Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pánové, tohle jsem ještě nezažil. Možná si to jen nějak blbě vysvětluju ale mrkněte se na ten záznam a uplně na konci střílím do Valentine a dám do ní všechnu zbývající munici na pár metrů a za NULA damage. Nechápu to a vypadá to asi na nějaký bug. Nějak to neřeším ale myslím, že jako zajímavost to bude pro všechny. Prý to dalo 3 průstřely za 41 HP ???? :sick:

 

http://wotreplays.com/site/1152772#malinovka-kanar-mkvii_tetrarch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem porovnával tak to topový dělo bez zásobníku asi ve výsledku lepší :) Ale, těžko říct bez osobního vyzkoušení :)

Tak to nezásobníkové dělo nabíjí 3,14sec (viděl jsem u Circona - nevím jestli měl coca-colu), zásobník 10ran / cca. 30sec  (2 vteřiny mezi ranami) - 18sec do vyprázdnění zásobníku . Myslím, že obě děla jsou luxus .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nezásobníkové dělo nabíjí 3,14sec (viděl jsem u Circona - nevím jestli měl coca-colu), zásobník 10ran / cca. 30sec  (2 vteřiny mezi ranami) - 18sec do vyprázdnění zásobníku . Myslím, že obě děla jsou luxus .

 

Jde i o přesnost a zaměřování :) To bez zásobníku to má lepší. I když, bůh ví jaká bude přesnost za jízdy :)

 

 

Budiž přesná data! :D

 

Gun: 76mm T91E5

Autoloaded, 10 rounds in clip

PEN: 175/210/38

DAM: 150/150/185

Reload time: 32s

Clip ROF: 30 RPM

Aim time: 2,1s

Accuracy: 0,4

Depression: -8/+20 (sides -6/+20)

 

 

Gun: 76mm M32 Late

PEN: 175/210/38

DAM: 150/150/185

Reload time: 3,5s

Aim time: 1,9s

Accuracy: 0,38

Depression: -10/+20 (sides -6/+20)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde i o přesnost a zaměřování :) To bez zásobníku to má lepší. I když, bůh ví jaká bude přesnost za jízdy :)

 

 

Budiž přesná data! :D

 

Gun: 76mm T91E5

Autoloaded, 10 rounds in clip

PEN: 175/210/38

DAM: 150/150/185

Reload time: 32s

Clip ROF: 30 RPM

Aim time: 2,1s

Accuracy: 0,4

Depression: -8/+20 (sides -6/+20)

 

 

Gun: 76mm M32 Late

PEN: 175/210/38

DAM: 150/150/185

Reload time: 3,5s

Aim time: 1,9s

Accuracy: 0,38

Depression: -10/+20 (sides -6/+20)

jo to asi jo, já to bral pocitově z testu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem, po zralé úvaze, prodal všechno co není Heavy a začíná se to pozitivně odrážet na mých výkonech. :-)  Měl jsem to udělat už dávno.

 

gfgfg.jpg

A potom, že já blbnu nad číslíčkama ?^! :laugh:

Nicméně, o to nejde, to mě nazajímá, jen jsem ti to chtěl vrátit.

Zajímavější na tom je to, že to potvrzuje koridorování a zbytečnost LT, MT a TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A potom, že já blbnu nad číslíčkama ?^! :laugh:

Nicméně, o to nejde, to mě nazajímá, jen jsem ti to chtěl vrátit.

Zajímavější na tom je to, že to potvrzuje koridorování a zbytečnost LT, MT a TD.

 

No, pominu-li to, že já nejsem ten kdo tě prudil s číslíčkama, tak mě ani tak nejde o WN8 ale o ostatní statistiky jako je nastřílená dmg, winrate, počet killů, přesnost střelby a podobně. Máš-li potřebu mi něco vracet, tak počkej až začnu skákat s tanky do vody, pak to bude relevantní.  :yes:

 

P.S. Co se týče nějakých koridorů, tak ze sedmi bitev to byla čtyřikrát Malinovka (třikrát střetnutí), jednou Ruinberg s Tigerem I, jednou ta nová Prochorovka a jednou Ensk. Takže nic nového pod sluncem. Já bych s E-75 nebo IS-6 radši nějaký ten koridor než placku s kopcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pominu-li to, že já nejsem ten kdo tě prudil s číslíčkama, tak mě ani tak nejde o WN8 ale o ostatní statistiky jako je nastřílená dmg, winrate, počet killů, přesnost střelby a podobně. Máš-li potřebu mi něco vracet, tak počkej až začnu skákat s tanky do vody, pak to bude relevantní.  :yes:

 

P.S. Co se týče nějakých koridorů, tak ze sedmi bitev to byla čtyřikrát Malinovka (třikrát střetnutí), jednou Ruinberg s Tigerem I, jednou ta nová Prochorovka a jednou Ensk. Takže nic nového pod sluncem. Já bych s E-75 nebo IS-6 radši nějaký ten koridor než placku s kopcem.

Tvé vyrypování je opět mimo mísu protože hraju na staty, tak se topiti jaxi nelze .... :thumbsup:

S číslíčkama jsem neprudil ale se pouze slušně zeptal a tys to zneužil ke trolení.

Až budeš mít víc bitev s těmi HT, tak se uvidí ale myslím, že to bude ještě lepší výsledek právě díky těm koridorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době to trochu flákám, zahraju jen nutnost, abych dostal akční tank a pak bloudím moskevským podzemím v metru2033. A jelikož jsem na střilečky totální lama, tak to hraju na nejlehčí obtížnost a prudce se hrou zápasim, znemožní mě každá zmutovaná krysa, beztak nedám pokoj, dokud to nedohraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvé vyrypování je opět mimo mísu protože hraju na staty, tak se topiti jaxi nelze .... :thumbsup:

S číslíčkama jsem neprudil ale se pouze slušně zeptal a tys to zneužil ke trolení.

Až budeš mít víc bitev s těmi HT, tak se uvidí ale myslím, že to bude ještě lepší výsledek právě díky těm koridorům.

Kanáre, začni hulit jinej matroš, jsi úplně mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem předpovídal, dnešní večer se nesl v duchu krtků, vlaštovek, vývrtek, odpařovacích střel  a jiných podivností :no: . Přikládám jeden screen ,co dokumentuje dnešní marnost nad marnost- prohra jen kvůli tomu ,že jsem nebyl schopen sundat v Himlu posledního jantara s IS-6. Zbylo mu 115 HP, capoval nám bazi a ani na motor, ani když jsem ho objel barákama, tak z druhé strany do boku věže střela neprošla. Zřejmě lepší oddíl nebo IS-6 druhé generace....

Kdybych uměl předvídat čísla ve Sportce tak, jak lehce se dá předvídat vývoj ve WoT, byl bych myslím multimilionář :laugh:

 

shot_400.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to zapnul krátce po deváté a byl překvapen lagy po dvou hrách. Tedy jsem to omezil na 5 her a pustil si seriál z netu ....

 

Na Vohnivým výběžku jsem s KV-1, asi ve středu tabulky, jel levou stranu, tzn. koleje po pravé ruce. Vzal jsem to až do protějšího svahu, využíval keře a terén. Za mnou stála arty, skoro v rohu mapy, tak jsem ji zároveň chránil před nějakým bulíkem v LT. Přede mnou si to po cestě hrnulo nějaké VK 36.01. Něco nasvítil, arty střílela, já mám na KV-1 brejle, tak jsem ho podporoval a pomalu, s vývojem bitvy, se posouval vpřed. 

Přestože mu někdo říkal, ať se stáhne a dál nevyjíždí, nechal se sundat.

Na levé straně zůstala arty a já, ve středu nějaká Veka, všechno ostatní na kopci  a ve vesnici. Proti sobě jsem měl SU-152? načatou Veku, KV-1S. No a od této chvíle začal ten pitomec hulákat do chatu, ať jedu spotovat, následně něco o noobech, debilech a posledních 5 minut žádal arty, dokonce prosil, ať mne sejme. 

SU jsem ustřílel, Veku dorazil, poškodil další 2 tanky, výhra, nastříleno těsně pod 1000 dmg, víc než ten hrdina, ale i kdyby nebyly lagy, šel bych od toho, nějak mi tihle kreténi začínají vadit víc a víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se výsledkově moc nedařilo, ale pocitově to bylo dobré, nehrál jsem špatně a dělal co se dalo. Kdyby to takhle bylo každej den, hraju WoTko asi až do důchodu, páč to prostě baví... :smile: 
Nakonec jsem měl dokonce i jednu perličku, jal jsem se pomoci naší IS7 proti enemácké IS7, dal jsem jí první ránu a než jsem nabil podruhé, tak sice zničil tu naši sedmu, ale zůstalo mu asi 300HP. Přemýšlel jsem co teď, měl lepší pozici a byl za dunou takže byl HE náboj mohl být dobrá volba, ale měl jsme nabito AP, tak jsem čekal až po mě vyjede a přejede tu dunu. No, byl to srab a nevyjel :biggrin: , takže vzhledem ke stavu a vývoji hry už bylo jedno jak dopadnu, tak jsem po něm vyjel já. První rána šup a cca 2 metry nad, moje chyba, v tu chvílu mu přilítl pozdrav od arty a zůstalo mu asi 180HP. Promnul jsem si radostně dlaně, protáhl prsty, nabil HE munici a s vítězoslavným rykem přejel dunu a dorazil tu srabáckou IS7-čku! No, popsal jsem plán a teď realita, já tu dunu opravdu přejel, ovšem pak byla skutečnost trochu jiná, vystřelil jsem, to héčko ta IS7 "spapala"(zřejmě mantlet děla) a já umřel..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že poslední dny hraju jako lama, začalo se to otáčet až poslední hry včera, tak snad bude dobrej víkend, hlavní problém byl ve stockovém centurionovi 7/1 a mizernému soustředění, nakonec jsem vyřešil aspoň jeden problém, a to odstřelením asi 60k free expů za top turret a gun na centurionovi.....jeden takový poznatek k tomuto tanku, ta věž je hodně divná, měla by cinkat, ale někdy mám pocit, že mě prostřelí i Rumcajs žaludem. Co se týče soustředění, tak na to pomůže jen nepálit:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...