Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To Svejk:

 

Taky se mi s ním moc líbilo hrát, a pořád přemejšlim, že si ho pak někdy koupim zpátky..

Kup. Já jsem ho minule jen přeběhnul a chvátal dál, ale je to super stroj. No ze 4 her dva snipery a jeden scout...málem byli 3 scouti!!! ten dohled je stejný jako u marderaII, jenže tady s optikou máš taky 500m, ale spotuješ větší stroje než s marderem. Takže vyvařuju hrozně na spotingu...poslední hra 4killy, 5 poškozených a 9 spotnutých..necelých 1700 expíků. A navíc to dělo.....kulomet se kterým vyloženě stačí zastavit..."zalafetovat" a scout neujede, páč to má něuvěřitelný odměr. Jdu ještě na nej, než pojedu večer s klukama prasátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T40 ... ano, vzpomínám v dobrým, super mašinka, jestli jednou bude volný místo v garáži, asi tam půjde. Bohužel nesmí potkat KV, pro něj je to lahůdka.

 

Jinak ke...již dnešku - první bitvy s Kanárem, co dodat, i neoblíbený mapy se staly hratelnými, pouze mi snad všechno vyžral, ale jinak OK :Smile_teethhappy:

T40 dá KV v pohodě. Páč ho vidí už z Rakouska :Smile_veryhappy: . Horší jsou losy s Tigrem P apod. Ale zatím jsou losy dobrý a hra s T40 neuvěřitelně zábavná. není to ultr killer, ale super škodič. Neuteče mu nic. Fakt zábavná mašinka. Musel jsem si něco pořídít páč losy s Panzerjagerem jsou od patche s frantíkama vražedné. Jsou hry kdy 70% střel nepenetruje...AMX40,Valentine.......atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S nastupem francouzkých tanků s automatickými kanóny se radikálně změnila taktika ve vysokých tierech.Smečky Typů 59 byla procházka růžovou zahradou.Dnes jsem byl svědkem,kdy tři malý Amx s pomocí artyny rozprášily útok pěti tanků z nichž byly 2 top IX tier.Hráči s AMX se neustále zlepšují a jsou nebezpečnější.Není potom divu,že těžký tanky hrají jak ******* a většinou kempují,když se na druhé straně objeví víc jak dva francouzi.

9 a 10 tier je celkově pro mně zklamáním kvalitou některých hráčů.Včera na malinovce jezdil náš hráč s typem kolem naší atyny pořád dokolečka asi do 9té minuty.Pak náhle vyjel do pole,kde byl během několika sekund rozstřílen.Zajímavé bylo,že se jednalo o klanového náboráře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tož dnes to stojí za starou bačkoru,bo když vás to hodí s Pz-III/IV do fajtu kde půlka lidí má třídu 7-8 12x po sobě,tak máte vážně chuť se na celý WoT ******. :Smile_sceptic:

2 třídy nahoru...Ok,ale 3 už je moc.Navíc s typama,který ani nesjely z rýsovacích prken.Úplně se děsím toho,že až konečně dosáhnu na vysněného Tigra,tak mě šoupnou do bitky s nějakými 10-tkami,vzniklými snad jen ve fantazii vývojářů,a opět si ani neprdnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tož dnes to stojí za starou bačkoru,bo když vás to hodí s Pz-III/IV do fajtu kde půlka lidí má třídu 7-8 12x po sobě,tak máte vážně chuť se na celý WoT ******. :Smile_sceptic:

2 třídy nahoru...Ok,ale 3 už je moc.Navíc s typama,který ani nesjely z rýsovacích prken.Úplně se děsím toho,že až konečně dosáhnu na vysněného Tigra,tak mě šoupnou do bitky s nějakými 10-tkami,vzniklými snad jen ve fantazii vývojářů,a opět si ani neprdnu.

 

Pokud se ti něco takového stane,tak se snaž vytěžit co to dá.S kámošem hraju četu-já PzIV a kámoš sluger.Vzhledem k tomu,že sluger je VI třída,tak dostávám losy,do kterých bych se normálně nedostal.Kupodivu často nastřílím zajímavou částku.Asi největší haluz jsem se kdysi v četě dostal s Marderem do VII třídy,kde jsem ze 100% ustřílel Panthera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tož dnes to stojí za starou bačkoru,bo když vás to hodí s Pz-III/IV do fajtu kde půlka lidí má třídu 7-8 12x po sobě,tak máte vážně chuť se na celý WoT ******. :Smile_sceptic:

2 třídy nahoru...Ok,ale 3 už je moc.Navíc s typama,který ani nesjely z rýsovacích prken.Úplně se děsím toho,že až konečně dosáhnu na vysněného Tigra,tak mě šoupnou do bitky s nějakými 10-tkami,vzniklými snad jen ve fantazii vývojářů,a opět si ani neprdnu.

Ano. Tiger ako VII si dost uziva hry s obludkami. Treba vydrzat po Tiger II. Po osmom tiery sa MM len zlepsuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem dostal s T59 naprosto neuveritelny paradni los v Ruinbergu...u enemaku jen ferdinand a zbytek T6 a nizsi. Stacilo se postarat o ferdu a zbytek enemaku bych v klidu pomlatil sam...proste bitka s jistotou valecnika, snad i boltera a atakem hranice 90k cistyho zisku....takovy los prichazi tak jednou za 200 bitev. Hra se prekvapive nacetla, net ani pc nespadnul, uz to vypadalo ze vsechno ok...no a pak nase T29 zacala likvidovat spoluhrace. Nez jsem ji ustrilel tak znicila 3 nase, zbytek tymu se rozprchnul do poli a ja se sotva stihnul otocit smerem k mestu a uz jsem tam stal sam proti 8 nepratelum. Po likvidaci 4 na me vyjel ferda bohuzel kryty 2 KV s 107.... pri manevrovani jsem se jim musel odkryt a oni to do me pekne ladovali...no a ferdikovi jsem samozrejme nechal 50 hp, aby me dorazil.

Diky tomuto zazitku jsem zjistil, ze potrebuju stolni PC, jelikoz notebook jde velice lehce vyhodit oknem....byl jsem opravdu blizko k overeni teto teorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mám na své poměry takový průměrný den. Zajímavostí je jen bitva, kde byla v týmu četa IS4 od CSTP. Skončilo to prohrou a kupodivu bez nějakého blbého komentáře ke členům vlastního týmu. Být to asi jiný český klan co znám, tak tam bylo asi hodně vět s obsahem NOOB TEAM!! atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapa Step , spodna zakladna. Iba jedna X na kazdej strane. Ja Maus , oni E100. Vybral som sa doprava ku kopcom. Vsetky nase IX ( E75 , 2x T34 ) tiez tym smerom. Predbehli ma - pochopitelne - a zakempili za kopcekom. Oproti nim jedina T54 kt. stale vychadzala a zachadzala - takze kym som sa tam dosunul mala pod 50% hp. Nasi stali a cakali. Tak som s Mausom !! obisiel T54 z druhej strany a sup jej jednu do chrbta. Zostalo jej 54 hp tak som to nechal na team a sunul som sa vpred. Za dalsim kopcom skupina enemy IX strielam proti nim , boja sa vyliezt. A pri tom stale inkasujem .... hmmm odkial? Od T54 do chrbta !!! Vsetky nase IX zalezene furt za prvym kopcom. A nepohli sa kym som neotocil vezu dozadu a zrusil ju . Zratajte si kolko to trva na Mausovi sekund !!! Samozrejme prehra, ja som zomrel predposledny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si včera jezdím s IS-3, jelikož jsem byl TOP tank, tak jsem měl ramena přes celé záda, byl jsem pěkně agresivní a řekl bych, že jsem si to i slušně dával, když v tom mě překvapila a do zad najela enemy IS, sundala mi pásy, zkušeně najela na záda a já vzplál jako letní táboráček. Po opravě pásů jí začnu točit, dostanu se jí na záda, vystřelím a zbyde jí cirka 200 HP, takže v pohodě bych si zapsal další zářez, když v tom jsem ochutil mocnou sílu BL-10... Rána za 700+ mě poslala do tankového nebe, říkam si, odkud to bylo... Ano, můj polský kolega, který mi "kryl" záda. Řeknu si, bohužel stane se, stejně to máme v kapse, ale to co následovalo mi vyrazilo dech. Z polské hatlapatilky jsem moc dobře pochytil, jaký jsem noob, k*rwa jeb*na atd... Bohužel i takový hráči jsou mezi námi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ti něco takového stane,tak se snaž vytěžit co to dá.S kámošem hraju četu-já PzIV a kámoš sluger.Vzhledem k tomu,že sluger je VI třída,tak dostávám losy,do kterých bych se normálně nedostal.Kupodivu často nastřílím zajímavou částku.Asi největší haluz jsem se kdysi v četě dostal s Marderem do VII třídy,kde jsem ze 100% ustřílel Panthera.

 

J s Dělem 7,5 cm KwK 42 L/70 bych tomu aj věřil,ale s Dělem 7,5 cm KwK 40 L/48 sem měl velké problémy ho vůbec kousnout.(jasně z boku a zezadu na krátkou to jde,ale většinou nejezdil sám a aj tak mi vytáčení ještě moc nejde).Ale díky za vzpruhu,ono s námi lamami je to kolikrát těžké. :Smile_teethhappy:

 

N on ten den jen blbě začal,ale skončil pohádkově : S SU-85 Lvíček,kousek po 23:00,team pak v klidu capnul.škoda jen,že mě vzápětí spláchl ten medek.

 

Včerejšek byl v klidu.1.posádka na 100%,lidi ja su tak ščastné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...