Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nehraju to kvůli číslům, to byl jen příklad. Ale když celou dobu hraju normálně a včera jako by mi upadly ruce a zastavil se mozek, tak jsem z toho trochu rozvrkočenej.

Měl jsem to samé v neděli. Staty úplně mimo mísu mému běžnému průměru, ikdyž ten není žádný zázrak.

Ale tenhle večer jsem se fakt styděl za ty výsledky :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dám to i sem

pánové už mě nějak ty spiklenecké teorie o tom jak WG vymýšlí a upravuje vše pro nooby celkem dost unavují. Na druhou stranu i kdyby to byla pravda tak váš skill a zkušenosti (nebo chuť do hry) by měl být dostatečné pro to abyste se s tím vyrovnali :Smile_trollface-3:

 

Druhá strana tý teorie je totiž ta, že ač ho sráží RNG, tak má dobrý hráč W/L přes 60% a hodnocení někde u stropu. Kdyby RNG nebylo, tak má klidně 90% a hodnocení v druhým patře.

 

Tohle je totiž ten problém s OPRAVDU DOBRÝMI hráči v Battlefieldu - skiller se špičkovými reflexy owní hru klidně stylem 30 killů a 3 smrti (nejhorší je tandem dobrej pilot+zkušenej střelec se správnými perky), hlavně lidi co umí s brokovnicí a SLUGama jsou peklo (protože vás zvádne sejmout než vy ho svojí PDV zaměříte) a "cheateři"... Já byl kdysi lepší průměr s co sem nenahrál reflexama, tak sem dohnal dobrou muškou a citem pro střlebu od boku, ale teď tiše trpím (nevěříte, jak moc je cca sedmiletá pauza znát - jak na ztrátě skillu z nehraní, tak na reflexech zhoršenejch tou třicítkou na krku). Navíc - z Battlefieldu pomalu vypadly lamy a hrají veteráni, na který některý naučený postupy nefungují (lamy třeba spokojeně najížděly na miny, veteráni vědí kam se hází a dávaj si bacha).

 

Bez RNG by ta velká masa hráčů BRUTÁLNĚ dostávala na ***** od čet skillerů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Bez RNG by ta velká masa hráčů BRUTÁLNĚ dostávala na ***** od čet skillerů...

... a odešla by.

 

A tady z tohoto úhlu se na to podívejte. a je jedno, jestli to bude optikou WG, pro které je masa hráčů prostě "must", protože od ní se odvíjí výdělky, nebo z pohledu hráče, pro kterého je důležité si zahrát a pobavit se, a to bez určitého počtu hráčů, který zajistí poměrně rychlé přidělování bitev a dostatek potravy i pro moje dělo, prostě nejde.

Ruku na srdce, kdyby vás ta hra opravdu, ale opravdu trvale s*ala, tak ji prostě hrát nebudete, a pokud takoví hráči byli, odešli. Nemám pocit, že by hra trpěla nějakou strašnou nevyvážeností týmů. Občas se nějaký extrém vyskytne, ale většina her je v XVM měřítku v rozmezí 45%-55%, alespoň od VI. tieru nahoru. Nad nářky o rajčatech v X. tieru se jen usmívám, já jich potkávám jak šafránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilku jsem přemýšlel, že když je akce na T110E4, že bych si jí koupil, vždycky jsem jí chtěl, Teď ale po pár dnech, co víc jezdím tiery 9 jsem si řekl, že na to kašlu. Většina her na tohle tieru se zredukovala na to, jestli mě dá na salvu Waflovač, nebo mi sebere 3/4 HP jednou ranou ten brit a nebo arty. A na tieru 10 te nebude lepší, jen dražší. Vyléčen  se pokorně vracím na tier 5-7 :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha, to si děláš srandu s tím šafránem, že? :laugh:  Červené peklo je to. Vprůměru je to na všech tierech skoro stejné. Logicky to tak musí být. Jestliže je 80% hráčů rudých, tak přece nehrají pouze na tieru 2 až 6. Jinak je to s tím RNG pravda. Je tam z důvodu matketingového ale jestli je to dobrý nápad, tak o tom dost pochybuju. Z hlediska zisků je to jistě vynikající ale z hlediska vyvoje hráče ve hře je to kolosální průser, což lze denně vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha, to si děláš srandu s tím šafránem, že? :laugh:  Červené peklo je to.

Nevím, tvrdíš, že X tier nehraješ, já když se tam dostanu, tak kolem sebe rudo nemám. Neříkám, že se tam červenáček neobjeví, ale převážná většina hráčů je zelených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, tvrdíš, že X tier nehraješ, já když se tam dostanu, tak kolem sebe rudo nemám. Neříkám, že se tam červenáček neobjeví, ale převážná většina hráčů je zelených.

 

Na tieru X je rudo-oranžovo jako blázen, obvykle low skilled heavy nebo vypečná wafle, rozhodně to není o tom, že bych tam potkával dobré hráče, spíš slabej průměr až podprůměr, občas se zadaří a dá to proti sobě nějaké skillery, ale to je výjimka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, tvrdíš, že X tier nehraješ, já když se tam dostanu, tak kolem sebe rudo nemám. Neříkám, že se tam červenáček neobjeví, ale převážná většina hráčů je zelených.

Občas něco vezmu a rychle toho právě pro toto nechám. Asi ti budu muset udělat pár obrázků těch zelených hráčů. :no:  Ono jich kolikrát ani nemusí být hodně, těch červených ale uplně stačí, že máš zelené osmičky a na topu jsou experti s WN8 od 300 do 500. Koukáš vůbec na to, kolik těch zelených je na tieru 10 a nebo pouze kolik jich je v bitvě? Těch dobrých hráčů je prý pouze 8%, a nelze si myslet, že všichni hrají tier 10. Jsou rovnoměrně rozlezení po celém tierovém poli ale stejně tak je proti nim i rozlezeno těch 80% červených a cca 10% dalších doplňkových barev do zelené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a odešla by.

 Ať táhnou! (a pochybuju, že by táhly)

 

Když bylo na jediným evropským 40k lidí, tak sme na bitvu čekali někdy i míň než teď a navíc se v pohodě nechaly hrát počítaný čety.

 

V BF to hrálo lam jak máku a když dostávali na jednom serveru, šly na jinej. Navíc - tohle vpohodě řeší losování dle skillu.

 

Okrajová - já sem ten kterýho ta hra na*rala a tak odešel :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem skoro po třech týdnech zapnul WOT. A překvapím Vás, bavil jsem se. Dvakrát jsem zahrál dobře a dvakrát vyhrál....tohle ve WT neznám.

Co mě ale nemile překvapilo bylo cukání....červená, zelená, červená, zelená....Serb má tunu keců, ale jiné hry mi běži parádně a WOT pořááááád špatně. Už dva roky. A PC to není....WT jel jako blázen. 

Pak jsem se musel smát, když jsem na ujíždějícícho Stuarta nadsadil ......a přestřelil :laugh: . Tohle je WOT Švejku :woot: . Tož jsem mu dvakrát vystřelil na tělo a dvakrát kule ulítla do hlíny.....tak na tohle jsem taky zapomněl :thumbsup: . To lítání v rámci kruhu :woot: .

Jenže kupodivu mě hra nenutila rychle kapovat vlajku a tím jsem nepřilákal žádné bombardéry.... :thumbsup: .

Blblých pár dnů a jak se člověk přeorientuje....načapal jsem bokem Pz38 a narval jsem ho do zadní palice, kde je munice. A pak ještě pro jistotu do motoru aby shořel.....a odjížděl jsem jinam. Světe div se já mu ubral jen dvakrát 60hp :laugh: .Mě vůbec nedošlo, že je to tu na hp..... :wallbash:

Téé šílený jak je člověk zblblý.

Co mi ovšem bude vadit a bude to možná důvod, že nebudu hrát ani WOT je:

 

- ta jistota dmg při pěkné trefě z WT, často i plánovaný one shot. Stačilo trefit. Ve WOT,,,to znáte sami....

- ta RNG nepřesnost....to je fakt pro děti, jak tohle člověk nemusí zažívat už se mu do toho znovu nechce.

- Ufa .....byla paráda koukat ve WT na ty historické kousky....paráda

- ty mikro lagy....proč to všichni umí a jen WG ne?

 

Ovšem WT je zatím je BETA a je to znát. Na vyzkoušení super, ale na dlouhé hraní určitě ne. Co já budu hrát :cool: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera den nic moc a na spravení nálady byl fotbálek, dneska dopo opět fotbálek a už mám 26 výher ještě skoro polovina a bude pohon doma :). Jinak včera na Charkově si střílím střílím a najednou hle 6 killů válečník musim poznamenat že s VK4502A. 

Jinak hodnocení patche:

1) Úprava ligh tanků + buff MT a VK - za mě plus aspon ty tanky nejsou jen na okrasu.

2) Charkov - opět plus dobrá mapa, ještě se v ní tolik nevyznám, ale je to mnohem lepší než Skrytá Vesnice.

3) Předělané mapy - zatím nehodnotím někde je posun kupředu někde vůbec.

4) Historické bitvy - nehraju nesoudím

5) New medaile - hodnotit nebudu.

Souhrně: čím méně tím snad lépe, doufám že se toho budou držet a ne že hodně věcí a půlka z nich nefunguje jak má...

Hodnocení patche za mě 75%. Snad se toho budou držet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Co mě ale nemile překvapilo bylo cukání....červená, zelená, červená, zelená....Serb má tunu keců, ale jiné hry mi běži parádně a WOT pořááááád špatně. Už dva roky. A PC to není....WT jel jako blázen. 

...

Klasika po pači... Chce to vydržet, v noci to už jede OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí tak jsem vyvezl E4 ...je ten její měsíc ne? :laugh:

Z 11 střel jsem trefil 3x. Mířím na 250m na T34 ....na poklůpek, páč byly hodně statický. Kucíí o metr nad...když střela ze 155mm děla klesne to chápu...ale aby x krát uletěla do nebe...to už potřebujete RNG by WG :wallbash::laugh: . Na tohle nemám . Ale win.... :no:

 

 A další hra s E4 ta nová mapa. No klasika...vše při starým....dementi jsou ve všech hrách....to člověk neuteče :laugh: Ale E4 je výborná. Wins zařídí četa....teď to jen zkouším sám....

 

1403011390.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Charkov je moc velký na inteligenci hráčů. Ta mapa vypadá výborně, rozdělují se tanky na více skupinek, všude samá cestička, to se ještě dlouho budu učit.. ale boje na malé vzdálenosti, takže pro heavy ideál.  Nebo rychlá medka. Zatím mám zkušenost jen samé znásilnění. Buďto převalí jeden tým ten druhej, nebo obráceně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Charkov je moc velký na inteligenci hráčů. Ta mapa vypadá výborně, rozdělují se tanky na více skupinek, všude samá cestička, to se ještě dlouho budu učit.. ale boje na malé vzdálenosti, takže pro heavy ideál.  Nebo rychlá medka. Zatím mám zkušenost jen samé znásilnění. Buďto převalí jeden tým ten druhej, nebo obráceně. 

Myslím, že tak to bude už nafurt protože ta mapa je pro 30 tanků vlastně velká a nedá se uhlídat všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To TD se po prvním výstřelu rozsvítí, protože nikde už není žádný křoví.

No, nevím, byl jsem na vrchní bazi s Borsigem ,nastřílel jsem lehce přes 4000 damage z toho balkonku a žárovka neblikla ani jednou. Přitom neštastník s KV-1S ,co si nalezl ke mě to schytal hned.Takže ono to nebude tak horký s tím rozsvěcovám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Rhm dostano nerf camo minimální, nejmenší ze všech tanků tuším. Navíc pokud jedeš proti osmám... nemají moc dobrý dohledy obecně. Sedmy a šestky, zvlášť KV-1S nemají žádný...

To je mi jasný, ale jasný mi není, proč je vůbec takové místo na mapě a ještě navíc na mapě po úpravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny moc nehraju. Nějak není chuť. Hra se nějak víc cuká a zlobí net. Pokud to bude jen netem, tak to bude časem v pohodě.

Od verze 9.1 pozoruju jednu větší změnu. Od uvedení jsem vytáhnul do bitvy už 6x Leopard 1602 (T5) a vždy to byla bitva 6 třídy. V předchozí verzi to bylo 23 ze 100 bitev. Jak to tak vypadá, tak si tento stroj budou moci doexpit i hráči kterým dříve vadilo, že je to jen scout a skoro nic neprostřelí. Nyní se budou moci ve střelbě dostatečně vyblbnout.

 

PS: Vím, že došlo u tohoto stroje k nějaké úpravě MM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...