Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Začínám mít pocit, že co se týče RNG, tak je to individuální. Celý minulý týden jsem hrál se statistikami kolem 2000 WN8. Dneska, nepřelezu 1000. I když tým vyhraje, tak já nenastřílím nic, jeden příklad za všechny, bitva, ta nová mapa jediný koho potkám s Tigrem je enemy IS. Čtyři zásahy do boku, ani jsem neshodil pásy. On mě ustřílel naprosto v pohodě. Vítězství. A takhle to mám dneska celý den. Asi jsem zapomněl přes víkend hrát. Já si myslím, že prohraje tým, který má těch bulharů víc a ne, že je je naprogramovaná výhra jednoho týmu. 

 

shot056mtm.jpg

 

 

 

A ještě jedna věc. Doufám, že nikdo nebere vážně ty kecy, že TDčka nějak víc od patche svítí. Jsou to bláboly. Tyhle dvě svině se nerozsvítily ani po šesté ráně.

 

shot057fhf.jpg

 

 

Totálně nejhorší den co jsem ve WoT zažil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít pocit, že co se týče RNG, tak je to individuální. Celý minulý týden jsem hrál se statistikami kolem 2000 WN8. Dneska, nepřelezu 1000. I když tým vyhraje, tak já nenastřílím nic, jeden příklad za všechny, bitva, ta nová mapa jediný koho potkám s Tigrem je enemy IS. Čtyři zásahy do boku, ani jsem neshodil pásy. On mě ustřílel naprosto v pohodě. Vítězství. A takhle to mám dneska celý den. Asi jsem zapomněl přes víkend hrát. Já si myslím, že prohraje tým, který má těch bulharů víc a ne, že je je naprogramovaná výhra jednoho týmu. 

 

a hraješ to kvůli čísílkům, nebo se bavíš s lidma v četě??? jestli kvůli čísílkům, tak to nemá cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak včera mě vzal do čety chudák bobby 6killer, což byla jeho osudová chyba, hrál jsem úplnou tužku a zkurvil skoro každou bitvu, ještě se k nám přidal pan klobouk, ale ten to chudák musel vzdát, když to viděl, prostě 0 0 nic....chvilku si říkám, že je ta t69 uplný zabiják, že bych si ji i nechal, a pak dingnu 3 x po sobě amx 13 75, a už si to neříkám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem tu včera spokojeně psal, jak jsem koupil nějakou tu pětku a šestku, tak mě ty nízký tiery moc nebaví...... :confused:  Dostávám se do fáze, že mě hra obecně trošku přestává bavit a taky mě dost sejří arty, proto silně uvažuji o tom, že přestanu hrát tanky, rozjedu arty a začnu zas ostatní nasírat já! :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít pocit, že co se týče RNG, tak je to individuální. Celý minulý týden jsem hrál se statistikami kolem 2000 WN8. Dneska, nepřelezu 1000.

 

Úplný súhlas, mám presne to isté, aj s tým názorom súhlasim na 100% (.............. prohraje tým, který má těch bulharů víc a ne, že je naprogramovaná výhra jednoho týmu.).

 

A neberiem to ako sťažovanie, ale ako konštatovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak včera mě vzal do čety chudák bobby 6killer, což byla jeho osudová chyba, hrál jsem úplnou tužku a zkurvil skoro každou bitvu, ještě se k nám přidal pan klobouk, ale ten to chudák musel vzdát, když to viděl, prostě 0 0 nic....chvilku si říkám, že je ta t69 uplný zabiják, že bych si ji i nechal, a pak dingnu 3 x po sobě amx 13 75, a už si to neříkám

To nic není.S Rhm jsem dingnul dvakrát po sobe ELC s 5% života.Poprvé to byl gold a podruhé HE.Dopadlo to tak,že mě ELC spotlo,arty načala a ELC dorazilo.U takové hry si člověk oddechne po těžkým dni v práci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla včera nějaká epidemie dingání, ne? :woot:  Já včera jezdil SU122-44 (potřeboval jsem kredity, když byla sleva na VII.tier) a dingnul jsem, nebo dal za nula Jagdpanther kolmo z boku, FV207, T69 přímo zezadu na motor a T34-85 kolmo z boku, když nám capoval základnu. Hlavně tu britskou arty, to jsem nevěřil svým očím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dám to i sem

pánové už mě nějak ty spiklenecké teorie o tom jak WG vymýšlí a upravuje vše pro nooby celkem dost unavují. Na druhou stranu i kdyby to byla pravda tak váš skill a zkušenosti (nebo chuť do hry) by měl být dostatečné pro to abyste se s tím vyrovnali :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že po předvčerejších ne úplně dobrých zkušenostech s houfnicí na syrovém Shermanovi jsem si ji zkusmo namontoval na T40 s vyskillenou posádkou. Rozdíl to byl znatelný, ale rozhodnutí je takové, že se nakonec od houfnic vracím k dělům.

Kladné je na houfnici její veliké poškození, když se slušně strefí. Instant kill protivníka s plným HP fakt potěší.

Na druhé straně je velká doba reloadu a zejména vysoká míra nepřesnosti - hraju dost z dálky, velkou většinu zásahů mám nad 300m, v některých hrách i všechny. A tady nepřesnost a dlouhá doba letu střely už hraje významnou roli. Hlavně mi však vadí velmi široký rozptyl poškození - občas 30HP, občas 400HP. Nedá se na to spolehnout. Asi bych se časem naučil správně předsazovat na jedoucí cíle, rozptyl poškození ale neovlivním. Jsem ale rád, že jsem test proběhl, byl to zase trochu jiný pohled na hru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si sem vložiť moju predstavu o RNG a jeho vplyvu na hráčov:

 

„rejče - slabý hráč“:                 plusové RNG = WN8 1500 ........... mínusové RNG = WN8 0 ........... priemer  RNG = WN8 750

„NErejče - lepší hráč":            plusové RNG = WN8 2500 ........... mínusové RNG = WN8 1000 ........... priemer  RNG = WN8 1750

 

- hodnoty RNG ako aj WN8 sú uvedené ako priemerné a je jedno či denné alebo .....

- obdobne to platí aj u iných indexoch WN7, ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...