatenými expami) prichádza nazmar pretože zrazu WG "zariadi" pre všetkých, źe tank je už po nerfe nepoužiteľný. Nový hráč to vidí a vysere sa na danú lajnu, resp. ju ukonči skôr bez akýchkoľvek nervov a prachov.

Alebo ináč ... zmenami ovplyvnená hranica tieru pokiaľ je možnosť hráča hrať túto hru free. Sám uznáš že sa znižuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zo svojími niečo málo cez 4k bitkami, asi nemám mandát dávať rozumy, tak skúsim aspoň pridať svoj postreh.

Dovolim si tvrdiť, že problém odchádzajúcich hráčov nie je debilita na publica, ani miznúce strely, ani nič s tejto kategórie. Dôvody sú daleko prozaickejšie.

 

Začnem tým najmenej podstatným - fórom.

Je tu ohromné množstvo negativity. Je úplne symptomatické, že tak podpriemerný hráč ako kánar, ktorý sa dokáže realizovať len v napádaní WG a WoT a všekého, čo s tým súvisí, tu má tak vysopú reputáciu. Je to vizitka ludí, ktorí sem chodia a znak toho, čo na tomto fóre skutočne hladajú.

Nie som tu na to, aby som súdil - ale toto admini absolútne nezvládajú.

 

Trochu dôležitejší je akýsi osobný emočný manažment,

Ked prehrám dva - tri krát v rade, tak najhoršia vec, akú v danej chvíli viem spraviť, je nabrúsený naskočiť do dalšej hry.

Kdeže. Radšej si spravím čaj, alebo vybehnem s cigaretou na balkón. Jednoducho, keď viem, že ma WoT nasiera, tak medzi seba a svoju nasratosť staviam akési "bariéry". Nehrám ako moron jednu hru za druhou a nezačnem búchať do stola resp. nepriletím na fórum a nezačnem na všetko nadávať a neznechutím ostatných.

 

A podla mna najdôležitejšia vec je neschopnosť odpútať sa od reality.

Viem, znie to čudne, vysvetlím.

Je úplne jedno či dakdo robí manuálne, či sedí v kancli alebo či si doma obhrýza svoje nezamestnanecké prsty - sme stále pod tlakom. Vyvíja ho na nás spoločnosť, rodina, priatelia a my podvedome tieto tlaky, tieto očakávania, ktoré nám ležia na pleciach - prenášame do WoT. Tanky neberieme ako hru, naopak, chápame ich ako otvorenú výzvu.

Pachtíme sa za čo najvyšším počtom vysokých tierom a čo najlepšími štatistikami.

Ked som skončil tortúru expenia E-75, potom ako som bezmála 500 bitiek odohral z viac-nemej stockovými vozítkami (panther, vk3002, panter2, tiger, KT a E-75) uvedomil som si jednu zásadnú vec: Tolko energie som vložil do expenia tankov, až mi neostala žiadna na to, aby som sa z nich ich tešil. Toto bol dôležitý moment - z garáže mi hneď letel hummel a kv13 (teda tanky, ktoré ma nebavili ale ktoré som podla seba musel expiť) a začal hrať na potešenie z hry.

Ak čítate denné hlásenia, tak ste si všimli, že často spomínam KV-1S. Našiel som pár zábavných blbom-vzdorných tankov a tie točím. A bavím sa. Expím len cez násobky, maximálne pár bitiek naviac, ak mám chuť. Kúpil som si typa a aj keď prehrám, tak ma poteší zisk striebra.

Dakdo ma môže nazve wallet warriorom, ja mu na to môžem odpovedať "FU". Sú to moje peniaze, moja hra, ja si hladám svoj štýl. Ked si lakomý/nechceš/nemôžeš vkladať peniaze, nerob tak, ale nevyčítaj to iným.

A mám v paži decká, ktoré to hrať nevedia, ani to vedieť ešte nemôžu, mám v paži blbé tímy, lebo o pár hier neskôr chytím tím dobrý, mám v paži, že nemám X-tier, ked sa viem baviť na VI-VII-VIII.

O to tu ide. Nikto mi do môjho zážitku nevstupuje. V podstate ani jedna moja vlastná časť, ktorú mám vyhradenú pre interakcie s realitou. Ona tam totiž nepatri, toto je to len počítačová hra.

Nie sú to preteky o to, kto je lepší tankista a nie je to ani žiadny gél na leštenia môjho ega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenže ono to spolu súvisí. Pokiaľ nerozlišuješ nových a starých hráčov, ktorí to hrajú od bety, tak nie je o čom. Jeden z prikladov: asi si sa nestretol s tým, ako tvoja snaha o dosiahnutie určitého tanku (cez nehrateľné kusy, resp. zaplatenými expami) prichádza nazmar pretože zrazu WG "zariadi" pre všetkých, źe tank je už po nerfe nepoužiteľný. Nový hráč to vidí a vysere sa na danú lajnu, resp. ju ukonči skôr bez akýchkoľvek nervov a prachov.

Alebo ináč ... zmenami ovplyvnená hranica tieru pokiaľ je možnosť hráča hrať túto hru free. Sám uznáš že sa znižuje.

 

Ale od toho je tu vozový park, to úplně odbočuješ..........a ve hře nejsou nehratelné stroje, pouze je třeba s nimi naučit. Nevím o žádné lajně, která by nestála za to expit....každý si vybere to, co ho baví....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní a v jakékoli době platí, jak si to uděláš, takové to máš... Jak myslíš, tak žiješ.. Jak přemejšlíš o hře, tak se ti hra přizpůsobuje. Všechno jsou jen nuly a jedničky....

Ve hře vám vadí něco, co je naprosto férové, férové pro obě strany.....přestaňte to hrát prosím nebo přestaňte prosím fňukat.

Sorry, ale ty jsi napsal totální hloupost....

Takže byla např. naprosto férová hra, kdy jsem měl s MLE48 snipera za 10 penetrujících ran, ale díky zasraným nulám jsem místo cca 4000 dmg dal 1820! To je jako férové jo? A jak tohle může hráč ovlivnit?

Hlavně jsem zažil časy, kdy nuly prostě nebyly.....a hrálo se všem dobře. A takových anomálií je....

K tomu topicu o brečení.

Ano vlastně je pravda, že se jedná o zbytečný topic. Ale ty narážky o brečení a zbytečném stěžování......když se ti to nelíbí tak to vypni a podobně "cool" hlášky.

Chápu, že někteří jedinci si bez WOT nedokáží život představit....popravdě některé existence si na tom postavili svou "osobnost", která je jinak v civilu nulová(to není na tebe Golas)....prostě se virtuálně zrealizovali a tak si svůj WOT chrání do rozthání těla. Mají umělě vytvořené růžové brýle a jakákoliv kritika WOTu ohoržuje jejich "úspěšný" virtuální život..jinak civilní trosky.

Proč si tu ten naštvaný kolega prostě nemůže vytvořit topic o tom, že končí? Napadlo Vás kritiky, proč to sem napsal a proč měl potřebu to sem psát? Páč mu na hře záleží a vnitřně ho mrzí, že končí. Kdyby to byl jeden z těch 80% lemplíků z publiku, tak o něm ani nevíme...prostě zmačkne delete a jde dál.

Až neuvěřitelně mě vytáčí keci o brečení....a o tom, aby ubylo těchto "negativistických"topiců v zájmu nováčků...aby je přečtení neodradilo od hraní WOTu.

Mno sami na publiku vidíte, že by těchto článků spíše mělo být více......a hlavně si uvědomte, že na toto i jiné fórum, chodí zlomek aktivních hráčů. Chodí sem lidi, kteří se spíš chtějí něčemu naučit a jsou na to zvyklý z jiných her....ty pár článků opravdu neodradí.

A navíc jsou rádi i za negativní infa, páč i ty jsou důležité aby se dokázali zlepšovat.

Tak prosím nechte autora tohoto topicu na pokoji....je jedním z těch, kteří mají tu odvahu sundat si růžové brýle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nvm, Svejku :) To ted trosku prehanis. Mozna bys tu svoji tezi mohl i obratit a mohla by vyznit tak, ze kdo tu hru bere jen jako hru tak se u toho bavi a to bez ohledu na to, ze dostane nekdy opravdu tragicke tymy (byva to mene casto v souctu a ne ze neee, ze je to porad , to je nesmysl a selektivni vnimani ). No ty rany za nula maji bohuzel svoje priciny. Nvm na jakou dalku jsi miril s tim francouzem a co jsi zasahoval, ale mozna to ani sam poradne nevis. To neni nic proti tobe. Ja take vetsinu casu na tohle foru ztravil nadavanim na Wg, vime :))))))) Ale tak po 8,0 jsem vcelku spokojeny a ta hra me ve sve podstate proste bavi a proto ji hraju a sem tam nakej ten nedostatek preziju. Jinak s tebou souhlasim, ze sem lidi co nekonci a hru maji radi psat nemeli, ale tak jsme na "wot.cz" forum , ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prosím nechte autora tohoto topicu na pokoji....je jedním z těch, kteří mají tu odvahu sundat si růžové brýle...

 

Nemáš pravdu o růžových brýlích to vůbec není, ale jsou hráči, co u toho hledají odreagování a chyby nehledají a nebo je přehlíží. Nebo hrají kvůli partě lidí, se kterýma se potkávají, společně si zanadávají a jedou dál ... nebo prostě daj pauzu a nikomu tady necpou nějakej GAME OVER.

 

Ano, necháme být autora tohoto vlákna a během dne tu bude další, jak někdo končí, bo hrají děti a poláci, jak mu vadí to a nebo tamto. Je to pořád dokolečka.

 

Fakt s tím jděte už někam. :facepalmic: Nestačí Artyhumus a podobné humusy, budeme zakládat každou chvíli nová vlákna o konci hraní a chybách .... :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale ty jsi napsal totální hloupost....

Takže byla např. naprosto férová hra, kdy jsem měl s MLE48 snipera za 10 penetrujících ran, ale díky zasraným nulám jsem místo cca 4000 dmg dal 1820! To je jako férové jo? A jak tohle může hráč ovlivnit?

Hlavně jsem zažil časy, kdy nuly prostě nebyly.....a hrálo se všem dobře. A takových anomálií je....

K tomu topicu o brečení.

Ano vlastně je pravda, že se jedná o zbytečný topic. Ale ty narážky o brečení a zbytečném stěžování......když se ti to nelíbí tak to vypni a podobně "cool" hlášky.

Chápu, že někteří jedinci si bez WOT nedokáží život představit....popravdě některé existence si na tom postavili svou "osobnost", která je jinak v civilu nulová(to není na tebe Golas)....prostě se virtuálně zrealizovali a tak si svůj WOT chrání do rozthání těla. Mají umělě vytvořené růžové brýle a jakákoliv kritika WOTu ohoržuje jejich "úspěšný" virtuální život..jinak civilní trosky.

Proč si tu ten naštvaný kolega prostě nemůže vytvořit topic o tom, že končí? Napadlo Vás kritiky, proč to sem napsal a proč měl potřebu to sem psát? Páč mu na hře záleží a vnitřně ho mrzí, že končí. Kdyby to byl jeden z těch 80% lemplíků z publiku, tak o něm ani nevíme...prostě zmačkne delete a jde dál.

Až neuvěřitelně mě vytáčí keci o brečení....a o tom, aby ubylo těchto "negativistických"topiců v zájmu nováčků...aby je přečtení neodradilo od hraní WOTu.

Mno sami na publiku vidíte, že by těchto článků spíše mělo být více......a hlavně si uvědomte, že na toto i jiné fórum, chodí zlomek aktivních hráčů. Chodí sem lidi, kteří se spíš chtějí něčemu naučit a jsou na to zvyklý z jiných her....ty pár článků opravdu neodradí.

A navíc jsou rádi i za negativní infa, páč i ty jsou důležité aby se dokázali zlepšovat.

Tak prosím nechte autora tohoto topicu na pokoji....je jedním z těch, kteří mají tu odvahu sundat si růžové brýle...

 

Švejku, mě šlo o něco trochu jiného. Máme tady topic, kde se nechá nadávat na XVM, jiný na MM, máme artyhumus, máme rozdělení dle EFR a spoustu dalších. Tenhle topic prodle mě všechno spojuje a brečí se tu komplexně. Z toho důvodu je toto téma pro mě o ničem. Pojďme si zanadávat ( i já nadávám a nejsem spokojenej), ale proč pořád dokola zakládat další a další témata...?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj posledný peispevok na toto téma.

 

Ale od toho je tu vozový park, to úplně odbočuješ..........a ve hře nejsou nehratelné stroje, pouze je třeba s nimi naučit. Nevím o žádné lajně, která by nestála za to expit....každý si vybere to, co ho baví....

 

Práve neodbočujem ...čo si pomyslí nový hráč o prispevkoch o TD Marder II, kde vidí prispevky o tom, že vidi na 400m, o jeho presnosti a damage dela, keď sa zrazu v hre dozvie, že to bejvavalo. Áno ako administratori ste nutení údaje o tanku meniť a mazať tieto prispevky. To že sú nehrateľné som zveličil, dá sa šprtať v nose aj klincom, že?

 

Serú vás náročky malé písmenká v zmluvných podmienkach nevýhodných pre jednu zo strán? Určite áno. Preto toto forum by malo povedať okrem A aj B. Toto nie je odradenie nového hráča od hry, ale je to o tom ako prispôsobiť veľkosť písmen na zmluve pre všetky podmienky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matho, víš kdo to je podprůměrný hráč? Asi ne, že? Hráčů s EFR nad 1300 je pouze 10 a nebo 20% a já mám EFR 1370 a k tomu mi je 52 let. Jak vidíš, tak nasraných je tu lidí mnohem víc a někteří ale o tom moc nepíší. Já tohle hraju od vzniku WoT a dobrá tahle hra už byla. To, že jsem na tom závislák, to je věc jiná. Jsem jako kuřák, který nadává na škodlivost kouření. Bohužel, přestat nemohu. A psát zde negativa je jedině dobře protože i tak je to málo, jako protiváha všudepřítomne reklame ně úžasnou hru WoT. Každý, kdo pochopí ten zvrácený systém této hry má šanci nezačínat a nebo si udělat obrázek o tom, co ještě má a co nemá smysl. Například nakupovat goldy je uplná hovadina a lituju, že jsem to kdy udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matho napsal: Ona tam totiž nepatri, toto je to len počítačová hra.

Nie sú to preteky o to, kto je lepší tankista a nie je to ani žiadny gél na leštenia môjho ega.

 

Jenže to je naprostá nepravda! Každá hra a počítačová také je o tom, že chceme být nejlepší. Jestli ne, tak potom nevidím důvod, proč se hry hrají. Nebo někdo hraje hry pro to aby prohrával? Je uplně fuk, zda je někdo prvoligový fotbalista a nebo prvoligový hráč třeba Starcraftu. A také je uplně fuk, zda někdo hraje fotbal na plácku za barákem a nebo Starcraft s kamarády na nějakém veřejném serveru. A hlavní problém je v tom, že každá hra má svá pevná pravidla ale WoT tohle prostě nemá. Můžete namítat, že když mě zmizne střela a nebo nevidím tank pár metrů od sebe, tak že nepřítel je na tom stejně ale to je právě ten problém! Tyhle "podivnosti" ve WoT se srovnávají až při odehrání stovek bitev a to je poněkud neakceptovatelná útěcha pro hráče, který si k tomu večer sedne a za hodinu nafláká desítky ran bez damage a 15 proher v řadě!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš pravdu o růžových brýlích to vůbec není, ale jsou hráči, co u toho hledají odreagování a chyby nehledají a nebo je přehlíží. Nebo hrají kvůli partě lidí, se kterýma se potkávají, společně si zanadávají a jedou dál ... nebo prostě daj pauzu a nikomu tady necpou nějakej GAME OVER.

 

Ano, necháme být autora tohoto vlákna a během dne tu bude další, jak někdo končí, bo hrají děti a poláci, jak mu vadí to a nebo tamto. Je to pořád dokolečka.

 

Fakt s tím jděte už někam. :facepalmic: Nestačí Artyhumus a podobné humusy, budeme zakládat každou chvíli nová vlákna o konci hraní a chybách .... :Smile-tongue:

 

Ale odreagování ve WOT přece hledáme všichni. A díky partě v klanu WOT stále hraju a baví mě. Taky netvrdím, že tento topic je nějaké boží dílo, jen mě vždy dokáže do ruda vytočit, jak se hned na dotyčného všichni sesypou s tím, že brečí.....musel jsem se ho zastat.

 

PLD vasilij: ty nuly mě opravdu štvou....jsou všude a se vším...Hru hraju od žaří 2010 a fakt nemůžu přijít na důvod, proč to WG zvedlo. I s betou to rok nebylo a hrálo se skvěle....

A co se týká toho nadávání....troufnu si říct, že 70% mých příspěvků je pozitivních. Píšu do všech TD lajn a hodnotím, diskutuju. Denní hlášení je 50/50 páč tam pořád psát, že se dařilo tolik a tolik...koho to zajímá. tak tam píšu spíše denní "perličky" jako 8 zasáhů zasebou za nula apod.

Hra mě pořád baví a hrát jí budu. Ale je pravda, že se horozně změnila. Někomu ta změna pomohla zvýšit zábavnost hry a někomu ne....

Poslední patch přinesl úžasné staty, které mi hru zpetřily..jenže pak stačí dvě hry, kde dám 40% za nula zábava je pryč....zas teču...

Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale ty jsi napsal totální hloupost....

Takže byla např. naprosto férová hra, kdy jsem měl s MLE48 snipera za 10 penetrujících ran, ale díky zasraným nulám jsem místo cca 4000 dmg dal 1820! To je jako férové jo? A jak tohle může hráč ovlivnit?

Hlavně jsem zažil časy, kdy nuly prostě nebyly.....a hrálo se všem dobře. A takových anomálií je....

K tomu topicu o brečení.

 

Švejku Švejku, všechno je o úhlu pohledu... z mého úhlu pohledu ti mohu napsat, aby jsi si sundal růžové brýle ty, jelikoš svět i WG se vyvíjí....a nikdy nezůstane stejný. Máš právo na svůj úhel pohledu, stejně jako mám já právo na svůj. Změny, které se tobě jeví jako zásadní a špatné, se mi v té zábavě hraní tanků absolutně ztrácí, prostě to nevnímám a kdybyste to tady pořád dokola neopakovali, tak to ani nevím a je mi to jedno. Prostě mě hra baví (a ano docela mě dostala a věnuji ji hodně času). Ze zásady nesnáším, pokud si pořád někdo na něco stěžuje, ale stejně to hraje(toť problém celého našeho národku). Prostě, nelíbí se ti to? Změň to? Nejde to změnit? Pak to nehraj a najdi si jinou zábavu. A nebo můžeš změnit úhel pohledu, nelíbí se ti že jsi rozdal jen 2000 dmg, místo 4000dmg? Viděl jsi to i ze strany nepřítele, který nadával, že 10x střelil tvůj mle 48 a vždy mu dingnul nebo dal ránu za 0?

Je prostě zbytečné zakládat takové téma, když to jde jednoduše napsat do tvého Denního hlášení, kdyby to napsal tam, rozhodně by nerozjel takový flame, jako v samostatném vlákně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matho to jsi napsal pěkně, hlavně to o těch prohrách, že nabroušení skáčem do hry, to mě třeba vystihuje mnohdy. Mám čas přes týden večer a jelikož jsme lakota tak chci ty trojnásobky....na všech tancích a kolikrát mám co dělat abych to vůbec stihnul :-)))

 

Jinak i ve hře máš rivalitu...je složkou naší mužnosti , jsme ješitové atd, egocentrici....atd.., to je i v pořádku. I při mariáši mě bude **** že teču, sakra mám tam peníze a samo že chci vyhrát a je to hra i zábava :-) Dějiny píší vítězové, vždy chceme vyhrát :-)

 

PS: virtualita slouží k odpoutání, vyčištění mysli,stres je svinstvo, člověk vypne mozek na reálno...je to potřeba a je to i zdravé, jen nevím zda WOT mě spíše nepřivede k Chocholouškovi :-)))

Upraveno uživatelem waltare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forever Flame, alebo späť k topicu.

 

Včera sa po 12 výhrach v rade uzavrela séria winov s KV-1S v rotách. Stále mám ale veľmi slušný pomer 15:1 v prospech víťazstiev. Celkový win rate je už na slušných 57%.

Darilo sa aj s typom, 3 hry, 3 winy a k tomu pekné zárobky(50, 75 a 84k)

Rozohral som sa s E-50. 10 hier, 6 porážok, nič moc, ale musím povedať, že E-50 je naozaj SKVELÝ tank a dosť ma to s ním baví.

Posledné dva násobky som odohral na leopardovi a na E-75 na prvý pokus.

Takže za včera spokojnosť :)

 

Už tri týždne mi v garáži stojí JgPzIV. Za celý čas som s ním odohral 6 hier a nejak sa neviem dokopať k tomu aby som s ním hrával. Možno ho predám, kúpim pzIII/IV a vyexpím VK3001(H). Celkom dobré referencie sú na ňu, tak som zvedavý.

 

No a plánujem sa dostať k dalšiemu blbu-vzdornému tanku - TigruP. Jediný problém je že tú vývojovú vetvu by som musel začať hrať od tieru 2 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku Švejku, všechno je o úhlu pohledu... z mého úhlu pohledu ti mohu napsat, aby jsi si sundal růžové brýle ty, jelikoš svět i WG se vyvíjí....a nikdy nezůstane stejný. Máš právo na svůj úhel pohledu, stejně jako mám já právo na svůj. Změny, které se tobě jeví jako zásadní a špatné, se mi v té zábavě hraní tanků absolutně ztrácí, prostě to nevnímám a kdybyste to tady pořád dokola neopakovali, tak to ani nevím a je mi to jedno. Prostě mě hra baví (a ano docela mě dostala a věnuji ji hodně času). Ze zásady nesnáším, pokud si pořád někdo na něco stěžuje, ale stejně to hraje(toť problém celého našeho národku). Prostě, nelíbí se ti to? Změň to? Nejde to změnit? Pak to nehraj a najdi si jinou zábavu. A nebo můžeš změnit úhel pohledu, nelíbí se ti že jsi rozdal jen 2000 dmg, místo 4000dmg? Viděl jsi to i ze strany nepřítele, který nadával, že 10x střelil tvůj mle 48 a vždy mu dingnul nebo dal ránu za 0?

Je prostě zbytečné zakládat takové téma, když to jde jednoduše napsat do tvého Denního hlášení, kdyby to napsal tam, rozhodně by nerozjel takový flame, jako v samostatném vlákně....

 

Prostě jsem háklý na slovo brečet.... :Smile_teethhappy:

To se vždy daného zastanu. A k těm nulovým dmg.....to není jen s Mle....a v nevýhodě jsem skoro vždy já.

Páč většinou střílím z Td do někoho, kdo o mě neví...a moment překvapení je pro TD strašně důležitý. Než mě zmerčí musí mít třeba 30% dole...jenže nemá! Jen jsem se vlatně tím třílením za nula odkryl...super...

Mě nuly vadí..páč to poškozuje ve hře hlavně mě. Většinou rozdám víc hitů než ten do kterého pálím....

Čéék se snaží, přemýšlí jak si najet abych ho co nejrychleji dostal..abych byl ale stále krytý před arty....potřebuju to tedy udělat rychle..

Ale pak ho narvu a on je ready....pak zas a nic. A celé taktika je v hajzlu, páč on pořád žije...rozsvítil mě a už na mě leté šišky z nebe.

Tady je můj úhel pohledu. Prostě tenhle "ruleta" systém máže všechny zkušenoti hráčů či pokusy o taktiku boje.....a tohle mi nevymluvíš..

Prostě noobíci díky tomu žijou déle než ve strém WOTu bez nul....a o to WG šlo....tady nejde o stěžování ani o brekot. To se prostě na pláních WOTu děje.

Klidně at mi každá penetrující střela urve třeba půlku Tdčka, když mě enemák trefil a jeho kanon stačí na můj pancíř...v poho. Když se budu moci i já na svůj kanon spolehnout a díky tomu hrát více chytře a tím i lépe bez nesmyslných náhod.....tomu já říkam spravedlnost. jestli umíš, ukaž se! A né, že tě zachrání "moc z hůry".

Wg vytvoří paskvil, ale proto, že ho mají všichni stejně, tak není důvod být nespokojen? Zamysli se a uznej kdo má pravdu...jací hráči jsou znevýhodněni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Wg vytvoří paskvil, ale proto, že ho mají všichni stejně, tak není důvod být nespokojen? Zamysli se a uznej kdo má pravdu...jací hráči jsou znevýhodněni?

 

Jo to už zní rozumně, samozřejmě můžeš být nespokojen... ;) Stejně tak mohu já být spokojen s tím, že mohu střílet spoustu nobíku ;)( pouze příklad, prostě jinej pohled)...Někdo vidí sklenici polopráznou, někdo poloplnou.....hlavní je, že se oba napijem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíte, že je hráčů s EFR nad 1300 pouze asi 10%? Přesně o tom píše Švejk. NAd 1000EFR je jich asi 20%.

já teda nejsem žádnej onlinovkář, ale jinak ve všech co jsem hrál to bylo s tím skillem podobný jak tady. dokonce i v takový Red Orchestře, u který by člověk řek že ta hardcore podstata hry vyselektuje všechny lamy, je strašná spousta hráčů prostě špatná :D o Battlefieldu ani nemluvě. atp. do tanků jsem šel s tím, že to tady bude tak vypadat a taky že jo. člověk od toho v tomhle směru nesmí moc čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...