Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

...........smeju vsem co pisou nadavky a cosi o nejakem wn. Mozna byste vy vsichni profesionalove potrebovali specialni server,kde by byly jen hraci podobni vasich skillu a statistik,tam uz by asi nikdo nemohl rikat,ze prohral kvuli vsem ostatnim,ze mu nekdo kurvi staty. Zajimalo kolik lidi by se pak vratilo mezi nooby,aby si mohl zase boostovat ego :-) .

Ja bych radsi hral s tema lepsima nez s horsima, dokonce by to pro me byl impuls zacit opet hrat vic nez par bitev tydne. Myslim ze jsi uplne vedle - ale ten skill server bych bral, kdyby me tam taky vzali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Série bitev s Win 25-40% jsou nesmyslené, pokud tedy člověk úmyslně ze všech sil neškodí vlastnímu týmu.

 

Série bitev s Win 25-40% jsou naprosto běžné a vůbec člověk nemusí mít snahu škodit vlastnímu týmu, o to se postará MM, který sype série bitev s Win Chance kolem 30% a málokdy se mýlí (ono, když na jednu stranu rozdá dva HT a na druhou devět, tak moc není o čem přemýšlet).

Ano taky jsem párkrát zažil vyhranou bitvu s Win 26%, to každý.

 

Fakt nemám pocit, že bych záměrně škodil vlastnímu týmu.

 

KcUpz.th.jpg

 

ZAHgPYQ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych radsi hral s tema lepsima nez s horsima, dokonce by to pro me byl impuls zacit opet hrat vic nez par bitev tydne. Myslim ze jsi uplne vedle - ale ten skill server bych bral, kdyby me tam taky vzali.

Tim jsem samozrejme chtel rict,ze ne vsichni co se povazuji za skillery jimi jsou a hned jak by to zjistili by se radi vratili mezi nooby ,kde by mohli byt o neco lepsi. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomínejte, že i při bitvě dvou týmů skillerů jeden tým musí prohrát a to "něčí vinou" :-) No a poražení skilleři, obzvláště ti na konci tabulky, nebudou mít svoje barvy ;-)

Nenadávalo by se na rajčata, ale na nooby, co si kdovíjak nahonili staty :-)

 

Berte to s rezervou, nechtěl jsem se nikoho dotknout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi po týdnu jsem si dnes dal pár her. Opět jsem se snažil s arty zabít enemy arty... himmel, ensk a pak doly. To byla *****, na těch dolech jsme měli nějaké AMX 12t co mělo 200WN8... campil tam kde TDčka na kopečku a na skále byl zaseklý Hellcat. Já jsem mu ho musel s arty 4x spotnout aby ten jouda po něm alespoň střílel. No co si budeme povídat, netrefil, došli mu náboje a já ho musel zabít sám :-D

 

Win 9 z 11 bitev, něco přes 3k WN8 i přes několik her s arty, pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne? Dnes 14 bitev, 4 vítězství. A to jsem si říkal, že "jenom" shrábnu těch 30 goldů.

Myslel jsem to tak, že nebýt viditelného ovlivňování průběhů bitev (ať už tím, že nestíhá server, nebo tím, že zkrátka 25% už dávno není 25%), tak tyhle úlety nevidíme. Jinak samo tyhle série zažívám jako každý. Ale už to neřeším, jen se směju tomu, tak např. s T30 na cca 50m nejsem schopný penetrovat GWE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si včera dal po delší době větší WoT seanci... WIN tragický, WN8 okolo 1800 (taky nic moc), ale.... Protože jsem lama a jedu mise teprve na Stuga, tak mě čekaly všechny mise v četě na lighty a artyny. Povolal jsem do zbraně bratry Throlla a Trixiona a.... Cca 7 bitev a všechny čtyři mise v četě hotový, i když já jsem za to obzvláště u lightů fakt nemohl :-D V noci pár pitev v četě s Binfordem. MM věčně +2, hráči statisticky horší než já... :-D Ale některý bitvy se povedly... Myslím nám, ne týmu = my nastříleno, ale lost. Ale ve výsledku spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde najdu takovou fíčuru? To by mě zajímalo :-)

na jakém koliv serveru, kterej má staty.

noobmeter,wotlabs,wot-life a ještě něco, že si ten soubor nakopíruješ a ono ti to z toho taky vycucá,ale ten přesně nevím kde je a kam(nepoužívám ho)...a já vím, že jsem měl do 20 000 bitev 30 bitev/den....takže jednoduché počty...

 

to jsi asi trochu jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jakém koliv serveru, kterej má staty.

noobmeter,wotlabs,wot-life a ještě něco, že si ten soubor nakopíruješ a ono ti to z toho taky vycucá,ale ten přesně nevím kde je a kam(nepoužívám ho)...a já vím, že jsem měl do 20 000 bitev 30 bitev/den....takže jednoduché počty...

 

to jsi asi trochu jinde....

Já myslel, že hledáš recept na to, jak snížit počet bitev ve WoT :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem přišel ve tři odpoledne z práce, tak jsem to zkusil zapnout. Dal jsem 6 her a překvapivě 100% úspěšnost, no a zase jsem to  rychle vypnul. Děti asi měly odpolední vyučování :-D

Po dlouhé době jsem oprášil i pojízdnou koupací vanu S35. Byla tam nasazená 105mm- zkusil jsem, jestli je ještě dobrá.

V pětkovém lose pořád masakrátor. Co rána, to hromada šrotu. Se sedmičkama to už asi taková sláva nebude, ale občas se s tím vehiklem svezu.

 

Ještě jak jste se tu bavili o té šanci na vítězství, že je pro vás pořád nízká- nemyslím, že WG řeší nějaký skill MM. Tyhle čísla lítají jen díky tomu, že je obrovský rozptyl ve výkonnosti jednotlivých hráčů. Podle mě jen nalosují tanky, znevýhodní čety a padni, komu padni. V tom množství nemohou vybírat hráče podle skillu. Spíš se přikláním k tomu, že pak lepší hráče znevýhodní pomocí rozptylu RNG a to asi úplně stačí. 

Jsou to jen myšlenky, tak mě nekamenujte.  :-D

 

Hodně štěstí, tankisti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jen pár bitev (asi 6) v duchu plnění misí... Zbývaly mi poslední dvě na LT... LT-14 být TOP v XP. Vzal jsem miláška T71, do řidiče jsem pro jistotu nalil Colu... Desítky, lost jako kráva a mise splněna a byl jsem i TOP v DMG :-D (1594 dmg)... Takže poslední - naspotovat 4000 DMG. S mým skillem to na aktivní spot nebude, takže volba padla na 13-90, kterou nemám rád a proto jsem camper s binem :-D Kliknu na bitvu a říkám si, že ze srandy by mohla padnout Prochorofka... A byla tam :-D 4380 naspotováno, mise splněna s vyznamenáním a mohl jsem WoT vypnout.

 

BTW, už to tu bylo několikrát, ale vždycky mě to pobaví... Za ten win, 4380 spot jsem měl 143 WN8... Ale jasně, nula DMG, páč jsem se bál vystřelit, aby mě nikdo nespotnul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, já naspotoval s WT pz IV cca 6000 a měl jsem WN8 podobný. Nikdo mi nevěřil. Užitečnej blbec je na tom hůř než vychcanej honič dmg.  :wallbash:

Právě Tvůj post si pamatuju. Všichni víme, že WN8 je o DMG a o killech a ne o spotu. A vynechme flame o tom, že WT není určený ke spotu, ale k DMG :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...