Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nové prémiáky? Takže se můžete rozloučit s těmi starými protože už s nimi nebude taková sranda a hlavně, budou hůř vydělávat.

Když do hry valí neustále nové tanky, tak je to sice pro hráče špatné ale nikoliv tak silně, jako když tam dávají stále nové prémiáky. Prémiáky by měly zůstat konstatní protože stojí peníze a ne, že za pár měsíců si musíte koupit jiný, pokud chcete aby měl ty vlastnosti, které měl ten starý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem se rozhodl že si pořídím Leoparda1, momentálně mám VK30.02D "nejhorší sedmičkový medko" a musím říct že mi to s ním nějak jde. Já nevím čím to je, ale hry s ním mě baví a daří se mi. Mám 40k expů k Indiánovi, teď trojnásobky taky pomůžou a za chvíli bude doexpenej a zatím mám 70% win, 1700 avg dmg a skoro 4k WN8.

 

Já nevím proč by to mělo bejt nejhorší sedmičkový medko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes něco ze života arty.

Mapa El Halluf. Tým téměř lemingem prorazí cestu přes A1. Několik enemáků útočí druhou stranu. Dva obránci padnou a enemáci začínají zabírat. Jsou aspoň dva, protože jeden se objevil jako lovec arty. Mám nabito a tak se pokusím o sebeobranu, která naštěstí vyjde. Pak F8 s časem přes 40s. Vítězný lemming pokračuje k nepřátelský základně. Jeden z účastníků vyklikává můj čtverec na mapě. Opakuji F8 - 35s. Už se ke klikači přidal další a spamují klikáním do konce bitvy, co skončila 3s před tím, než jsem naládoval.

To, že se arty nechrání a zvlášť, když je jedna je logický, protože je to neefektivní. Zas na druhou stranu očekávat od ní, že si bude sama spotit a bránit základnu proti více nepřátelům je dost na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že buď tady lidi přestali hrát, nebo přestali psát. Což je docela škoda. Já jelikož hraji vcelku nepravidelně, díky pracovnímu vytížení, taky nemohu psát denně  :confused:. Ale tak něco málo ke  včerejšku, kdy jsem si díky nízké návštěvnosti lidí mého pracoviště a lehkého nachlazení, vzal volno. Co ke včerejšku napsat. Točil jsem stroje různých tierů a různých typů a podle toho to taky vcelku vypadalo. Ale konečně jsem dojezdil T54 a s úlevou v srdci jsem ji prodal. Já vím, že ten stroj je dobrý. Někdo řekne že snad OP. Ale to si nesmíte hned z továrny vytáhnout stroj s papírovým pancířem, který má nabito vždy na střídačku normální náboje a gumové medvídky. A k tomu musím připočítat, že buď jsem dostal tým totálních retardů a nebo pro změnu tým, kde jsem byl skoro nejhorším hráčem. Takže sumasumárum, jeden špatný pocit za druhým a taky né vcelku povedené staty na tomto tanku. Hlavně, že tam je M a tím to pro mě skončilo. Více již na něj nebudu vzpomínat. Takže R.I.P T54  :cool:. Snad mi nějaké devítkové medko sedne více. Jinak jsem včera nezažil žádnou extra epickou hru. Všechno se neslo v duchu normálu. Teda až na jednu hru, kdy mě jakýsi Polák, samozřejmě rajče nazval za*raným čechem. Bylo to potom, co jsem ho ustřílel, s osmičkovou VeKou. Měl ji taky, ale jaksi tam měl buď špatnou posádku, nebo žádné vybavení, tak jsem to flusal skoro o dvě vteřiny rychleji než on a ještě k tomu jsem se mu pořád kroutil, tak mě nemohl probít. Njn jde vidět, že nás Poláci taky milují  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sem teda moc nepíšu, bo nemám nic zajímavého a za poslední 3 týdny mám odehránu celou jednu hru, takže bude mlčet dál  :smile:

Přestalo mě to bavit, hraju jiný hry, míň náročný na čas.

Všechno je to o tom, kolik času tomu chceš věnovat ty sám. Jestli hodinu, dvě nebo třeba celý den. Ale jinak ti rozumím, občas je třeba si dát nějaký čas oraz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne se nesl víkend v duchu standardní "klasiky", to znamená, více hraní a následně více nervů z dění ve hře samotné. No a ve finále, jako po každém víkendu zjistím, že ztracené herní sebevědomí a výsledky, budu opět nahánět ve všední dny.  :biggrin: 
Ohledně vlastní hry, sobota byla tragédie, z části jsem si za to mohl sám protože jsem hrál nevhodné stroje a z části za to mohlo i RNG. Jak jinak si totiž vysvětlit, že s Pattonem prvních 8 ran neprostřelím a to i vysloveně nesmysl jako třeba Tigra II do boku věže nebo dokonce 2x po sobě Leoša znovu do věže. Zajímavé, když Leoša vytáhnu já, tak mě poškodí i příliš dřevnaté stéblo trávy....  :biggrin: 
Trošku jsem teď nuceně omezil plnění osobních misí, zjistil jsem, že nemám vhodné stroje. Hlavně tedy tédečka, páč ty mě moc nebaví a v garáži mám jen T67. Né že by to s tím asi nešlo, asi stejně většinu zkusím splnit s tímto strojem, stejně jako na Stuga, ale přeci jen je rozdíl když dělo "fluše" po 120 nebo 750 HP. Proto zvažuji opětovné zakoupení Obj.740 nebo již dávno vyexpeného WTE, které mne ale doposud nijak nelákalo. Uvidíme až se do stanu do fáze, kdy už to s tím "prckem", nepůjde splnit .  
A poslední věcí je můj osobní a zřejmě věčný boj ruskýma medkama. Zakoupil jsme v akci T62A a hry s ním mám jako noc a den. Jednou jsem "hrdina" a podruhé "hrdině" umírám během první minuty hry na soustřel asi "miliónu" tanků. Nevím jak si z hlavy vymlátit, abych se s tím tak nehnal dopředu..  :wallbash:  
No a to je asi tak vše, shrnuto a podtrženo, lepší je hrát ve všední dny, víkendu se vyhnout a já lamka bych měl už ty ruský medka pustit konečně k vodě.... :biggrin:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední týdny je to  docela nuda- mám na výběr buď jet lamácky v lemming houfu a trochu si zastřílet a nebo se pokusit bránit oslabenou stranu a pokud tam potkám lemmig vláček enemáků ,tak jít hned do garáže. Obě varianty se vyznačují téměr nulovou zábavou.....Např. včera z nějakých 16 bitev byla jedna, která se vyvinula jakž takž zábavně, ostatní těžká nuda a podprůměr. Publik už pro mě zkrátka  na solo hraní není. Nezbývá než zkusit nějakou četu (to ale bez TS půjde docela špatně) a nebo nestal čas se účtu zbavit....No a úplně nejraději mám trubky, co po bitvě ,které končí za necelých 6 minut stavem 15:4/ 4:15 vypisujou do chatu GG. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední týdny je to  docela nuda- mám na výběr buď jet lamácky v lemming houfu a trochu si zastřílet a nebo se pokusit bránit oslabenou stranu a pokud tam potkám lemmig vláček enemáků ,tak jít hned do garáže. Obě varianty se vyznačují téměr nulovou zábavou.....Např. včera z nějakých 16 bitev byla jedna, která se vyvinula jakž takž zábavně, ostatní těžká nuda a podprůměr. Publik už pro mě zkrátka  na solo hraní není. Nezbývá než zkusit nějakou četu (to ale bez TS půjde docela špatně) a nebo nestal čas se účtu zbavit....No a úplně nejraději mám trubky, co po bitvě ,které končí za necelých 6 minut stavem 15:4/ 4:15 vypisujou do chatu GG. :wallbash:

Bohužel, když nad hrou trošku přemýšlíš, sleduješ minimapu a tím pádem nejedeš pouze "urá" dopředu a navíc nehodláš zdechnout v první minutě, tak už seš pro většinu hráčů buď noob nebo kemper. A na to WG slyší, snaží se hry udělat co nejkratší. Čekám co udělají s mapou Bažina, podle mne velmi dobrá mapa, zvlášť pro medka, ale dost lidí na ni nadává... Další věcí je profil map a spot systém, čím déle to hraji, tím "míň" spot systému rozumím. Je to tak, zábavnost hodně ustoupila do pozadí, bohužel...  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělá šňůra s T32 pokračuje. Z posledních 54 her jich bylo 41 proti desítkám (to musí být nějaký nový rekord). Už tam mám jen fullgold, protože WG jdi se vycpat. Popravdě je to hrozný zklamání celej ten tank. Není dělanej na agresivní hraní a to je problém když se náhodou dostanete mezi osmičky, to si pak člověk chce zahrát a nahrabat nějakej dmg, ale T32 na to není stavěná. Přišel jsem na to že aby věž fungovala v hulldown pozici je bezpodmínečně potřeba hejbat se i vertikálně (tj. například stát za hromadou bordelu v uličce na himmlu nemá smysl, protože vršek věže vám pářou všichni). V desítkách naprosto pravidělně na 2 rány od artyn. Škoda slov. Chtěl jsem si jí nechat, ale posádka půjde do M103ky.

 

VK30.02D pořád drží, už asi jen 30k expů na Indiána a pořád se s ním hraje skvěle. O tom taky svědčí že s ním mám lepší průměrnej dmg než s T32 (haha, a to je VK tank se 130 pene co běžně vidí devítky...)

 

A T71 je T71, i když jsou týmy hrozné a bitva skončí prohrou, tak uhraje svoje. Není nad to rozdat nejvyšší dmg z celýho týmu v desítkovym MM. Skvělej tank. Asi si rozjedu i druhou lajnu lightů.

 

 

34i4tj9.jpg

 

22gav6.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto se na Indiána moc netěším. Možná to ještě přehodnotím... Brzo budu mít ženský na posádku pro 13 90 a mohl bych si s nima najezdit expy na ty nový FR medka. Ty vypadají moc dobře a mohli by nasytit moji touhu po high tier medku. A místo leoparda bych jednou mohl mít T55A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S S51 divnej den. Většinou prohry, ale 3 bitvy v řadě výživný.

 

1. Ruinberg klasika - zpočátku vlhký sen artynáře. Střelba do města enemáků do zadku v horším případě boků. Ke konci to tým dost pohnojil a přistoupil na souboje 1vs 1. Zůstal jsem sám proti 2 enemákům a obá na ránu :(. Předpokládal jsem, že tam bude nějaký vyznavač DMG a připravil se na něj parádně. Pak šel ping na 999 odhadem, tak na 2500 a zrovna v tu dobu se šmudlík vynořil. Dostal jsem jednu na dělo, ale při zlepšení pingu na 800 se s tím nedalo nic dělat. Asi bych nad druhým nevyhrál, ale zkazilo mi to zajímavou bitvu.

 

2. Další bitva letiště. Po prvním výstřelu zase ping asi na minutu nad 999 a to snad dostal celý tým, protože během té doby se stav z 1:2 posunul na 2:10. Prohra 2:15.

 

3. Jižní pobřeží. Bylo spatřeno TD jak míří k nějakému kempovacímu místu. Doměřený výstřel na předpokládané místo šel o 10 m jinam :(. Později jsem zjistil, že dotyčný u enemáků nejvíc nastřílel a já ho poškodil za 34. Další střela doměřená na jiný jedoucí cíl letěla taky mimo, ale aspoň za 125 dmg.  Tým nekryl přístupovou cestu k naší horní základně. S arty jsem se přesunul a připravil na obranu. 2 enemáci spatřeni jak míří ke skále v kruhu. Pečlivě doměřeno na ničím nezakryté místo u skalky a výstřel šel o 10 m za požadované místo bez resetu a tím se prohrálo na cap. Ke skále ještě stihl přijet jeden spoluhráč a opravdu bylo místo plánovaného dopadu obsazeno :(

 

Někdy mám pocit, že mají arty snad nějakou penalizaci za střelbu na nenasvícený cíl, protože jak to odmítá padal na označený místo je strašný. Někdy člověk nevyndá arty ani na dva výstřely a ta si za daného místa vesele střílí. Normálně arty nehledám, ale někdy je obrana enemáků tak blízko u nich, že si trasírek člověk všimne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě včera vcelku dobrý den. Malinko jsem to přehnal a hrál jsem dlouho, takže dnes to budu muset omezit. Ale když mě to bavilo, a to se s tím dá těžko něco dělat. Dopoledne jsem si zahrál sólo a poexpil nižší tiery. Byla to vcelku pohodka, až na SU100Y, kdy jsem musel odehrát 8 her, abych konečně vyhrál. Ale stejně bych ji jezdil i tak, protože jsem potřeboval doplnit stav kreditů. Takže jsem se z bídných 400k vyhoupl za včerejšek i díky misím na 1.222M. To není špatné. Hlavně hra se SuperPershingem stála za to. Udělal jsem M a s premkem jsem vydělal 97k. No když se jednou za čas zadaří, tak proč ne, že jo. Večer v četě jsme jezdili devítky a šestky. Do šestek jsem si ke kolegovi s KV2 bral 34-85. Pořád ji drandím s houfnicí. A výsledky jsou nadmíru perfektní. Hlavně hra na Ensku byla výživná. Byl to samý Hellcat nebo Jackson. Takže jsem si nechal nabité Hečka a jel terorizovat ty pekelné kočky. Oni chudáci se se mnou chtěli asi mazlit, protože mi vyjížděli před dělo hezky po jednom. Takže to dopadlo tak, že co rána, to Hellcat v garáži minimálně za 250dmg. Konečné účtování bylo 1600 dmg a 5 killů. Poslední kill mi bohužel utekl o desetinu vteřiny, takže z toho nakonec nebyl válečníček. Ale i tak to bylo zábavné, jak tam vždycky někdo vyjel a šup ho do garáže. Asi se pánové divili, co se to děje. A myslím, že teď budou mít z 34-85 pěknej vítr  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi prosím někdo vysvětlit, co je to zase za bug-teď jsem zbyl sám proti čtyřem enemy, nikdo necapoval ( ani ve výsledcích to nebylo) a přesto mi hra oznámila v desáté minutě mou porážku. To už mě odstavili, abych to zbytečně neprodlužoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi prosím někdo vysvětlit, co je to zase za bug-teď jsem zbyl sám proti čtyřem enemy, nikdo necapoval ( ani ve výsledcích to nebylo) a přesto mi hra oznámila v desáté minutě mou porážku. To už mě odstavili, abych to zbytečně neprodlužoval?

 

Nehrál jsi takhle náhodou útok/obrana a neútočil jsi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...