Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Po delší době jsem se rozhodl opět něco málo napsat. Za tu dobu, co jsem zde jen nakukoval jsem se musel několikrát zasmát ale i popravdě zabrečet nad tím, co se tady objevuje za lidi. No každopádně něco o hře. Dlouhodobě se držím na vlně dobrého hraní. Nevím jestli je to stroji nebo rukama. Nehraju žádné zázračné tanky, taková osmičková VK A je pro mě noční můrou, Conqueror má dobrý název, jen bych mu ubral půl jména a nechal tam jen Eror, protože ten tank neoplývá ničím krom fantastického děla. K tomu jsem se rozjel na Leopardy, takže taky žádný zázrak. Ale jedna věc je jistá. Kdo používá XVM tak zjistí jednu velkou změnu oproti loňskému roku. Rudo je všude a sahá ve větší míře až do devítek. Na desítkách to není ještě taková katastrofa, i když už i tam se objevuje. Hlavně se na X tieru objevuje čím dál více zakopcemklikačů. Ůůůůůů jak já je nenávidím.

Každopádně díky slabým hráčům jsem schopen si držet vyšší hodnocení. I když WG se mě snaží všemocně držet na uzdě. Ale konspirace to není, je to prostě balanc. Nicméně nejhorší jsou dny, kdy hraju s Martenem. To povětšinou končím se špatnými čísly ale dobrým pocitem ze hry. Jde to proti sobě, ale když on Vám vyžere úplně všechno. Co chcete v takové bitvě udělat, když všichni střílejí do vás a on stojí vedle a je pořád full HP?? Jasně moje chyba, nakukuji přes špatný kopec. Sakra oba nakukujeme přes stejný. Tak to potom nechápu....... Ale ne, když se sejdeme, tak se mi s ním jezdí dobře.

Tak pro dnešek to stačí, ať zase někoho nenudím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně díky slabým hráčům jsem schopen si držet vyšší hodnocení. I když WG se mě snaží všemocně držet na uzdě. Ale konspirace to není, je to prostě balanc. Nicméně nejhorší jsou dny, kdy hraju s Martenem. To povětšinou končím se špatnými čísly ale dobrým pocitem ze hry. Jde to proti sobě, ale když on Vám vyžere úplně všechno. Co chcete v takové bitvě udělat, když všichni střílejí do vás a on stojí vedle a je pořád full HP?? Jasně moje chyba, nakukuji přes špatný kopec. Sakra oba nakukujeme přes stejný. Tak to potom nechápu....... Ale ne, když se sejdeme, tak se mi s ním jezdí dobře.

Tak pro dnešek to stačí, ať zase někoho nenudím. 

vítám tě v týmu....taky to nechápu....a nejlepší je, že arty mu dá za půlku a mě arty vypne ve full a jedem stejný tanky...čím to je...konspiračkaááá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kampaň probíhá na plné obrátky a i já jsem zapojen do procesu: "Mami, dneska ti nemůžu oloupat brambory, dneska musim na tanky už na sedmou!" a jelikož se jezdí ještě mláďátka tanků, hlavně pak T37, samozřejmě jsem si ho pořídil též. Nebyl problém naházet volný expy, jelikož mi jich po expení pattona zbylo tolik, že bych vybavil středně línýho bota až na tier osm. OP tanků se obvykle snažím vyvarovat, abych si trochu zvýšil obtížnost a nevědomky nezaměňoval random za moorhuhn. Ale ten tank mě po devastaci protivníka se setupem ze 17. století s heavinama ve svých řadách oslovil natolik, že jsem ho včera jezdil i na randomu a nejspiš to bude můj FOTM. Myslím, že kdyby Jack Rozparovač měl možnost šáhnout po T37, určitě by jej na masakr děveček použil. S ním se snad i těším na pověstné WG nastavení, které mávnutím trollího proutku sveze každý tank v okolí 50 bitev z WR80+ do patřičných mezí, o 10, někdy i 15% níže.

Vskutku parádní večer. Nebudu daleko od pravdy, když napíšu, že jsem měl WR120%,přetavil jsem ve fragy na 15000 tun oceli a předseda družstva byl se mnou tak spokojen, že mi dal pusu na dobrou noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej až ti dojdou baterky androide.... :-)

Momentálně jsou nabité až až :smile:

 

Ještě pořád mám daleko do hráčů jako jsou marty a jemu podobní. Ale poslední půlrok se můj vývoj ve wotku sakra změnil. Ještě rok zpět jsem ani moc nevěděl, která bije. Pokud chce někdo zlepšit své herní schopnosti a vidět nějaký progress, tak mám dobrou radu: sledovat videa lepších hráčů. Akcida nebo někoho jemu podobného jsem nikdy moc nesledoval, nějaké kecání okolo tanku a pak nic moc gameplay mi nic nepřineslo. První youtuber, kterého jsem začal sledovat byl Buldogzer. Toho jsem sledoval od jeho úplně prvních videí a viděl jsem snad úplně všechny. No a vidíte, dneska spolu hrajeme a občas nějaký ten stream. Zlom nastal, když jsem objevil LuciqueII. Od té doby jsem strašně moc chtěl T-54 a rychlé tanky. Od něho jsem se naučil hrát sobecky při sólo hraní a vykřesat z toho vždy maximum. Další velká pomoc přišla od Quickybabyho + skvělá angličtina. No a až nedávno jsem se dal dohromady s marty_vole, což je jeden z top CZ/SK a taky mě hodně naučil. A dneska spolu točíme streamy. Před rokem by mě tohle nikdy nenapadlo. Takže jen taková rada pro ty, co se chtějí zlepšit. A ano, po každém hraní sleduju čísílka + půměrné damáže atd., protože tam vidím ten progress. 

 

Důležitá rada: nehrát artyny ani TDčka bez věže :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč mažeš post o tom kolik jsem potkával artyn včera ve hře.. Což do DH patří..

Tak ještě jednou pro Kyblíka.. bylo jich max. 5 na HRU, to znamená 2 u nás a 3 u enemáků, což je na low tierech (4-6t) vcelku běžný jev.. To že je na HRU max. 10 artyn neví snad jen... vlastně to ví asi všichni.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Větší počet (tři a sem-tam čtyři do týmu) se objeví v desítkách pozdě večer... Na nižších tierech je jich tak max dvě do týmu.

 

Z jiného soudku: na FTR jsou zas nějaké odpovědi zaměstnanců WG, a Storm tam potvrzuje, že o nějakém omezení goldů neuvažují, a to protože by to mělo dopad na výdělky WG. To mi hlava nebere, vždyť je v podstatě "zadarmo"... Leda by ty stříbrňáky za goldammo tak vysávaly účty, že by zisky z premium accounts převyšovaly zisky z nákupu goldammo dříve...

 

A potvrzuje tam drobný nerf přesnosti - mluví o změně distribuce zásahů uvnitř zaměřovacího kruhu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč mažeš post o tom kolik jsem potkával artyn včera ve hře.. Což do DH patří..

 

Tak ještě jednou pro Kyblíka.. bylo jich max. 5 na HRU, to znamená 2 u nás a 3 u enemáků, což je na low tierech (4-6) vcelku běžný jev.. To že je na HRU max. 10 artyn neví snad jen... vlastně to ví asi všichni.. :-)

nikde tam o tom, že si je potkal včera nebyla zmínka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikde tam o tom, že si je potkal včera nebyla zmínka

pardon.. tak já to příště napíšu i s datem, aby bylo všem naprosto jasný kdy přesně k tomu došlo.. myslel jsem, že když někdo napíše že v sobotu, o víkendu, v neděli, v noci, ráno.. bla bla... potkával hafo artyn a já mu na to odpovím, že já je nepotkával, tak už nemusím doplňovat kdy to bylo .. Chjo..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč mažeš post o tom kolik jsem potkával artyn včera ve hře.. Což do DH patří..

 

Tak ještě jednou pro Kyblíka.. bylo jich max. 5 na HRU, to znamená 2 u nás a 3 u enemáků, což je na low tierech (4-6t) vcelku běžný jev.. To že je na HRU max. 10 artyn neví snad jen... vlastně to ví asi všichni.. :-)

To by ses divil co lidi vsechno nevi...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...