Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tedy vyhrát bitvu díky tomu, že borcovi, co měl možnost rozhodnout bitvu došla munice, to jsem ještě nezažil.   :no:

Úplně mi toho človíčka bylo líto, kdyby měl ještě tři náboje, tak by tu lamu s VK (celou dobu afk a na konci se jel postavit na cap) a artynu v klidu vyndal a měl by válečníka a vítězství. Takhle ten klaun s VK (ani jednou nevystřelil) ještě dostal medaili. OMFG!

 

shot336.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, tak v pátek večer ban za to, že mi debilek furt blokuje s mou S35 CA,po asi čtvrtém upozornění co jsme mu psal, jsem to nevydržel a tak letěl s tím jeho Ke-ho do garáže a jen co jsem ho zničil ban na hodku tak jsem to vypl a šel spát :D.

V sobotu ráno pohodička win 69% dalších 20k expů na Jgtiger jsem odjel a pak jsem jel pryč. Celý příští týden krom pondělka jsem na Moravě, slečny už mě vyhlížej tak aspon bude jinej relax než tanky  :Smile_trollface-3: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera první Orlik´s medal, a sice s VK28.01....opět porážka, s tím tankem mám děsivé WR, ale nic nezmůžu, prostě vliv na bitvu téměř 0, nastřílím třeba ke 2000, když se zadaří, ale nikdy z toho není výhra, pak dám 200 a je z toho pětinásobek:D

Po obědě můžem dát scout četu.....rád jezdím s ELC :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 1148 dnech definitivně ukončení hraní tohohle nesmyslu.Hra je bezva,ale komunita a WG ji definitivně zničili.Jinak po přečtení několika stran nazpět doporučuji její odinstalování několika jedincům,je vidět,že hra se stala středobodem vašeho vesmíru a už vám to těžce leze na mozek.No,závislost je svině,naštěstí mé hraní již mělo dlouhou dobu sestupnou tendenci.Nikdy bych nevěřil,co jsem za ty 3 roky z doslechu či napřímo zažil,kolik vztahů,manželství to zničilo,kolik lidí to přikurtovalo jen k počítači,kolik lidí se stalo choleriky a kuřáky.A je to jen hra.Těmto jedincům se musím už jen zasmát a jít dál.Vše je o lidech a jejich vůli,volný čas se dá trávit mnohem kvalitněji a lépe.Sportem,s přítelkyní,cestováním.Ovšem tyto hry ve velkém přitahují jedince,kteří v RL nejsou tak oblíbení,dobří a své si snaží dokázat ve hře.Potkal jsem spousty hráčů wot,ale lidi,kteří to měli jako zábavu a né svůj smysl života a s kterými se dalo naprosto v klidu pokecat a byli fajn bych spočítal na prstech dvou ruk.Je to jen takové zamyšlení,poslední 3/4 roku jsem stále přemýšlel,proč to hraji a jsem toho součástí.Je to prostě chytlavé.Ale aby jsem svůj veškerý volný čas a vše orientoval na 1 a 0.To fakt už ne   :laugh: Takže hodně úspěchů vám,co po virtuálním bojišti budete dále jezdit v plechových miláčcích,klobouk dolů pro ty,kdo z tohoto kola vypadnete a budete spokojeni jako já :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 1148 dnech definitivně ukončení hraní tohohle nesmyslu.Hra je bezva,ale komunita a WG ji definitivně zničili.Jinak po přečtení několika stran nazpět doporučuji její odinstalování několika jedincům,je vidět,že hra se stala středobodem vašeho vesmíru a už vám to těžce leze na mozek.No,závislost je svině,naštěstí mé hraní již mělo dlouhou dobu sestupnou tendenci.Nikdy bych nevěřil,co jsem za ty 3 roky z doslechu či napřímo zažil,kolik vztahů,manželství to zničilo,kolik lidí to přikurtovalo jen k počítači,kolik lidí se stalo choleriky a kuřáky.A je to jen hra.Těmto jedincům se musím už jen zasmát a jít dál.Vše je o lidech a jejich vůli,volný čas se dá trávit mnohem kvalitněji a lépe.Sportem,s přítelkyní,cestováním.Ovšem tyto hry ve velkém přitahují jedince,kteří v RL nejsou tak oblíbení,dobří a své si snaží dokázat ve hře.Potkal jsem spousty hráčů wot,ale lidi,kteří to měli jako zábavu a né svůj smysl života a s kterými se dalo naprosto v klidu pokecat a byli fajn bych spočítal na prstech dvou ruk.Je to jen takové zamyšlení,poslední 3/4 roku jsem stále přemýšlel,proč to hraji a jsem toho součástí.Je to prostě chytlavé.Ale aby jsem svůj veškerý volný čas a vše orientoval na 1 a 0.To fakt už ne   :laugh: Takže hodně úspěchů vám,co po virtuálním bojišti budete dále jezdit v plechových miláčcích,klobouk dolů pro ty,kdo z tohoto kola vypadnete a budete spokojeni jako já :thumbsup:

Pááá budeme na tebe v Pralese vzpomínat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ostatní, ale já dnes hrál dokola vyjebaný Himlhergot, Šulingrad, Ruinberg, Charkov a Vichřici. 1x Útesy, Karélii, Severozápad. Ani jednou Prochorovka, Malinovka, Perlovka, Komařín, Přístav ... 

 

Furt pojebaný města. 

Mám to podobně, zejména Ruinberg snad každou druhou hru. Nebo mi to tak alespoň připadá. Naivně jsem myslel, že si dám ty úkoly, když je volno, ale v tuhle chvíli mám nahráno jen 87k XP a cca za hodinu jdu pryč, takže už to nedám. Jinak je to taková ta obvyklá klasika, nastřílím = prohra, smahnou mě po prvním výstřelu = vyhrajeme. No alespoň jsem vytáhl po dlooooooouuuuuuhé době Löwe a byť s ním opět jenom prohrávám, je fakt, že nastřílet se s ním dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 1148 dnech definitivně ukončení hraní

 

..volný čas se dá trávit mnohem kvalitněji a lépe..

To ti to trvalo na to přijít.. :wink:

Jsou lidé co dokážou užívat drogy a přitom si užívat i jiných radostí života aniž by jim to komplikovalo RL, ale někdo to holt nedá..

přeji mnoho úspěchů s odvykačkou :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stingray vůbec se nedivím tomu, že jsi WOT přestal hrát. Já kdybych nebyl v Devátý a nejezdili jsme hlavně obřady s hrou skončím taky. Kdybych měl stále hrát public, tak už to nevydržím. V posledních týdnech mě hra neskutečně baví, myslím obřady. Jakmile jdu na public, tak je to většinou utrpení. Jsou dny, kdy random lze celkem slušně hrát např včera, ale to byla asi vyjímka. Popravdě mě poslední týden pár jedinců v randomu překvapilo tím, že týmová hra pro ně není španělská vesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti to trvalo na to přijít.. :wink:

Jsou lidé co dokážou užívat drogy a přitom si užívat i jiných radostí života aniž by jim to komplikovalo RL, ale někdo to holt nedá..

přeji mnoho úspěchů s odvykačkou :thumbsup:

Tak já se prakticky celou dobu hrou bavil,konept hry byl fajn ale komunita a WG to zmrsili(i když je jasné,že pro naše krásné oči to nedělají a muselo to jednou přijít,že půjdou tvrdě po penězíh nehledě na komunitu).Jinak já to stíhal naprosto v pohodě,můj počet bitev je za 3 roky celkem v klidu(70% sem najezdil během 1,5 roku,pak jsem to měl jen jak vyplnění času.Ale hra už byla naprosto nehratelná i jako to vyplněné času,tak jsem to zabalil.Už na tu hru nemám herně :laugh: Jinak až na půl roku jsem neměl demonstrativní odinstalace a vyhrožování směrem k WG(díky JK a jeho osvětlení této hry na TS).Takže to tak nějak není žádná odvykačka,když uvidíš počty her od začátku letoška uvidíš,že jsem to už zapínal jen sporadicky a to kvůli opicím.Sám vím,že už to nezapnu,ta hra i nemá co nabídnout :thumbsup: 

 

Stingray vůbec se nedivím tomu, že jsi WOT přestal hrát. Já kdybych nebyl v Devátý a nejezdili jsme hlavně obřady s hrou skončím taky. Kdybych měl stále hrát public, tak už to nevydržím. 

Jediný důvod,proč jsme to nezabalil rok nazpět,to blbnutí se smradlavýma opicema v rotách týmovkách a odřadech byl balzám na nervy po odpadu na publicku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 1148 dnech definitivně ukončení hraní tohohle nesmyslu.Hra je bezva,ale komunita a WG ji definitivně zničili.Jinak po přečtení několika stran nazpět doporučuji její odinstalování několika jedincům,je vidět,že hra se stala středobodem vašeho vesmíru a už vám to těžce leze na mozek.No,závislost je svině,naštěstí mé hraní již mělo dlouhou dobu sestupnou tendenci.Nikdy bych nevěřil,co jsem za ty 3 roky z doslechu či napřímo zažil,kolik vztahů,manželství to zničilo,kolik lidí to přikurtovalo jen k počítači,kolik lidí se stalo choleriky a kuřáky.A je to jen hra.Těmto jedincům se musím už jen zasmát a jít dál.Vše je o lidech a jejich vůli,volný čas se dá trávit mnohem kvalitněji a lépe.Sportem,s přítelkyní,cestováním.Ovšem tyto hry ve velkém přitahují jedince,kteří v RL nejsou tak oblíbení,dobří a své si snaží dokázat ve hře.Potkal jsem spousty hráčů wot,ale lidi,kteří to měli jako zábavu a né svůj smysl života a s kterými se dalo naprosto v klidu pokecat a byli fajn bych spočítal na prstech dvou ruk.Je to jen takové zamyšlení,poslední 3/4 roku jsem stále přemýšlel,proč to hraji a jsem toho součástí.Je to prostě chytlavé.Ale aby jsem svůj veškerý volný čas a vše orientoval na 1 a 0.To fakt už ne   :laugh: Takže hodně úspěchů vám,co po virtuálním bojišti budete dále jezdit v plechových miláčcích,klobouk dolů pro ty,kdo z tohoto kola vypadnete a budete spokojeni jako já :thumbsup:

 

takto jsem to nikdy neřešil, hraju to, když není co jiného na práci jako alternativu TV nebo filmu, ale ináč teda vitaj, až ťa kopne do řiti, tož si to zase stáhni a dáme plutonek, ale éném důfám, že sa tam pak nebudeš motat jak ***** pod splavem, zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katastrofa poslední dva dny. Neumím nic pořádného zahrát, nevím co se mnou je, prosím naučte mě někdo hrát... Jinak E 50 má strašně náladové dělo, papírová přesnost 0,3 podle mě není moc reálná, někdy to strašně moc trollí... 3,3k dmg/bitva asi nedám... Ale ze začátku mi dala padinka takovou naději, škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se dařilo všechno, co na sebe nechalo šáhnout, stále čekám na alespoň jeden den v roce, který by se dal označit za ten "černý", vím, že moc času nezbývá, ale modrozelený teror si blbé dny nechává stále sobecky pro sebe.

Nevím, jestli za to můžou pětinásobky, haitské woodoo, nebo migrace úhořů, ale v poslední době se mi i za přispění nevyrovnaných otců od rodin, co se na zelené úrovni věnují počítačovým hrám a dělají mi tak na mapách děvečky, podařilo vytáhnout recent expy nad 1000, což se náramně hodilo při honu na Pattony, navíc ten menší devítkovej, nedá se s ním moc prohrát a solo expení přineslo WR lehce nad 65%. Jen mně tak napadá, jestli je to štěstí, nebo při jeho "balancu" WG udělalo někde chybu. Stačí ho "nenacpat" vším, co jde vynalézt a nasázet do něj - stačí dělo a stroj je stále hratelnej a navíc má díky pochroumaného nastavení i super MM. Tahle rychle sjetou devítku nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...