Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

včera jsme si vyměňoval brzdy u auta a na wotko nebyl čas,docela jsem se cejtil asi jak smažka, co nedostal dávku.

 

Jinak stále nevím co máte se scouty za problém.Buď máte plné kalhoty než začne bitva a proto vás scout dá a nebo naučit se do nich střílet? Mám medko,tak ho zabiji,mám heavynu tak ho zabiju. Že mě někdy scout zabije?No a...kolikrát v poměru her co odeharaju se to stane?1x,2x za 100 bitev?možná ani to ne. A že mě T49 šoupne v 50B za 900hp?no co jsem vytočenej,ale než odjede je mrtvej....

scouti jsou na publicu ,,mrtvé,, stroje, když vyrušíme MM, že jsou na topu, ale když jsem jezdil třeba buldoga, nevím , že bych jezdil někdy na topu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna druhá lajna němců MT není žádné OP....

 

FCM Pak...není špatnej,ale je to TD a moc jsem s tím nejezdil, chtěl jsem to na výcvik focha155, ale bohužel velkej nerf a tudíž pro mě výcvik znamenal konec,takže nevím už ani jaké je teď a arty byla super na IV tieru...ale opět nerf na přeřazení V tieru a opět pro mě konec hrání tohoto vozidla.

Ono to je asi těžké dát tam něco rychlého na malej tier (předválečné tanky),když zrovna Fr měli všechno pomalé.

Já bych snad bral klidně i něco na základě D1čky nebo H35. Tady (Tier 2) chybějící žárovka a ostaní věci moc nevadí, na vyšších tierech je to horší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je také velmi důležité co za člověka v tom Lightu sedí. Problém jsou četý modrých scoutů tj opravdu problém, jinak se to dcl dá, když teda nemám prase (JgPZ E100) a ti buzeranti mě utáčí :Smile-angry:

Čety scoutů jsou fajn,level srandy navíc vzrůstá,když vás to hodí jako top tanky :laugh:

cd55d7e30c45dc2fa0d98dc5dd0f1785.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji. Ale taková bitva se podaří jen jednou za dlouhý čas... Btw Bulldog je unikátní tím svým zásobníkem a penetrací, stačí, když má štěstí na rozestavění soupeřů, kteří si ho moc nevšímají a má žně.

 

Otázka na tebe..díky reloadu a krapet lepší přesnosti vozím top gun bez zásobníku,oplatí se vozít ten se zásobníkem??Baví mě rychlá změna munice,nabíjet celý zásobník goldy mi přijde zbytečné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo se s tou heavinou dá scout i zabít. Většinou otázka 2-3 ran.

 

Vtipné. Jak zabiju, s Löwe, vlastně s jakýmkoli HT Bulldoga když kolem mě začne tancovat? Nebo ho díky camo bonusu není zakempeného vidět. Vysype do mě deset kulí po 120ti během dvaceti vteřin a maže sedmdesátkou pryč. To stačím jednou přebít ale nestihnu otočit věží abych ho trefil. Pak si v klidu dobije a v klidu mě na dálku dorazí. Kromě toho má tolik HP, že na něj s HT potřebuju minimálně dvě a to je bez nároku.

P.S Bulldog není unikátní, je OP jako prase. Stejně tak LTTB a RU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo proti tomu prostě neumíš hrát... protože jsi jediný, kdo má problémy se scouty.

 

Opravdu si to myslíš? To snad nemyslíš vážně. Jednou sem dáš obrázek jak s tím nastřílíš 4k dmg a teď takový nesmysl? 4k dmg má naprostá většina lidí problém nastřílet s HT nebo TD.

 

Nejsem jediný, jsem jediný kdo to sem píše, protože mě je fuk, zda budu označen za lamu, ostatním to asi fuk není. Stejně jako už dávno nikdo nepíše o neviditelných TD a artynách co s arty modem střílí jako TD. Všichni po zkušenostech tady jenom mlčí aby nebyli označeni za plačky. Úplně pak uniká princip toho o čem se píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju hlavně HT a problém s lighty fakt nemám. Pravda, vyhýbám se pomalým kraksnám (s vyjímkou toho kopce hnoje KV-4 co mi leží v garáži - ale KV4 lighty fakt netrápí), ale ne kvůli lightům... pohyblivost je už dávno důležitější než armor. Pokud kolem tebe dokázal Bulldog nebo jinej LT kroužit a vysypat do tebe celej zásobník a ujet, tak jsi něco sakra pos*al už dávno předtím než do tebe začal střílet.

A 4k dmg s osmičkovým HT není takový problém, ale 4k dmg se sedmičkovym lightem se fialce povede třeba jednou ze sta her.

 

Hold máme každý jiný pohled na hru, já bych chtěl vidět co by jsi psal kdyby jsi hrál na modrym/fialovym účtu. To si pak uvědomíš že když má enemy 3 arty, tak 2 udělají cokoliv aby na tebe mohly vystřelit pokaždý když se rozsvítíš. To je pak velká prča hrát pomalý tanky a snažit se hrát agresivně (tj, nekempit za šutrem), já s IS3 (a to není pomalej tank) průměrně ztrácím 60-70% hp kvůli arty. Protože vše ostatní se dá obehrát, u těhle ho*en z vesmíru prostě musíš doufat že se nekouká, nebo že mine - pokud teda nekempíš za šutrem a nečekáš co se stane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč má průměrnej hráč když zůstanem u VIII s LT cca průměr 800dmg,MT 1200dmg, HT 1500dmg..... stačí si projít pár hráčů, kde máš to, že LT jsou OP?Ano jsou hráči kde maj s těmi tanky úplně jiné hodnoty,ale to mají i s X o 2500dmg více než průměrný hráči. Ale ty HBJ si držíš stále svoji lajnu a prostě nechceš nic pochopit a jenom poukazuješ.Už jsem psal hodněkrát,jak na kanára,tak i na tebe,ale ty už od jisté doby co jsi poukázal na sebe chybu i když jsi ji nechtěl přijmout ,tak aby jste dávali replaye a mohli jsme třeba napsat kde byla chyba a nebo něco...ale to je snímek, kterej vlastně nic neukazuje. A bude to stále a stále.já jsem borec,ale oni jsou proti mě v OP tancích a já jedu v ,,s hitce,, a není to fér.Ale založím si 3 účty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, váš problém je, že se neumíte na hru dívat z pohledu 95% hráčů, jenom z té skillerské strany. Já to vidím jinak než vy, to je celé. 

A proč bychom se měli na to dívat z druhé strany??To je jako by si barcelona sedla a dívala se na fotbal pohledem třeba slavie.Nic jí to nedá.Je to prostě zbytečné,nikam to člověka neposune.Proč přemýšlet co na to říkají oranžové lamky,základ je odstřelit je a ztratit při tom co nejméně HP.Hra by měla bavit a přece se nebudu zaobírat problémy těch,kteří to hrají jak lopaty.Základ je prostě sledovat ještě lepší hráče.Protože když chceš být nejlepší,musíš hrát s nejlepšími.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč bychom se měli na to dívat z druhé strany??To je jako by si barcelona sedla a dívala se na fotbal pohledem třeba slavie.Nic jí to nedá.Je to prostě zbytečné,nikam to člověka neposune.Proč přemýšlet co na to říkají oranžové lamky,základ je odstřelit je a ztratit při tom co nejméně HP.Hra by měla bavit a přece se nebudu zaobírat problémy těch,kteří to hrají jak lopaty.Základ je prostě sledovat ještě lepší hráče.Protože když chceš být nejlepší,musíš hrát s nejlepšími.

Určitě je největší chyba téhle hry to nadržování lamkám. Je snad v jiných hrách tolik šíleně namyšlených looserů, jako je tomu ve WoT? Já si nepamatuju, že by hráči, kteří mají naprosto ubohé, ani ne podprůměrné výsledky, tak rozumovali například v COD a nebo něčem jiném. Čím to asi bude? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, váš problém je, že se neumíte na hru dívat z pohledu 95% hráčů, jenom z té skillerské strany. 

 

Ano, tohle přesně jsem čekal.

 

P.S. A ano, mám tři účty, jeden patřil synovi, který už dávno nehraje, druhý jsem na podzim daroval ale vrátil se mi a třetí rekrut účet, ten je už uzavřen. Nevím co ti na tom vadí.

 

tak hlavně, že mě považuješ za skillera, to je dobrá pohádka...já jsem právě ten průměr a na ten se zapomíná.

Jinak mě vadí jenom jedna věc,a to není tvé ,,brečení,, ale screeny co nic nevypovídají nic neříkající. Když poukazuji na něco mu sí se na to člověk kouknout ze všech stran a u wotka to je replay.A když není tak to psané jsou prostě kecy a nic víc než kecy,co by měly patřit do koše.

 

a jak je výše uvedeno. není žádnej důvod se koukat na to z pohledu hráče,kterej se trápí.Toho tak lepší hráč může pomoci,ale ne psaní tu na forku a hlavně se chtít učit a nemlít stále to svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč bychom se měli na to dívat z druhé strany??To je jako by si barcelona sedla a dívala se na fotbal pohledem třeba slavie.Nic jí to nedá.Je to prostě zbytečné,nikam to člověka neposune.Proč přemýšlet co na to říkají oranžové lamky,základ je odstřelit je a ztratit při tom co nejméně HP.Hra by měla bavit a přece se nebudu zaobírat problémy těch,kteří to hrají jak lopaty.Základ je prostě sledovat ještě lepší hráče.Protože když chceš být nejlepší,musíš hrát s nejlepšími.

 

Ale já psal úplně o něčem jiném. No, někdo hraje jako lopata, někdo má problém s vnímáním psaného textu, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavně, že mě považuješ za skillera, to je dobrá pohádka...já jsem právě ten průměr a na ten se zapomíná.

Jinak mě vadí jenom jedna věc,a to není tvé ,,brečení,, ale screeny co nic nevypovídají nic neříkající. Když poukazuji na něco mu sí se na to člověk kouknout ze všech stran a u wotka to je replay.A když není tak to psané jsou prostě kecy a nic víc než kecy,co by měly patřit do koše.

 

Replaye mám zapnuté, jakmile budu potřebovat tvůj komentář, s důvěrou se na tebe obrátím a replay přidám.

I když tahle debata byla na začátku o úplně něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile máš lighta přilepeného na sobě, tak je problém . Ale záleží na tom, odkud se k tobě dostal :

- Jel jsi někam úplně sám, bez podpory ostatních 

- Nesleduješ minimapu a najednou se ti objeví v zádech

- Nekryješ si záda, jsi na špatné místě - minimapa

Tým padne a oni tě rozeberou, ale jinak to jsou chyby .

Jiná věc je když kempí někde v křoví, to tam nemá cenu ani jezdit .

 

Jinak z druhého soudku jsem zkusil test server a tenhle flíček s arty-baťákem za podpory 261 byl neprostupný :D

1429726498.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtipné. Jak zabiju, s Löwe, vlastně s jakýmkoli HT Bulldoga když kolem mě začne tancovat? Nebo ho díky camo bonusu není zakempeného vidět. Vysype do mě deset kulí po 120ti během dvaceti vteřin a maže sedmdesátkou pryč. To stačím jednou přebít ale nestihnu otočit věží abych ho trefil. Pak si v klidu dobije a v klidu mě na dálku dorazí. Kromě toho má tolik HP, že na něj s HT potřebuju minimálně dvě a to je bez nároku.

P.S Bulldog není unikátní, je OP jako prase. Stejně tak LTTB a RU.

Už jsem ti to psal v jiném vlákně- vyexpi se nějaké to OP LT, dej s ním 50 bitev a pochlub se replayem, jak rozebereš nějakou devítku. O desítkách, co si psal, jak se si je rozebírají LT na počkání, ani nemluvím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...