Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Měl jsem to stejně. Nainstaloval jsem novou kopii hry, nedal módy a frčí to super. Jen jsem zjistil, že bez módů se to musím konečně naučit hrát.

 

:-D

Já používám už jenom J1mbo zaměřovač (zvyk) a zoomout... do čisté instalace se mi moc nechce, no uvidíme. Na druhou stranu, už nějakou dobu (2 roky? :-)) chci namísto XPéček nainstalovat W7ky, tak bych to mohl vzít v jednom... Anebo si ještě pohraju s nastavením CPU pro WoTko a možná zkusím ten GameBooster... ale nechce se mi, zaboha se mi nechce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

Já používám už jenom J1mbo zaměřovač (zvyk) a zoomout... do čisté instalace se mi moc nechce, no uvidíme. Na druhou stranu, už nějakou dobu (2 roky? :-)) chci namísto XPéček nainstalovat W7ky, tak bych to mohl vzít v jednom... Anebo si ještě pohraju s nastavením CPU pro WoTko a možná zkusím ten GameBooster... ale nechce se mi, zaboha se mi nechce :-)

GameBooster si tam nahoď. Pochopil jsem, že tvoje sestava bude taky docela předpotopní, stejně jako ta moje. A díky GameBoosteru jedu úplně v pohodě i s barvičkama. A díky AshampooCoreTuneru je to ještě lepší. Zkusil jsem přidat ještě třetí program, ale to už to nechtělo hru ani spustit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

patch hondnotit nebudu ještě je brzo to až za týden, ale včera jen 7 bitev a to s testováním modů a jako ze začátku jsem byl rozčarován když jsem vystřelil a oslnil mě výbuch z děla než jsem našel ty hnusné efekty tak jsem jednu bitvu vůbec nic neudělal. 

Jinak včera win kolem 55% a výkony nic moc, snad to bude v pondělí lepší to konečně u toho budu moct sedet :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GameBooster si tam nahoď. Pochopil jsem, že tvoje sestava bude taky docela předpotopní, stejně jako ta moje. A díky GameBoosteru jedu úplně v pohodě i s barvičkama. A díky AshampooCoreTuneru je to ještě lepší. Zkusil jsem přidat ještě třetí program, ale to už to nechtělo hru ani spustit. 

 

ten gamebooster je dobreeej!!!už dlouho jsem neměl tak stabilní FPS, fakt pecka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GameBooster si tam nahoď. Pochopil jsem, že tvoje sestava bude taky docela předpotopní, stejně jako ta moje. A díky GameBoosteru jedu úplně v pohodě i s barvičkama. A díky AshampooCoreTuneru je to ještě lepší. Zkusil jsem přidat ještě třetí program, ale to už to nechtělo hru ani spustit. 

 

Tvl... teď jsi mi nakrknul počítač ;-) tak úplně předpotopní není, ale highend taky ne (Intel E6750@3,2GHz / 4GB RAM / nVidia GTX660 (nebo 560?))... spíš mě rozhodil ten propad FPS, to jsem zkrátka nečekal... momentálně jedu na celkem obstarožním HDD (páč původní mi kleknul), tak je to možná zčásti i tím, no. Jakože pár myšlenek na úpravy ještě v hlavě mám; každopádně ten GameBooster asi určitě vyzkouším, s Ashampooem uvidím (je placený).

Každopádně díky za tip (+ díky uživateli "812014" za myšlenku čisté instalace).

 

EDIT: ještě mě napadá, jestli není problém v módu zoomout (jiný nemám - a taky mi tento mód nikdy nedělal problémy)... ale neměl by, nikde jsem nic podobného nečetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky preinstaloval WoT, a zjistil jsem, ze cista hra ma pouze 7,2Gb. Do ted jsem si myslel, ze kdyz si klient stahne aktualizaci, tak ji po nainstalovani smaze a ne, ze to budu muset mazat rucne..

 

Odesláno z mého ST21i pomocí Tapatalk

Muzes prosim napsat co smazat? Po instalaci 9.0 mam hrozivych 24GB. V res_mods mam jen novej 9.0+xvm. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes prosim napsat co smazat? Po instalaci 9.0 mam hrozivych 24GB. V res_mods mam jen novej 9.0+xvm. Dik

 

Minimálně složku Updates. U mě cca 9GB dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl... teď jsi mi nakrknul počítač ;-) tak úplně předpotopní není, ale highend taky ne (Intel E6750@3,2GHz / 4GB RAM / nVidia GTX660 (nebo 560?))... spíš mě rozhodil ten propad FPS, to jsem zkrátka nečekal... momentálně jedu na celkem obstarožním HDD (páč původní mi kleknul), tak je to možná zčásti i tím, no. Jakože pár myšlenek na úpravy ještě v hlavě mám; každopádně ten GameBooster asi určitě vyzkouším, s Ashampooem uvidím (je placený).

Každopádně díky za tip (+ díky uživateli "812014" za myšlenku čisté instalace).

 

EDIT: ještě mě napadá, jestli není problém v módu zoomout (jiný nemám - a taky mi tento mód nikdy nedělal problémy)... ale neměl by, nikde jsem nic podobného nečetl...

Mam mozna horsi pc a jede mi to krasne (fps). Mam teda celkem rychlej hybridni hdd, ale nevim jestli to muze mit vliv... Game Booster jsem zkusil a mel jsem min fps nez bez nej! Myslim ze je dobrej pokud ma nekdo pc dostatetecne zabordeleny, jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam mozna horsi pc a jede mi to krasne (fps). Mam teda celkem rychlej hybridni hdd, ale nevim jestli to muze mit vliv... Game Booster jsem zkusil a mel jsem min fps nez bez nej! Myslim ze je dobrej pokud ma nekdo pc dostatetecne zabordeleny, jinak ne.

Nevím jestli 14 dní staré instalaci windows říkáš zabordelený. Mě se líbí jak je to tady samej odborník na čistotu systému a počítače. Pokud jsi měl s Gameboosterem nižší FPS, tak sji si asi nevšiml jednoho podstatného rozdílu. Byly o hodě víc stabilnější. Mě to taky občas hupsne dolů, ale drží se to na stejné hladině. Bez toho jsem to měl v normálu třeba 40 FPS a jen co byl spot, tak 20 a snipermod 15. Takhle mám stabilně 30-35 jsem v klidu. A pokud ani tohle není pravda, že ti to ustálilo FPS, tak bych řekl, že tady má někdo zabordelený systém. 

 

 

Edit: ještě bych dodal, že kámoš ho má taky. Předtím mu jela hra na krásných 50FPS na full. Jen co použil GameBooster, tak mu to poskočilo na 70 a má to daleko stabilnější. Předtím sice občas skočil na 90, ale zase po spotu atd to šlo dolů. A když už se na něco díváte v takovém hezkém obrázku a pak vám to sešupne moooc dolů, tak to už jde hodně poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... HD 7850 OC, i5 3470, 8GB RAM.

A celý den zase řeším FPS, aby byly aspoň >40... co mě dostává, tak je to, že když půlku serepetiček v nastavení zruším, tak FPs stoupnou třeba o 2 FPS ... to je tak debilně optimalizovaný, až bych brečel. Nejvíc mě dostal AA. S ním či bez něj cca taky 2 FPS...to je šílenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek.... Naprostá tragédie feat. Banda kreténu v mém týmu. Pánové, takový herní odpad a tak nepřátelské RNG jsem za ty 3 roky neměl.... Trefit dnes z 50m plně doměřený bok věže M103? Nemožné.... WR? 38%... Raději jsem to vypl, nervy jsem si pocuchal dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... HD 7850 OC, i5 3470, 8GB RAM.

A celý den zase řeším FPS, aby byly aspoň >40... co mě dostává, tak je to, že když půlku serepetiček v nastavení zruším, tak FPs stoupnou třeba o 2 FPS ... to je tak debilně optimalizovaný, až bych brečel. Nejvíc mě dostal AA. S ním či bez něj cca taky 2 FPS...to je šílenost.

??? Já to hraju ma NTB - Intel C2D T6570, 3GB RAM, ATI HD 4330 512MB a FPS mám mezi z 95 procent mezi 30-50 (vše na min či off, kromě dohledu a 3D), když je mooc bordelu (listíčko + moc info v modech), tak to spadne trochu níž, ale diapozitvy z toho nemám... Btw. V rámci hratelnosti jsem oželel 16:9 a hraju 4:3, přidalo mi to asi 10-15 fps... Pc mám vyčištěný, poladěný a jde to. NTB je z dob studií na VŠ (někdy z roku 2009). Onehdá jsem pustil WoT na 24 LCD 1900x1280 ve fullu - vypadalo to hezky, ale FPS padalo dolů, pak jsem dal něco jako 1440 na něco - to bylo lepší. Nakonec se nejplynulejší ukázalo jako 1366x768 (FPS stabilních cca 60) - sice to nebyly grafické orgie, ale šlo to  :wink:  Byla to obyčejná stolní i5, 8GB RAM, int. grafika... A u stolního mě to ani moc nebaví, moje hrací pozice odpovídá tomuhle velmi pohodlnému sezení: pohodlný gauč, nohy na stůl, přes nohy ntb, myška na gauči a jedu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se nerozepsal dost  :laugh:  Vše na max, AA vypnut (používám Sweet FX), stromy na půlku, efekty v odstřelovacím vypnutý, stíny vysoký... stejná konfigurace jako předtím, ale FPS o cca 5 níž než bývaly. Takže jsem to ještě stáhl, hodil GB... problémem je, že ať vypneš cokoli, tak se ti FPs prostě nezvednou. Buďto snížit vše na min, nebo vše na max. Nic mezi tím v podstatě není.

 

Ten AA mě dostal, zapnuto/vypnuto - 2 FPS. Přitom všude jinde je to znát jako prase.

 

Jinak dnes zase Centurion 7/1. Za poslední 2 dny cca 28 her, 21 z nich proti desítkám. To WG myslí vážně? Jako s ním to hrát jde, ale není zábava vědět, že po dvou ranách je garáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam mozna horsi pc a jede mi to krasne (fps). Mam teda celkem rychlej hybridni hdd, ale nevim jestli to muze mit vliv... Game Booster jsem zkusil a mel jsem min fps nez bez nej! Myslim ze je dobrej pokud ma nekdo pc dostatetecne zabordeleny, jinak ne.

GB není na odstraňování "bordelu", ale na vypínání zbytečně běžících služeb a procesů a to jak dočasně tak trvale, pokud se např. dá optimalizace systému. Krom toho procesy, který zůstanou běžet zmenší a uleví tak ramce i procáku. Navíc s ním jde v pohodě udělat diagnostika do souboru, pokud je jí potřeba někam poslat. A jako poslední s ním jde defragmentovat herní adresář sólo. Používal bych ho i na lepším počítači než mám teď, jen je potřeba trochu vědět, co se má vypnout a co ne. Ovšem je taky možný, že se někomu nevyplatí ho používat :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíte si, že ten GB pomůže na i7 čtyřjádru a 8 giga ram, kde 4 giga z paměti zabírá chrome? :-D

 

EDIT: Já mám 100 FPS ve full HD rozlišení, kdy je všecko na minimum, pouze vykreslování a po novu to 3D na max... Jen by mě zajímalo co ten program provede, když mám vyplej swap :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedák: i5-750 a HD-7950 (ani nevim jaká) ve fullHD f plný palbě bez bluru 30-40, s občasnýma propadama k pětadvaceti (v Debilní vesnici).

 

16GB RAM, swap vyplej.

 

Zkus přepnout WoT na poslední dvě jádra procáku a všecko ostatní na první dvě - mělo by to přidat pár FPS a hlavně je ustálit.

 

Pak bych zkusil pustit hru a dívat se, jak jsou který jádra/vlákna vytížený. Já měl extrém, kdy systém všechno napchal na první dvě jádra, takže ty šly na 100%, zatímcio 3. a 4. se flákaly a hra jela na 25FPS, protože procák nestíhal - teď k tomu můžu mít otevřenej ComicRack, Mirandu, Lišku a jede to furt pěkně přes 40 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...