Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

lolwut? zdroj?

Tak jsem si dal praci a nasel to

 

31.12.2012

 

- když má tank špatné staty (hlavně týdenní WR) tak dostane buff, to platí pro všechny tanky ve hře, včetně těch premiových - naposledy se to týkalo německé premiové arty (myšlena francouzská lefh B2 nebo jak... je to německá arty na francouzském podvozku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost, MM zalezi jen na tom, co je aktualne ve fronte. slovo aktualne je extremne dulezite, pac to zavisi na tom, co se zrovna hraje (mise, slevy, ...).

většinou s tebou souhlasím ale tady pravdu nemáš.. před cca rokem jsem točil KV1 a T1HT páč měli skvělej MM. tyhle stroje byly nasazovaný min z 80% jako TOP.

Na cca 5 měsíců jsem přestal hrát T40 a prodal jsem jí páč byla z 80% nasazována jako nejnižší tier. Teď jsem si jí na doporučení pořídil znovu a nestačil jsem zírat jak často hraje jako nej tier nebo +1...

čísla bohužel nemám podpořená mojí statistikou, ale s těmi stroji mám odehráno celkem víc jak 2k bitev tak vím o čem píšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem to dneska zase rozjel. Asi do počtu 18 bitev jsem držel win na přesně 50 % a WIN8 kolem 2800 na bitvu. Chtěl jsem to zvrátit, čímž jsem se dostal na win 47 % a začal si zoufat. Nicméně jsem se nevzdal, odjel další tři vítězné bitvy a zakončil na 56 % a WIN8 3000.  I když bych si ten win přál vyšší, za mě spokojenost.  :Smile_honoring:

 

Jinak konspiračkám nevěřím. WG nedokáže udělat tolik věcí a půlka patchů musí být znovu opatchována, takže představa "tajemného vyvažovacího systému" mi přijde dost směšná. Směšné mi taky přijde, že si někteří fialoví myslí, že si na ně systém WG zasedne. Nemyslím si, že kvůli tomu 0,1 % hráčů WG implementovalo nějaký zázračný systém, který jim zhoršuje RNG a losuje horší týmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

Směšné mi taky přijde, že si někteří fialoví myslí, že si na ně systém WG zasedne. Nemyslím si, že kvůli tomu 0,1 % hráčů WG implementovalo nějaký zázračný systém, který jim zhoršuje RNG a losuje horší týmy.

 

Obráť myslenie .. nie kôli 0,1% ale kôli 99,9 % ... a to sa oplatí, že? ;-)

O žiadne konšpiračky nejde .. WG presne toto má patentované ... a bez vetra sa ani lístok na strome nepohne ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nó tak včera to bylo maso.. Vytáhl jsem Rhm a WTPzlV a po 8 hrách to bylo 1:7. Furt samej Ruinberg a Himmel. Se zásobníkama a rychlejma medkama. Tak fajn, vezmu Hellcata že to otočím a skončil jsem 11:17. Pocit zmaru a bezmoci. Nepotřebuje někdo Rhm a WT do platoonu ? Sám jsem s nima marnej.. Taky jsem kouknul na to co bych tak výhledově zkusil poexpit a asi se vydám směrem na T30 a E4 Jen nevím jestli to přeskákat nebo poctivě vyexpit. Expení už mě jednou natolik otrávilo, že jsem skončil na ST1 a dál na X. už ani pokračovat nebudu.. Ovšem peněz na převod expů je mi taky líto. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera mi nešla žádná hra, kterou hraji. Všude bylo něco špatně, a předpokládám, že si na mě zasedli nejen ve WG ale už i u Gaijinu a Bigpointu. 

No a teď konec pohádkám. Ne, opravdu jsem včera měl špatný den a nebyl jsem schopný zahrát nikde nic. 

Když jste u těch Vašich konspiraček. Zkuste si to všechno psát. Pak zjistíte, že ta vaše konspirace má někde trhliny. Ale to je už na Vás, kteří chtějí věřit jen něčemu. Škoda, kdyby jste se trošku zamysleli, a zkusili si to statisticky podložit, tak by jste tady potom neplácali některé ptákoviny. Ale to je potřeba zkusit být objektivní, což jaksi nejde, že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nó tak včera to bylo maso.. Vytáhl jsem Rhm a WTPzlV a po 8 hrách to bylo 1:7. Furt samej Ruinberg a Himmel. Tak fajn, vezmu Hellcata že to otočím a skončil jsem 11:17. Pocit zmaru a bezmoci. Nepotřebuje někdo Rhm a WT do platoonu ? Sám jsem s nima marnej.. Taky jsem kouknul na to co bych tak výhledově zkusil poexpit a asi se vydám směrem na T30 a E4 Jen nevím jestli to přeskákat nebo poctivě vyexpit. Expení už mě jednou natolik otrávilo, že jsem skončil na ST1 a dál na X. už ani pokračovat nebudu.. Ovšem peněz na převod expů je mi taky líto. :-/

Všiml jsi si, že jsi v klanu, kde se hrají čety? Je zvláštní, že když se tam řeší, že je někde místečko, tak se neozveš. A tady potom píšeš, že by jsi RHM nabídl do čety. Tak ti nevím, jestli to myslíš vážně, nebo jsi včera trošku přebral a ještě to teď dobíhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nó tak včera to bylo maso.. Vytáhl jsem Rhm a WTPzlV a po 8 hrách to bylo 1:7. Furt samej Ruinberg a Himmel. Se zásobníkama a rychlejma medkama. Tak fajn, vezmu Hellcata že to otočím a skončil jsem 11:17. Pocit zmaru a bezmoci. Nepotřebuje někdo Rhm a WT do platoonu ? Sám jsem s nima marnej.. Taky jsem kouknul na to co bych tak výhledově zkusil poexpit a asi se vydám směrem na T30 a E4 Jen nevím jestli to přeskákat nebo poctivě vyexpit. Expení už mě jednou natolik otrávilo, že jsem skončil na ST1 a dál na X. už ani pokračovat nebudu.. Ovšem peněz na převod expů je mi taky líto. :-/

T30 se epxí dobře, páč T28Pro je nečekaně výborné TD a E4 s T30 také...pohoda. E4 doporučuju, je to zábavně HT :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsi si, že jsi v klanu, kde se hrají čety? Je zvláštní, že když se tam řeší, že je někde místečko, tak se neozveš. A tady potom píšeš, že by jsi RHM nabídl do čety. Tak ti nevím, jestli to myslíš vážně, nebo jsi včera trošku přebral a ještě to teď dobíhá.

tohle by jsme měli řešit spíš přes PM. Tam se spíš řeší, že nikde místečko není.. Moc mi nevyhovuje hraní 2-10, většinou točím 2-3 stroje a nemůžu kluky nutit aby se řídili dle mě. Ta nabídka platoonu byla spíš teoretická.. Nečekám že se někdo ozve..

Jo a včera jsem jistě nepřebral.. teda pokud ty dvě pivka po večeři nebyly něčim řízlý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle by jsme měli řešit spíš přes PM. Tam se spíš řeší, že nikde místečko není.. Moc mi nevyhovuje hraní 2-10, většinou točím 2-3 stroje a nemůžu kluky nutit aby se řídili dle mě. Ta nabídka platoonu byla spíš teoretická.. Nečekám že se někdo ozve..

Jo a včera jsem jistě nepřebral.. teda pokud ty dvě pivka po večeři nebyly něčim řízlý..

No Pm nebo ne. Hele já jedu teď převážně KV4. Když jsem na řadě ve výběru tanku, tak si beru KV4. A nikomu to nevadí, protože druhý si zase bere to svoje a tak pořád dokola. Takhle by to v četách mělo i fungovat. Btw, řeší se, že místečko není, to je pravda, protože je nás online třeba 10 a jede jen jedna četa, a zbytek hraje sólo. No mě je to jedno, já si místo vždycky najdu, nebo si četu i založím. A pak pošlu hromadnou a přijde jeden člověk. Někde error, že jo. Ale pořád mám s kým hrát, tak je mi to jedno. Jestli Vás to sólo baví, tak si ho hrajte. Vás to stojí nervy, mě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si místo vždycky najdu, nebo si četu i založím. A pak pošlu hromadnou a přijde jeden člověk. Někde error, že jo. Ale pořád mám s kým hrát, tak je mi to jedno. Jestli Vás to sólo baví, tak si ho hrajte. Vás to stojí nervy, mě ne.

mno mě pozvánka nepřišla tak 14 dní.. budu muset mrknout jestli nemám něco blbě nastavený ve hře..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u týhle hry nejvíce štvou ty hrozný výkyvy. Jeden den prostě všechno projde, vyhraju i nesmyslný bitvy, druhej den prostě nenastřílím, prohraju i bitvy ze 70% šancí prostě děs. Tak jako dva dny zpátky, asi mě unesli přes noc mimozemšťani a vyoperovali mi mozek:)

 

h-d0bp9yi5.jpg

 

h-oarwzyzt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se win drží nad 50%. Sice je většina náznaků na delší výherní serii ihned po 3 výhře brutálně zaříznuta nějakou GG bitvou, ale jinak celkem spokojenost. Někdo tu psal, že si člověk má občas nějaké ty statistiky napsat, aby věděl zda jsou jeho konspiračky aspoň trochu o něčem. Během dne jsem dával pár bitev 2-5 a pak hru vypnul a dal si pauzu. Zpětně tedy nemohla být některá čísla dohledaná.

Předposledních 9 bitev skončilo s W/L 5/4. Z těchto evidovaných bitev byla průměrná vyhraná stavem 15:9,2 a u prohraných byl průměr 5:15. U jedné podařené prohry jsem se podíval po bitvě na hráče jaký koktejlek MM losu namíchalo. To, že technika v bitvě stála za starou bačkoru, ikdyž aspoň na třídy to tak nějak sedělo bych ještě bral, ale výhru by to stejně nebylo. U enemáků v topu četa v dobrých strojích s win 55%  a aby to ty "packalové" :no: nezvorali, tak dostali na pomoc jednu sólovku s win 60%. Proti nim to postavilo tři sólo hráče s win 48, 47 a 43%. Bitva dohraná do 4 minut. Celý nepřátelský tým měl ve spodní části všechny hráče co nedosáhli na win 50% (48, 48 ,47) a u nás tam byli ty dva lepší z těch tří co splnili minimum 50% (54, 52, 50). V dalších GG bitvách jsem se tak podrobně nevrtal, protože bych tam nic světoborného jako vždy neobjevil. Tohle nebylo brečení jen denní hlášení podpořené nějakýma číslama.

 

Taky tu mám jednu perličku z bitvy. Na začátku někdo něco psal o stroji v týmu a jelikož byl jediný a můj tak o mě, ale obsahu jsem já neanglán nerozuměl. Další dvě věty z komunikace mezi hráči jsem pochopil. Že prej mám dobrý staty. To jsem čučel jak péro z gauče, když jsem podle WN citrón (žluťák), což jsem si po bitvě raději ještě ověřil. Taky jsem si přeložil i to, čemu jsem v bitvě nerozuměl. "Máme naději je dobrej" Strach mi nedovolil si nějak zpětně zjišťovat co to bylo za los, když konverzace naznačovala, že tým musí spoléhat na jedinýho hráče a žlutýho :sweat:. Abych nezapomněl, tak se bitva vyhrála 15:13.        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si po třech dnech konečně zase zahrál. RNG v rozumné míře, co mělo projít prošlo, co nemělo, neprošlo. Lítalo to relativně dobře, týmy vyrovnané, MM taky v poho (stejný počet top tierů, půl napůl desítky/devítky).

UpfB1.jpg

 

DNEŠEK?

IP7bT.jpg

 

Horší losy - víc desítek a v hojných počtech. RNG - neprobíjel jsem weakspoty = IS_7 na rovině 50m. Vykukuju ještě s někým. Dám mu 2 rány do vany. Ani jedna neprošla. Neprošla ani té E-75... 270mm pene.

Spotting - spotovala mě jedoucí medka. T-54 projela, já ji neviděl (stojím s optikou - zaručeně lepší dohled, maskování 95%). Poté V lese na Komarinu. Stojím a spotne mě jedoucí T69. Já ji spotl až po výstřelu.

 

WG řeklo, že vyvažuje na 50% win, resp se o to snaží... ano, je pár dní, kdy to je v cajku a pak 2-4 dny, kdy se hraje blbě. Včerejšek byl dobrý den po třech špatných. A dnes zase. Ale vždy v těch špatných dnech nadávám, jak to lítá a jak cinkám weakspoty... V dobrých ne. To je vše dle pravidel. To max občas lítá jak se tomu zachce, ale penetrace neblbnou... začínám mít podežření, protože těch sraček je najednou v těch "špatných" dnech nějako hodně. Neříkám a nestěžuju si na svůj výkon, jen konstatuju, že jsou dny, kdy je moc "nasíráků" v jednom.

 

Viz screeny. Dva dny. WN téměř stejné, dnes horší losy, o málo vyšší dmg na bitvu... killy a spot v normálu. Rozdíl ve winu 40%? Byl jsem na polovičním winu co včera a to jsem hrál stejně? ... nelíbí se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem projel všechny se mazlíky...tedy skoro. Výher bylo dost, ale byl to den blbec....hlavně večer. Bu%d mi vše někdo vyžral nebo jsem netrefil...

Už jsem naštvaný končil a v tom se ozval Charlie. Tak jsem vzali KV2 ....Prochorovka. A já trefil až 5 ranou! Nejde o stroj, tak mi to šlo celý večer...

Sice win, ale celý naštvaný jsem vjel do garáže...a ejhle. Sice asi jen 1200 dmg, ale 2300 nasvíceno :laugh: . Na Prochorovce s KV2 :laugh: .

Jinak ty fotky...po x týdnech jsem vyvezl T29. Expil jsem AMX45, takže jsem ji nejel. No a masakr. To je stroj...fantazie. Jen wins a hafo dmg.....

Pak jsme jeli četu s AMX50100. Skoro pořád destíky....8 třída, nejhorší třída na MM. A když dostanete desítky jako na obrázku....

Vlastně výledkově nebyl den tak špatný, ale málo dmg a neskutečně vyžraných killů......to už jsem dlouho nezažil. Ale jsou i horší dny.

 

1398977530.jpeg

 

1398977080.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WG řeklo, že vyvažuje na 50% win, resp se o to snaží... ano, je pár dní, kdy to je v cajku a pak 2-4 dny, kdy se hraje blbě. Včerejšek byl dobrý den po třech špatných. A dnes zase. Ale vždy v těch špatných dnech nadávám, jak to lítá a jak cinkám weakspoty... V dobrých ne. To je vše dle pravidel. To max občas lítá jak se tomu zachce, ale penetrace neblbnou... začínám mít podežření, protože těch sraček je najednou v těch "špatných" dnech nějako hodně. Neříkám a nestěžuju si na svůj výkon, jen konstatuju, že jsou dny, kdy je moc "nasíráků" v jednom.

 

Viz screeny. Dva dny. WN téměř stejné, dnes horší losy, o málo vyšší dmg na bitvu... killy a spot v normálu. Rozdíl ve winu 40%? Byl jsem na polovičním winu co včera a to jsem hrál stejně? ... nelíbí se mi to.

 

Zvedáku, tohle je přesné shrnutí stavu, nějak není co dodat...

 

Já to měl včera dobře mixlé - kolem šesté jsem dal několik bitev, musel jsem se fakt snažit ale kupodivu výsledky snaze docela odpovídaly - WN8 často mezi 5-6k. Pak jsem se k WoTku dostal až po deváté a najednou to šlo i s lamením a pár zásahy za bitvu. Něco úplně jiného než když jsem to zapnul poprvé... Ať mi nikdo neříká, že jsem v rozmezí tří hodin začal hrát diametrálně odlišně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...