Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnešní brzké ránko před prací, jsem zvědav, jak to bude vypadat večer, jestli pojedu na stejné vlně nebo budu ztrestán :-D

Hádám to na krutý trest :wink: :devil:

 

...

Tak štěstí na mě sedělo dlouho, až jsem toho musel nechat, abych si nezkazil spánek.

Sice jsem to možná mohl dotáhnout na denní WR 95%, ale čeho je moc, toho je příliš :laugh:

Něco jsem mohl zahrát i lépe, ale co - hlavně, že byla sranda :devil:

 

gallery_13245_3_81381.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se na pětivýhře docela zapotil, zřejmě si WG algoritmus uvědomil, že se blížím ke konce mise a vlastně mě to dal docela zadarmo  :woot:

 

 

ty jo tak ještě něco přes 1000 wg bodíků a možná se tam ukážu

Mě na takových to žebříčcích děsí to, že se tam většinou najdu na podle mě ne úplně špatným místě. Když přihlédnu k tomu, jak kolikrát blbě hraju a představím si co musí být na chvostu té tabulky, běhá mě mráz po zádech   :biggrin:

Stejně jako když mě na WoT portále v síni slávy napíšou: "Umístili jste se výše než 95.08% hráčů."  :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17h - 19h: 0:5 (tier 8)

21h - 22h: 5:1 (tier 5)

 

Na osmičkách v prime time (po 17h) nehratelné. Sice stále top tier, ale stále sám proti pěti, osmi = neřešitelné. Tým se buďto chaoticky rozjel do všech stran a do dvou minut pochcípal, nebo se celý rozjel jednou stranou a do dvou minut pochcípal.

Po deváté čistý kemp s T67, hra na camo, jen tak se to dá dneska hrát. Už aby ta ******* akce na TOG skončila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem docela zahral i pres spatny losy, vyhra 5/10. vcera 2/9, to bylo fakt desny. Budu se drzet vikendoveho nehrani. Opet jsem si overil, ze s Tiger2 nevyhraju i kdyby cert na koze jezdil. Wolverin je stale uzasny stroj, i kdyz mi to nekdy lita tak vedle, ze mi dochazi naboje. Suma sumarum - zacinam byt rad za 50 win/lost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se opět dařilo- za poslední 4 dny 52 bitev, celkový Win 76%, až je mi to hodně divné. Nicméně, vhledem k tomu, že se po několikáté blíží hranice celkového Win 55,5%, čekám dlouhou šňůru drtivých porážek.

jo tak ty me to vyziras!:) no me je to tak nejak skoro jedno, nezavodim, jen me to nekdy nastve (ty prohry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sesmahnul jednoho týmového idiota a mám ban. Capujeme a máme náskok asi 15s protože jsme na capu celkem 3. Blbeček se u čáry furt nějak podezřele cukal, jako kdyby chtěl z kruhu vyjet. Koukám na něj a říkám si, že to snad neudělá, že nemůže být tak blbý. Udělal to, tak já taky :sick::wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sesmahnul jednoho týmového idiota a mám ban. Capujeme a máme náskok asi 15s protože jsme na capu celkem 3. Blbeček se u čáry furt nějak podezřele cukal, jako kdyby chtěl z kruhu vyjet. Koukám na něj a říkám si, že to snad neudělá, že nemůže být tak blbý. Udělal to, tak já taky :sick::wallbash:

Tys me zas rozesmal pred spanim, jen tak dal:) Zajimave ze me WG jeste nabanovalo, tohle taky delavam........ne casto.....nebo jsem si BANu ani nevsiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

29

 

Tak přesně tolik bitev jsem včera potřeboval na 5 vítězství (Top 10). Je pravda, že zhruba od 15-té bitvy, kdy mi ještě chyběly dvě vítězství jsem byl nervově před zhroucením a hrál jsem jako standartní bezmozek. Nakonec mi muselo WG pomoci. Jel jsem s KV-1S a abych to měl pojištěné, tak do enemy týmu nedal žádné HT a na topu bylo jen pár pětek. Snadný win a splnění mise... Já s třesem v rukou a tikem v oku šel o půl třetí ráno spát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera opět tragický den. Objekt 416 pocítil chuť vítězství až po jedenácti pokusech.Tudíž pokles jeho WIN/LOST z 55 na 52%. Všechny bitvy  dno losu. Tančík jakž takž zábavný , ale ne proti X heavy. A to pozor. Naši lila bohové na topu ,asi náhoda která se opakuje jednou za 10 000 bitev , nestačily na zelený standart protivníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera opět tragický den. Objekt 416 pocítil chuť vítězství až po jedenácti pokusech.Tudíž pokles jeho WIN/LOST z 55 na 52%. Všechny bitvy  dno losu. Tančík jakž takž zábavný , ale ne proti X heavy. A to pozor. Naši lila bohové na topu ,asi náhoda která se opakuje jednou za 10 000 bitev , nestačily na zelený standart protivníků.

musíš jim ukázat, jak se to hraje;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem právě čekal já od nich. Na to, jak se tady hraje na barvu, jsem byl zklamán. Vidím top četu ,WIN 8 u nich nešel po 2500 ale předvedli hru na žlutou.Tedy to co jim hra dovolila. Tím chci jen říct,že na pobliku to WG má pevně v rukou. Když řeknou že tenhle tým prohraje,tak přes to vlak nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou zjišťuji, že jsem se, snad už konečně, stal imunní vůči provokacím od WG.  :biggrin: Jak jinak totiž nazvat situaci, kdy jedete s kolegou v T29-tkách, potkáte Helcata a T-34-85, jeden je z boku a druhý správně bere do zaječích, každopádně oba mají kolem 230 HP, takže oba na cestě do garáže. No a co se nestane? Asi již začínáte tušit, neprostřelil jsem ani já tu T34-85 do zadele, ani kolega toho Helcata do boku, oboum se střela "odrazila". Dříve by mě z toho prdla cévka, ale včera jsem se tomu se švárou akorát zasmál. Tato situace bohužel není ani zdaleka ojedinělá a i já sám včera v E75 přežil nesmysl a chápu, že soupeř z toho musel mít také velkou "radost"....
Je škoda, že WoT vše podřizuje strategii "vyexpěte pomocí goldíků desítku, zjistěte že to vůbec není taková paráda jak myslíte a jděte hrát jinou hru", protože je to krátkozraké. Ano, rychle to vydělá spoustu peněz, ale ten odliv hráčů pak bude také stejně tak rychlej. Já mám trošku pocit, že WG usoudilo, že konkurence již nikdy s ničím zajímavým nepřijde. No, doufejme že je to velký omyl a někdo už konečně WG prožene faldy, aby si i ten déle hrající hráč, připadal v této hře dobře.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem právě čekal já od nich. Na to, jak se tady hraje na barvu, jsem byl zklamán. Vidím top četu ,WIN 8 u nich nešel po 2500 ale předvedli hru na žlutou.Tedy to co jim hra dovolila. Tím chci jen říct,že na pobliku to WG má pevně v rukou. Když řeknou že tenhle tým prohraje,tak přes to vlak nejede.

A jak se hraje na barvu?? Nějak tomu nerozumím. Já ve hře xvm mod nepoužívám, tedy nevím, kdo jak statisticky vypadá a nadávám na hráče podle toho, co zahrají, ne dle barvy. Včera jsem na poblicu 2x projel s týmem hru, kdy jsme měli dle xvm 63 a 68% na Win. (jak hlásili na chatu)

 

Jinak souhlasím s tezí o tom, že o výhře týmu je rozhodnuto předem a pokud se hra odvíjí jinak, nastávají ty brutální zásahy od WG do hry, odrazy střel, neprobití nulového pancíře, střelba za roh nebo do nebe, atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska TOGfest na čtrnáctý pokus, ještě dva a je od téhle pakárny pokoj. Jsem na tu housenku zvědavý. Předpokládám, že to bude s.račka a že jich bude na publicu brzy plno. S největší pravděpodobností to rychle prodám a na těch co si to nechají se dosytosti vyřádím. :-)

 

P.S. Maximální rychlost 14 km/h, bomba, takového šneka jsem ještě nikdy neměl.  :-)  Do kopce to bude asi couvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...