Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pokud je ten nick ve hře stejný jako tady, tak máš 28,2 hry za den. V průměru bych počítal těch 6 minut na hru = 2,82 hodiny denně. Not bad si myslím.

Registrace 12.1.2012. Celkový počet bitev 29 523 - sedí to?

 

 

omg....už tolik?nevím proč jsem měl zafixováno 27,ale já jsem myslel, že já jsem tu na perfekcionismus alá čísla...

No průměr na bitvu nebude tolik,protože už když jsem měl kolem 15 jsem byl něco kolem 4,30-4,40 a jelikož se to teď zrychlilo...ale je pravda, že je to udávané u přežití a zabití a někdy se koukám až do konce (takže zkreslené). Tak jo dávám tomu 4h v průměru. Na to, že nikam nemusím jezdit,na to, že nemusím se hádat o nějakých nesmyslech (sport,hospoda), že nemusím opět někam=domů a že nebudu mít žádnej úraz(až na opruzeniny na p rdeli)a mohu ,,kdykoliv,, odskočit od toho a něco pošolichat, tak čas, kterej bych ztrávil v hospodě nebo u sportu je vlastně větší než u tanků a peněz to taky tolik nestojí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, že nikam nemusím jezdit,na to, že nemusím se hádat o nějakých nesmyslech (sport,hospoda), že nemusím opět někam=domů a že nebudu mít žádnej úraz(až na opruzeniny na p rdeli)a mohu ,,kdykoliv,, odskočit od toho a něco pošolichat, tak čas, kterej bych ztrávil v hospodě nebo u sportu je vlastně větší než u tanků a peněz to taky tolik nestojí.

 

no a z takovejch pak jsou ti bledí, tlustí samotáři, co vykuleně zírají, neschopni interakce, když je někdo venku na ulici osloví.. :-P

 

Edit: sry, to není nic osobního :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ice, ano hrani wot sebere treba mene penez a casu nez sezeni v hospode. Ale ve srovnani se sportem uz to dost pokulhava. Sport (pohybova aktivita) se da vybrat takova, ktera neni casove narocna. A penize? Je x sportu co te v podstate nic nestoji a naopak ti prospivaji a tim se ti cas a energie do sportu bohate vrati. Pokud clovek pravidelne sportuje, tak se citi nesrovnatelne lepe nez kdyz sedi u pc. Jsou to naproste protiklady. Nvm jestli mas treba fyzicky narocnou praci apod. Ale pokud ma nekdo zevlarnu a pak ete sedne k wotu, tak si opravdu velmi skodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čas na bitvu máš v dossieru, takže ho stačí upnout na příslušný web a dohledat si to tam: http://wot-dossier.appspot.com/

vím a raději se nekoukám....

 

no a z takovejch pak jsou ti bledí, tlustí samotáři, co vykuleně zírají, neschopni interakce, když je někdo venku na ulici osloví.. :-P

 

Edit: sry, to není nic osobního :-)

to je sice pravda, ale dle mého názoru to je problém dnešní generace(a potom je tolik sebevražd)... mě to problém nedělá.Mě spíš dělá problém vyjádřit něco v psaní. Z očí do očí to jde lépe

 

Ice, ano hrani wot sebere treba mene penez a casu nez sezeni v hospode. Ale ve srovnani se sportem uz to dost pokulhava. Sport (pohybova aktivita) se da vybrat takova, ktera neni casove narocna. A penize? Je x sportu co te v podstate nic nestoji a naopak ti prospivaji a tim se ti cas a energie do sportu bohate vrati. Pokud clovek pravidelne sportuje, tak se citi nesrovnatelne lepe nez kdyz sedi u pc. Jsou to naproste protiklady. Nvm jestli mas treba fyzicky narocnou praci apod. Ale pokud ma nekdo zevlarnu a pak ete sedne k wotu, tak si opravdu velmi skodi.

ale víš, že tohle je úhel pohledu.Ty řekneš sport-pohyb a někdo se zase opupínkuje,protože má prostě rád šachy(sport bez pohybu). Nemluvím za sebe, jen všeobecně. Já jsem třeba sportoval(to nebyl ale sport,ale otročina,která mě bavila) a to XX let,když si vezmu od kdy jsem stál na bruslích. Teď jsem si našel ,,zábavu,, a je mi jedno, že budu mít pupek (a tem mi začíná). A peníze, opravdu když chceš dělat sport, né takovej,jak se říká :chodíš tam jak do sokola, stojí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí být osobní, Petře.

Buď někoho takového znáš osobně a nebo jsi to ty sám. :-D

já chodím do hospody udržovat sociálně-kulturní vazby (jak vždy zdůrazňuji přítulkyni) vcelku pravidelně, pobytu v přírodě (rybařina) a sportu se také nevyhýbám.. takže o mě to není.. :thumbsup:

od vidění znám několik takových týpků, bohužel jsou velmi plaší a tak nevím jestli to mají vrozený, nebo získaný neúměrným vysedáváním za compem.. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.imgup.cz/image/neQ

 

To si takhle vyjedu s novým baťákem z garáže a když jsem viděl ten MM, tak jsem se málem opařil kafem .

Za 4 minutky jsme byli kolem jejich báze za stavu 7:3 . V tu dobu jsem měl nastříleno 3200dmg, přičemž jsem jednu odkudsi chytil za 488 .

Opatrně vykouknu na C6 přes dunu v domění, že naspotím alespoň nějaký to TD zakempený na bázi .

Spotnou se dvě ISU-152 a T28 prot. vystřelím jednu do isu a prásk (soustřel 780 + 532) jsme mrtvej . Obě dvě RHM se mě nakouřily se objevily hned vedle T28 prototypa .

Pak následovalo velice akčních a intenzivních 10 minut do konce bitvy, která dopadla podle očekávání . 

 

http://www.imgup.cz/image/neS

 

REMÍZA !!!! 7, slovy sedm našich tanků nedokázalo vyjet na jejich 2 zakempený RHMka .

 

BTW: B-C je docela hustý drandidlo  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli jsi byl z toho paf jestli super nebo děs.... ale za mě,že bych byl s batem proti tolika VIII(ikdyž TD) se mi hooodně dlouho nestalo,jestli vůbec.Se nedivím, že jsi měl žně.

Já byl paf :D , ataky jsem se držel zpátky, ale sotva se mi rozsvítilo (žárovka) , tak jsem byl kaput 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní hraní se dá rozdělit na 2 části po 1,5h první dobrá..druhá vlivem MM naprosto tragická. Odcházím naprdlý spát....Už nevím co mám dělat lépe, WN8 mi leze nahoru ale win skoro vůbec. Jsem sice rád, že se zlepšuji, ale radost ze hry přináší především vítězství. Sleduju Quickyho, snažím se odkoukávat. Ale co mi chybí je podle mne správná pozice na mapě a hlavně správná pozice ve správný čas. To se musim ještě naučit nebo splašit někoho kdo to naučí mě.  Jezdím většinou solo, chápu že je to těžký. Ale evidentně jde dosáhnout WNka přes 3000 a winu 60% solo hraním...viz např. QB. No nic, snad se mi o těch idiotech nebude i zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rudý příliv ustoupil a WG mi nadělilo takový týmy, že jsem kolikrát ani nestihl nastřílet a byl win.. w/l 10/3..

Jako pozornost pro mou T40, jsem dostal 2x Malinovku, jednou lV.tier..  nasvíceno 1208 a 1128dmg  a jednou Vl.tier.. nasvíceno 1501 a 2711dmg

 

(pro Hellweapon a Lenochod1) Jó a Stalingrad jsem pořád ještě nedostal.. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera od 21:00 do 22:15 jsem měl většinu bitev s šancí na win nad 50% a po 22:15 jsem se přes 50% nedostal ani jednou. Osciloval jsem mezi 30-40%. Samozřejmě jedna porážka za druhou. Korunoval jsem to Obj. 140, kdy jsem na Karélii nastřílel 5k DMG, 3 killy a stejně lost... Pak jsem to vypnul a pustil jsem si novýho Xmana....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera od 21:00 do 22:15 jsem měl většinu bitev s šancí na win nad 50% a po 22:15 jsem se přes 50% nedostal ani jednou. Osciloval jsem mezi 30-40%. Samozřejmě jedna porážka za druhou. Korunoval jsem to Obj. 140, kdy jsem na Karélii nastřílel 5k DMG, 3 killy a stejně lost... Pak jsem to vypnul a pustil jsem si novýho Xmana....

S tou šancí na Win- už to moc neřeším, na tieru 7-9 co jezdím, je to poslední dobou hodně loterie. Není problém brutálně během 4 minut prosr...t  bitvu s šancí 65% a naopak vyhrát s přehledem bitvu s šancí 40%- .  Nevím, jestli to je tím, že už mě to moc nebaví a nebo se přitlačilo na vliv RNG, ale připadá mi, že hraju čím dál větší loterii.Ač jsem doteď jezdil solo, skoro už začínám uvažovat o nějaké četě, tam se dá alespoň něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...