Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnešek?

cL9Dr.jpg

 

Dobrý :) Než jsem dal četu, tak 2/8. Centurion 7/1 je třída. Jedna dobrá bitva, kde jsem s WT e-100 na Lakevillu rozsekal půlku enemy týmu. Dvě minuty do konce jsme oba jeli s pár HP pro dvě zbývající arty. Už ji vidím, HESH nabit, jistota killu. Zaměřuju, prd... trefil jsem ten domeček na bázi... v kraji kuhu. On mě sejmul. WT zabil jeho kolegu, jel si i pro mého vraha a ... ta artina WT viděla asi  1s déle než on ji... ona už vystřelila, on jen stihl natočit věž... 5s před koncem prohra. Ale byla to dobrá bitva.

Potom takové ty bitvy, kde máte top dmg, ale k ničemu... s WZ-132 jsem si dal Orlíka (to druhý dělo je třída) a jelikož ho mám stavěný na ESL, tak vozím 13 HEATů. Potom jsem jel ještě jednu bitvu, to už jen devítky. Obě bitvy 4k dmg+ a v obou artiny nadávaly, že po nich jdu goldama... jo, všechny APčka jsem vystřílel do enemy tanků  :laugh:  Nezbyly další.

 

T110E5 taky dokazuje své kvality. Výbornej stroj. Ta obratnost, už mi sedí.

 

A jinak ještě chvíli odpoledne Hitman Absolution. Dneska v duchu Světic. Parádní odreagovávačka. Fik, lup, lup, toho do truhly, tuhle přes zábradlí... není nálada? Pistolky taky umí mluvit  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera zažil úžasný den. Co hra, to MM+2. Raději jsem to po 13ti hrách vypnul. Tohle se nedalo hrát. WR byl suprovní, o tom žádná, horší už je to s WN8. Jelikož jsem ve většině bitev byl naprosto k ničemu, tak to šlo směrem dolů. Škoda, tak jsem si chtěl hezky zahrát. No ještě že běží alternativa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start mapy. Desítková bitva s převahou devítek. Já ve 263. MM nám přiřadil četu KV1 a nějakýho trojkovýho zgarba. Takže tier 5+3, což je na četu vpořádku. Ale nějakým fialovomodrým zmrdům z našeho teamu se to nelíbilo... Chvilku se dohadovali a pak začal masakr.

 

Zabili KV1 a ten trojkovej tank.

Batchat a T54 zmodrali. Nasranej demencí teamu jsem je oba odstřelil. T62, která asi taky někoho zabila a zmodrala nakonec taky někdo odrovnal. Takže než se spotl první enemák, tak jsme měli mrtvých pět tanků (Možná i víc, bylo to už před dvěma dny)... Ještě jsem si stihl srovnat skóre na 0, než bitva skončila... Jak asi...

 

Demenci některých lidí opravdu těžko pochopit... Stejně jako v jiné bitvě, kde se T54 rozjede středem mapy s tím, že s desítkama hrát nebude...

 

Full gold hráče nekomentuju... Přebíjení na goldy, když první neprojde taky ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start mapy. Desítková bitva s převahou devítek. Já ve 263. MM nám přiřadil četu KV1 a nějakýho trojkovýho zgarba. Takže tier 5+3, což je na četu vpořádku. Ale nějakým fialovomodrým zmrdům z našeho teamu se to nelíbilo... Chvilku se dohadovali a pak začal masakr.

 

Zabili KV1 a ten trojkovej tank.

Batchat a T54 zmodrali. Nasranej demencí teamu jsem je oba odstřelil. T62, která asi taky někoho zabila a zmodrala nakonec taky někdo odrovnal. Takže než se spotl první enemák, tak jsme měli mrtvých pět tanků (Možná i víc, bylo to už před dvěma dny)... Ještě jsem si stihl srovnat skóre na 0, než bitva skončila... Jak asi...

 

Demenci některých lidí opravdu těžko pochopit... Stejně jako v jiné bitvě, kde se T54 rozjede středem mapy s tím, že s desítkama hrát nebude...

 

Full gold hráče nekomentuju... Přebíjení na goldy, když první neprojde taky ne...

 

Nemám problém s tím, když někdo vypne mrzáky, kteří mají dementně složenou četu, dělám  to taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám problém s tím, když někdo vypne mrzáky, kteří mají dementně složenou četu, dělám  to taky

Souhlas, dělám to taky tak, třeba si to příště rozmyslí a nezkazí bitvu někomu jinému. A co se týká goldů, řešilo se to už milionkrát.....Osobně s tím problém nemám, když na to někdo má,ať si jede ful gold, jsou to jeho kredity a peníze. Navíc z lamáka ani goldy lepšího hráče neudělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi hrál o víkendu jinou hru, tady se všem dařilo, bratři nihilisti voe 19/21, tak já měl něco nad 50% a otřesné modré WN8, snažil jsem se hrát preferovaného leoparda, výýýýborné losy, samé koridorové mr.ky nebo město, jedna otevřená mapa z 5, losy?ehmm....každý ubohý noskill chudák musí tahat WTe100, stroj pro žebráky, co mají obě ruce levé a jedno oko slepé, typický los: 3 x WTe100, jpe100, FV, 3 x arty, 2 x t57, 2 x batchat......nikdo už neumí hrát normální tanky, prostě nikdo, všichni musí tahat op tédéčka nebo nonsense autoloadery,....btw ta víkendová akce na arty byla fakt super, to musel někdo ve WG vysadit prášky na hlavu, ale ony vlastně artyny teď nejsou k ničemu, říkal to Kanár, trololo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil WT E100 a po frantících je to moje druhé vozidlo se zásobníkem.

Při hraní mě napadla taková maličkost, a to že by možná nebylo od věci si moct navolit pořadí a typ střel v zásobníku při nabíjení.

Čas při reloadu by na to byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil WT E100 a po frantících je to moje druhé vozidlo se zásobníkem.

Při hraní mě napadla taková maličkost, a to že by možná nebylo od věci si moct navolit pořadí a typ střel v zásobníku při nabíjení.

Čas při reloadu by na to byl.

 

Tak to nevím, jestli to je dobrý nápad. Jako naládovat si např. 2x gold, 3x ap a 1xhe. Příklad: Jako první potkáš LT tier -2, dáš ho goldama, pak medko, to dáš AP a nakonec na tebe vyjede HT - to na něj budeš střílet HE??? No já nevím, myslím, že možnost voby pořadí asi není nutná - a to nemluvím o taktickém přebíjení při částečně vystříleném zásobníku... Možná, že kombinace by smysl občas měla, ale většinou by to asi spíš bylo k vzteku.... Pak se ti může stát, že budeš střílet HE po HT a AP do arty... Teď uvažuju jako hráč, který používá všechny tři druhy munice (taky občas goldím :-))...

 

Řekl bych, že málokdy ovlivníš, co potkáš a v jakém pořadí...

 

Nápad to není špatný, ale za sebe si myslím, že asi není nejvhodnější. Já bych tu možnost asi nevyužil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si budeme nalhávat, strojem WtE100 šláplo WG naprosto mimo. Leží mi v garáži E5 a E4. Hraju je občas. Hrál bych je i častěji, ale prostě se mi tam nechce právě díky obludám WT, full gold T-57, BatChatům a jiným neprostřelitelným obludám. Včera jsme vytáhli opět devítky. S 50 120 na Murovance. Super mapa. Mám ji moc rád. Jenže proti nám WtE100, JgPzE100, devítkový Object, WtPzIV a T95. K tomu tři desítkové artyny. Nesnáším když někdo s HT nebo čímkoliv sedí na A0, jenže mě nic jiného nezbývalo. Prostě jsem tam po pěti minutách hry musel zajet. A nejvíc vtipné mi přišlo, když jsem to zásobníkové prase spotl s binem na 100 a to jel. Jel v křoví, ale takový tank by musel být vidět a slyšet na 10km. Nicméně já jsem stál v křoví. Je to zvláštní, ale spotl mě v tu samou chvíli co já jeho se zapnutým binem. Trošku error. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevím, jestli to je dobrý nápad. Jako naládovat si např. 2x gold, 3x ap a 1xhe. Příklad: Jako první potkáš LT tier -2, dáš ho goldama, pak medko, to dáš AP a nakonec na tebe vyjede HT - to na něj budeš střílet HE??? No já nevím, myslím, že možnost voby pořadí asi není nutná - a to nemluvím o taktickém přebíjení při částečně vystříleném zásobníku... Možná, že kombinace by smysl občas měla, ale většinou by to asi spíš bylo k vzteku.... Pak se ti může stát, že budeš střílet HE po HT a AP do arty... Teď uvažuju jako hráč, který používá všechny tři druhy munice (taky občas goldím :-))...

 

Řekl bych, že málokdy ovlivníš, co potkáš a v jakém pořadí...

 

Nápad to není špatný, ale za sebe si myslím, že asi není nejvhodnější. Já bych tu možnost asi nevyužil...

 

Já netvrdím že by to bylo dobré nebo špatné. Jen mě napadlo že když člověk potřebuje změnit munici nemusel by čekat minutu na přebití.

Nebál bych se ani možnosi vybít daný náboj. Rozhodně by mi to přišlo zajímavější pro hratelnost než honba za super grafikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si budeme nalhávat, strojem WtE100 šláplo WG naprosto mimo. Leží mi v garáži E5 a E4. Hraju je občas. Hrál bych je i častěji, ale prostě se mi tam nechce právě díky obludám WT, full gold T-57, BatChatům a jiným neprostřelitelným obludám. Včera jsme vytáhli opět devítky. S 50 120 na Murovance. Super mapa. Mám ji moc rád. Jenže proti nám WtE100, JgPzE100, devítkový Object, WtPzIV a T95. K tomu tři desítkové artyny. Nesnáším když někdo s HT nebo čímkoliv sedí na A0, jenže mě nic jiného nezbývalo. Prostě jsem tam po pěti minutách hry musel zajet. A nejvíc vtipné mi přišlo, když jsem to zásobníkové prase spotl s binem na 100 a to jel. Jel v křoví, ale takový tank by musel být vidět a slyšet na 10km. Nicméně já jsem stál v křoví. Je to zvláštní, ale spotl mě v tu samou chvíli co já jeho se zapnutým binem. Trošku error. 

 

WtE100 je pro mě zatím strašné zklamání. Pene jak blázen a každá druhá dingne.Teda z dálky. Na blízko jsem se zatím ( kromě měst ) nedostal. Pořád svítím.

Ten přechod z 9 na 10 je snad nejhorší u všeho co jsem hrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto se ukončuje diskuze. Pokud zde bude jediné pokračování, celá hádka bude smazána. Pokud ji rovnou někdo nesmaže :wink:

 

Edit - myšleno vážně.

ty bláho to nemůžeš takhle zhurta.. já než to tu přes telefon přelouskám a napíšu příspěvek tak už jsem v pytli páč je diskuse zakázána.. :-(

 

Edit: jen bych se chtěl zeptat jestli "modrozelenej z.m.r.d" náhodou není vulgarita..

 

Edit2: myšleno převážně nevážně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se konečně zase dostal trochu víc ke hraní. Sice něco málo bylo i v sobotu večer, ale to se nedá počítat. Problém s oči namáhající grafikou je odstraněn přepnutím do standardního režimu a docela to jde. FPS stabilně 60-65, čekal jsem víc, ale zase to nemá výkyvy ať je jakákoliv mapa. Jiná nastavení budu testovat ve čtvrtek, zázraky ale nečekám...

Včera dopoledne byl prima los, 10 vítězství v řadě nepamatuju i když jsem se musel dost snažit. Večer už to bylo horší, ale stále výsledek fajn, staty se pěkně pohly k lepšímu :wink: . Jen víc než jindy otravovaly arty - vcelku pravidelně mě ty mrchy trefovaly i v plné jízdě. Dost klika, tak jen doufám, že to teď nebude pravidlem... Taky mám dojem, že se oproti verzi před patchem trochu zhoršila přesnost některých děl - to nepotěší, střílím často na dálku. Ale žít se s tím dá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já netvrdím že by to bylo dobré nebo špatné. Jen mě napadlo že když člověk potřebuje změnit munici nemusel by čekat minutu na přebití.

Nebál bych se ani možnosi vybít daný náboj. Rozhodně by mi to přišlo zajímavější pro hratelnost než honba za super grafikou.

 

Jako zpestření by to nebylo špatné a asi by nastalo i dost komických situací, zejm.: goldy noob shoot to low LT / arty; he noob shoot to top HT :-)

Teď ani nevím, jak to je nastavené, když nemáš dost ammo na nabití zásobníku, si to teď nějak nevybavuju, jestli se třeba 4ap doplní 2 apcr nebo jestli to zásobník nabije jen na půl...

Pokud není funkce doplňování zásobníku z další řady munice, tak bych možná uvítal tuhle možnost...

 

Ale nakonec, proč ne, jsem pro každou srandu :-) Lepší než "grafické" orgie, btw. napadla mě taková malá parafráze názvu jednoho filmu: Báječní muži na nefungujícíh strojích :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U AMX 50 100 mi munice ještě nedošla, tak dlouho jsem nikdy nepřežil :-D Takže jsem to ještě neměl vyzkoušené...íky nelakají

 

Nějak mě ty zásobníky nalákají, zlatá dynamika akce mezi 6-8 tierem. Jen jsem zvědav zda a případně kdy změním názor. Ty mrchy, co do mě vysypou zásobník a já pak jdu do garáže prostě nemám rád... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mě ty zásobníky nalákají, zlatá dynamika akce mezi 6-8 tierem. Jen jsem zvědav zda a případně kdy změním názor. Ty mrchy, co do mě vysypou zásobník a já pak jdu do garáže prostě nemám rád... :wink:

 

U zásobníku se občas stane, že vysype zasobnik a taky jde do garáže :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start mapy. Desítková bitva s převahou devítek. Já ve 263. MM nám přiřadil četu KV1 a nějakýho trojkovýho zgarba. Takže tier 5+3, což je na četu vpořádku. Ale nějakým fialovomodrým zmrdům z našeho teamu se to nelíbilo... Chvilku se dohadovali a pak začal masakr.

 

Zabili KV1 a ten trojkovej tank.

Batchat a T54 zmodrali. Nasranej demencí teamu jsem je oba odstřelil. T62, která asi taky někoho zabila a zmodrala nakonec taky někdo odrovnal. Takže než se spotl první enemák, tak jsme měli mrtvých pět tanků (Možná i víc, bylo to už před dvěma dny)... Ještě jsem si stihl srovnat skóre na 0, než bitva skončila... Jak asi...

 

Demenci některých lidí opravdu těžko pochopit... Stejně jako v jiné bitvě, kde se T54 rozjede středem mapy s tím, že s desítkama hrát nebude...

 

Full gold hráče nekomentuju... Přebíjení na goldy, když první neprojde taky ne...

Přesně! Demence! Ale ta, že jsi ihned neodstřelil ty fakany v 5 a 3 třídě. Začínali jste díky nim totiž 13 VS 15..... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...