Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Petr: pokud už nehraješ, nenastal žádná změna k lepšímu, které by tě mohla k hraní motivovat. Max. slibované snížení přesnosti, pokud ti tedy bude vyhovat, že si nemusíš pamatovat žádné weakspoty, ale jen budeš zaměřovat pravým myšítkem.

 

Edit: Jo ,vlastně změna je. Bitvy jsou čím dál kratší, mám pocit. Remízu ani nepamatuju a bitvy delší než 10 minut by se daly zpočítat na prstech jedné ruky ne moc šikovného truhláře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že vás to pořád baví.. Gold ano, gold ne, gold někdy..! Pokolikátý už? Založte si anketu, dejte hlas, za měsíc se to hodí na skládku a bude pokoj.. Stejně přínosná debata jako o používání XVM a navíc total OT..

Jak se mám rozhodnout jestli začít znovu hrát, když se tady zpráv z bojiště člověk nedočká? :-/

A jaké zprávy očekáváš? Naše vojska postupují vítězně vpřed? 

Za sebe bych ti řekl, vůbec to nepouštěj, uchovej si zdravý rozum, běž ven, do kina, s babou nebo si pusť jinou hru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: pokud už nehraješ, nenastal žádná změna k lepšímu, které by tě mohla k hraní motivovat. Max. slibované snížení přesnosti, pokud ti tedy bude vyhovat, že si nemusíš pamatovat žádné weakspoty, ale jen budeš zaměřovat pravým myšítkem.

Snížení přesnosti ...... to je přesně to, co hra potřebuje. Serb a jeho ožralá banda už opravdu neví, jak by těm rudejm prdelím hru ještě více usnadnila. Možná bude časem stačit, namalovat si křížek fixou na monitor.

 

To bude sranda, jak budou střely z děla ulítávat do stran, vzduchovky na pouti hadra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaké zprávy očekáváš? Naše vojska postupují vítězně vpřed? 

Za sebe bych ti řekl, vůbec to nepouštěj, uchovej si zdravý rozum, běž ven, do kina, s babou nebo si pusť jinou hru.

 

tak zrovna ty jsi jeden z mála co sem napsal něco k tématu (bitvy se Stugem).. a i když jsi mi trochu vzal chuť do zapnutí hry (nehrál jsem cca 2 měsíce), stejně děkuju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zrovna ty jsi jeden z mála co sem napsal něco k tématu (bitvy se Stugem).. a i když jsi mi trochu vzal chuť do zapnutí hry (nehrál jsem cca 2 měsíce), stejně děkuju.

 

Pokud jsi vydržel nehrát to 2 měsíce tak gratuluju. Kdbych měl pevnou vůli, tak bych se na to už dávno vy... Akorát těch peněz..těch peněz už je mi dnes líto asi nejvíc. No nic, večer to zase, jako většina závislých, zapnu a budu se u toho vztekat a nadávat na běloruský vypítka. A zítra? Zase to večer zapnu..atd, atd... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak speciálně pro Petra: Včera stačilo na splnění mise na housenku 7 bitev s T67. Pořád to je dobré vozítko, nicméně nehraje se mi s ním v pohodě. Když umřu, většina bitev bohužel potom zkončí prohrou. Přijde mi to jako kravina, aby byl výsledek bitvy tolik závislý na jednom průměrném hráči. Potom už ve větším klidu pár bitev s Tigrem- o nic nešlo, takže mě ani neštvalo občasné RNG. Tiger je dobrý, přišel jsem mu poslední dobou na chuť a prosadí se v klídku  mezi osmičkama a když přeje štěstí a Serb neškodí, tak i devítkama. Potom 3 bitvy s T30- to už byl denné příděl vyčerpán, takže jsem celkem za ty 3 bitvy vystřelil 14x, trefil se 9x a prostřelil 4x. Pravda, goldy jsem nabíjel, proč taky proti osmičkám....

Zkouším dál experimentovat se zaměřováním pro lamy a bohužel se mi čím dál víc potvrzuje, že na tom něco bude. Ve večerní bitvě jsem s Tigrem masíroval do vany T32- ze 4 střel prošla jedna. Pak jsem ze zoufalství zaměřil pravým myšítkem a ejhle, další 3 prošli jako po másle. S T67 lamazaměřování používám  relativně často a prochází to taky lépe, než při sniper modu. Nevím, co si o tom mám myslet, takže si radši nemyslím nic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi vydržel nehrát to 2 měsíce tak gratuluju. Kdbych měl pevnou vůli, tak bych se na to už dávno vy... Akorát těch peněz..těch peněz už je mi dnes líto asi nejvíc. No nic, večer to zase, jako většina závislých, zapnu a budu se u toho vztekat a nadávat na běloruský vypítka. A zítra? Zase to večer zapnu..atd, atd... :laugh:

stačila kombinace 12tihodinových směn v práci a rekonstrukce bytu (většinu jsem dělal sám) a to jsi pak rád, že si najdeš trošku času na přítulku a kamarády a na tanky ani nevzdechneš, to ti můžu zaručit ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se vám hraje? co udělaly nerfy strojů? stále sílí příliv nováčků? co úpravy map? jaké stroje jsou teď nejhratelnější (nejvlivnější)? atd. atd. ...

pokud jsi v dobrém klanu tak se hraje dobře, nerf sem nerf tam, důležitý je občas sednout s pivem k TSku a dát pár her na který budeš ještě v důchodu vzpomínat :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že vás to pořád baví.. Gold ano, gold ne, gold někdy..! Pokolikátý už? Založte si anketu, dejte hlas, za měsíc se to hodí na skládku a bude pokoj.. Stejně přínosná debata jako o používání XVM a navíc total OT..

Jak se mám rozhodnout jestli začít znovu hrát, když se tady zpráv z bojiště člověk nedočká? :-/

 

hraje se super, za poslední týden mám WR přes 70% skoro vše solo, je mraky tupců ve hře, takže jsou to jatka...stačí pane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem nějakou pětku se čtyřskillovou posádkou, nalož jí full gold a můžeš jít na lov. Jak píše Casio, plno blbců na odstřel.

 

shot214.jpg

Stugg má 3skillovou, hraje se s ním dobře, pokud, pokud není to, co jsem popsal. Goldy bych mohl doložit, to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se vám hraje? co udělaly nerfy strojů? stále sílí příliv nováčků? co úpravy map? jaké stroje jsou teď nejhratelnější (nejvlivnější)? atd. atd. ...

- špatně, TOGfest

- nerf byl jenom jeden = KV-85

- jistě, je vás stále víc

- čím dál horší, WG as usual

- medka

 

Stačí? Nebo ještě nějaký podobný dotazy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- špatně, TOGfest

- nerf byl jenom jeden = KV-85

- jistě, je vás stále víc

- čím dál horší, WG as usual

- medka

 

Stačí? Nebo ještě nějaký podobný dotazy?

Tak u KV85 se jednalo spíš o buff, to 100mm dělo je na 6 tier ukrutný, největší nerf zažil Hellcat, po patchi jsem ho hrál jen jednou, paradoxně hned M, ale agresivní pojetí hellcata je pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...