Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jj, je to "Kamarád v bitvě".

A když jsme u těch medailí, medaile za nastřílení DMG většího než jsou vlastní HP je "hezká", ale když to padá skoro pořád, tak jí to trochu devalvuje... Když už to tak vymysleli, tak už rovnou mohli udělat i medaili za 2x či spíš 3x vlastní HP  :wink:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupí a wow, milé WSG, konečně jste do toho pořádně šlápli. Takovejch medajlí, co jsem získal, účinná palba, pozorovatel, duelista, žhář, rváč, ruka boží, to je prostě super a vy jste taky super. Ještě prosím přidejte medajli za nějakou další blbost a já pak ukážu fotrovi, kolik jich mám a on mi určitě koupí další premiják.  A na ty blbce, co to chtěj hrát pořádně, na ty milé WG s-r, už jich stejně tady moc není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme s kámošem včera/dnes měli herní večer/noc a trochu jsme to projeli. Aktivoval jsem denní prémko a jelo se. WZ-111-4. Hurá, už je za mnou. Já ten stroj neměl rád. Díky pravidlu 3 ráží střecha věčně děravá, podvozek zase bez pancíře, takže také. Navíc často munice v háji, stejně jako u M103, velmi často po střele na hnací kolečko. Takže pásy nebo munice, vyber si. No, mám desítku. Už jen našetřit a koupit. Sice nevím, kde ji použiju, ale počítá se  :laugh:  Teď už jen doexpit tu Wafli konečně. A možná ji stihnu koupit dříve, jak toho číňana.

 

No a dnešní odpoledne s**ní s módy... to zase bylo veselo. Mě to tak baví každej druhej měsíc dávat dokupy. Dřív jsem se na patche i těšil, dnes mi přijde, že to nepřináší nic novýho, ani zábavnýho. Aneb styl dáme vám dva OP tanky, co pak nerfnem prostě rád nemám.

 

 

A ještě k Murovance. Jel jsem ji sice jednou a to s Wz-111... ale ten lesík vypadá celkem uvěřitelně, resp líbil se mi. Na druhou stranu se mi mapa nelíbí celkově. Opět práce pro scouty nulová, tanky bez deprese se musí enemákům ukázat celé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem po dlouhé době zpět T30 a dobrý. Dřív to byl nepřesný krám, teď to je díky  úpravě map (koridory + samé ďolíky), zvýšení přesnosti a zhoršení kvality hráčů super tančík a král bitev. Tedy pokud bitva trvá déle než 4 minuty :no: . Takže nebýt neustálých map Stupidní údolí a Shittkov, bylo by to kupodivu o víkendu pohodové hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme s kámošem včera/dnes měli herní večer/noc a trochu jsme to projeli. Aktivoval jsem denní prémko a jelo se. WZ-111-4. Hurá, už je za mnou. Já ten stroj neměl rád. Díky pravidlu 3 ráží střecha věčně děravá, podvozek zase bez pancíře, takže také. Navíc často munice v háji, stejně jako u M103, velmi často po střele na hnací kolečko. Takže pásy nebo munice, vyber si. No, mám desítku. Už jen našetřit a koupit. Sice nevím, kde ji použiju, ale počítá se  :laugh:  Teď už jen doexpit tu Wafli konečně. A možná ji stihnu koupit dříve, jak toho číňana.

 

No a dnešní odpoledne s**ní s módy... to zase bylo veselo. Mě to tak baví každej druhej měsíc dávat dokupy. Dřív jsem se na patche i těšil, dnes mi přijde, že to nepřináší nic novýho, ani zábavnýho. Aneb styl dáme vám dva OP tanky, co pak nerfnem prostě rád nemám.

 

 

A ještě k Murovance. Jel jsem ji sice jednou a to s Wz-111... ale ten lesík vypadá celkem uvěřitelně, resp líbil se mi. Na druhou stranu se mi mapa nelíbí celkově. Opět práce pro scouty nulová, tanky bez deprese se musí enemákům ukázat celé...

Tiez som si teraz kupil to WZ-to kvoli tej akcii co bola cez tyzden a presne s tym koleckom a municiou som si to vsimol tiez, je to blbe kvoli tomu vozievat velku sadu na opravu :/

 

Inak pekne ste nas tam vcera rozobrali na Ruinbergu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popatchová klasika......od uvedení patche jsem nevyhrál víc jak dvě hry v řadě, včera už jsem z toho byl nervózní, tak jsem to shodil a vykašlal jsem se na to, nějak to nešlo, nebudu tady vypisovat klasické scénáře, kdy jede lemming train na jednu stranu, kde skape do 4 minut, ale docela vtipná byla bitva v arktidě, kde jsem hlásil do chatu, že s takovým rozmístěním máme maximálně 5 minut, tak jsem schytal totální flame od stronk czech plutonku, po 5:25 skončila bitva 3:15, je zajímavé, že už nikdo nic nenapsal........btw co to je za směšné medaile? Další opičárna od WG, aby fagani měli radost, takové medaile vyžadují nulovou snahu, je to asi tak záslužné, jako zvednout prkínko na hajzlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera nahrál zbývajících 44.k expů a zakoupil Objekt 430 II. (Objekt 416 jsem si pro velkou oblibu nechal v garáži.Takové TD hned tak neseženu.) Zatím s ním mám jen asi pět bitev v poměru 3:2 ve prospěch WIN. Objekt 416 se zastavil na 57% Win. Tak proč jich tak málo jezdí mi hlava nebere. Za mě je to trošičku OP stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším místo KV-85 jako náhradu T-150 .. nemůžu říct, že bych byl uplně unešený, spíš naopak .. proložil jsem to pár hrama s E-75 a ta se mi potom zdá rychlá jako šipka :) A co mě dnes potěšilo, tak že se mi podařilo sundat Dyaebla v T14 s mojí T67, rozstřílet další 4 protihráče, hru vyhrát a ukradnout mu válečníka .. měl jsem ale z pekla štěstí, 3x po sobě mi dal z boku jen detrack .. že by goldíky ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...