Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Konečně jsem si udělal chvilku času a zase zapařil..často zmiňovaný nárůst artyn zjevně nebyl fake,je jich zase požehnaně,dále totální výpadek z formy a naprosté lamení,ovšem pak už se začlo dařit a poslední bitvu jsem si opět připadal,že kradu dětem hračky..škoda parchanta v borsigu,jediný byl schopen udělit mi DMG a nakonec mě nachytal na druhé straně mapy když sjem si jel přebíjet..jen hledám nějakou OP mašinku(ne z nových stromů,nejsou vyexpené a čas na to už nebude) s kterou bych ten rudý plebs občas šikanoval..mobilita a vysoký DPM výhodou..viděl bych to na type T-34 nebo T1,nic jiného mě nenapadá..

 

 Pokud tier 5, tak jednoznačně T67. Skoro se divím, že ho soudruzi ještě neponerfovali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Konečně jsem si udělal chvilku času a zase zapařil..často zmiňovaný nárůst artyn zjevně nebyl fake,je jich zase požehnaně,dále totální výpadek z formy a naprosté lamení,ovšem pak už se začlo dařit a poslední bitvu jsem si opět připadal,že kradu dětem hračky..škoda parchanta v borsigu,jediný byl schopen udělit mi DMG a nakonec mě nachytal na druhé straně mapy když sjem si jel přebíjet..jen hledám nějakou OP mašinku(ne z nových stromů,nejsou vyexpené a čas na to už nebude) s kterou bych ten rudý plebs občas šikanoval..mobilita a vysoký DPM výhodou..viděl bych to na type T-34 nebo T1,nic jiného mě nenapadá..

 

Hele ja se ted kralovsky bavim s SU-122A. Je to sice arty, ale kdyz se povede strela tak neni problem vypnout sestkoveho tezaka na ranu :-) jinak zkousim Chi-Nu Kai, taky se to nezda byt jako spatnej stroj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska luxus. 29 her, 75,86% W/R, 2881 průměrný damage, 9.07 průměrný tier, 3412 WN8. Hráli jsme četu hlavně devítky 3x medko a hodně se dařilo. Jednou zásadní přínos 14 killů v četě. Spoluhráč si dal 9 killů a přes 7k damage s T-54. Za mě dnes velká spokojenost, dlouho se tak nedařilo.  :smile: Mimochodem M46 Patton je hodně luxusní stroj a přemýšlím že zůstane v garáži, tak jako T-54. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi 30 bitev za M46 patton - luxusní stroj, už fakt dlouho se s žádným strojem tak nezžil, jako s tímhle, měl jsem s ním po 250 bitvách 45%(!!!) win teď mám po 280 už 49%, min. na 55% to půjde. Dřív sem ho nesnášel, překážel v garáži, teď ale zase jezdím jenom s ním, škoda že včera asi 15x vzorný tankista 1 třídy, ale "M" pořád nikde :-/ Rozhoduju s ním bitvy a to mě neskutečně baví. Navíc jezdím komplet bez módů, sám a nevozím goldy, musim u toho mnohem víc přemýšlet a to se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi 30 bitev za M46 patton - luxusní stroj, už fakt dlouho se s žádným strojem tak nezžil, jako s tímhle, měl jsem s ním po 250 bitvách 45%(!!!) win teď mám po 280 už 49%, min. na 55% to půjde. Dřív sem ho nesnášel, překážel v garáži, teď ale zase jezdím jenom s ním, škoda že včera asi 15x vzorný tankista 1 třídy, ale "M" pořád nikde :-/ Rozhoduju s ním bitvy a to mě neskutečně baví. Navíc jezdím komplet bez módů, sám a nevozím goldy, musim u toho mnohem víc přemýšlet a to se mi líbí.

Je to super tank, taky jsem se na něj dost těšil a nezklamal. Peršing mi moc nešel, ale vůbec ty osmičkové medka jsou prostě slabá. Jinak včera jsem si dal hrdinu a to jsem měl jen něco přes 4k damage a nějaké ty killy. V expech to bylo kolem 1300 takže to není takový problém uhrát ;).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera  jsem konečně dostal do garáže LTTB- je to zábavný tančík a pokud je los s osmičkama, tak slušná šikana :no:  . Bohužel  většina losů zatím s desítkama, kde je opět vidět ta zoufalost nad zoufalost. Až si někdy říkám, jak na tomhle tieru můžou být horší hráči než např. na tier 7-8. No, alespoň jsem si  připomenul, proč že jsem  z desítek a devítek utekl.

Poslední dobou mám nějak víc pocit, že WG přitvrdilo v tlaku na RNG. Možná jsem to tak dřív nepozoroval ,ale teď to bývá často velmi okaté-  např. včerejší bitva. Teoreticky by to měla být minimálně vyrovnaná partie, spíše v náš prospěch- viz. kvalita našich dvou TOP čet. Místo toho to bylo fiasko na 4 minuty a to bylo už vše rozhodnuto spíše po třech minutách.

 

shot_473.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnes jsem potřeboval vyjezdit stříbrňáky, tak jsem točil T34 a Löwe. Den strávený prakticky na desátém tieru s osmičkou.

Paráda. Moc jsem se bavil.  :wallbash:

A ty týmy, ach můj bože, to byla nádhera.  :wallbash:

No nebudu to zdržovat, přesvědčte se sami.

Děkuji WarGayMingu za skvělý zážitek.  :down:

 

P.S. Na závěr mě to vykoplo v první minutě z bitvy a než jsem se nalogoval tak jsem byl mrtvej a stav 1:8. Užasný den!

 

shot310b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnes jsem potřeboval vyjezdit stříbrňáky, tak jsem točil T34 a Löwe. Den strávený prakticky na desátém tieru s osmičkou.

Paráda. Moc jsem se bavil.  :wallbash:

A ty týmy, ach můj bože, to byla nádhera.  :wallbash:

No nebudu to zdržovat, přesvědčte se sami.

Děkuji WarGayMingu za skvělý zážitek.  :down:

 

P.S. Na závěr mě to vykoplo v první minutě z bitvy a než jsem se nalogoval tak jsem byl mrtvej a stav 1:8. Užasný den!

 

shot310b.jpg

 

Tyjo, tak tolik proher bych nesnesl... Už to vypínám při pěti, tady z toho by mě asi odvezli na PL. Vždycky zkusím jednu bitvu sólo a když to nejde, tak ihned četa. Když to jde, tak pokračuju dokud není prohra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem spustil hru aktivoval tím dva dny prémia a odehrál 3 (slovy tři hry) pak na mě vlezla nějaká depréze a od tý doby jsem na to nešáh.

Dnes jsem wot spustil, koukam ze mi to pise ze mam 2 dny premka (nevim za co), no tak jsem dal dve hry......jasny vyhry co se promenily v prohry, takze zas vypnuto. Na vikendy nemam proste nervy. Krom prisernych hracu to i festovne lagovalo, porad nechapu jak za tohle nekdo muze platit. Neurazte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, proč mi teď tak strašně lítá ping. Vždycky byl tak 50-60 a teď  to lítá ke 150 i ke 300. Já vystřelím a tank už tam hodinu není, nebo trefim svýho. Nejvíc mě ale naštve, když je celou bitvu ping v normálu a když je nějaká důležitá chvíle, třeba 1vs1 a oba jsme na ránu, tak ping najednou vyletí třeba na 500, to snad musí někdo dělat schválně :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, proč mi teď tak strašně lítá ping. Vždycky byl tak 50-60 a teď  to lítá ke 150 i ke 300. Já vystřelím a tank už tam hodinu není, nebo trefim svýho. Nejvíc mě ale naštve, když je celou bitvu ping v normálu a když je nějaká důležitá chvíle, třeba 1vs1 a oba jsme na ránu, tak ping najednou vyletí třeba na 500, to snad musí někdo dělat schválně :-(

Musel jsem to teď vypnout, protože mám stejnej problém :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víkendový úkol splněn- posádka na LTTB má 100% a s LTTB první Orlikova medaile :no: . 2 darované dny PU budou pryč a žádná škoda to není. Pokud mě tohle mělo nalákat jako že pustit nějaký peníz, tak se to díky víkendovým válečníkům v kombinaci s RNG systémem  zcela minulo účinkem. Zadarmo to je ještě pořád zatím docela slušná hra, ale soudruzi s pílí usilovnou a nezměrnou pracují na tom ,aby to tak nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl jsem si, že dám dnes pár bitev s T37 na WN8... bez goldů. No. Jak to dopadlo? Ruinberg, Stalingrad, Ruinberg, Bažina, Ensk, Ruinberg... dobrou noc :)

 

Stalingrad... 3 hry, 3 prohry, 2x V T37, 1x v JgTiger 8,8 ... nikdy nenastříleno. Bludiště, exkrement... mám chuť se z té mapy odpojovat. Vždy když někudy jedu, tak mám v hlavě Battlefield, ne WOT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, proč mi teď tak strašně lítá ping. Vždycky byl tak 50-60 a teď  to lítá ke 150 i ke 300. Já vystřelím a tank už tam hodinu není, nebo trefim svýho. Nejvíc mě ale naštve, když je celou bitvu ping v normálu a když je nějaká důležitá chvíle, třeba 1vs1 a oba jsme na ránu, tak ping najednou vyletí třeba na 500, to snad musí někdo dělat schválně :-(

Ja pozoruju ze mi to vic laguje ve sniper rezimu, snad je to jen vikendem (od patche jsem skoro nehral).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera asi v 19h jsem to zapl, že na chvilku...

Byl jsem pod vlivem, ( odpoledne na rybách se víc popíjelo než rybařilo  :whistling: ) a tak jsem vytáhl z lednice pivko, z garáže něco jednoduššího na hraní a jelo se.. Rhm 2x, pak Hellcat 2x, a nakonec T40.. docela mě to bavilo (vyhrával jsem) a v tomto rozpoložení mě chlapi z klanu vytáhli hrát nějaká ta opevnění.. tak jsem vzal Hellcata a vyrazili jsme.. moc si z toho nepamatuju, akorát že se dost vyhrávalo.. myslim že 15 win z 18 her.. Pak se to rozpustilo a já pokračoval v popíjení a hraní s T40. Najednou koukám, že žaluziema prosvítá nějak moc světla.. a ono bylo 8 hodin ráno! :woot: Tak jsem šel hají..

Ještě jsem mrknul na WoT asistance a bylo tam něco kolem 67% win, tak to asi nebylo tak špatný. A nej na tom bylo, že jsem se bavil a nevztekal :smile:  (teda 2x jo když mě sejmuli naši, ale jen trochu)

Dík spoluklaníkům za hry a slibuju, že si zjistím co jsou ta opevnění vlastně zač.. :tongue:

 

A HBJ.. Nechápu, proč hraješ stroje kde ti nevyhovuje MM.. vezmi si nějakýho prcka 4.- 6. tier a bav se.. kredity se ti posypou i tak (vždyť máš premko) a nebudeš tak frustrovanej.. hrát vyšší tiery jen proto, aby se ti nějakej trouba nesmál, je hloupost a proč se zbytečně prudit (i když s prémiáky), ne? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem spustil hru aktivoval tím dva dny prémia a odehrál 3 (slovy tři hry) pak na mě vlezla nějaká depréze a od tý doby jsem na to nešáh.

Jsem na to podobně. Za celý víkend jsem zahrál max deset her.Z toho šest v desítkovém odřadu. Začínám uvažovat o ukončení svého hraní. Po 25000 bitvách pozoruji jisté vyhoření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona tahle hra dokáže opravdu navnadit na hraní, to se musí nechat. Včera sem to z nostalgie pustil, vzal KV-2, že zatrollím, a ejhle - pěknej MM (na topu pár sedmiček), Karelie, horní báze.

 

No a pak to začalo - celej tým až na tři tanky Lemmings spodem k balkonku, jeden AFK zůstal na bázi a další jel někam do pchá, ani nevím, protože sem musel řečit Helekata, kterej se mi při najíždění za šutr někde na A-2 zjevil před laufem.

 

První ranou sem na balkonu smahnul nějakou lehkou mrchu s 500HP, to už Lemming spokojeně mřeli, pak sem musel trochu zamanévrovat, protože Kočka objížděla středem a enemáci navíc po zjištění, že sem tam sám, začali bejt drzejší. Kočka vykoukla, dostala za 475 a šla do garáže. Mě zezadu začal znásilňovat nějakej pětkovej číňan, zepředu z balkonu taky někdo zkoušel RNG, a ve finále na mě vyrazila KV-85, která spasila toho šikmookýho, páč už mi zbývala asi vteřina do nabití a zrovna sem ho zaměřoval.

 

No debakl 15:málo, z toho mála dva killy moje a ty dělali minimálně polovinu našeho skóre, a s 975 nastřílenejma sem byl uplně nahoře ve výsledkový. Bych blil. Tak sem to zas vypnul a šel shlídnout Já padoucha dvojku - mimoňové váleli :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...