Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

no ono aby člověk Kolobanovku dostal, tak musí bejt nepřátelé buď dost tupí anebo afk. protože aby s pěti tankama nesundali jednoho (zvlášť takovou skořápku jako je S-35 CA), to už chce velkou dávku neschopnosti :Smile_veryhappy:

ale dostat to s artynou, to klobouk dolů dragone

 

Já ju jednou dostal se StuG.III,kdy jsem zůstal s 8% života proti třem KV a nějálému nižšímu bordelu.Dvě KV byli dokonce na 100%.Nebyli špatní,ale hledali mě na špatném místě.Po bitvě jsem byl zralý na kyslíkový stan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5733fd3768f6ab269904d72bc8b96159.png

 

Vcera se mi povedlo jednu ziskat:)

 

Od zacatku sem myslel, ze to projedeme, tak sem se nikam necpal. V te vesnicce sem sundal P II (nebo co) a uz sem nadaval na Bludimiru, protoze si ze me asi delala srandu. Pak tam cosi dojelo k nasi bazi za ty domky a likvidovalo to artyny. T95 tomu jela naproti, ale vlezl az k nemu, takze konec. Ja tam nejel, protoze se tam hrnul i jejich JgT. Toho sem z plna sundal. Pak z druhe strany IS-3 a M 103 zaroven, ale prd HP, tak taky skoncili. A pak uz jen dorazit artyny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to kam psát :) , tak se prosím hlásím na odstřel .

útok na Malinovce , naši scauti stojí skoro dvě minuty a čekají jen na to až se enemy rozmístí , poté předjedou vše naše a nechají se odprásknout - budiž

naše arty si zaleze za barák a stojí zády ke kopci a neustále píše , že je v základu - budiž

 

po pěti minutách , když jsou naši téměř vymlácení začne arty psát HELP

 

podotýkám , źe za celou dobu ani nevystřelil a stojí neustále tak jak si stoupl v 10 sekundě

 

po pátým HELP jsem otočil kanón a zrušil jsem ho jednou včelkou

 

 

on - proč

já - protože nehraješ

on - jsem v základu

já - no a co , tak hrej

 

ano nechal jsem se unést , je to odemě špatné jednání , ale kuwa arty si zaleze protože je v základu , kde jsme ...

 

Udělal jsi dobře....velice dobře. Často to pak tací dementi vypnou a my máme na večer pokoj.

Dement....nic jiného to nemohl být....když se s artynou krčí za barákem a nestřílí protože je stock. Popravdě bych ho odtřelil dřív jak ty.....nechápu jak tu hru může takový člověk hrát..... hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska mám smůlu na spoluhráče. poslední dny to jakžtakž šlo, ale dneska? T-54 čumí v křoví, jak ostatní medka prohrávaj dogfight, jen aby náhodou neutrpěla zásah, když dogfight skončí a my jsme mrtví, tak si jede vyžrat skoro mrtvý nepřátele. náš top tank T110E5 z deseti pokusů ani jednou neprostřelí nepřátelskou KV-4, tak ho musím jet ustřílet já s Pershingem, potom co je KV-4 dole, tak naše T110 se jede zasebevraždit doprostřed pole. artyny si musí vyžrat poslední kill, i přestože tou střelou sundaj i mě. tři ISka kempí na Pouštní řece na bázi a když je nepřítel v dosahu, tak ho stejně netrefí. atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat jestli je teď standart, že každá střela do boku je 0 dmg,To, že s IS dám z 12 střel 6x 0dmg je poněkud psychující :Smile-angry:

když střílíš do boku pod divnejma úhlama, tak to často neubere HP. čím víc střílíš kolmo tím větší šance na damage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera boj o jednu základnu, Step, byl jsem s M4 45 třetí od shora a tak jsem jel s hevíkama do těch skal a střeďáky atd to jeli capovat.. V těch skalách jsme to vyhráli, měl jsem 2 killy, IS3 co byla v topu byla dead. Tak jsme to s KT a nějakým Kv šinuli k tomu capu, kde už to střeďáky prohrávali a vesele nám to enemáci obsazovali. Po cestě se postavil na hrdinný odpor T 29 a JP. Myslel jsem že tím to končí, protože základna byla zatím obsazena na 50% a nějak jsme je nemohli s tím KT kousnout. ale pak udělali chybku, vykoukli a já jsem měl další kil a jelo se dál. Valím ke capu co to de a zatím se to blížilo ke 100%. Tak jsem si říkal že to bude haluz jak prase když to stihnu a vypnu ten cap. Skočilo tam 100% a já zahlídl dole dekl na věži KV5, tak jsem to tam za jízdy poslal a.....trefil jsem ten poklop a prošlo to za 300 hp :-) Pak mě rozsekali na mraky ale dorazil zbytek týmu a vyhráli jsme. Na chatu jsem si mohl v několika jazycích, zejména v polštině přečíst cosi o zajebanem AMX :-). Dobrá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska snad nějaká zmrdifikace hry nebo co... Dal jsem asi deset her dopoledne a pět teď a popravdě, už se těším, až víkendová akce na +100% kreditů skončí. Sice jsem si nahrabal, ale za ty nechutný hry, kdy část lidí zjevně koupila nebo znovu koupila ty "boostnutý" tanky a hrajou s těma strojema jak banda totálních lulinů, snad ty kredity ani nestojej...

 

Myslím, že šance dostat chat banán nebyla nikdy větší, protože to, co teď "tým" předvedl v poslední bitvě, to mě fakt rozpálilo a nadávky jsem sázel jak z rychlopalnýho kanonu...

 

Dneska asi fakt nějaký skrvny na slunci... Chápal bych to u těch bitek kolem tieru 6 kvůli tý akci... Ale když totálně vyfailujou lidi s T9-T10 ve stylu "hurááá všichni na jednu stranu mapy", přičemž průjezd druhou stranu brání jen jeden chudinka Tiger II ... Asi radši nou cement... Snad si aspoň večer s kámošem trochu zahrajem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím říct že i přes mou snahu při každé hře napsat spoluhráčům pulka na pravou a pulka nalevou ( samozrejme v eng.) Tak se setkavam s nepochopením a také s tím ze jednu stranu dobývám sám. Ostatní vidí ze proti me stojí presila stacilo by jim kdyby popojeli pár metru a pomohli mi, ale nee oni stojí me oddelaji a pak se nechají oddelat. Coz bylo asi posledních dvacet her a na to uz fakt nemám ( taky jsem jim to dal v chatu dost najevo co si myslím) !!!! Takze pro dnesek končim. Mam toho dost. . ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když střílíš do boku pod divnejma úhlama, tak to často neubere HP. čím víc střílíš kolmo tím větší šance na damage

ne pokazdy.dneska sem s objektem 704 kolmo na pasy neprostrelil loreina,kerej je z tvrzenyho skla.druhou ranou sem mu shodil pasy a treti sem dal mausovy celne za 850.takze kde je logika ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem ze začátku projížděl jen ferdu, ale byl to lost za lostem.Vzdy ve stylu ze 10 tanku na jednu, a zbyle 4 u me.Jen zacali jezdit enemaci, tak jsem rozdával damage tak minutu v kuse, pak kouknu na minimapu a ty 4 co byly se mnou jely za těma 10. No co se asi mohlo stát, když jde na mě 5 tanků, z toho 2-3 medka. Fakt jsem nechápal. No a nakonec to celá naše skupina projede, seknou se na místě a nechaj se dodělat artynama a 4 tankama, co brání...Pak se mi jedna bitva bitva docela povedla, dal jsem 8 enemaku, sice prohra, ale asi jen o 3-5 vteřin.Zbyl jsem sám proti 2 artynám, tak jedu k nim, jednu jsem zabil a druha nás začala capovat, tak jsem se začal vracet ale nestihl jsem, rozsvítila se na radaru, jak tam naskočila stovka. Tady mam i replay http://mwreplays.com/replay/HNRV5IJ38CCZ/ . Pak jsem dal pár dalších bitev, občas win, ale převážně losty,které byly ve znamení stupidního týmu.Občas jsem taky nehrál dobře, ale to co předváděli někteří hráči s 8 premiaky, to rozum nebral. Tak jsem se pak naštval a koupil Traktora, se kterým jsem si aspoň zlepšil náladu.Asi s ním začnu jezdit víc, je to větší sranda a zábava než s 8t....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DEMOKRACIE DNES DOSTALA PŘEZ DRŠKU....argo odeŠel,udělal téma,lock...začlo se s ním bavit na livechatu pár lidí lock..kde to KU... sme v Číně KU....??????? :Smile-izmena:

 

Podle toho, co se tady tady deje za komedie v posledni dobe tak, imho, nejlepsi volba bude se prestehovat na offi forum, aspon pro me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zoufalství a jsem z toho na Chocholouška! Teď o víkendu už nic nezmohla ani spolupráce se švárou v četě, prostě dva tanky proti 28-ti enemy strojům nic nezmůžou... :Smile_teethhappy:

Ale aby bylo jasno, já ty lidi z toho rozhodně neviním, za to mohou vyvojáři! Hráč se dostane tak rychle na vyšší tiery, že prostě logicky nestihne "pochytat" základní věci a pak se prostě stane, že IS3-ka 5x po sobě neprostřelí T29, tým nezajímá, že ve vzájemné bitvě enemy už obsazuje a nejbližší tanky to prostě ignorují a hrají si na TD střílejíc na opačnou stranu mapy se strojem IS a podobně....ne,ne, je to naprosté zoufalství a je nutno pánům z WG opravdu poděkovat za to, že ta hra jde totálně do kopru! A nejhorší je, že už asi není cesty zpět.....

Jako jasný důkaz mých slov uvedu následujíci, vyhráli jsme útok na Prochorovce tuším 15:3...už jen to slovní spojení "vyhráli jsme útok na Prochorovce" je naprosté sci-fi, páč to prostě normálně vyhrát nelze, ale 15 ku třem?! Tady prostě něco smrdí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že jsem tady do tématu ještě nepsal ale dneska se to ve mě nějak nahromadilo. Co se týká té výše zmíněné Malinovky mód útok. Včera ze 7 bitev 3x Malinovka a já v obraně... Nekecám. Pak teda 8 her jiný mapy a opět Malinovka obrana. No nevím jak to vidíte vy ale pro mě je Malinovka jediná mapa kde se mi zdá že mají navrch útočníci. Velice často tady v útoku vyhrávám, asi ještě častěji v obraně prohrávám. Vidí to někdo podobně?

A další téma, týká se to dneska, nevím jestli by to nepatřilo do tématu hráči na odstřel ale co mám dělat když je četa, 3 ze stejnýho klanu, první má IS7 a další dva mají Ltraktor a T1 Cunningham????? Je tohle normální??? Pak mám něco někdy vyhrát? Ty jedničky jsem zabíjet nechtěl, ani to nedělám, ale reportnul jsem toho v IS7 za neférovou hru... Ale nasranej jsem pořád tak že se mi stejně neulevilo... Proč tohle dopr.ele dělají? A to není poprvný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže:

Dnes jsem zahlídl ve hře Kanára online, napadlo mě zeptat se, na jaký adrese jede fórum, protože jsem to někde přehlídl. Toť k návratu :Smile_honoring:

 

K několika dnům zpět:

Oblíbil jsem si Lórinu, bohužel častěji prohrávám než vyhrávám. Obzvláště s ní mám rád vzájemnou bitvu na pouštní řece, kde zajedu ke kamenu a doufám, že zbytek "hráčů" mě pokryje a já v nejlepím případě skončím i s nějakým killem. Docela se mi to takto daří. Jinak jsem na prášky z pancíře, artiny dávaj max dmg, VK2801 dává pusinky za 450 dmg...hnus.

Také jsem na Redshiru z jižní základny z lesíka po pravé straně ostřeloval lajnu A,B,C. Nejdřív mě něco zahlídlo a artina mi nechala procento. Potom zde padly asi 4 zásobníky, z toho tak 18 střel trefilo co mělo (10. tiery a E-75), z toho 2 killy. Projeli jsme to, ale před koncem jsem byl zkritizován borci, co se zde mlátili a které jsem podporoval, že jsem lama co kempí a nic nedělá. Nedokázal jsem jim vysvětlit, že s 1% a nulovým pancířem do 1. lajny prostě nemůžu jít. Ani jsem jim nevysvětlil, že ty střely a vraky co viděli jsou má práce. Tihle borci (asi 4 z toho 3x10. tier) ovšem nedali jediný kill. Poslat je někam.

Celkově s tím Lorrainem, když hraju a je to 14:3, top enemy dead, slýchávám takový kecy jakej jsem noob a kemper...zvláštní.

 

Také jsem zjistil, že ER se získává capováním. To je síla. ELC AMX se z ušmudlaných 1200 během tří dnů občasného hraní dostalo na 2600 a zvedám dále. člověk se doteď snažil zabíjet a příležitostně capnout, proto mám jen 1270 ER a teď po 10k bitev zjistím, že na staty je třeba úplně něco jinýho.

 

Pak jsem si řekl, že se chci bavit. Jezdím ELC AMX (perfektní, boží, drandím všude), Lorraine (i přes absenci pancíře, má zase super gun) a v akci jsem si vyexpil Hellcata. Na kočce jsem nahnal ER a zjistil, že je úplně na ho***. Akcelerace pryč, ovládání pryč, jedinej kanón zůstal. A na testu to byl takovej super strojek. Teď čeká na sešrotování.

 

Během víkendu jsem koupil kvůli akci zpět KV-1S. Nevím proč, v mysli mám, že je to boží tank, ale nejde mi to za něj...i když % výher také zvedám z 48%.

 

Ještě jsem koukl na wot logger a pusa mi spadla: Lorraine39 L AM - 8381 ER. 2 bitvy, výhry ,stock gun. Kde se to ER vzalo? Vypadá to hezky, už za něj hrát nebudu :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...