Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

"- nerf přesnosti, který se blíží, má za cíl omezit vzdálenost, na kterou se bojuje a tím zvýšit roli pancíře ve hře"

 

Panenko skákavá, mají nás za úplný idioty, nebo co? Takovouhle kravinu sesmolit... Pancíř je právě se vzrůstající vzdáleností stále účinnější (snižuje se šance na zásah weakpointu, klesá průraznost střely). Když už takovouhle změnu dělaj, proč rovnou nenapíšou PROČ OPRAVDU? Protože přese nejsou sami tak blbí, aby tomuhle slintu věřili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"- nerf přesnosti, který se blíží, má za cíl omezit vzdálenost, na kterou se bojuje a tím zvýšit roli pancíře ve hře"

 

Panenko skákavá, mají nás za úplný idioty, nebo co? Takovouhle kravinu sesmolit... Pancíř je právě se vzrůstající vzdáleností stále účinnější (snižuje se šance na zásah weakpointu, klesá průraznost střely). Když už takovouhle změnu dělaj, proč rovnou nenapíšou PROČ OPRAVDU? Protože přese nejsou sami tak blbí, aby tomuhle slintu věřili...

Serb jen dokazuje, že je to arogantí prochlastné hovado. Protože je jasné, že chtějí, aby se bojovalo na co nejkratší vzdálenost, aby si rudé zadky něco nastřílely. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to obrazně a samozřejmě, že takové lidi jako jsi ty nebo Casius jsem neměl na mysli. Měl jsem na mysli lidi, kterým vadí když je někdo uráží. Stačí ti to takhle?

Tak ano, já to myslel taky obrazně, a na rozdíl od Chebáka který reagoval s grácií a humorem (a to byl přímo dotčený), se ty hned hrneš do výhrůžek. Stačí ti to takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera nechápu co se stalo : Hráli jsme s kámošema četu 3x E-75 . Z 10 bitev jsme byli 8x na topu a dál jen 8. tier a 7. tier . To vám bylo šikanování :D S E-75 ještě 4% na 3. a poslední proužek .

To postni Kanárovi (a dalším tady na fóru ...), ten má konspiračku, že modří a fialoví jsou WG úmyslně znevýhodňovaní ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už po třinácti výhrách v řadě s novým naleštěným Pattonem 46 člověk neví(btw jak funguje dohled za červenou čáru vykreslování? protivníci mi to ne a ne umožnit zjistit v realu, ale objeví se tečka na mapě, aniž bych jí viděl v zaměřovači, nebo "tam" prostě nevidim), jak by si přivodil trochu nějakého vzrušení, jal jsem se jezdit s artinou jako TD. A odměnou mi bylo že mě viděli i stříleli a dostal jsem starkovu medaili, o které jsem neměl předtím tušení, raději jsem šel hrát settlers2, protože zásobovat římánky prasečími půlkami bylo včera večer daleko složitější, než zpráskat desítky špatně nastavených AI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že když mi dali zadarmo 2 dny prémka a ani nevím za co, tak jsem vytáhl po roce a půl nebo možná i po 2 letech Loweho a koukám na to jako blázen !!! Ten tank penetruje snad všechno a vůbec nejlíp hezky SuperPeršana, což je problém kolikrát poškodit i s RHM a nebo i s některými tiery 9. A nejenom, že penetruje, ale je i přesný a co rána to 300 HP. Teda pokud tam to HP ještě je. Není problém naflákat 2000 damage a to dělá kolem 60k výdělek. Račte si povšimnouti, palba byla vedena komplet na +300m !!!

 

[/url]">http://http://postimage.org/'>shot_054.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kanár: Také si všímám jejich zvýšeného počtu. Je to teda furt papír, ale nastřílet nastřílí...

 

jj mě se s nim jezdí velmi dobře. Ten gun je super, přesnej, rychle zaměřuje, vcelku prostřeluje a konstantně dává přes 300. jak jsem kdysi na něj nadával, dneska se mi s ním hraje docela příjemně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ta lorejna na severozapade ? kdes me usikanoval mou T-34 ? :)

Jako s lorainou se mi podle statistik daří, ale jinak ji neumím využít na plný potenciál, ale už si začímnám zvykat na lorky styl hraní . . Ti enemáci na Severozápadě nám najížděli před dělo, pak začnu nabíjet nikde nikdo a jak reloadnu tak zase začnou vyjíždět :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem na TOGfest potřeboval 14 bitev. Docela jsem někdy lamil ve stylu, někam ve smečce vpadnem s Obj.140 a tam to vyčistíme. Ouha, všichni mí spolubojovníci se zastaví a do exponované oblasti dorazím sám, což znamenalo rychlý konec.

 

Moje chyba, tahle hra je o hraní zdruhé až třetí vlny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera doexpil a zakoupil Objekt 430. Přeškolil posádku,naládoval tank obvyklou výbavou a nevyrazil jsem s ním nikam. Ještě předtím v krabičkárně hra začala nemilosrdně lagovat ,tak jsem to vypnul a šel spát. Objekt II dokončen na 50% Win/lost. Nebyl tak špatný,jak se o něm píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...