Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Až do včerejška jsem netušil, že se dá opravdu dostat s WR pod 50%. Slyšel jsem o tom story podle skutečných událostí a každej znal někoho, komu se to prý už podařilo, ale na urban legends jsem poměrně imunní. Teď už vím z vlastní zkušenosti, že "TO ONI" opravdu existují. Tedy večery, kde skončíte jak spráskanej pes. Já to navíc psychicky nedal a dostal jsem nejprve ban od 21:00 do 22:00 a poté od 22:53 do dneška 22:53. Včera bych nejspíš prohrál i hru, kde bych hrál sám a musel bych jen kapnout druhou základnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až do včerejška jsem netušil, že se dá opravdu dostat s WR pod 50%. Slyšel jsem o tom story podle skutečných událostí a každej znal někoho, komu se to prý už podařilo, ale na urban legends jsem poměrně imunní. Teď už vím z vlastní zkušenosti, že "TO ONI" opravdu existují. Tedy večery, kde skončíte jak spráskanej pes. Já to navíc psychicky nedal a dostal jsem nejprve ban od 21:00 do 22:00 a poté od 22:53 do dneška 22:53. Včera bych nejspíš prohrál i hru, kde bych hrál sám a musel bych jen kapnout druhou základnu.

Pokud jsi tohle netušil, pak nevím co jsi hrál za hru ..... :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruinberg v plamenech, střetnutí, doba trvání 2:36. To jsem ještě nezažil.

 

shot100zqz.jpg

Když se daří, tak se daří. 

Já dnes taky Ruinberg, ne v plamenech, ale v pr..li  Já Tiger I a ještě dva 7.tier, ostatní přesně napůl  8-9.tier. Do hry se načtu pozdě, do města se mi nechce, beru to okolo. Samozřejmě natrefím na skupinu třech devítek. Dávám 2x pás a jdu ven. A taky samozřejmě na konci win a dvojnásobek.

Tak se expí, tak se zvedají staty ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem měl schizofrenní herní den. Dopoledne totální propadák (10 her, win 23%) a odpoledne se mi dařilo na co jsem sáhl. Zřejmě jsem právě procházel přímkou sinusoidy. :-)

Konečný výsledek, na moje poměry dobrý, tedy až na ten win, ten se mi nepodařilo vytáhnout ani nad 50%. Holt, prázdniny jsou prázdniny. :-)

 

aaaaafwf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera to docela šlo, 11 her.....9 výher, WN8 cca 2,4k, víc jsem toho nestihl.

Dal jsem si cíl, vytáhnout recent WN8 někam k 2800-3000, tak uvídíme, jestli se mi to povede, expím  teď skoro jen medka, a to ruské a čínské, které WN8 zvedají docela slušně, koupený tiger I, vk 30.01p + klasika leo1, mohlo by to vyjít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas byl včera den. No co, někdy je tým lepší a někdy horší.

Poslední dobou začínám mít debku z mapy Prochorovka. Posledních cca 5-10 bitev na ní vždy prohra a to ještě 2-7:15.

Jezdím tam s LT a zkouším tam už kde co. Pasivní nebo aktivní spotování a vše k ničemu.

Mapa je to jednoduchá a prostorná a právě s tím prostorem má většinou 2/3 mého týmu problém a zbytek se na trochu slušně hrající nepřátelský tým nechytá. Už asi chápu proč tuhle mapu WG upravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas byl včera den. No co, někdy je tým lepší a někdy horší.

Poslední dobou začínám mít debku z mapy Prochorovka. Posledních cca 5-10 bitev na ní vždy prohra a to ještě 2-7:15.

Jezdím tam s LT a zkouším tam už kde co. Pasivní nebo aktivní spotování a vše k ničemu.

Mapa je to jednoduchá a prostorná a právě s tím prostorem má většinou 2/3 mého týmu problém a zbytek se na trochu slušně hrající nepřátelský tým nechytá. Už asi chápu proč tuhle mapu WG upravuje.

Ona zrovna prochorovka se pro LT nezmění zrovna k lepšímu . Další vyboulení terénu uprostřed na obou stranách, trochu upravený kopec na východě, upravený kempící kopec na severní straně báze a ta západní strana s tou alejí je snad stejná .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona zrovna prochorovka se pro LT nezmění zrovna k lepšímu . Další vyboulení terénu uprostřed na obou stranách, trochu upravený kopec na východě, upravený kempící kopec na severní straně báze a ta západní strana s tou alejí je snad stejná .

Při tom jak tam poslední dobou hrajou moje týmy je každá prohlubeň, kde se člověk může aspoň trochu krýt před křížovou palbou z kopce, středu od kolejí a vyvýšeného terénu nad alejí jen vítaná. Ono je to stejně jedno, když je zásadní problém ve velké části týmu.

Prostě mě to mrzí a beru si to víc osobně, že na mapě, kde je pro LT víc práce hodně prohrávám a ještě děsným poměrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem prodal KV1. Nikdy mě ten tank nechytl a ani jsem to s ním nijak závratně nikdy neuměl, ale jako by to ta podšívka hra vycítila, darovala mi takové množství tanků z boku, že jsem za cca 10 her otočil asi 4x ace tankera za 1750+ expů, wn100, eff 100, WR 70% - měl jsem štěstí na losy +2tier, to se pak hraje panečku, hrál jsem až strojově přesně a výtečně a nebýt jediný hry, kdy mě smahla KV2 na ránu, tak jsem neutrousil ani jedno ošklivé slůvko.

Na ostatních tancích už to tak zářivý nebylo a nebýt posledních dvou proher, byla by obligátní sedmdesátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem to pustil asi po 10 dnech. Přestávku jsem dal, protože po doběhnutí prem účtu následovaly 4 naprosto příšerný herní dny, kdy jsem měl win 25-33% a nedalo se s tím vůbec hnout. Včera to po 10 hrách zas vypadalo na průšvih (3xwin), ale pak jsem vzal OPcata dal "M" proti osmám, pak jsem vytáhnul T40 a následovala série 8 winů - 3x "M" a 3x "1" ;-) Zase jsem se po dloouhé době pobavil a odcházel jsem od compu spokojenej. Možná to dneska zas zapnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem kvůli blížícímu se Hellcatově nerfu T49, že to bude totéž. Styl hraní podobnej, jen dělo trošku křivý, ale zase to střílí co pět vteřin, takže spokojenost. Jezdím to furt dokola, chci co nejdřív na veliteli žárovku, bez toho je to o držku.

 

Nicméně včera, 130 000 lidí na serveru, v Evropě prázdniny a podle toho to vypadalo. Po 8 bitvách WR 14% a průběh her čím dál tím horší. Nastřílím si svých 1500 nebo tři čtyři pět fragů a zdechnu. A pak jen bezmocně koukám, jak si šest našich tanků na full HP vyndá AT-8, zatímco oni ji bezmocně dingají. Dvacet zpráv "aim to commanders cupolla" zbytek týmu ignoruje a střílí ho stále do spodku, jako by všichni hráli na autoaim.

 

S tlakem 220/160 hru vypínám, třesou se mi ruce a jdu konečně dopsat článek, co jsem slíbil klukům z bonuswebu. Téma?
Čtyři hříchy World of Tanks. Prvním je "absence skill MM".

 

:wallbash:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dals dvojnasobek svych killu na bitvu, dvojnasobek WN, o polovinu vetsi DMG a o ctvrtinu vic expu. Presto jsi udelal nizsi %WR, nez mas obvykle a to predpokladam, zes jezdil v kvalitnich cetach.

 

To dokazuje, co za dementni zvirata jezdi v techto dnech na publicu, kdyz s tak kvalitnim vykonem uhraje clovek usmolenejch 52%...

 

Brrr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...