Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak včera se náhoda vyřádila snad na všem. Dvě hry s nastřílenou nulou - v první několik dingnutí (hlavně těžce pancéřované stroje jak T40, Hellcat atd.), criticall zásahy a pak konec třemi HE od artin. A v té druhé mě smahla artina na jednu ránu sotva jsem vystrčil čumák....  A když už jsem zahrál, tak to zbytek týmu poslal do kopru... Nešlo to, na 50%W/L jsem se prostě nedostal... Jediné, s čím to trochu šlo, byl Hellcat, ale náladu to nespravilo. Snad to dnes půjde líp. Ale jestli budou losy jak včera, tak radši zaberu kuchyni a půjdu lepit křídla na ASK 18. Stejně ji chci mít na léto hotovou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .

To jen v případě, že  jde o to  zastřílet si, na pojištění výhry bude i četa na prckách o moc lepší. Mockát se mi  stalo, že např. s T49 nastřílím +-2000 damage, pak mě sfoukne někdo houfnicí a se skřípěním zubů se dívám, jak trotlové dokáží prosr... vyhranou bitvu    :wallbash:

 

Lenochode, ty mi snad koukáš přes rameno, přesně tohle jsem zažil mj. včera. S T49 jsem nastřílel nejvíc ze obou týmů, ale nakonec mě dostalo na ránu medko, kterému zbývalo asi 20HP a já na něj nestihl dotočit věž. A pak jsem se jen díval jak to zbytek týmu úspěšně vede k hořkému konci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Tak na desátý pokus násobek, samozřejmě s nízkou dmg (asi 1500) a jen jedním killem, ustřílen třemi neviditelnými německými TD (neměla být v posledním patchi změna spotu?). Jak jinak.

 

A ještě jedna věc, dneska má každý dement německé TD, jen s nimi málokdo umí zacházet, takže prohra na cap i když je kolem hromada zakempených TD a nikdo není schopen trefit jedno medko není žádný problém.

Poslušně hlásím, že k těm demetům s německým TD taky patřím, ovšem tu situaci vidím naprosto opačně... :-) (teď myslím třeba Borsiga)

Přijde mi, že viditelnost nemá prakticky žádnou. Cokoli kdokoli mne vidí ač stojím zakempenej v křoví s maskovačkou a posádkou zelenou jak brčál .

Posledních tak 30 bitev nemohu prostřelit prakticky nic. Celej tým střílí například na Tiger II ....všichni s poloviční penetrací prostřelí... já s Borsigem ne. Takže střílím jak zběsilej... 15 střel, 14 přímých zásahů,.... 4 projdou..... pak se nedivím, že mi někdo z týmu napíše že jsem I***T. Včera se mi z toho chtělo už brečet.

 

Situace podobná jako u tebe s PII... nastříleno standartně nad 4000dmg, ale vždy prohra.... hráči v mém týmu neví jak se ovládá tank... a většinou tak 2-3 odejdou behem hry na kafe anebo na Facebook... a nechají tma svůj stroj stát napospas....

 

Beru to jako znamení, dát si od Wot alespoň týden pauzu. O jednoho dementa s německým TD bude méně. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že k těm demetům s německým TD taky patřím, ovšem tu situaci vidím naprosto opačně... :-) (teď myslím třeba Borsiga)

Přijde mi, že viditelnost nemá prakticky žádnou. Cokoli kdokoli mne vidí ač stojím zakempenej v křoví s maskovačkou a posádkou zelenou jak brčál .

Posledních tak 30 bitev nemohu prostřelit prakticky nic. Celej tým střílí například na Tiger II ....všichni s poloviční penetrací prostřelí... já s Borsigem ne. Takže střílím jak zběsilej... 15 střel, 14 přímých zásahů,.... 4 projdou..... pak se nedivím, že mi někdo z týmu napíše že jsem I***T. Včera se mi z toho chtělo už brečet.

 

Situace podobná jako u tebe s PII... nastříleno standartně nad 4000dmg, ale vždy prohra.... hráči v mém týmu neví jak se ovládá tank... a většinou tak 2-3 odejdou behem hry na kafe anebo na Facebook... a nechají tma svůj stroj stát napospas....

 

Beru to jako znamení, dát si od Wot alespoň týden pauzu. O jednoho dementa s německým TD bude méně. :-)

 

tak to máš asi jiný borsig;)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, vzhledem k tomu, že jsem včera v jedné hře 3x po sobě trefil jednu a tu samou artynu Tigerem P s top dělem, aniž bych jí způsobil jakoukoliv škodu a bylo to z bezprostřední blízkosti, tak si o systému ovlivňování hry myslím svoje. Taky se mi moc líbí, když jsem s Japoncem na 5. tieru top tank, druhá je M7 a proti nám jsou top 2x KV-1. Fair play jako prase.
Ale jinak si nestěžuju, expení na SP jde za Němce skvěle, bo jich mám hodně, takže budou první hotoví, ostatní taky půjdou, ale nejhorší jsou Japonec a Číňan, ty mám po jednom. Nicméně jsem optimistou, rozpočítal jsem si denní dávky a v pohodě se to dá uhrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že k těm demetům s německým TD taky patřím, ovšem tu situaci vidím naprosto opačně... :-) (teď myslím třeba Borsiga)

Přijde mi, že viditelnost nemá prakticky žádnou. Cokoli kdokoli mne vidí ač stojím zakempenej v křoví s maskovačkou a posádkou zelenou jak brčál .

Posledních tak 30 bitev nemohu prostřelit prakticky nic. Celej tým střílí například na Tiger II ....všichni s poloviční penetrací prostřelí... já s Borsigem ne. Takže střílím jak zběsilej... 15 střel, 14 přímých zásahů,.... 4 projdou..... pak se nedivím, že mi někdo z týmu napíše že jsem I***T. Včera se mi z toho chtělo už brečet.

 

Situace podobná jako u tebe s PII... nastříleno standartně nad 4000dmg, ale vždy prohra.... hráči v mém týmu neví jak se ovládá tank... a většinou tak 2-3 odejdou behem hry na kafe anebo na Facebook... a nechají tma svůj stroj stát napospas....

 

Beru to jako znamení, dát si od Wot alespoň týden pauzu. O jednoho dementa s německým TD bude méně. :-)

Ja teda muzu tohle potvrdit. Dlouho jsem nemel tak spatny vysledky jako s timhle tankem. Po 100 bitvach jsem mel wr asi 33%. Nakonec jsem to vytahl na uzasnych 45%. Proste mi prislo ze me vsichni vidi, nadingal uplne neuveritelny veci a kdyz uz jsem konecne nastrilel tak jsme stejne prohrali. Hrozne jsem se na nej tesil a nakonec letel z radosti z garaze. Zlatej ferda.

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem debil ,debil, debil, debil :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Vím, že nemám hrát ráno a dopoledne. Platí to stejně jako o víkendech. Ale né...mám čas tak jdu do čety....

KV2 jsem málem vzteky prodal. 5 lostů vřadě i v četě a vždy super MM. Ale buď zaúřadovalo RNG a já dal churchila či KV1S za nula, nebo klasika co znáte....my dva v četě 1800dmg a střetí v pořadí 330! Během 3 minut 3:11....

Až na T29 a AMX50100 to bylo peklo. I s E4.

Tady se jen pozastavím...po letech konečně najdu destíku, kterou hraju rád i sám. Na to že 10 nesnáším je to zázrak. A nevím ,proč...artyny jsou zpět. Dneska opět vždy 3x10 prasátka pro "brave" hošánky. Každou hru....nejde o to, že mě dávají. E4 s věži se schovává lépe než TD bez věže. Ale jak je ve hře více jak 1 artyna, hra se TOTÁLNĚ ZAKEMPÍ! Dvě hry ...dvakrát remiza. Nuda nuda nuda nuda.....

Chtěl jsem na Malinovce podpořit naše medka. Enemácký Foch 155 udělal chybu a byl na kopci první....voee.. Foch odjel a naše medka byla tuhá...zásobníkové artyn je vyklovaly. Jen tak tak, že jsem stačil docouvat zpět. I tak jsem dostal 3x splešem za 1100.

Pak hra končí....nikdo nemůže nic pořadně udělat.

Si pamatuju ty šílené hry s Objectem 268, kdy jsem hrál v době artypárty. Peklo jen vystrčit nos...taky je to vidět na dmg....na tak výborné TD je to ubohost, ale víc v té době nešlo. Spot = do 2 vteřin konec.

Doufám, že se to srovná, páč jinak se vrátím na své 4,5,6,7 třídy. Potravu klikačům dělat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o kempení. To je o XVM. Artiny jdou všechny primárně po fialkách a klidně čekají půl minuty, i minutu, než vyjedeš TY, i když kolem jezdí další spojenci. Pak se zdá, že je artin hodně, ale není. Jo, bývá jich zase více, ale... XVM...

 

A je jedno v čem sedíš. Jedu scouta a stejnak jdou artiny po mně. Neřeší pomalé stojící těžáky...zabít fialovou! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o kempení. To je o XVM. Artiny jdou všechny primárně po fialkách a klidně čekají půl minuty, i minutu, než vyjedeš TY, i když kolem jezdí další spojenci. Pak se zdá, že je artin hodně, ale není. Jo, bývá jich zase více, ale... XVM...

 

A je jedno v čem sedíš. Jedu scouta a stejnak jdou artiny po mně. Neřeší pomalé stojící těžáky...zabít fialovou!

Jj. Mate to tezky vy kluci jedni fialovy:p

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Mate to tezky vy kluci jedni fialovy:p

 

Odesláno z mého GT-I9070 pomocí Tapatalk 2

Ty si z toho děláš srandu, ale přeju ti, abys to jednou pochopil. Jel jsem na žlutém účtu. Ta hra byla jiná. Nebyl jsem primárním cílem. Když jsem někam najel, neotočili se na mě všichni v dohledu, ale pokračovali v přestřelování se s našima...

 

Snad jednou pochopíš o čem je řeč, až budeš sledovat, kolik jaká artina dala v bitvě dmg a kolik ubylo vaší četě HP v důsledku artiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o kempení. To je o XVM. Artiny jdou všechny primárně po fialkách a klidně čekají půl minuty, i minutu, než vyjedeš TY, i když kolem jezdí další spojenci. Pak se zdá, že je artin hodně, ale není. Jo, bývá jich zase více, ale... XVM...

 

A je jedno v čem sedíš. Jedu scouta a stejnak jdou artiny po mně. Neřeší pomalé stojící těžáky...zabít fialovou! 

 

Mám na to jinou teorii, která s fialkama fakt nesouvisí, vy jste prostě na artyhumus zasedlí :wink:

 

Téměř jaké koliv pohnutí zaměřovačem pekelně rozhodí zaměření, nedej bože, když chceš zaměřit mimo výseč :ohmy:

Takže když zamířím, nehejbám s tím a čekám a čekám. Patrně taky proto, že fialky mívaj nejlepší tanky, proč bych teda střílele jinam ??!! Upozorňuji, že xvm nepoužívám :wink:

Když k tomu připočteš ještě reload 40-50s, je to přesně ten čas, který ty už nevydříš a zase vyjedeš :biggrin: Z tvého pohledu je to strašně dlouhá doba ale pro artynu je minuta nic....míň než nic. Nemaj rády rychlé hry :no:

 

Scauti.... Když vidím, že se středem mapy řítí scout rovnou ke mě a 14 tanků není schopno ho zastavit, je pro mě potencionální ohrožení a jdu po něm! :devil: A akť si Kanár říká co chce (sorry Kanáre, stále mě leží v žaludku ten tvůj komentář :laugh:), už jsem jich sundal fakt hodně a to na dálku i na blízko :thumbsup:

 

Já bych vám chlapci doporučil to co se doporučuje nováčkům.... zase si jednou s artinou zahrajte :teehee:

Minimálně si znovu uvědomíte pravidla "obrany" proti mému oblíbenému artyhumusu :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jseš mimo  :wink:  Artiny jezdím a mám přehled o jejich reloadu. A když se bavím o tom, že klidně minutu počká (např Lorr 155 51 - 30s reload), aby si vystřelila do mé T29, když okolo jezdí E-75, tak to tak i myslím. 

 

Ale jsou věci, které asi nepochopíte do doby, než sami přejdete na jiný barevný level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jseš mimo  :wink:  Artiny jezdím a mám přehled o jejich reloadu. A když se bavím o tom, že klidně minutu počká (např Lorr 155 51 - 30s reload), aby si vystřelila do mé T29, když okolo jezdí E-75, tak to tak i myslím. 

 

Ale jsou věci, které asi nepochopíte do doby, než sami přejdete na jiný barevný level.

To nevím, co bych musel dělat mám staty jak na houpačce chvíli pomalu rostou potom klesají. Takže asi nepoznám jiný barevný level. :sad:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to jen o mě a fialových barvách. Jezdím se zeleným kolegou a když já stojím schovaný za šutrem a on se pokouší něco vymýšlet (v rudém spojeneckém moři), tak mě pak jen informuje, kolikátá rána od arty byla smrtící. Protože byl druhý dle barviček a na mě nemohli.

Fakt lidi jdou po XVMku jak šílení. 

 

- E5 si jede dorazit naši IS-8 co je na ránu. Já ji s E-75 vjedu do zad, když se ho E5 chystá zaměřit. Zaregistruje mě, otočí to a poslední ránu dá do mě... a to je jen jeden příklad z mnoha, že dle XVM jede spousta lidí a dle toho má priority.

 

Jak teď jezdím s kolegou na SP, tak to sleduju a je to tak.

 

 

Kanáre to nevím. Nejvyšší WNka mám na 9-10 tierech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jseš mimo  :wink:  Artiny jezdím a mám přehled o jejich reloadu. A když se bavím o tom, že klidně minutu počká (např Lorr 155 51 - 30s reload), aby si vystřelila do mé T29, když okolo jezdí E-75, tak to tak i myslím. 

 

Ale jsou věci, které asi nepochopíte do doby, než sami přejdete na jiný barevný level.

Máš pravdu, teď jsem už úplně mimo :ermm:

Ani už nepoznám, jestli se mám posunout na žlutou, jak píšeš výše, nebo na unicum...

Primárně jsem reagoval na toto: "To je o XVM. Artiny jdou všechny primárně po fialkách..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím expením to souhlasím, zjistil jsem, že musím expit maximálně 1 tank aby ty staty nepadali.

 

Kanáre ale ja nejsem jako ty  :biggrin:  mne moc nebaví tier 1-4.

 

Nejradši jezdim 5,7-9. Ale teď jezdim hlavně tanky co expim, ale už jsou v topu.

 

A zvedaku třeba já XVM nepoužívám, protože radši nechci vedět s kým hraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký můj komentář? Netuším vůbec o co jde :geek:

Ale nic, to bylo jen pro jistotu. U tebe nikdy nevím co bude za reakci. Jednou jsi se mě vysmál, když jsem se kasal, že jsem s artynou několikrát rozhodnul bitvu :Smile_trollface-3:

Nějak mě to stále leží v žaludku :devil: , ale od té doby bych řekl, že jsem si na tvé reakce už zvyknul :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neexpit a jezdit pouze vlivné stroje a to takové, které ti sedí. A nehrát tier 7 - 10 !!! :thumbsup:

kanarovina na entou......to si jako vlivnej j tank mam koupit v ruinbergu na naměsti na černym trhu kdyz ho chci a podle tebe nemam expit ?

Kanare,ja te beru,ale obcas vypotiš moudro,že se jeden nestači divit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to je jen jeden příklad z mnoha, že dle XVM jede spousta lidí a dle toho má priority.

 

 

Půlka hráčů WG nesleduje ani mapu... Ale jsou schopni se podívat při zaměřování co jim to jede do zad za tank, zjistit jméno, kouknout se do tabulky, vyhodnotit barvu... Nebo aspoň se otočit a zmáčknout alt... A rozhodnout se vystřelit na fialovýho?

 

Taky by jste si mohli usmyslet na co budete nadávat... Buď jsou všeci rudí, neschopní, poláci, lamy... Nebo zvládají bezmyšlenkovitě to, co bych teda nedal ani kdybych chtěl? (Bez ohledu na to, že ve vyrovnané bitvě je zabít tank priorita. Pokud budu poslední proti deseti tankům, tak taky nebudu dorážet IS8 s 20 hp, ale radši si vystřelím někam, kde dám full dmg...)

 

A já bych s arty taky radši střílel do T29, než do E75 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...