Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera se mi stala dost zvláštní věc. Zapnul sem WoT, v pohodě hraju, 10 výher za sebou, ani jedna prohra. Pak sem šel něco hledat na net a hru dal do lišty a tím mi spadla. Tak nic, říkám si, zapnul sem to znova a hned, 8 proher v řadě, ať sem dělal cokoliv tak sem nebyl schopnej vyhrát. Tak sem se na to vykašlal, vypnul a nechal to odležet. Večer sem to zapnul znovu a asi 6 výher a 2 prohry, normálka. To se mi snad chtělo WG pomstít že sem místo WoT šel dělat něco jiného? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kiblyk: Spíš shoda okolností :-) A psychika :-) Neříkám, že to tak bylo u všech těch osmi proher v řadě, ale mně se občas stává, že u šňůry výher mi nezdravě poskočí sebevědomí do nebeských výšin a začnu dělat voloviny. Netvrdím, že to musel být Tvůj případ, ale klidně to mohlo být tak, že

 

10 výher

-- pauza---

aaa ***** jde se na to zase jim nakopu

omg wtf osm proher v řadě?

-- pauza ---

vyklidněně jdeme zase na to

no hurá, už to jde nějak normoš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, není to jediná možnost proč to tak bylo, ale mně se i tohle občas stává :-) Že jsem prostě "v laufu" a začnu dělat čurárny :-) Včera jsem měl šňůru s M3 Lee, kdy jsem měl asi šest výher v řadě a ve všech hrách velmi slušnej osobní výkon...

 

Tak jsem se na Siegfriedce postavil v levý části mapy tam do tý širý pláně mezi bunkry, ani jsem se moc nekryl, a s pocitem poloboha čekal na nepřítele stylem "tak pojďte vořeši, já vám ukážu jak se to ***** hraje"... Ukázali mi to samozřejmě oni, do minuty jsem ryl rypákem hlínu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, když dáte četu 2 x IS-7 + 1 x Obj704 a všichni hráči v četě mají EFR vyšší jak 1300, tak je šance na výhru fakt slušná a dá se vyhrávat v poměru 1 : 3 ale klidně nafasujete tým, kde byla šance na výhru pouze 25% !!! Dokážete si vůbec představit co to bylo za materiál?!

Asi ne, my tu vsichni totiz hrajem jinou hru, a nikdy se nam nestalo ze by byla sance na vyhru 5% :Smile_blinky: (ironie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti včerejšímu dni nic moc změna. Často módy a většinou útok – to je ta záležitost kdy dělá 15 hráčů cvičné cíle pro těch druhých 15. Vše lost mimo jednoho, kdy jsme se jako útočníci museli bránit na výchozích pozicích (obránci to vzali hodně útočně).

 

Nečekaně často jsem byl dnes v top třídě nebo dokonce na prvním postu. Až na pár výjimek vše také lost a dokonce jsem se na začátku jedné bitvy zasmál, což se mi při WoT nestává často. Byl jsem v top třídě a podíval se na kolegu a bylo jasno, že tohle bude nakládačka jako kráva. Slabší stroje se celkem drželi, ale bez slušných TOPů jim to bylo celkem na nic.

 

PS: Dostat jako top stroj 55 expů je můj osobní rekord na takovém postu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak až na frustrující attack mod s ferdou na Prochorovce, kdy jsme měli jen jeden rychlý tank a lost tak byl hned jasný, jsem dneska co se týče zábavnosti měl jeden z nej dnů za poslední týdny.

Úžasné hry v četě s 9 třídama...Object dneska řádil...za 14 her 20000 expů..i četě to šlo tak nějak samo...fakt super den. Tokovej ten opak dne blbec kdy lostujete, netrefujete, či dáváte za nula...dneska to sedalo....když čéék nejvíc potřeboval, tak trefil poklop...či artynu. Musím si ten den zapamatovat a vzpomínat na něj ve standardní den...abych se tak při hře nenervoval a měl se čím uklidnit :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes se celkem dařilo.Spíše výhry a když prohra,tak jsem se neměl za co stydět.Co mě však vadilo,tak výhry a prohry 3:15 a pod.Taková hra ztrácí kouzlo.Dokonce jsem z E50 scoutil pro dvě zakempený T50-2.Kupodivu jsem přežil a dokonce s kámošem v četě zařídil remízu(enemáckej tým si každopádně zasloužil vyhrát).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvlastni, ale skoro vsechny Attack mode hry vyhravam jako utocnik, cekal bych opak. Je to fakt jen o hracich na public, MM a typ bitvy jsou skoro jedno. (coz je smutne)

Dnes jsem zazil Attack 15:2 pro utocnika, neuveritelne jak to ty lidi hrajou.

Až na prochorovku se dá útok vyhrát snadno...ale někdy je MM kruté...nejde s lostem udělat nic. My měli 5 TDček, JS7 a mause..pak jen 8 heavy..jediný rychlý "spoter" byla T54..

Enemák měl M26, 2xT54, 2XM103...atd..navíc o artynu více.

Co máš stakovým MM dělat při útoku? Co uděláš s 5 TD na prochorovce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera to zase byl des bes v losech, prvni 3 x prohra s marderem, pote 4x vitezstvi s E 75, ktere byly okmazite anulovany naslednou porazkovou serii v poctu 4 bitev, kde po odehrani jsem okamzite vypl PC a sel se ven uklidnit a probehnout se psem. Ono vubec hrani bez cety (98% pripadech tak hraji ja) po 21 hod vecerni se ze hry stava sebemrskacska znicujici podivana, ktera neni pro lidi nachylne k depresim asebevrazednym sklonum :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak až na frustrující attack mod s ferdou na Prochorovce, kdy jsme měli jen jeden rychlý tank a lost tak byl hned jasný, jsem dneska co se týče zábavnosti měl jeden z nej dnů za poslední týdny.

Úžasné hry v četě s 9 třídama...Object dneska řádil...za 14 her 20000 expů..i četě to šlo tak nějak samo...fakt super den. Tokovej ten opak dne blbec kdy lostujete, netrefujete, či dáváte za nula...dneska to sedalo....když čéék nejvíc potřeboval, tak trefil poklop...či artynu. Musím si ten den zapamatovat a vzpomínat na něj ve standardní den...abych se tak při hře nenervoval a měl se čím uklidnit :Smile_Default: .

 

a to já bych připoměl tu poslední bitvu na Fjordech - jak se vyvalili ty 5kový lighti - v první minutě půlka enemy týmu mrtvá :Smile_veryhappy:

náhodou sem si vyjel s JGtigrem na náplavku a přímo před lauf mi do koridoru vjeli 2 fr. lighti - sem jim to trošku pošteloval :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes den blbec. Hra a týmy takový průměr. Předposlední bitva asi 7 byla vzájemná Himl. Nechal jsem se hecnout nějakým klanovým chytrákem a jel obsazovat základnu. Ze 6 výstřelů všechny mimo a prohra. Poslední bitva vzájemná Ruinberg a tu jsem nedohrál a odhlásil se. Nepodařilo se mi s ARL44 od základní horní pozice zasáhnou na 3 pokusy bočně postavený Typ 59 na té prostřední cestě mezi parky. Další výstřel byl na Leoparda jedoucího téměř přesně na mojí pozici o třetinu blíž a opět mimo. Sérii celkem 10 ran za sebou mimo jsem drobet nevydejchal a odhlásil se s tím, že další bitvu vyzkouším nejdříve v neděli večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek pohoda...normálně se mi podařilo s Objectem neprohrát...poslední dny se sním hraje skvěle. Za to s nížšíma třída se v případě losu, kdy je čéék dole se ani nezapotí...páč nemá proč. Protože je stejně lost jasný....jak nemá ččék na aktuálním publicu takové stroje v četě, která dokážou hru silně ovlivnit...je konec.

S 5 v četě jsme chytly los 8 třídou. Nic nenormálního...až na fakt, že z šesti 8 tříd, jsme měli 4x premium stroje...a bylo vymalováno.

Další hra už byla s 7 třídama a byla z toho pěkná hra i win...ale blb se tam stejně našel...enemácká SU85 měla neskutečné štěstí a to hned 2x..

Objedu jí z boku a chci jí sundat...vyjedu na kopeček a zrovna mezi ním a mnou byl sloupek plotu....takže bych to našil do plotu...tak si povyjedu a ztratím tak moment překvapení, ale on měl 170hp a já byl full....pohoda killnu ho přes ránu a je klid. Nekillnul on mě dal na ránu :Smile_veryhappy: . Dlouho se mi nestalo abych dal SU85 čelně na ránu. Ale co...měl prostě štěstí v okamžiku...tak mu v dobrém napíšu "lucky". A už to jelo...hned měl nějaký narážky, že smůla pro mě atd....tak jsem odepsal, že ne...páč to bude stejně win. No byl..to jste to pak měli na konci číst...

Místo aby se zasmál nad lucky hrou, tak začně nadávat a urážet....že je to baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to bylo nějak na kkta... Dopoledne to docela šlo (pro rejpaly co by pindali o hraní v práci - mám dovču :-D), brzo odpo taky docela fajn, ale ten večer... Losy uplně napikaču, s T1 mě to permanentně vrhalo k tierům 8, takže já tam byl jak žrádlo pro psy... Opravdu super, mohl jsem tak akorát nadávat, to bylo všechno... Pak jsme dali tak od půl devátý četu s kamarádem, krapet se to zlepšilo, ale pořád žádnej zázrak... Takže dneska takový podivný... Asi to lidi mastili hlava nehlava kvůli těm končícím akcím... double XP pro posádku byly fajn, posádka pro heavy US lajnu je připravena, na T1 jsem je vytáhl na 100% a tak do půlky prvního skillu ;-)

 

Ale teď musím nastudovat, jak se hraje s tou pitomou AMX 12t :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...