Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

no tak se mu nediv,když měl základní dělo, jestli jsi počítal dobře.tím opravdu nic neprostřelíš.

Aha .. no damage panel s infem kdo po mně vystřelil, jakým nábojem a za kolik/jestli náboj prošel nevedu .. takže jsem se buď seknul při výpočtech nebo měl ten stock gun :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to správně že Kanár chtěl prodat a potento to a teď nemá ani prachy, ani účet?

Ano, chápeš to správně ale šance tu ještě je protože se na ten účet po změně emailu nedá dostat a zájemce nemá žádné zprávy od suportu a já zatím také ne. Jedině, že by to vyčórovala nějaká třetí osoba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

v úterý po týdnu zase wotko a převážně stronghold. Poté jsem si dal 6 bitev a šel spát.

Už mi chybí jen 3k na top gun na GwTigerP tu artynu budu mít v topu po dlouhých 10 měsících moc nerad jí jezdím totiž.

JgPz E-100 sic zatím jen porážky, ale konečně se s ním začínám sžívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé,jelikož jsem si našel opět po troškách nacházet čas na Wot,snažil jsem se změnit úplně filozofii hraní.V první řadě nesedím po 20 000 bitvách rozvalený v sedaččce či na koleji v posteli jak bylo zvykem sedl jsem si ke stolu jako člověk.Dále absolutně neřeším spoluhráče a jedu si jen to svý.Naprosto jsem omezil používání gold munice,kterou jsem ke konci aktivního hraní nikdy nešetřil a začínám zase při střelbě přemýšlet,enemáky si detrackovat atd.V poslední řadě,moje plečka se nějakým zázrakem nedostane pod 20 FPS,což dříve byl zázrak když se nad ně dostala.A kurňa,výsledek se dostavil,ale stále to není ono,když jsem si pak říkal kolik jsem toho zbytečně netrefil atd.Ale už se nevztekám a bavím se.Což se mi za celou dobu téměř nepodařilo.Tak snad to půjde dál :laugh: Na občasný relax by to mohlo být fajn.Jinak centurion je dokonalost,nemůžu se dočkat na jeho IX nástupce,nejhezčího tanku ve wot.

6a14cc1a37016716183d8a9d06709f87.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tyhle oku lahodící efekty vypnute, protoze když jsem se pokusil hrat si na max. vizualni požitek, tak me to spis rusilo a prd jsem videl. Takže jestli neco "optimalizovali", to jsem si ani nevsiml :-) U me FPS stale stejne, 70 - 110, prumer 80+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FPS se rapidně (možná znatelně) zvedly díky tomu, že v posledních patchi zrušili pohyb stromů a křoví... takže už žádný vítr.

Pohyb jsem si vypínal skrz tweakr,museli tam ještě něco poštelovat,jelikož hra bez tweakru a s pár mody mi jede mnohem plynuleji než dříve hra plná modu zrychlujich hru(cista hra byla na urovni 10 FPS).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si dal 9 bitev s B-C 25t . 2x Mko, 2x  1. třída  , WN8 = 5.600 / avg. dmg. 4100. Ten stroj je absolutní masakr , jak já se do něj vžil . Dokonce i když tam vozím croissant a kafe , tak jsem za bitvu v plusu 20k . Žádný jiný X. tier takhle nevydělává :thumbsup: .

 

BTW: jediný co mě na tom tanku nejvíc štve je ta elevace děla .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z nedostatku času k hraní CW , strongholdů jsem opustil opičáky .

Hledám klan na pohodu - spíše hraní čet , nějaká ta týmovka apod.

viz . téma : Hledám klan a jak na to ?

Nápodobně,viděl jsem to první na NIHIL za casem,ale raději bych nějaký jiný,český skilově slušně vybavený klan :thumbsup: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z nedostatku času k hraní CW , strongholdů jsem opustil opičáky .

Hledám klan na pohodu - spíše hraní čet , nějaká ta týmovka apod.

viz . téma : Hledám klan a jak na to ?

Dextre pod k nam do Able u nas nikto nic neriesi, teda aspon vacsinou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest LucSulla

Z nedostatku času k hraní CW , strongholdů jsem opustil opičáky .

Hledám klan na pohodu - spíše hraní čet , nějaká ta týmovka apod.

viz . téma : Hledám klan a jak na to ?

BAGO? :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...